FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Reprezentacja
Autor Wiadomość
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-03-27, 21:44   

MadMill napisał/a:
Głowackiemu mówimy zdecydowane nie!

Następny człowiek z dziwnym podejście. Dobrze, że trenerem kadry jest obcokrajowiec z doświadczeniem, które nie pozwala mu na skreślanie graczy za mecz sprzed 3 lat. :P
MadMill napisał/a:
na lewo Garncarczyk lub Wawrzyniak. o.o

Chyba kpisz w tej chwili. Wawrzyniak jest jeszcze za słaby na pierwszą 11, a Garncarczyk... No cóż, pozostawię ten cudaczny wynalazek Janasa bez komentarza.
MadMill napisał/a:

Co jak co, ale Żurawski moim zdaniem jest już za stary... oczywiście nie chodzi o wiek, a o to że najlepsze swoje czasy w reprezentacji ma za sobą i gra słabo.

Dlatego Żurawski gra ostatnimi czasy takiego media punto, za napastnikami. :P Nie ma wielu tak doświadczonych i ogranych w zawodników z polskim paszportem jak Żurawski i rezygnować z niego w kontekście kadry nie byłoby mądrze. A na pewno nie przed Euro.

Z kadrą podaną przez Mada się nawet zgadzam, poza jednym wyjątkiem - Garncarczyk. Ten facet to słabizna, kompletnie nieporozumienie. Szaleńczy wymysł Janasa, który chciał wszystkim udowodnić, że umie znaleźć piłkarza i powołać go na wielką imprezę robiąc niespodziankę. Nie udało mu się, bo Garcnarczyk jest piłkarzem który prezentuje co najwyżej niższe stany średnie. A nawet jak na naszą kadrę to za mało.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-03-27, 21:55   

Gand napisał/a:
Chyba kpisz w tej chwili. Wawrzyniak jest jeszcze za słaby na pierwszą 11, a Garncarczyk... No cóż, pozostawię ten cudaczny wynalazek Janasa bez komentarza.

Jak zostanie Bronowicki to będzie duuuuuuuura. :P Lepszy Wawrzyniak, który się ogra, a ambicja może mu tylko pomóc na Euro. ;)
Gand napisał/a:
Następny człowiek z dziwnym podejście. Dobrze, że trenerem kadry jest obcokrajowiec z doświadczeniem, które nie pozwala mu na skreślanie graczy za mecz sprzed 3 lat. :P

Tez się cieszę, i widać, że się zna, bo Głowacki nie zagrał jeszcze. :P
Gand napisał/a:
Nie ma wielu tak doświadczonych i ogranych w zawodników z polskim paszportem jak Żurawski i rezygnować z niego w kontekście kadry nie byłoby mądrze. A na pewno nie przed Euro.

No a ja wątpię czy on sie odrodzi. Robi wiele szumy, ale mało z tego wynika. Niedzielan się zmarnował, Rasiak nie jest Crauchem, a Sagan... kolejny zmarnowany przeogromny talent. Tylko nie mówicie, że został nam Janczyk, bo wtedy już naprawdę się zrobi smutno. o.o
Gand napisał/a:
Z kadrą podaną przez Mada się nawet zgadzam, poza jednym wyjątkiem - Garncarczyk. Ten facet to słabizna, kompletnie nieporozumienie.

Nie upierałbym sie przy nim. :P Ale zbiera dobre noty w swoim klubie. A właśnie, podobno Gorawski wrócił po kontuzji, ciekawe jak u niego z formą. //mysli Bo w to, że Kazimierczak zacznie grać w kadrze tak dobrze jak w klubie to nawet nie liczę...

Majewski jeszcze, może Kaczmarek z Korony, ale on niby jest dobry, ale mało też z jego gry jakoś wynika. ;) No i do jasnej cholery niech sprawdzi Adriana Sikorę!

