FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Koncertowo!
Autor Wiadomość
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-12-30, 00:46   Koncertowo!

Z tego co wiem, jakoś w 2008 będzie sporo znanych i lubianych zespołów w Polsce grało. Więc przy okazji powstaje temat: co, gdzie, kiedy, czy było (będzie) warto?, a może warto się zgadać i iść większą grupą? Zapowiedzi, recenzje, narzekania i inne popierdółki, proszę tutaj.
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-12-30, 00:53   

Diary of Dreams 19.I w Progresji
Niestety, jako, że leczenie psa kosztuje mnie fortunę nie idę :(
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-12-30, 00:55   

W Krakowie będzie Nightwish. wystąpią 19 lutego w Hali Wisły. Ja się raczej nie wybieram ale może ktoś. http://www.nuta.pl/news.html?nid=20333 Bilety raczej nie tanie. Jak na taki sobie koncercik, raczej sporo



- 28 maja na Stadionie Śląskim w Chorzowie zagra Metallica. 125 zł. Da się przeżyć. Na razie mało szczegółów. http://www.livenation.pl/koncerty.php Ktoś się wybiera ? Ja raczej tak
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-12-30, 00:59   

Ja na pewno się wybieram na Metallicę. Na pewno = 80%, ale niedługo rezerwuję bilety razem z moim facetem, to będzie 99% o.o te 125zł przeżyję...
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-30, 01:24   

Na poprzedniej Metallice nie byłem, więc teraz już muszę być, zwłaszcza, że mam bardzo blisko.
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-12-31, 00:25   

Chorzów? Blisko, ale chyba nie jestem aż takim wielkim fanem, żeby chcieć wydawać 125 zł na bilet (nie żeby to była jakaś strasznie wielka kwota ;) ). Ale jakoś chyba nie za bardzo miałabym z kim tam pojechać xD Ja tylko czekam kiedy podadzą więcej wykonawców, którzy mają występować na openerze :)) Na szczęście dali jakiś normalny termin, 4-6 lipca, a nie tak jak w tamtym roku koniec czerwca :P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Cord 
XVII


Posty: 18
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-31, 12:10   

13.02.2008 - KoRn w Warszawie, Torwar?
To już za 43 dni :O , Daleko, ale może pojadę o ile są bilety:
Miejsca stojące (płyta), jak i siedzące (sektory) kosztować będą 99 PLN.

Początek koncertu o godz.19.00 ,bramy otwarte od godz.18.00
:mrgreen:
_________________
istern egz
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-12-31, 12:20   

Metallica w Chorzowie? Hm... gdyby nie 120 zł, to może bym się wybrał, ale nie jestem aż takim fanem. Mogę ich posłuchać, ale w zaciszu domowym.

A trochę odchodząc od tematu zauważyliście że mniej więcej od dwóch lat coraz więcej znany zespołów przybywa do Polski na koncerty?
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Cord 
XVII


Posty: 18
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-31, 15:14   

Pokazują tym, że wiedzą gdzie leży Polska na mapie ^^
A tak na poważnie, to kiedyś musieli, nie? W całej europie byli, w Polsce jeszcze nie, to im wypada :mrgreen:
_________________
istern egz
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-31, 15:20   

Mamy lepszy PR, warunki na dawanie koncertów są lepsze, mamy parę niezłych festiwali(co jest działaniem oddolnym), poza tym nasi fani są na wysokim poziomie, a zespoły lubią przyjeżdżać dla dobrych fanów.
 
 
Fat Cat


Posty: 4
Wysłany: 2007-12-31, 15:21   

Mieszkam w Irlandii (a to checa : p) i w Kwietniu w Belfascie wystąpi... Bjork. akurat w czasie moich egzaminów. x_o

Oczywiście, nie pójdę. Wrrr.
 
 
Cord 
XVII


Posty: 18
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-31, 15:48   

Jander napisał/a:
Mamy lepszy PR, warunki na dawanie koncertów są lepsze, mamy parę niezłych festiwali(co jest działaniem oddolnym), poza tym nasi fani są na wysokim poziomie, a zespoły lubią przyjeżdżać dla dobrych fanów.

