FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Narciarstwo
Autor Wiadomość
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-10-22, 19:58   Narciarstwo

Czy jest na sali jakiś narciarz? Czy znajdzie się na forum ktoś, kto przynajmniej trochę interesuje się tym sportem, który jest całkiem ciekawym sposobem na spędzenie zimowego wypoczynku? Jeździcie? Jak długo? W jakich górach?

A może lubicie i uprawiacie jakieś inne sporty zimowe?
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
banszi 
Digging the Grave


Posty: 15
Wysłany: 2007-10-23, 08:46   

Oooo, ja jeżdzę :D OD jakichś 10 lat zaledwie, ale uwielbiam to :D Głównie polskie góry - Tatry, bo na Alpy mnie nie stać :P
Ostatnio chyba najbardziej lubię Białkę. Trochę tłoczno bywa, ale infrastruktura narciarska super. No i maja zamiar budować więcej wyciągów. A górki ładne, przyjemne i w ogóle super.
Jeżdżę co roku, jak się uda to i 2 razy w roku :D
_________________
King For A Day... Fool For A Lifetime...
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-10-31, 12:39   Re: Narciarstwo

Elektra napisał/a:
Czy jest na sali jakiś narciarz?

Kiedyś próbwałem sie nauczyć, ale jakos "białe szaleństwo" nie przypadło mi do gustu - wole sanki. Za to mój chrześniak śmiga na nartach od 4-5 roku życia i juzjest lepszy od swojego taty.
Elektra napisał/a:
A może lubicie i uprawiacie jakieś inne sporty zimowe?

Ślizganie się na butach, rzuty śnieżkami i jazda na "dupolotach".

Za to lubię oglądać narciarstwo w tv - szczególnie skoki - syndrom "Adasia M."
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Derian 
Infidel


Posty: 37
Skąd: inąd
Wysłany: 2007-10-31, 15:43   

Przygoda zaczęła się od nart kilka lat temu. W zasadzie to miałem już koło 15-16 lat chyba. A wiadomo, że im starszy tym trudniej się nauczyć. Choć do sportu mam naturalne skłonności. Dlatego nauczyłem się jeździć w ciągu 2 dni :] Oczywiście daleko mi jeszcze żeby powiedzieć, że jeżdżę dobrze. Ale jak narazie nie było górki, która by mnie pokonała ;) Kiedy jeździmy gdzieś w góry, to nie odstaję od ludzi, którzy jeżdżą już bardzo długo. Choć wygląda to o wiele tragiczniej, bo mój styl jazdy pozostawia wiele do życzenia :P
Natomiast 2 lata temu spróbowałem swoich sił na desce. I muszę przynać, że o wiele ciężej jest na snowboardzie nauczyć się dobrze jeździć. Choć było świetnie i w najbliższej przyszłości jeśli będę jechał, to na pewno na snowboard [no chyba, że to będzie szybki wypadzik na nartki :P ]

Generalnie białe szaleństwo jest genialne :mrgreen:
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-04, 20:53   

W dniu wczorajszym 30 urodzinki (dzień po moich też 30tych) miał mój idol - Adam Małysz. Zaczął ten sezon niespecjalnie, a nawet słabo, ale wierzę, że z każdym kkonkursem będzie coraz lepiej.
Leć Adaś leć //mad
No i mam nadzieje, ze w końcu nasi młodzi skoczkowie zaczną się uwijać - Stoch czy Kot to prawdziwe talenty, ale muszą to jeszcze udowodnić.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-04, 22:03   

Już nie Turniej 4 a 3 skoczni jest na półmetku. Małysz póki co skacze świetnie na treningach i dużo gorzej na zawodach. Niemniej jego 5 miejsce daje nadzieje, że nasz "Orzeł z Wisły" jeszcze pofrunie w tym sezonie na podium. Znów liczy sie Ahonnen, który marzy o 5 zwycięstwie w turnieju. Na pewno nie spoczną młodzi Austriacy - Morgi i Schlis. Będzie ciekawie.
No i cieszy postawa Stocha - w końcu zaczął regularnie kwalifikować się do czołowej "30" - żeby tak jeszcze reszta poszła w jego ślady.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-04, 22:10   

Tigana napisał/a:
Już nie Turniej 4 a 3 skoczni jest na półmetku.