A ja bym powołał i sprawdził Olisadebe i Piechnę jeszcze, napastnik ma strzelać gole, a nie się dobrze prezentować w końcu. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-03-27, 22:04   

MadMill napisał/a:
Jak zostanie Bronowicki to będzie duuuuuuuura. :P

Wiesz... lepszy już ten nieszczęsny Browowicki niż taki 'piłkarz' jak Garncarczyk.
Mad napisał/a:

Tez się cieszę, i widać, że się zna, bo Głowacki nie zagrał jeszcze. :P

A ja wierzę, że jeszcze szansę dostanie. Jeśli nie przed Euro - to po nim, już w kontekście el. MŚ.
MadMill napisał/a:
No a ja wątpię czy on sie odrodzi. Robi wiele szumy, ale mało z tego wynika.

Nawet 'nieodrodzony' Żurawski potrafi wnieść do kadry więcej spokoju i doświadczenia, niż 60% jej graczy. Dlatego nie należy z niego póki co rezygnować, bo nie ma nikogo, kto mógłby przejąć rolę kapitana. A Żurawski jest mimo wszystko graczem solidnym, choć już nie tak dobrym oczywiście jak kilka lat temu.
MadMill napisał/a:
Niedzielan się zmarnował, Rasiak nie jest Crauchem, a Sagan... kolejny zmarnowany przeogromny talent.

Litości, jak z Sagana talent. :P Średni ligowy grajek. Rasiak to kompletnie nieporozumienie, piłkarz na boiska ligowe a i to niekoniecznie. Niedzielan - szkoda tych kontuzji, mógli być z nie ludzie.
Został nam tylko Janczyk... :P
No i Roger. ;)
MadMill napisał/a:
Ale zbiera dobre noty w swoim klubie.

W siódmej lidze ukraińskiej? :P no litości, to już lepszy ten Wawrzyniak.
MadMill napisał/a:
Majewski jeszcze, może Kaczmarek z Korony, ale on niby jest dobry, ale mało też z jego gry jakoś wynika. ;) No i do jasnej cholery niech sprawdzi Adriana Sikorę!

Majewski to fajny zawodnik, pokazywali skróty meczu młodzieżowek z Angliąi wyglądał naprawdę ciekawie. Młody, przebojowy, odważny - to jest to.
Kaczmarek - lepiej zostawmy go w spokoju w tej lidze polskiej.
A w Sikorę nie wierzę. Taki gorszy Brożek. :P
Mad napisał/a:
A ja bym powołał i sprawdził Olisadebe i Piechnę jeszcze, napastnik ma strzelać gole, a nie się dobrze prezentować w końcu. :P

To już lepiej Sosina. ;)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-03-27, 22:09   

Gand napisał/a:
Litości, jak z Sagana talent. :P

Wielki, szkoda tego wypadku na motorze przed laty, młodość. ;) To samo można napisać o Marku Citko przecież. ;)
Gand napisał/a:
W siódmej lidze ukraińskiej? :P no litości, to już lepszy ten Wawrzyniak.

Ciągle to pierwsza liga ukraińska... która jest lepsza od naszej, a to widać po wynikach w UEFA. --_-
Gand napisał/a:
A w Sikorę nie wierzę. Taki gorszy Brożek. :P

To jest coś pod 10 metrami muły? o_O
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-03-27, 22:25   

A co z Jeleniem? Leo go już pogrzebał, czy jeszcze powoła? Jak sobie przypomnę jego rajdy to moje łapki same do oklasków się składają.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-03-27, 22:55   

Tigana :arrow: Również uważam, że Jeleń powinien grać w naszej drużynie narodowej, ponieważ obok: Błaszczykowskiego, Krzynówka, Matusiaka, Smolarka i Lewandowskiego jest piłkarzem z prawdziwego zdarzenia. :))

Mad :arrow: Matusiak siedzi(ał) na ławce rezerwowych w Wiśle dlatego, że niedawno wrócił po kontuzji, a nie dlatego że jest słabszy od kolegów.

Panowie :!: Najgorszym zawodnikiem na boisku w meczu z USA był Wasilewski.
Ten facet kopał się w głowę. ;) Na tle Amerykanów był ociężały, wolny i za mało zwrotny, ogrywali go jak chcieli... Gdyby to nie było spotkanie towarzyskie, sędzia wyrzuciłby go za chamskie faule.

