FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
księga żali
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-03-10, 09:22   

I z tego powinniśmy wyciągnąć wnioski.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-03-10, 09:56   

Siedmiu moderatorów (było wtedy) na ASX'a skrzyni.
Hej ho! i butelka rumu.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-10, 10:23   

utrivv napisał/a:
Mam tylko osobistą prośbę do Spella by przed rezygnowaniem z modka robił sobie 24h przerwy. To oczywiste że skoro się udzielasz to na ciebie spadają najgorsze ciosy ale chyba nie ma sensu brać sobie tego do serca?

Nie. Moja decyzja jest ostateczna.

Romulus napisał/a:
MrSpellu - ost zasłużony, ale mam nadzieję, że się nie obrazisz i nie znikniesz z forum

Ale ja walnąłem focha nie o osta i wiem, że ten ost jest zasłużony.
O czym wcześniej zresztą pisałem i gdybym miał napisać to co napisałem, to napisałbym jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz. I nie byłoby mi przykro. Aż wątroba przestała mnie boleć.

Co do znikania to niestety znikam. Nie wiem czy na stałe, na pół roku czy do następnego poniedziałku. Chwilowo nabralem niezdrowej awersji do tego forum. Jak zauważyłeś, ostatnio często się napinam, prawda to niestety, dlatego odpoczynek mi się przyda.
  
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-10, 10:24   

Toudisław napisał/a:
Romulus, Nie chodzi mi o jakieś odtajnianie ;) raczej o to by ci co podjeli decyzję sami się do niej przyznali

Toudi, daj spokój. Ostatnie czego w teraz potrzeba to teatrzyk z biciem się w piersi i mocnym postanowieniem poprawy. Chyba teraz nawet Jander przyzna że jednak wszystkie konsekwencje usunięcia licznika w taki sposób w jaki to zrobiono(powikłania techniczne ,burda w tym temacie, odejście Spella) to jednak porażka a nie sukces. A jakby zależało Ci na samej tylko wiedzy kto jak głosował to polecam przestudiowanie wypowiedzi w tej/tamtej księdze żalów, nastepnie wzięcie pod uwagę liczbę członków GTW i to że głosy były niemal równo rozłożone - da się z dokładnoscią co do jednego moderatora ustalić kto jak głosował.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-10, 18:14   

Szczęść Boże i Alleluja do przodu. Z góry uprzedzam, że będzie bez owijania w bawełnę i zapychania pod puszysty dywan.
Mr Spell -> Niewątpliwie żeś człek mądry, inteligentny, oczytany, morowy i pewnie trafiasz w "dziesiątkę" na strzelnicy sportowej, jednak nie po raz pierwszy dowiodłeś, iż na stanowisko moda się nie nadajesz, niestety. Miałem nadzieję, że będąc u Władzy uda Ci się zwalczyć w sobie nadmierną impulsywność i pohamować skłonności do agresywnych form wypowiedzi nacechowanych obrażaniem zwykłych użytkowników (vide - Mr Max), lecz pomimo upływu czasu ciągle zachowujesz się tak, jakbyś miał metaforycznego ogórka w dupie.
Krótka dygresja: jakiś czas temu, El, na pytanie dlaczego ASX nie może zostać modkiem, napisała, że jest on zbyt konfliktowy.
Akurat w pańskim przypadku w niczym to nie przeszkodziło, co więcej, pomimo dokonanych przez Pana kilku bezceremonialnych i brutalnych aktów gwałtu (na wszelki wypadek dopiszę, aby zostać dobrze zrozumianym - na Prawie) i wielu pomniejszych występków dokonanych na obowiązujących w ZB-okowni prawach regulujących zasady i reguły kultury forumowego współżycia, w dalszym ciągu jedynie od Waszmościa zależało, kiedy, dlaczego i czy w ogóle zrobi sobie przerwę od zarządzania tym "kramem". Ja rozumiem, że GTW to taki Kącik Wzajemnej Adoracji i nie bardzo wypada przywoływać kolegę do porządku, tudzież zwracać mu uwagę na pewne negatywne zachowania, ale Mr Spell jak żaden inny mod, strasznie przegina "pałę". Karczemne pyskówki z Mr Maxem nie przystoją zwykłemu użytkownikowi, a co dopiero osobnikowi który powinien stać na straży Prawa i Porządku. I to wszystko na łamach forum, z wulgaryzmami... Wstyd. Przypomnę tylko, że nie po raz pierwszy. Recydywista, znaczy się. Fatalny przykład dajesz, Mister.
O wywaleniu tematu o spamie, napisałem poprzednio. Decyzja ewidentnie wzięta z... "księżyca".
Kolejna kwestia - nadużywanie wulgaryzmów. Po gruntownie wykształconym osobniku sprawującym ważną i odpowiedzialną funkcję na forum, przedstawiciela klasy rządzącej, Elity, oczekuje się jednak większej kultury słowa pisanego niż dajmy na to, szeregowego członka Ludu, urwisa ASX-a. Na wszelki wypadek powtórzę - nie chodzi o używanie, lecz nadużywanie.
Jeszcze jedno - usunięcie wszystkich postów z wątku "Powitania" - WTF?