Ale szansa na 4 konkursy jednak. W sobotę i w niedzielę po jednym więc jest szansa na poprawę dla Adasia, który w Bishofshofen już wygrywał. ;)

BTW. my tutaj znowu skoki tylko propagujemy, a Justyna Kowalczyk w prestiżowym Tour de ski zajmuje po 6 z 8 zawodów 3. miejsce. Dziś mimo choroby i zażywaniu antybiotyku zajęła w sprincie 3. miejsce. Jest ciągle szansa na wygranie całych zawodów, ale 3. miejsce utrzymane do końca klasyfikacji generalnej to będzie duży wyczyn i bardzo dużo punktów do Pucharu Świata. Szkoda, ze Olimpiada dopiero za dwa lata, chociaż narciarstwo biegowe to jednak dyscyplina doświadczonych zawodników, więc może... ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-04, 22:21   

MadMill napisał/a:
BTW. my tutaj znowu skoki tylko propagujemy

To z przyzwyczajenia :P
MadMill napisał/a:
Dziś mimo choroby i zażywaniu antybiotyku zajęła w sprincie 3. miejsce.

Byle się nie okazało, ze antybiotyk zawierał jakiś anabolik jak było poprzednio.
MadMill napisał/a:
Szkoda, ze Olimpiada dopiero za dwa lata, chociaż narciarstwo biegowe to jednak dyscyplina doświadczonych zawodników, więc może... ;)

Ponoć Kowalczyk była przygotowywana tylko i wyłącznie pod tą dyscyplinę - chociaż czy to zły pomysł? Póki co dziewczyna ma chyba z 20-30 sekund straty do prowadzącej dwójki zawodniczek (tam różnica wynosi bodajże 0,2 s.) a sama ma ponad 10 s. przewagi nad "czwórką".
Szkoda, ze biegi narciarskie, a także biathlon są traktowane przez PZN po macoszemu i większość kasy ładuje się w skoki. Efekt tego jest taki, ze oprócz Kowalczyk i (zdrowego) Sikory nie mamy innych liczących się zawodników, a sukcesy tej "dwójki" to tak naprawdę zasługa ich katorżniczej, indywidualnej pracy.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-04, 22:36   

Tigana napisał/a:
Szkoda, ze biegi narciarskie, a także biathlon są traktowane przez PZN po macoszemu i większość kasy ładuje się w skoki.

Powiem szczerze, że ulubioną moją dyscypliną zimową jest biatlon. Kocham oglądać zawody, tam są emocje dopiero. Może nie 20km, ale bieg na dochodzenie czy ze startu wspólnego to emocje od startu do mety, a wiatr też czasami przeszkadza. ;)

<ironia mode on> PZN jak i TVP rozpieszczają kibiców. Powinno się pogratulować Tajnerowi i Korzeniowskiemu za to, że możemy ogląda Tour de Ski i kibicować naszej Justynie, czy kibicować Tomkowi Sikorze, który też ciągle mieści się w 10tce. Wielkie podziękowania dla tych dwóch panów. Wszyscy was kochają. :* <ironia mode off>
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-04, 22:48   

MadMill napisał/a:
<ironia mode on> PZN jak i TVP rozpieszczają kibiców. <ironia mode off>

Od sportów zimowych jest EuroSport - o naszych publicznych kanałach można zapomnieć. Chyba, że skoki. Być może coś pokazują na "ogólnodostępnym" TVP Sport, ale jakimś dziwnym trafem nie mam ten stacji.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2008-01-04, 22:51   

Łeee... a ja myślałam, że tu się jakiś praktykujący narciarz wypowiedział... A oni znowu tylko o tym, co oglądają. o_O
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-04, 22:58   

Elektra napisał/a:
Łeee... a ja myślałam, że tu się jakiś praktykujący narciarz wypowiedział...