Radomski zagrał całkiem dobrze i nie było po nim widać długiej przerwy.

Najbardziej podobała mi się gra: Lewandowskiego i Matusiaka.

Myślę, że Leo powinien dać szansę Jeleniowi - jeden z nielicznych polskich piłkarzy, który potrafi przedryblować kilku przeciwników na pełnej szybkości. Może grać w ataku lub prawym skrzydle i według mnie, na obecną chwilę, jest lepszy niż Łobodziński.

Polska wszystkie gole straciła po stałych fragmentach gry. O czymś to świadczy... ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-03-27, 23:03   

ASX76 napisał/a:
Panowie :!: Najgorszym zawodnikiem na boisku w meczu z USA był Wasilewski.

Chyba oglądaliśmy inny mecz, bo Bronowicki Wasyla pobił w środę na głowę! :P Co nie zmienia faktu, że Wasilewski zagrał najsłabszy mecz od chyba 2 lat w reprezentacji...

Jeleń... powinien go sprawdzić, ale trochę zaczyna brakować czasu. No i jako napastnika, bo jak wróci Błaszczykowski to lepszego prawego mieć nie będziemy, a brakuje nam z przodu.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-03-27, 23:14   

Mad :arrow: Nadal uważam, że z Sagana żaden wielki talent. I żadna w tym rola wypadku na motorze - on po prostu jest mocno przereklamowany. Ma zrywy formy raz na jakiś czas a potem na kilka lat popada w nijakość i bezpłciowość.
Garncarczyk może sobie zbierać dobre noty w średniaku ligi ukraińskiej. Równie dobrze można powołać jakiegoś lewego obrońcę z Odry Wodzisław - poziom umiejętność będzie zapewne podobny... :roll:
I tak - Brożek na kadrę jest za słaby, a Sikora jest od niego jeszcze słabszy. ;)

Jeleń :arrow: Nie wiem skąd wynika uprzedzenie Leo do tego piłkarza. To on był najlepszy z naszych [poza Borucem] na MŚ 2006. Nie rozumiem czemu Holender z niego zrezygnował - zwłaszcza, że Jeleń faktycznie może grać w ataku gdzie w końcu zaczynał. A z przodu straszna nędza. (Nie mylić z 'Nędzą' - Piotrem Włodarczykiem ;) )

I według mnie Wasilewski też był najsłabszy, choć Bronowicki ustępował mu naprawdę niewiele. :P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-04-02, 17:50   

Światełko w tunelu i drobny pozytyw dzisiejszego dnia
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-09, 16:53   

Leo tnie ... kadrę
Pierwsza decyzja zapadła - mamy 6 panów mniej - o ile nieobecność Kowalewskiego, Janczyka czy Radomskiego (kontuzje, słaba forma) specjalnie nie dziwią no to już Wichniarka ciut bardziej. Matusiak z Zahorskim w ataku? Ciekawe jaką koncepcje ma Leo?
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-09, 17:11   

Wichniarka szkoda? No daj pan spokój panie Tigana, toć Wichniar NIGDY w kadrze nie grał dobrze. :P To taki przyzwoity ligowiec, który strzela swoje, ale na kadrę chyba ma za mało talentu (inna sprawa - czy Zahorski ma go więcej?). Taki sam problem jest z Rasiakiem, który strzelał w klubie, ale w kadrze prezentował się żenująco. Wichniarek jest już moim zdaniem graczem dla kadry straconym i nie warto po niego sięgać. To już większe nadzieje wiązałbym z Brożkiem. A jeśli na Euro pojedzie Roger (pewnie pojedzie), to może sam Żuraw na szpicy, na skrzydłach Błaszczykowski i Smolarek, schodzący do środka Krzynówek, Roger za Żurawskim i w środku ktoś z duety Lewandowski-Dudka? o_O
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-09, 17:20   