Podsumowując... Mr Spell jako zwykły użytkownik jesteś bardzo mile widziany/czytany i w ogóle git, natomiast na wyższe stanowisko na forum nie masz odpowiednich predyspozycji.
Z całym szacunkiem.
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2011-03-10, 19:00   

Jak rzadko, ale pozostaje mi się zgodzić z ASX-em.
Dopisywać nic więcej nie będę, bo nic do dopisania nie zostało.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2011-03-10, 19:45   

Toudisław napisał/a:
Nie mieliście myszy ? Albo szczurów ? Nie macie litości dla smoka ....

A nie wiesz, że sam jesteś mysim eksperymentem? Oszukuj się dalej...
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-10, 20:41   

ASX76 napisał/a:
Szczęść Boże i Alleluja do przodu. Z góry uprzedzam, że będzie bez owijania w bawełnę i zapychania pod puszysty dywan.
Mr Spell -> Niewątpliwie żeś człek mądry, inteligentny, oczytany, morowy i pewnie trafiasz w "dziesiątkę" na strzelnicy sportowej, jednak nie po raz pierwszy dowiodłeś, iż na stanowisko moda się nie nadajesz, niestety. Miałem nadzieję, że będąc u Władzy uda Ci się zwalczyć w sobie nadmierną impulsywność i pohamować skłonności do agresywnych form wypowiedzi nacechowanych obrażaniem zwykłych użytkowników (vide - Mr Max), lecz pomimo upływu czasu ciągle zachowujesz się tak, jakbyś miał metaforycznego ogórka w dupie.
Krótka dygresja: jakiś czas temu, El, na pytanie dlaczego ASX nie może zostać modkiem, napisała, że jest on zbyt konfliktowy.
Akurat w pańskim przypadku w niczym to nie przeszkodziło, co więcej, pomimo dokonanych przez Pana kilku bezceremonialnych i brutalnych aktów gwałtu (na wszelki wypadek dopiszę, aby zostać dobrze zrozumianym - na Prawie) i wielu pomniejszych występków dokonanych na obowiązujących w ZB-okowni prawach regulujących zasady i reguły kultury forumowego współżycia, w dalszym ciągu jedynie od Waszmościa zależało, kiedy, dlaczego i czy w ogóle zrobi sobie przerwę od zarządzania tym "kramem". Ja rozumiem, że GTW to taki Kącik Wzajemnej Adoracji i nie bardzo wypada przywoływać kolegę do porządku, tudzież zwracać mu uwagę na pewne negatywne zachowania, ale Mr Spell jak żaden inny mod, strasznie przegina "pałę". Karczemne pyskówki z Mr Maxem nie przystoją zwykłemu użytkownikowi, a co dopiero osobnikowi który powinien stać na straży Prawa i Porządku. I to wszystko na łamach forum, z wulgaryzmami... Wstyd. Przypomnę tylko, że nie po raz pierwszy. Recydywista, znaczy się. Fatalny przykład dajesz, Mister.
O wywaleniu tematu o spamie, napisałem poprzednio. Decyzja ewidentnie wzięta z... "księżyca".
Kolejna kwestia - nadużywanie wulgaryzmów. Po gruntownie wykształconym osobniku sprawującym ważną i odpowiedzialną funkcję na forum, przedstawiciela klasy rządzącej, Elity, oczekuje się jednak większej kultury słowa pisanego niż dajmy na to, szeregowego członka Ludu, urwisa ASX-a. Na wszelki wypadek powtórzę - nie chodzi o używanie, lecz nadużywanie.
Jeszcze jedno - usunięcie wszystkich postów z wątku "Powitania" - WTF?