I to nagle tak w 2008 roku? xP
_________________
istern egz
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-12-31, 17:44   

http://img150.imageshack....3/plakatya7.gif

Koncert organizuje moja znajoma, jeśli ktoś ma ochotę i lubi klimaty to zparaszamy :P ja tam będe na pewno :P
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-31, 17:49   

Ołpen'Er jest od kilku lat, tak samo Hanterfest. Jeszcze są mystikfestiwale i inne metalmanie. Jak zespoły zobaczyły ile jest chętnych na festiwale to zauważyły, że jak same przyjadą, to też będzie dużo chętnych, a dla polskich fanów warto przyjeżdżać ;) W poprzednim roku byli Ret Hoci, wcześniej JuTu wpadło, Tul wizytuje... Pewnie ominąłem parę ciekawszych zespołów. 2008 tutaj wiele nie zmienia, po prostu koncertów jest z roku na rok coraz więcej i nie zatrzyma tego nawet pan Tusk.
pozdrawiam :)
 
 
Jaskier 


Posty: 651
Wysłany: 2008-01-01, 17:17   

Jezeli ktos lubi Hardcore:

Fluff fest 2008 ! :evil: Co prawda jeszcze nie wiadomo jaki sklad wystapi, ale na pewno bedzie miazga jak co roku :)
W roku 2007 wystapili miedzy innymi:

* VITAMIN X [ned]
* CONVERGE [us]
* JUSTICE [bel]
* LA QUIETE [it]
* RITUAL [ger]
* 108 [us]
* MAROON [ger]
* KAOSPILOT [nor]
* SET YOUR GOALS [us]
* FINAL FIGHT [us]
* NO TRIGGER [us]
* SECOND COMBAT [mal]
* FC FIVE [jap]
* RISE AND FALL [bel]
* ANIMOSITY [us]
* THE JAI-ALAI SAVANT [us]

Poza Fluffem najblizszy gig godny uwagi:

BLACKLISTED
SHIPWRECK A.D.
SOUL CONTROL
COME UNDONE
STONE HEART
9 STYCZNIA 2008 (ŚRODA)
KLUB RADIO LUXEMBURG, WARSZAWA
UL. GÓRCZEWSKA 67
WEJŚCIE OD GODZINY 18, START 18:30
_________________
''Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere''
 
 
Cord 
XVII


Posty: 18
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-01-01, 20:12   

Oli napisał/a:
http://img150.imageshack....3/plakatya7.gif

Koncert organizuje moja znajoma, jeśli ktoś ma ochotę i lubi klimaty to zparaszamy ja tam będe na pewno

Chyba przyjdę, ale nie jestem do końca pewien czy będę w BB wtedy ;)
_________________
istern egz
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-01-07, 21:34   

Cord napisał/a:

Chyba przyjdę, ale nie jestem do końca pewien czy będę w BB wtedy ;)


Wpadaj :devil:

Fani RADOGOSTU (Wooden Pints!!!) - 12 Stycznia, Piwnica Pod Targową, Cieszyn... RADOGOST!

\m/

Amen. I cały ten szajs!
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-01-09, 15:53   

Oli napisał/a:
Cord napisał/a:

Chyba przyjdę, ale nie jestem do końca pewien czy będę w BB wtedy ;)


Wpadaj :devil:

Fani RADOGOSTU (Wooden Pints!!!) - 12 Stycznia, Piwnica Pod Targową, Cieszyn... RADOGOST!

\m/

Amen. I cały ten szajs!


Jak mi pwoiesz gdzie jest to miasto i to miejsce, to wpadnę na 90 % ;]
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2008-01-09, 16:43   

Ja tam jadę 8 marca do Katowic na Metalmanię. To będzie dużo lepsze niż Metallica (przykro mi to stwierdzieć, bo uważam się za fana Hetfielda i spółki, ale ostatnio Metallica na żywo ssie). A kto się pojawi na Spodku? Artillery, Dillinger Escape Plan, Flotsam and Jetsam, Immolation, Inside You, Marduk, Overkill, Poison The Well, Primordial, Satyricon, Vader, no i oczywiście MEGADETH :mrgreen: Cała kupa świetnych zespołów i na dokładkę mój ostatnio ulubiony wykonawca.
Bileciki (130 zł - sporo, ale za taaaki koncert jestem w stanie przeboleć :D) już mi pocztą doszły, więc tylko czekam, kiedy w końcu ten marzec przyjdzie xD

Kto ciekaw, szczegóły znajdzie tu.
_________________
(_!_)
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-01-10, 04:50   

Ja mam takie pytanie, jako, że nigdy na metalmanii mnie nie było - ile trwa koncert gwiazdy wieczoru? : P Prezentują pełny set czy jakiś okrojony, krótszy? Pech, bo chciałem iść i na Megadeth i na Metę, ale spodziewam się właśnie tego, że koncert Mety będzie po prostu dłuższy i bogatszy we wrażenia, a Megadeth zagra króćej niż powinien na tej nieszczęsnej Metalmanii.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2008-01-10, 18:14   