Gand napisał/a:
Wichniarka szkoda? No daj pan spokój panie Tigana, toć Wichniar NIGDY w kadrze nie grał dobrze. :P

Zgoda, ale ktoś musi te bramki strzelać, a Matusiak czy Sagan strzelają w lidze raz na rok. A co by nie mówić Wichniarek kilka bramek w Armini zdobył. Może faktycznie Żuraw pójdzie na szpice - byłoby to jakieś rozwiązanie.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-09, 18:28   

Gand napisał/a:
Wichniarka szkoda? No daj pan spokój panie Tigana, toć Wichniar NIGDY w kadrze nie grał dobrze. :P


Mi tak jak Tiganie żal Wichniarka.Nigdy w kadrze nie grał dobrze-tylko że zbyt wielu okazji nie miał pod panowaniem Leo do gry w kadrze (połowa meczu z Czechami to nie jest zbyt wiele) a w lidze niemieckiej udowodnił, że potrafi strzelać.Zresztą co można powiedzieć o innych napastnikach, Żurawski się odrodził w Grecji.Ale Grecja to nie Niemcy!!Zahorski?-a cóż on takiego pokazał?Matusiak-ostatnio nic nie gra.Saganowski- w ostatnim meczu strzelił bramkę ratując Southampton przed spadkiem ale poza tym ten sezon słabiutko.
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-05-15, 12:05   

Cytat:
Wróciłem z finału Pucharu Polski z bólem głowy – powiedział „Gazecie Wyborczej” trener Leo Beenhakker. - Patrzyłem na ten mecz, na grę Matusiaka, Łobodzińskiego, Wawrzyniaka i reszty i myślałem, co nas czeka w meczu Euro z Niemcami.
Rany boskie, jak ja w trzy tygodnie doprowadzę ich do poziomu, jakiego potrzebuję? Do poziomu z meczów z Portugalią, bo w takim musimy zagrać na Euro – dodał.


Ucieszyła mnie bardzo ta wypowiedź i dodała wiary w Leo, wreszcie się zorientował że Matusiak jest w katastrofalnej formie... A już się obawiałem, że jest tak zafascynowany tym Matusiakiem że będzie chciał go zabrać bez względu na wszystko.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-24, 23:25   

Zapowiada się gorący tydzień - po okrutnie w oczy i poczucie dobrego smaku godzącym sparingu z II ligowym zespołem Szwajcarów czas na Albanię i Macedonię. Mam nadzieje, że wygramy chociaż jeden mecz, bo pamiętam jak nasza repa dostawała regularnie w tyłek przed MŚ (np z Kolumbią //mur ) Potem Leo ma ogłosić skład - oby tylko nie wypad z niego Błaszczykowski, bo się chłopak nadwyrężył w sparingu.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-05-27, 16:32   

Polska - Macedonia 1 - 1 (dla nas w 86 z karnego Matusiak)
Jeśli tak gra przyszłość polskiej piłki, czyli dublerzy którzy mogli by zastąpić Bąka, Krzynówka czy Smolarka, to ja już drżę o następne eliminacje do MŚ. ;)
A dziś z Albanią ma wyjść pierwszy garnitur. Zobaczymy, czy będzie choć iskierka optymizmu ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-27, 16:59   

Maeg napisał/a:
A dziś z Albanią ma wyjść pierwszy garnitur. Zobaczymy, czy będzie choć iskierka optymizmu ;)

1-0 wymęczymy :P Baty to będą w Chorzowie z Danią - byle tylko Kuszczakowi znów bramkarz nie strzelił //patykiem
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-27, 17:18   

Maeg napisał/a:
Polska - Macedonia 1 - 1 (dla nas w 86 z karnego Matusiak)

Wg. Przeglądu Sportowego Matusiak był najlepszym zawodnikiem na boisku, ja nie wiem kto pracuje w tej gazecie...
Maeg napisał/a:
Jeśli tak gra przyszłość polskiej piłki, czyli dublerzy którzy mogli by zastąpić Bąka, Krzynówka czy Smolarka, to ja już drżę o następne eliminacje do MŚ. ;)

Tak samo mówione było prze Eliminacjach do MŚ w 2002 i 2006 roku, a także do Euro 2008.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-27, 17:56   

MadMill napisał/a:
Wg. Przeglądu Sportowego Matusiak był najlepszym zawodnikiem na boisku, ja nie wiem kto pracuje w tej gazecie...