Następnym razem poproszę mojego 8-letniego chrześniaka żeby się wypowiedział w temacie : " Jak zrobić żeby tatuś zaliczył glebę. Kurs dla początkujących i zaawansowanych"
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-06, 20:31   

Pechowy weekend - Małysz przegrał z wiatrem, Kowalczyk z chorobą. Pomimo tego obydwoje zaprezentowali sie całkiem dobrze. Ostatecznie Kowalczyk zajęła 7 miejsce w SKI Tour, a Małysz był czwarty w TCS. Wygrał ahonnen, dla którego było to już 5 zwycięstwo w turnieju dzięki czemu został liderem w tej klasyfikacji. Mam nadzieje, ze Małysz jeszcze pokaże klasę w tym sezonie.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-06, 20:41   

Małysz wypadł nieźle moim zdaniem, był 4/ w całym T4S chociaż wiele dał mu właśnie wiatr który przeszkadzał innym. Szkoda Kowalczyk, ale pokazała że nie poddaje się i walczy do końca, dla mnie to było najważniejsze. W moich oczach zyskała jeszcze większe uznanie.

Tomasz Sikora wygrał Sprint wczoraj i nikt nawet tego nie zauważył... no ale cóż. Dziś spisał się gorzej, ale to mniej ważne, w sprincie pokazuje, ze jednak stać go na sukcesy jeszcze. Oby tak dalej.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-06, 20:49   

MadMill napisał/a:
Tomasz Sikora wygrał Sprint wczoraj i nikt nawet tego nie zauważył... no ale cóż.

Wczoraj Sikora był niesamowity - bezbłędne strzelania i super bieg. Szkoda tylko, że oprócz tej trójki (Małysz, Kowalczyk, Sikora) reszta naszych zawodników nie stanowi nawet tła dla innych.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-07, 22:35   

Janne!!!!!!!!! :uaaa: Mój idol nieodmiennie jest najlepszy i najpiękniejszy //amor
I co mi szkodzi, że nawet on jest nieco młodszy ode mnie? :mrgreen:
Oto jest narciarstwo w najlepszym stylu: "przyjechaliśmy tu po to, żeby skakać, a nie uśmiechać się". Wprawdzie wczoraj nieco złamał tę żelazną zasadę, ale co tam ta odrobina szaleństwa :mrgreen:
Muszę odkopać gdzieś tę stronę fanclubu, na którą się po fińsku wpisywałam jakieś 6 lat temu... :shock:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-07, 22:49   

Regissa napisał/a:
Wprawdzie wczoraj nieco złamał tę żelazną zasadę, ale co tam ta odrobina szaleństwa :mrgreen:

Małysz mówi, ze przez te wszystkie lata Janne kilka razy poklepał go po plecach i nawet powiedział "How are you?". Ponoć to wielki zaszczyt :mrgreen:
Regissa napisał/a:
Janne!!!!!!!!! :uaaa: Mój idol nieodmiennie jest najlepszy i najpiękniejszy //amor

Siostrzyczko :shock: Czego ja się tu dowiaduje o tobie :mrgreen:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-19, 14:48   

Znowu o skokach... no więc Adaś ma problem, pewnie w główce, czyli chce za bardzo, a mu nie wychodzi. Serię przerwano i anulowano, będą skakać jeszcze raz, co dla nas będzie dobre, bo Hula naprawdę jest w formie i może się teraz zakwalifikuje. Mam nadzieję, ze Adam także. Stoch skoczył ładnie, ale jak jest w formie to jeszcze jeden skok wyjdzie mu na dobre i powinien sie poprawić. ;)

No i mój ulubiony skoczek Simon Amman... on ma coś z główką. :mrgreen: Śliczny skok mu wyszedł, ale zapomniał się musi kiedyś wylądować, jak widzę takie rzeczy i zachowanie sportowców to wtedy aż mi się chce oglądać zawody i czuję wielką satysfakcję z tego. :DD
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-20, 14:40   

MadMill napisał/a:
Znowu o skokach... no więc Adaś ma problem, pewnie w główce, czyli chce za bardzo, a mu nie wychodzi.

