Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czas mścicieli
Autor Wiadomość
Sabetha 
Baba Jaga

Wysłany: 2014-01-24, 16:33   

Pawlak napisał/a:
Przewiń wyżej i zwróć uwagę na wpisy tych użytkowników: toto, Sabetha, fidel-F2, MrSpellu.

Jak byłam piękna i młoda, bawiłam się w niesienie kaganka oświaty na GMFie (Tix świadkiem :D ). Teraz już mi się nie chce, wolę ćwiczyć ludzkość w cierpliwości :mrgreen:

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2014-01-24, 17:26   

Pawlak napisał/a:
Zastanawiam się czy na tym forum jakakolwiek książka debiutującego autora została odebrana pozytywnie?
Nie bój się, gdyby taki tekst wrzucił tu Jacek Dukaj, to spotkałby się z podobną reakcją. Tu nie chodzi o autora, a o jakość tekstu.
Pawlak napisał/a:
Bo widzę, że użytkownicy nie mają tutaj za grosz wyrozumiałości
Ale czego oczekujesz? Nie potrafisz pisać poprawnie po polsku i liczysz, że ktoś cię będzie klepał po plecach i chwalił?

Pawlak napisał/a:
Jednak niektórzy kpili sobie z mojej książki, a to już było denerwujące
A mnie wkurza takie podejście:
Pawlak napisał/a:
jest to moja pierwsza powieść w życiu więc proszę, bądźcie wyrozumiali.

Wrzucasz tu kawałek książki, w domyśle prosisz o jakieś opinie, i dodajesz "możecie mnie pochwalić, ale nie krytykujcie".

MrSpellu napisał/a:
Cytat:
Przewiń wyżej i zwróć uwagę na wpisy tych użytkowników: toto, Sabetha, fidel-F2, MrSpellu.

Toż to mądrość w pigułce była //spell A może trolling? //mysli
Chciałem być mądry, a widać jak wyszło. I rozumiem, że Sabetha, ale Fidel? On i trolling? //mysli
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

mad5killz
skumbriach

Wysłany: 2014-01-24, 20:52   

Pawlak napisał/a:
Tak się nie da, każdy od czegoś zaczyna. Nawet jeśli słabo to komuś wyszło to odbiorca, zamiast kpić sobie z autora i jego powieści, powinien zrozumieć ile czasu i pracy go to kosztowało.

Kolejne zaprzepaszczone marzenia, kolejna kanapka masłem w dół.

Ani przez chwilę nie zastanawiałem się, ile czasu zajęło Ci wysmarowanie tego tekstu.
Co mnie obchodzi proces twórczy, skoro puściłeś pajdę od razu na perski dywan, zamiast celować w terakotę. (:

Odpowiedz do tematu