Jak to kto - jego fanklub :badgrin: Żaden z zawodników nie zasłużył na wyróżnienie - wszyscy grali słabo, a kilku nawet bardzo słabo.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-27, 18:08   

Ktoś na boisku pod koniec pierwszej połowy krzykną - z zawodników - "Zacznij chłopie wreszcie biegać". To wystarczy za komentarz tego co on wtedy wyprawiał.

Plusy dałbym: Majewskiemu, Golańskiemu(za pierwsza połowę), Wawrzyniakowi, Lewandowskiemu i Dudce. Tyle. ;P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-27, 21:05   

Za to dzisiaj Polacy grają całkiem nieźle - mogliby tylko być skuteczniejsi. Chce im się biegać, celnie podają, czasami nawet finezyjnie. Nadzieja wraca :mrgreen:
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-27, 21:24   

Naszym się nawet chciało - ale tylko trochę i nie za długo. Jakoś w porównaniu ze wczorajszą miernotą o wiele wyższa, kilka plusów (Żurawski, niezły Krzynówek czy Lewandowski), kilka minusów (nieporozumienia w defensywnie, fatalny Łobodziński).
Tak naprawdę nie jest to jeszcze moment, w którym kadrę należy oceniać. Widać, że brakuje szybkości - przegrywalismy pojedynki biegowe z Albańczykami - ale to jeszcze da się poprawić. Tak naprawdę próby oceny formy naszej kadry będziemy mogli próbowali dokonać po meczu z Danią, a i to nie do końca, ponieważ wiadomo, że nasza kadra w sparingach od zawsze gra słabo. ;)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-27, 21:30   

Gand napisał/a:
Tak naprawdę próby oceny formy naszej kadry będziemy mogli próbowali dokonać po meczu z Danią, a i to nie do końca, ponieważ wiadomo, że nasza kadra w sparingach od zawsze gra słabo. ;)

Bo ja wiem - ostatnie zwycięstwa z drużynami klasy Włoch czy Czechów zdążają nam się tylko w sparingach. Tak na dobrą sprawę to zwycięstwo z Portugalią z 2007 roku było pierwszym wygranym meczem (z drużyną z czołówki rankingu) od 20 lat (Mundial 1986 - też Portugalia)
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-27, 21:47   

Gand napisał/a:
nieporozumienia w defensywnie

Hę? o_O Widzieliśmy ten sam mecz? Bo jedyne błędy w defensywie to złe ustawianie się Kokoszki przy wyjściu linii aby zostawić na spalonym. Mam nadzieję, że Żewłakow będzie w pełni sił.
Błaszczykowski wznowił treningi! Jest nadzieja! :mrgreen:
Roger też nieźle, ale strasznie nerwowo i nie wiem jak on mógł nie trafić w tamtej sytuacji - Smolarek miał taką samą... - ale druga bramka Rogera nie wiem czemu nieuznana. o.O
Fabiański jest pewniejszy od Kuszczaka w bramce i na przedpolu. Definitywnie.
Wawrzyniak potwierdził, że się nadaje. //pacnij Wasilewski poprawnie, tak samo jak Lewandowski i Dudka, tak powinni grać, no Lewy mógłby mniej faulować. Krzynówek trochę się gubił, może to wina ciężkich treningów, bo rozumie się ze Smolarkiem i Żurawskim dobrze.

Kto wg. Was zostanie? Ja bym stawiał na Matusiaka, Gargułę/Pazdana i Bronowickiego.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-27, 21:56   

MadMill napisał/a:
(...)no Lewy mógłby mniej faulować.

Wasyl też.
MadMill napisał/a:
Kto wg. Was zostanie? Ja bym stawiał na Matusiaka, Gargułę/Pazdana i Bronowickiego.