MORT napisał/a:
Jak rzadko, ale pozostaje mi się zgodzić z ASX-em.
Dopisywać nic więcej nie będę, bo nic do dopisania nie zostało.

Dobre duchy doniosły mi, że palnięto mi kazanie.
Pozostaje mi z pokorą przyjąć naganę i żyć dalej.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-10, 20:45   

Mag_Droon napisał/a:
Obszczekałem tych i owych. Czasem zgodnie z opinią mas, czasem w poprzek.


Modelowy przykład pisania moda o niczym. A mnie się czepiają o znacznie konkretniejsze wpisy... :badgrin:
Proszę to potraktować jako zażalenie z tytułu gorszego traktowania przez modków forumowicza ASX-a.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-03-10, 20:55   

ASX76 napisał/a:
Mag_Droon napisał/a:
Obszczekałem tych i owych. Czasem zgodnie z opinią mas, czasem w poprzek.


Modelowy przykład pisania moda o niczym. A mnie się czepiają o znacznie konkretniejsze wpisy... :badgrin:
Proszę to potraktować jako zażalenie z tytułu gorszego traktowania przez modków forumowicza ASX-a.
//facepalm
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-03-11, 06:20   

ASX76, powoli zaczynasz mi imponować
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-11, 10:52   

Fidel-F2 napisał/a:
ASX76, powoli zaczynasz mi imponować
Zaczynam się bać.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2011-03-11, 16:15   

MORT napisał/a:
Jak rzadko, ale pozostaje mi się zgodzić z ASX-em.

Pozostaje mi się nie zgodzić... (mimo cytatu, będzie to inwokacja do ASX-a)

GTW to nie masa jednolitych komórek, tylko konglomerat wielu typów osobowości i charakteru. Zresztą zasada ta dotyczy całego forum, mam nadzieję. Podobnie jak Ty, ASX-ie, Spell to ważny (i jakże jaskrawy) element tutejszego folkloru, a już szczególnie GTW. Do pewnych rozsądnych granic różnorodność stanowi wartość sama w sobie, zwłaszcza na arenie kulturalnej, gdzie wszyscy się znajdujemy.

Jak dla mnie zasady są tutaj mniej więcej jasne i nigdy nie odczułem, by Spell je złamał. Być może nagiął, lecz zwykle oceniałem tę dezynwolturę (znów - podobnie jak Twoją) in plus (po prostu niektórzy to mają). Dlatego też jego odejście uważam za bardzo niekorzystne dla Zaginionej Biblioteki.

ASX napisał/a:
Fatalny przykład dajesz, Mister.

I ch*j. Przynajmniej coś się działo.
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2011-03-12, 15:55   

Nie obejdzie się bez sprostowania.
Sam jestem daleki od nazywania ludzi tutaj kółkiem wzajemnej adoracji i zarzucania im, że nie są jednakowymi bezpłciowymi robotami, ale moim zdaniem Spellu pokazał wiele razy, że na moda to się nie nadaje i często poczynał sobie za bardzo. IMO, pozycja moda jednak zobowiązuje - choćby do przestrzegania regulaminu, "na którego straży się stoi". Wiem, brzmi trochę głupio, ale jednak...

Jako zwykłego użytkownika, posty Spella czyta się jednak bardzo dobrze i niech tak zostanie.
Dla mnie koniec sprawy i już się więcej nie będę wypowiadał.


