FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
księga życzeń
Autor Wiadomość
Max Werner 
Antykwariusz


Posty: 916
Skąd: Fiorina Fury 161
Wysłany: 2011-03-07, 14:13   księga życzeń

Żeby zamknąć z mojej strony temat liczników na forum - ich istnienie bądź nieistnienie nie ma dla mnie, nigdy nie miało i raczej mieć nie będzie ( chyba żeby w grę wchodziła jakaś nagroda materialna za ilość postów ) żadnego znaczenia. Elektra wie dlaczego zabrałem głos w tej dyskusji i pewnie zostanie to między nami, chyba, że Ona inaczej zadecyduje.
Uważam jednak, że by było sprawiedliwie liczniki powinny być włączone w całym forum, lub też w całym forum wyłączone. Jest to jednak jak juz wspomniałem kompletnie dla mnie obojętne. Ciekawym wydaje się pomysł Mag_Droona by w tej sprawie ogłosić plebiscyt. Demokracji stało by sie zadość. Czy jednak taki plebiscyt bez względu na jego wynik, nie będzie porażką Administracji ? :>
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-07, 14:29   

Max Werner napisał/a:
Czy jednak taki plebiscyt bez względu na jego wynik, nie będzie porażką Administracji ?

Tak.
Nie.
Nie wiem.
I każdą mógłbym tak lub inaczej uzasadnić - już sama dyskusja jest wypadkową tego, że Administracja (nie mówiąc o reszcie GTW) jest w sprawie podzielona.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-03-07, 14:29   

Max Werner napisał/a:
Ciekawym wydaje się pomysł Mag_Droona by w tej sprawie ogłosić plebiscyt. Demokracji stało by sie zadość. Czy jednak taki plebiscyt bez względu na jego wynik, nie będzie porażką Administracji ? :>

Jestem przeciwny jakimkolwiek plebiscytom. Decyzja administracji. Mieliśmy już jeden plebiscyt i skończył się - z mojego punktu widzenia - żałosnym efektem. Niech decyzję podejmie, ktoś, kto będzie za nią odpowiedzialny. Chyba że w plebiscycie weźmie udział co najmniej połowa uprawnionych do głosowania. Inaczej, to strata czasu i bzdura.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-07, 14:36   

Skoro opinie wśród Władzy są podzielone, to niech lepiej zostanie po staremu, czyli bez zmian.
Przypominam, że istnienie licznika na forum nie prowadzi do niczego złego, a niektórym dzieciom a la ASX daje radość. Po cóż zatem zabierać im zabawkę którą nikomu nie (z)robią żadnej krzywdy?
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-07, 14:49   

Proces decyzyjny w naszej administracji wygląda tak - Madmill pytany o stanowisko patrzy na Wreda, Wred stwierdza że mu to wisi, a później przychodzi Elektra i wypędza wszystkich z piaskownicy.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-07, 15:13   

Ł napisał/a:
Proces decyzyjny w naszej administracji wygląda tak - Madmill pytany o stanowisko patrzy na Wreda, Wred stwierdza że mu to wisi, a później przychodzi Elektra i wypędza wszystkich z piaskownicy.

Jednym słowem decyduje kolektyw czyli tak jak być powinno.
W kwestii formalnej proponuję jednak by w ankiecie każdy mógł oddać tyle głosów ile postów napisał do dnia ogłoszenia ankiety.
Dla urozmaicenia głosowania przycisk potwierdzający powinien uciekać przed myszką.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-07, 16:36   

Jednym zdaniem decyduje GTW, czyli tak, jak być powinno.
Jakiej ankiecie? Tego typu głosowania, bez udziału większości użytkowników, nie mają sensu.
Zresztą nie mają w tym żadnego interesu.
Niezrozumiały jest cel poddawania pod głosowanie obecności licznika postów, który od początku jest obecny na forum i właściwie nikomu zdrowo myślącemu nie przeszkadza.
Czy naprawdę nie macie ważniejszych tematów do rozważań/poruszania? --_-
Proponuję skupić się na pisaniu postów na temat w odpowiednich wątkach.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-07, 16:46   

Pisanie na temat to nie wszystko ASX i Ty to bardzo dobrze wiesz.