Pierwsi trzej - Bronowicki powinien zostać. Za Gargułę mamy Rogera.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-27, 22:17   

To się nazywa mieć szczęście... szkoda. Nie wiem czy nie Leo nie powinien zastanowić się nad powołaniem jeszcze kogoś. Ryzyko duże, ale jednak...
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-27, 23:05   

MadMill napisał/a:
Hę? o_O Widzieliśmy ten sam mecz?

Może faktycznie trochę przesadziłem. Jednak tak naprawdę mimo iż obrona była skuteczna, to co jakiś czas wkradał się w jej szeregi pewien chaos, który jednak zazwyczaj udawało się szczęśliwie zażegnać.
MadMill napisał/a:
Wawrzyniak potwierdził, że się nadaje. //pacnij

No mnie on osobiście nie przekonuje, wolałbym tam nawet Bronowickiemu, któremu zdarza się grać różnie. Ale z braku laku i Wawrzyniak się nada. Chociaż może uda się przetawić Golańskiego na lewo? Z Macedonią Leo próbował takiego manewru.
MadMill napisał/a:
Kto wg. Was zostanie? Ja bym stawiał na Matusiaka, Gargułę/Pazdana i Bronowickiego.

Matusiak bez formy jest nieprzydatny zupełnie - Sagan ma chociaż szybkość.
Pazdan to dla mnie ciągle człowiek zagadka.
A Garguła tak jak Matusiak - ciągle bez formy.
Typuję tych trzech, ewentualnie Majewskiego zamiast Garguły.
MadMill napisał/a:
To się nazywa mieć szczęście... szkoda. Nie wiem czy nie Leo nie powinien zastanowić się nad powołaniem jeszcze kogoś. Ryzyko duże, ale jednak...

To jest dramat, bo jak nie wyleczy się Błaszczykowski, to zostaniemy bez prawego skrzydłowego. Łobodziński jest, jaki jest, jednak zdarzają mu się przebłyski jak w meczu z Czechami.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
mrtobi 

Posty: 182
Skąd: Snukraina
Wysłany: 2008-05-28, 10:24   

No i do domu wracają: Majewski, Bronowicki i Matusiak. W sumie można było się tego spodziewać. Trochę mi szkoda Majewskiego ale to młody chłopak i na następną imprezę pewnie już pojedzie. Co do Matusiaka to tak to jest jak po jednej udanej rundzie ktoś za bardzo poczuje się Supermanem... Zachciało mu sie od razu wyjeżdżać zamiast pograć jeszcze trochę w Polsce.
 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-28, 11:13   

Bronowicki i Matusiak ok, ale kurde zamiast Majewskiego zostawiłbym Pazdana bo za cholerę nie mogę go ocenić po tych dwóch meczach, a Majewski przynajmniej w lidze udowodnił, że grać potrafi.Wczorajszy mecz już o klasę (może i nawet o dwie ;) ) lepszy w wykonaniu naszych.Brakowało tylko trochę skuteczności no i szczęścia bo gdyby nie błąd sędziego byłoby 2-0 (nieuznana bramka Rogera).Oby Błaszczykowski się wykurował do meczu z Niemcami, bo Łobodziński krótko mówiąc jest słaby, a na dodatek sam wczoraj doznał jakiegoś urazu.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-28, 14:18   

Mogget napisał/a:
Bronowicki i Matusiak ok, ale kurde zamiast Majewskiego zostawiłbym Pazdana bo za cholerę nie mogę go ocenić po tych dwóch meczach, a Majewski przynajmniej w lidze udowodnił, że grać potrafi.

Trzeba wierzyć, że Leo ma nosa i wie co robi. Szkoda Bronowickiego - może nadawałby się chociaż na końcówki meczów/ Matusiak - w jego wypadku Leo udowodnij, ze nie przywiązuje się do nazwisk. Majewski - też szkoda, mógł ppojechać i chociaż poczuć atmosferę wielkiego piłkarskiego święta.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Neil Gaiman- blog w polskiej wersji językowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13