Gand, to jest tak, że impreza trwa od 9:00 czy 10:00 rano, więc myślę, że te pomniejsze supporty to się uwiną po mniej niż godzina każdy, będzie kilka programów dłuższych, a gwiazda wieczoru - tak nawet kilka godzin. Ostatnia Metalmania zakończyła się po 3 nad ranem, więc nie ma co się obawiać, że nie starczy im czasu :mrgreen: Na pewno Megadeth 5-godzinnego setu nie zagra, ale i tak będzie fajnie xD
_________________
(_!_)
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-01-10, 19:53   

Mimo wszystko póki co nie zanosi się bym finansowo podołał i Metallice i Megadeth a z tych dwóch zespołów chociaż delikatnie skłaniam się [jako fan] ku Megadeth, to jednak wybiorę się na koncert Metalliki. Wolałbym Megadeth na jakimś osobnym koncercie a nie na masówce w stylu Metalmanii czy innego Mystic Festivalu i liczę, że za kilka lat się doczekam. Albo załapię się na jakiś koncert w okolicach naszego kraju. Szkoda, że oba zespoły wpakowały się w ciągu jednego roku, ale bywa. ; [ I tak żaden z nich koncertowo nie przebije Slayera z roku zeszłego. :P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4476
Skąd: fnord
Wysłany: 2008-01-11, 09:50   

Ja, na ten czas, wybieram Megadeth z tej prostej przyczyny że będę mógł zobaczyć jeszcze Overkilla, Artillery, Dillingerów, Flotsam and Jetsam i Immolation. Metallica mósiałaby mieć jakiś nieziemski support (Motorhead : P) żeby zmienić moje zdanie.
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-02-01, 00:08   

A ja się wybiorę na koncert Metalliki, już jakiś czas temu nabyłam bilet :)) Głównie z sentymentu do tego zespołu, zaczęłam ich słuchać jeszcze w podstawówce, ach te wspomnienia :perv:

I właśnie przed chwilą przeczytałam, że Serj Tankian ma się pojawić w warszawskiej Stodole 11 kwietnia -> http://www.progressivefor...id=122&Itemid=1 Zastanawia się czy jeszcze tak lubi wokal tego pana, jak kiedyś, hmm... //mysli
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-02-01, 00:11   

Dajcie spokój, za takie pieniądze jakie sobie liczą za Serja móglbym mieć świetnie zapowiadającą się metalmanię... :roll:
http://muzyka.onet.pl/0,1682703,newsy.html
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-02-01, 00:17   

Normalna sytuacja, że na takich "większych" imprezach za mniejszą kasę można zobaczyć większą ilość zespołów ;) Czy cena jest wygórowana? Według mnie nie, porównywalna do innych koncertów. A bywa i tak, że na pojedynczy koncert cena biletu sięga 200 zł albo i więcej :P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-02-01, 00:20   

Metzli, to teraz spójrz na to z innej strony - czy wokalista znanego zespołu który przyjeżdza do Polski bez swoich kolegów, a za to z solowym projektem może sobie liczyć za występ tyle, co np taka marka jak Metallica? Bo mi się tutaj coś nie zgadza i przypuszczam, że to zachłanność szefostwa Stodoły które wie, że sporo małolat i tak zapłaci kupę forsy, żeby zobaczyć wokalistę tego fajnego zespołu co nagrał Lonli Dej :P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-02-01, 00:23   

Może i sobie liczy. Mało tego, będzie komplet w Stodole. ;) Tutaj nie chodzi o kasę, każdy liczy się indywidualnie. Metallica grała na stadionie - więcej miejsc = tańsze bilety. Seji gra w Stodole, klubie - miejsc mnie = bilety droższe. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Scypion 


Posty: 9
Skąd: Schwarzwald O/S
Wysłany: 2008-02-08, 23:29   

Ostatnio dzieki uprzejmosci mojej ukochanej dzierlatki czesto bywam na koncertach. I dawno nie bawilem sie tak dobrze jak na koncercie zespołu Akurat w CK Wiatraku w Zabrzu. Swietny, charyzmatyczny wokalista, fajne teksty energetyczna, dobrze zagrana muzyka. Czego chciec wiecej? Byl ktos kiedzs na nich? Jakie wrazenia?
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-01, 23:37   

Jak czytam sobie relacje z koncertu Tankiana tuaj i tutaj to troszkę zaczynam żałować, że mnie na nim nie było. W ogóle Serj wydaje się takim pozytywnym człowiekiem ;)

A 28.05. coraz bliżej.... :perv: Oby chłopaki nie zawiedli. Bilecik na opener też już zakupiony, ale moje konto to odczuło xD
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14