BARDZO NINJA EDIT:
Tomasz napisał/a:
Wiem wred, pewnie źle zostałem zrozumiany. Nie piję do adminów tylko do paru użytkowników, którzy np. zajmują się postacią Spella. Nie wiem po co po prostu. Wszelkie animozje i pretensje osobiste, a nie dotyczące forum jako całości proponowałbym załatwiać na priv a nie tutaj.

Sprawa Spella jako Moda nie jest sprawą prywatną, a sprawą forum.
Ja bym się na ten temat w ogóle nie wypowiadał gdyby nie fakt, że Spell już raz zrezygnował z tej funkcji, ale potem na nią powrócił.
  
 
 
Jaskier 


Posty: 651
Wysłany: 2011-03-12, 18:04   

Może nie udzielam się zbyt często na tym forum, ale odwiedzam, i czytam względnie systematycznie. Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się w pełni z tymi słowami:

MORT napisał/a:
ale moim zdaniem Spellu pokazał wiele razy, że na moda to się nie nadaje i często poczynał sobie za bardzo.


Spell na pierwszy rzut oka, wydaje się całkiem niezłym kandydatem na moderatora, czy nawet admina. Jednak niestety to tylko pozory, dlatego, że przy niewątpliwym atucie jakim jest stanowczość, brakuje mu równie ważnych umiejętności kompromisowych z zachowaniem obiektywizmu.
Chciałbym, żeby to co napisałem było traktowane wyłącznie, jako moje wyobrażenie wirtualnych poczynań tego użytkownika.

Tyle w mojej opinii.
_________________
''Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere''
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-12, 23:48   

dworkin napisał/a:


GTW to nie masa jednolitych komórek, tylko konglomerat wielu typów osobowości i charakteru.

Zresztą zasada ta dotyczy całego forum, mam nadzieję. Podobnie jak Ty, ASX-ie, Spell to ważny (i jakże jaskrawy) element tutejszego folkloru, a już szczególnie GTW. Do pewnych rozsądnych granic różnorodność stanowi wartość sama w sobie, zwłaszcza na arenie kulturalnej, gdzie wszyscy się znajdujemy.

Jak dla mnie zasady są tutaj mniej więcej jasne i nigdy nie odczułem, by Spell je złamał. Być może nagiął, lecz zwykle oceniałem tę dezynwolturę (znów - podobnie jak Twoją) in plus (po prostu niektórzy to mają).

Dlatego też jego odejście uważam za bardzo niekorzystne dla Zaginionej Biblioteki.

I ch*j. Przynajmniej coś się działo.



1. Czy ktoś twierdzi inaczej?

2. O wartości Mr Spella dla ZB napisałem wcześniej. Jako forumowicz jest bardzo dobry.

3. Patrząc na pańską opinię, zasady są dla Pana jasne mniej niż więcej. W swoich ocenach radzę opierać się na faktach/logice, a nie na odczuciach, ponieważ emocje fałszują osąd w tym wypadku. Jak już wspomniałem/uzasadniłem w poprzednim poście, Mr Spell nie posiada predyspozycji na stanowisko modka. Swoim zachowaniem zbyt często budzi kontrowersje i zadrażnienia. Bycie modem wymaga większego opanowania, mniejszej agresji słownej, nie nadużywania wulgaryzmów...

4. Odejście czasowe, jak sądzę. Pewnie, że jest ono niekorzystne. Niech wraca jak najszybciej, ale tylko i wyłącznie jako forumowicz, nikt więcej. Aby wszystkim żyło się lepiej.

5. Zbyt niepoważny "argument", żeby potraktować go poważnie. ;)
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2011-03-13, 09:27   

Uprzejmie proszę zakończyć wątek Spella jako moderatora. Nie ma co teraz pisać, czy się nadawał na to stanowisko, czy nie.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-03-13, 09:43   

W ogóle mam wrażenie, że od czasu wyłączenia licznika część osób więcej czasu i energii poświęca na wycieczki osobiste pod czyimś adresem niż na rozmowach na tematy, które winny być podstawą tego forum.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-03-13, 09:49   

Jakieś przykłady poza tą i drugą księgą? Bo ja mam dokładnie odwrotne wrażenie.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-13, 13:25   