Adaś skacze najlepiej wtedy, kiedy nie musi nic udowadniać. Potwierdza to poprzedni sezon - wszyscy już położyli na nim lagę , a on skakał na luzie. Niestety po ubiegłym sezonie wszyscy zaczęli mu wyliczać ile mu zwycięstw brakuje do 1 miejsca klasyfikacji wszech czasów itp Najgorsze jest to, ze Małysz choćby chciał to nie może sie wycofać. Stoją za nim olbrzymie pieniądze i kupa osób, którzy się pod niego podczepili - TVP, organizatorzy imprez, pseudosponsorzy itp. Świetny przykład to ten weekend - było wiadomo, ze Małysz nie jest w formie , ale Czesi wymogli na PZN żeby Adaś przyjechał, bo dzięki temu pojawili na skoczni się polscy kibice. Czy ktoś pomyślał o bezpieczeństwie Małysza? Przecież na "Mamucie" można skakać tylko wtedy, gdy jest się w optymalnej formie. W innym wypadku to narażanie zdrowia i życia skoczka. HIENY !!!!!!!!
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-01-20, 14:47   

W ogóle Harrachov i zawody tak to istna parodia moim zdaniem. Na razie skoczyło dwóch skoczków i znowu przerwany konkurs. Trochę to śmieszne zaczyna być... no nic w piątek Zakopane, może u nas będzie to miało ręce i nogi.

Co do Adama, a niech sobie skacze. Moim zdaniem może nawet lądować na buli no i co z tego? On swoje wygrał, osiągnął więcej niż większość sportowców podczas całej kariery, a teraz niech się bawi. Może nie ma podejścia takiego jak np. Goldi kiedyś, teraz takie ma Amman. Jak coś mu wyjdzie i wygra to dobrze, a jak nie, to przecież nic się nie stanie. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-20, 15:02   

MadMill napisał/a:
Co do Adama, a niech sobie skacze. Moim zdaniem może nawet lądować na buli no i co z tego? On swoje wygrał, osiągnął więcej niż większość sportowców podczas całej kariery, a teraz niech się bawi.

Ja liczę, ze Adaś się jeszcze odbije - jak nie teraz to w następnym sezonie. Ahonnen też w ubiegłym roku nie błyszczał , a teraz wrócił na szczyt.
No i jeszcze jedno - podoba mi się postawa Stocha i to nie tylko na skoczni. Wczoraj jakiś dziennikarzyna z TVP wziął go na spytki i chciał coś o Małyszu wydobyć,a Kamil kazał mu w bardzo uprzejmy sposób spadać. I tak trzymać //kas
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-05, 12:10   

I proszę bardzo, co to znaczy doświadczenie: mój idol wczoraj znów triumfował na skoczni :mrgreen: Tylko jakoś ostatnio traci tą swoją ksywę "Janne the Mask" i pozwala sobie na ekstrawertyczne zachowanie... No cóż, nie jest łatwo być ideałem :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-05, 14:09   

Regissa napisał/a:
No cóż, nie jest łatwo być ideałem :mrgreen:

Faktycznie Jane pod koniec kariery zaczął pokazywać ludzką twarz //zaskoczony
Za to Małysz skacze rewelacyjnie na treningach i przeciętnie (jak na niego) na zawodach - szkoda.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-16, 22:37   

No i po sezonie. Ogólnie lipa - po ubiegłorocznym sukcesie wszyscy liczyli na kolejną Kryształowa Kulę a tu nawet na jedno "Pudło" adaś się nie zmieścił. Duży zawód - zobaczymy, co będzie w następnym sezonie. Ahonen miał reaktywację więc czemu nie Małysz? Za to kurtynę milczenia należy spuścić na resztę Polaków - regres i to duży całej drużyny, a poszczególne starty ocierały sie wręcz o kompromitacje np skok na mamucie - 160 metrów.
Za to wielkie brawa dla Justyny Kowalczyk, która w ostatnim biegu zapewniła sobie 3 miejsce w klasyfikacji generalnej biegaczek. Super i oby tak dalej. Cieszą także sukcesy Sikory - od czasu do czasu stary mistrz jeszcze umie pokazać pazurki.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-03-16, 22:57   

Tigana napisał/a:
Ahonen miał reaktywację więc czemu nie Małysz?