A jeżeli obecność licznika nikomu zdrowo myślącemu nie wadzi, to i jego brak też nie powinien.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-07, 17:21   

Mag_Droon napisał/a:


A jeżeli obecność licznika nikomu zdrowo myślącemu nie wadzi, to i jego brak też nie powinien.


Jego brak by wadził i Ty to bardzo dobrze wiesz.

Co do mnie, to staram się pisać na temat. Za swoje poprzednie "grzechy", słusznie zostałem ukarany ostrzeżeniem i od tego momentu bardziej się kontroluję i nie tworzę więcej spamu niż którykolwiek z innych użytkowników.

Jeśli sądzisz, że brak licznika spowoduje, że będę pisał mniej, to jesteś w błędzie. Co więcej, wtedy zniknie we mnie hamulec ograniczający. Trudno bowiem oprzeć się wrażeniu, że to moja osoba co poniektórych uwiera w szczególności, bo w niezwykle cudowne zbiegi okoliczności na tym forum nie wierzę.
Jak możesz się przekonać, bardzo zmniejszyłem swoją aktywność w G&Q, bo komuś moja liczba wpisów w tym temacie (choć była jak najbardziej na temat), przeszkadzała.
Próbuję w ten sposób dać do zrozumienia, że można osiągnąć consensus bez stawiania sprawy "na ostrzu noża" i sięgania po drastyczny środek, który tak naprawdę potrzebny nie jest.
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-07, 18:28   

O rany ale , ludki słuchajta, licznik będzie wszędzie włączony tak jak był, tak jak dziewicze forum wygląda. Każdy może codziennie wieczorem poonanizować się czytając statystyki, nie mam serca odbierać tej odrobiny przyjemności :) .

do tego, żeby wilk był syty i owca cała, przynajmniej na jakiś czas - do wyjaśnienia i ustalenia wszystkich faktów z modułu statystyk zostanie wyłączona tabela z top10 spamerów.

każdy może się onanizować na własnych cyferkach...

Księga życzeń została przeczyszczona,
a zawartość trafiła w bezpieczne miejsce.
Spell
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-10, 23:39   

Temat odzyskany i scalony

[Mod mode on]ad. Powitania
M_D[Mod mode off]
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-11, 11:03   

Ech Wred i jak Ty potem komuś wytłumaczysz, że nie da się czegoś zrobić na forum...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-11, 11:49   

a wiesz ile czasu takie coś zajmuje ?
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2011-03-11, 11:57   

Jedno zapytanie SQL? :P
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-11, 11:58   

+2600 zapytań sql ;p

+ analiza backupu i wyciągnięcie odpowiednich danych z niego, żeby to miało sens ;p
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-11, 12:02   

Ale dałeś rade, i nikt Ci tego nie zapomni :mrgreen:
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-11, 12:10   

Po prawdzie napisałem sobie skrypta który mi to mocno ułatwił ;p robienie tego na piechotę to kilka dobrych godzin. Ale samo napisanie i przetestowanie skrypta zajęło tyle samo ;p za to już na przyszłość będzie łatwiej //pacnij
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-11, 12:52   

Zwracam się z grzeczną prośbą o przywrócenie listy Top Ten, czyli wykazu najpłodniejszych postopisarzy w dziejach ZB. :-P
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-11, 13:23   

Zwracam się z grzeczną prośbą o przemilczenie prośby ASXa.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-11, 13:30   

Ł napisał/a:
Zwracam się z grzeczną prośbą o przemilczenie prośby ASXa.


Pańska prośba jest z natury rzeczy niegrzeczna i niegodziwa, zakłada bowiem wyrządzenie krzywdy. :-P
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-11, 13:35   

ASX ja po prostu próbuję ochronić Cię przed krzywdą jaką sobie chcesz wyrządzić. Może nie zauważyłeś ale dalsze grzebanie przy sprawie licznika będzię skutkowało masową nienawieścią do Twojej osoby połączoną z spontanicznymi próbami samosądu. Na prawde pokaż że masz chociaż minimum dystansu do ilości postów, a nie latasz jak kot z pęcherzem wokół tego tematu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-03-11, 13:42   

Ł napisał/a:
Na prawde

Ł napisał/a:
Na prawde pokaż że masz chociaż minimum dystansu do ilości postów,
po co?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-11, 13:46   

Fidel-F2 napisał/a:
Ł napisał/a:
Na prawde

Ł napisał/a:
Na prawde pokaż że masz chociaż minimum dystansu do ilości postów,
po co?