Tomasz napisał/a:
W ogóle mam wrażenie, że od czasu wyłączenia licznika
Licznij już przecież wrócił do normy, wszędzie jest liczony i na pewno tak zostanie.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-03-13, 15:47   

Wiem wred, pewnie źle zostałem zrozumiany. Nie piję do adminów tylko do paru użytkowników, którzy np. zajmują się postacią Spella. Nie wiem po co po prostu. Wszelkie animozje i pretensje osobiste, a nie dotyczące forum jako całości proponowałbym załatwiać na priv a nie tutaj.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-08-02, 17:56   

Zażalenie w sprawie zakładania wątków o serialach.
Panowie, jak coś Wam nie pasi, to macie Księgę Życzeń lub Żalów, a nie wpierdalajcie się gdzie nie trzeba i zasrywacie wątek.
Dziwnie i niezdrowo to wygląda, gdy ci, którzy mają najmniej do powiedzenia/napisania, podnoszą największy lament, zresztą nie pierwszy raz...
Dział jest o serialach i zakładając tematy o produkcjach na które warto zwrócić uwagę/które zasługują na wyróżnienie nie robimy nic złego i piszemy na temat!! Reakcje co poniektórych osobników na naszą inicjatywę mającą na celu również dalszy rozwój forum poprzez zwiększenie czytelności/aktywności (nie ma problemu z szukaniem interesującego wątku), gdzie każdy zainteresowany może łatwiej wyszukać to, co mu need. A jak komuś coś się nie podoba/gryzie w dupę, dajcie temat w "ignore" albo nie zaglądajcie. Na innych forach nie ma problemu z założeniem wątku o danym serialu i nikomu to nie przeszkadza, nawet jeśli pojawia się w nim mało postów. Tylko tutaj, na ZB, zawsze musi znaleźć się jakiś ancymon-mąciwoda (w liczbie kilku) przypierdalający się na zasadzie czepiającego się wszystkiego rzepa.
Co więcej, pozwolę sobie zacytować aktualną Panią Mod i byłego Moda-Junior Admina z wątku "Wizja, Rozwój, Zmiany":

MrSpellu napisał/a:

ASX76 napisał/a:
W wątku filmowym proponowałbym umożliwienie forumowiczom zakładania tematów o poszczególnych serialach i filmach w celu większej przejrzystości i łatwego dostępu do opinii/komentarzy...

A kto nie pozwala?



Elektra napisał/a:

Nie wiem, jak jest w dziale filmowym, bo rzadko tam zaglądam, ale czy ktoś zakazał Ci zakładania wątków o filmach?


Gdy poruszyłem temat zakładania wątków o filmach i serialach, wszystko było OK, nikomu to nie przeszkadzało, a teraz zaczęła się akcja przypierdalania się. --_-
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-08-02, 18:03   

<moją rękę opanowało zło i nie odpowiadam za to co piszę>
Muszę się zgodzić z osobą powyżej - póki jest zainteresowanie tematem, niech się rozwija. Jak zgaśnie - można scalić w jeden ogólnobrytyjskoserialowy. Zresztą, jakby co, jest Romulus.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-08-02, 18:50   

Tixon napisał/a:

Muszę się zgodzić z osobą powyżej - póki jest zainteresowanie tematem, niech się rozwija. Jak zgaśnie - można scalić w jeden ogólnobrytyjskoserialowy. (..)


Nie zgadzam się z pańskim ostatnim zdaniem, ponieważ:
- wciąż przybywają nowe osoby na forum i dzięki temu, że lepsze produkcje mają osobne tematy mogą bez problemu znaleźć to, czego szukają
- forumowicze o dłuższym stażu także mogą sobie zajrzeć do wydzielonych wątków w razie potrzeby i nie są skazani na przedzieranie/przebijanie się przez ileś tam stron tematu ogólnego, który ciągle się będzie rozrastał
- nie po to zakładaliśmy oddzielne tematy i zapodawaliśmy zdjęcia, żeby później jakiś szkodnik spierdolił nasz wkład/wykonaną w dobrej wierze pracę przez bezsensowne scalanie, które burzy czytelność i robi kurewski kogel-mogel.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-08-02, 19:03   

Cytat:
ASX76 napisał/a:
Gdy poruszyłem temat zakładania wątków o filmach i serialach, wszystko było OK, nikomu to nie przeszkadzało, a teraz zaczęła się akcja przypierdalania się.