Powoli, spokojnie, nie pali się. Rok temu tez nikt nie przewidywał, że Małysz wybuchnie i zmiażdży rywali w końcówce. Przecież miał juz w karierze sezony gdzie wypadał poza 10tkę, ale później wracał. ;)
Tigana napisał/a:
Za to kurtynę milczenia należy spuścic na reszte Polaków - regres i to duży całej drużyny, a poszczególne starty ocierały sie wręcz o kompromitacje np skok na mamucie - 160 metrów.

Stoch zajął znowu takie samo 30ste miejsce jak rok temu. Więc ani lepiej, ani gorzej. Chociaż stac go nawet na wygranie całego PŚ, tylko coś mu psychika za często siada.
Tigana napisał/a:
Za to wielkie brawa dla Justyny Kowalczyk, która w ostatnim biegu zapewniła sobie 3 miejsce w klasyfikacji generalnej biegaczek. Super i oby tak dalej.

O 0,3 sekundy. x.x Tak przegrać to naprawdę boli. No ale wyszło na to że mamy Justynę na podium PŚ i w takim razie murowana kandydatke do medalu olimpijskiego. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-16, 23:24   

MadMill napisał/a:
Stoch zajął znowu takie samo 30ste miejsce jak rok temu. Więc ani lepiej, ani gorzej. Chociaż stać go nawet na wygranie całego PŚ, tylko coś mu psychika za często siada.

Stoch skacze jak chce - raz świetnie, a za chwilę jak "cywil" Wkurza mnie gościu :P
Ciekawe, kogo zrobią trenerem - byle nie Kruczka, bo tajner będzie robił z nim co mu do głowy przyjdzie.
MadMill napisał/a:
O 0,3 sekundy. x.x Tak przegrać to naprawdę boli. No ale wyszło na to że mamy Justynę na podium PŚ i w takim razie murowana kandydatkę do medalu olimpijskiego. ;)

A dzień wcześniej chyba o 0,2 sekundy.
Jeden już ma - to teraz złoty. Chociaż najbardziej bym chciał Adasia na najwyższym stopniu - zasłużył jak mało kto. Amman --_-
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-03-18, 17:26   

Tigana napisał/a:
Duży zawód - zobaczymy, co będzie w następnym sezonie. Ahonen miał reaktywację więc czemu nie Małysz?

Jaki zawód? Ja tam nie narzekam, trzecie miejsce za smarkaczami nie jest takie złe :-PP
A Janek ma po prostu lepszą szkołę (to w końcu wychowanek Miki Kojonkoskiego, mojego drugiego ulubieńca ze skoczni :mrgreen: ) oraz więcej warunków do trenowania ;)
Ogólnie rzecz biorąc, sezon dziwny przez warunki pogodowe oraz przez zwycięzcę, który musi się jeszcze sporo nauczyć, choćby tego, że prawdziwy sportowiec nie osiada na laurach...
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-18, 18:12   

Regissa napisał/a:
Jaki zawód? Ja tam nie narzekam, trzecie miejsce za smarkaczami nie jest takie złe :-PP

Janek jest zły, bo skacze lepiej od Adasia. Ciekawe czy dotrwa do kolejnych igrzysk olimpijskich i jeszcze raz zawalczy o złoto //mysli
Póki co Tajner szykuje się na "nadtrenera" - jak Małysz zacznie wygrywać to będzie jego zasługa, jak przegra to nowego szkoleniwca. Wygodne.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-03-18, 18:32   

Gazeta "Ilta-Sanomat" podała informację, że Janne Ahonen nosi się z zamiarem zakończenia sportowej kariery.

Plotka czy prawda??Ciekawe na ile można zaufać gazetom
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-19, 16:30   

Mogget napisał/a:
Plotka czy prawda??Ciekawe na ile można zaufać gazetom

Jesli to ichniejszy odpowiednik "Faktu" to raczej nie :mrgreen: Janek chyba po tak dobrym sezonie nie zrezygnuje ze skakania. Może jeszcze raz wygrać KCS, no i powalczyć o olimpijskie złoto.
Acha - Małysz 18 raz został mistrzem Polski. A na drugim miejscu Mateja :!:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14