Bo mimo wszystko traktuje irytujące memłanie ASXa jako część tożsamości tego forum i szkoda by mi było jakby w końcu ktoś dosrał mu z tego powodu tak że na prawdę obrazi się i sobie pójdzie.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-03-11, 13:48   

lajf is brutal
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-03-11, 13:51   

Ł napisał/a:
Bo mimo wszystko traktuje irytujące memłanie ASXa jako część tożsamości tego forum

Też tak mam. Podobnie zresztą jak spamerstwo Spella i jego obrażalstwo i bezpośredniość.
Zależałoby mi na pokoju między nimi i na dużej aktywności obu.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-11, 14:48   

Obawiam się, że statystyki się popsuły :) .
ASX pozostaje Ci chyba tylko karteczka i ołówek ewentualnie Excell
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2011-03-11, 17:12   

A ASX czego chce? Bo ja już nie wiem które zdanie to postulat, a które tylko umila nam czytanie jego postów.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2011-03-11, 19:16   

Niniejszym składam najróżniejsze wyrazy (same pozytywne :) ) za odzyskanie wpisów. //cheerleader Wred, o mały włos, a napisałabym specjalnie dla Ciebie wierszyk pochwalny //evil - powstrzymała mnie jedynie obawa, że mogłabym popsuć Ci reputację Groźnego Administratora. Zatem, jeszcze nie tym razem.
Dziękuję. //piwo
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-11, 19:47   

Dzięki hehehehe :DD Polecam się :DD , w miarę mojej groźno-leniwej reputacji :P
//piwo
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-12, 23:32   

wred napisał/a:
Obawiam się, że statystyki się popsuły :) .


Znaczy się że jak? ;) Mam podstawy przypuszczać, że ktoś wykonał krecią robotę, a teraz próbuje sprawiać wrażenie, iż "samo się"... :-P

MadMill napisał/a:
A ASX czego chce? Bo ja już nie wiem które zdanie to postulat, a które tylko umila nam czytanie jego postów.


Jak to czego? Więcej 4K, czyli (w dolcach) kasy, (gorących) kurtyzan, (czystej) kokainy i (zimnego) Karmi! ;)
A tak na poważnie(j), to nie mogę żyć bez widoku Listy Największych Spamerów ZB z cyferkami na koncie. :-P

Ł napisał/a:

Bo mimo wszystko traktuje irytujące memłanie ASXa jako część tożsamości tego forum i szkoda by mi było jakby w końcu ktoś dosrał mu z tego powodu tak że na prawdę obrazi się i sobie pójdzie.


Największym "dosraniem" było wywalenie w piz.. LNSZB.


Ł napisał/a:
ASX ja po prostu próbuję ochronić Cię przed krzywdą jaką sobie chcesz wyrządzić.

Może nie zauważyłeś ale dalsze grzebanie przy sprawie licznika będzię skutkowało masową nienawieścią do Twojej osoby połączoną z spontanicznymi próbami samosądu.

Na prawde pokaż że masz chociaż minimum dystansu do ilości postów, a nie latasz jak kot z pęcherzem wokół tego tematu.


1. Taa... Jasne. Jestem pod tak dużym wrażeniem pańskiej troski o mnie, że aż popuściłem... pasek w spodniach, bo mnie brzuszek rozbolał od napadów śmiechu do rozpuku. :badgrin:

2. Masowa nienawiść z jedynie takiego powodu, fatalnie świadczyła by o poziomie osobników ją prezentujących. Próby samosądu? Na szczęście mamy mocną GTW, która stoi na straży Prawa i chyba nie pozwoli skrzywdzić Trybuna Ludu -->

3. Przez lata ciężko pracowałem, żeby znaleźć się na szczycie łańcucha pokarmowego i codziennie napawać się swą wielkością. Spamerską, znaczy się. Dzięki temu miałem lepsze osiągi w maratonach sexualnych. ;) A Ty oczekujesz, że przejdę nad taką stratą do porządku dziennego i będę udawał, iż wszystko jest w porządku. Nie jest, bo bez Listy widoku, mam mniejsze ożywienie w kroku. :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 13