A przypierdolił się jakiś mod? Nie? Więc o co chodzi?


@

Albo wiesz co? Umówmy się, że powyższego mojego wpisu nie było. Właśnie pokasowałem treść swoich wszystkich wpisów w wątkach seriali brytyjskich, tych na temat jak i tych nie na temat, Romulus lub Tixon je sobie wyczyszczą przy okazji, jak będzie im się chciało oczywiście. Bo tak widzę chłopaki, że strasznie się spinacie, a ja nie chcę dorzucać cegiełki do waszego przedwczesnego zgonu spowodowanego bulwersem. O nie, w tym procederze nie będę brał udziału, do czego i namawiam innych

ASX76 napisał/a:
żeby później jakiś szkodnik spierdolił nasz wkład/wykonaną w dobrej wierze pracę przez bezsensowne scalanie, które burzy czytelność i robi kurewski kogel-mogel.


szkodników.

Jako szkodnik zapewniam Was, że już tam szkodził nie będę. Nie daj Boże jeszcze mi się ubzdura jakaś własna koncepcja czy zdanie na temat omawianego tekstu, czy też coś sobie porównam i dostanie mi się jak Romulusowi od pewnego użytkownika. A ja mam na to za słabe nerwy. Miłej zabawy. Już Wam do piaskownicy nie wejdę.
_________________
Instagram
Twitter
  
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-08-02, 19:11   

MrSpellu napisał/a:

A przypierdolił się jakiś mod? Nie? Więc o co chodzi?


Chodzi o to, że zrobili to użyszkodnicy, na dodatek w miejscu do tego nie przeznaczonym.
Zareagowałem również na wpis Tixa, który niesie w sobie zalążek zagrożenia. :-P
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-08-02, 19:24   

A właśnie, ASX, nie wiem jak reszta, ale ja prosiłbym o powstrzymanie wulgarnego słownictwa.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-08-02, 21:28   

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Zaginiona Biblioteka", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Link do tematu: http://www.zaginiona-bibl....php?t=2096Twój post:

Temat: "CRIMINAL JUSTICE (BBC - 2008/2009)"

Jak ktoś zakłada wątek o jakimś pisarzu, książce czy cholera wie czym jeszcze, to przecież nikt nie wrzeszczy.
Nie wiem co żeście się niektórzy przywalili do tego. Nie podoba się wątek, walicie w ignorowane i macie spokój.
Ja tam ASX i Adamowi jestem wdzięczny, bo fajne seriale pokazują. Lepsze od 99% badziewia, które można oglądać i o których głośno.
W ogóle pretensje o założenie wątku są niepoważne. Przecież w innych działach też są wątki co mają 2, 3, 7 czy 15 wpisów i koniec.
Jak ktokolwiek się tym forum jeszcze zajmuje to ja za takie brednie w stylu: "po co zakładacie wątki" walnął bym ostrzeżenie.


DLACZEGO USUNIĘTO TEN MÓJ POST??? W CZYM ON GORSZY OD TYCH KTÓRE W TYM WĄTKU SĄ? OBRAZIŁEM KOGOŚ MOŻE?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-08-02, 21:31   

Panie prawnik, czytaj orzeczenia Romulusa dokładnie ;)

Cytat:
Jednakże już od teraz kolejne wpisy nie dotyczące CRIMINAL JUSTICE będą kasowane bez ostrzeżenia oraz bez tłumaczenia.
;)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-08-02, 22:26   

Niemniej będzie buba.


Boże, daj mi siłę. Jeszcze tylko jutro i urlop niemal do końca miesiąca. Będę spał, chlał herbatę i patrzył jak mi fachowcy niszczą piwnicę. To tak w ramach żalu odczuwanego przez mojego osobistego Żyda, co zamieszkał w mojej kieszeni. W jego intencji te modły, po znajomości, wszak Chrystus też był Żydem. Idźcie i pijcie, albowiem szkoda czasu na pierdoły.

Amen.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14