FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
LUTHER
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-11-19, 21:23   

Ja obstawiam że w amerykańskiej wersji Luther będzie czarny //mysli
A w ogóle, Romku, idź mi stąd, zobaczyłem nowy post w tym temacie i już się zasliniłem na myśl o pełnometrażówce, a Ty mi z przeróbką, hańba Ci //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-11-19, 21:44   

Biali Amerykanie najwięcej są winni Indianom, a nie czarnuchom, tak więc wypadałoby w końcu uczynić bohaterem czerwonoskórego. //mysli

Twórcą amerykańskiej wersji będzie ten sam osobnik, który zrobił wersję angielską, może więc nie będzie tak źle. Chętnie sprawdzę, jak to wyszło. A nie, że od razu hejt... :-P

W roli Alice najchętniej widziałbym Sharon Stone odmłodzoną do czasów występu w filmie pt. "Nagi instynkt" z M. Douglasem. //spell
 
 
Shadowmage 


Posty: 3205
Skąd: Wawa
Wysłany: 2014-11-20, 11:55   

Mówisz - masz:
Cytat:
"Luther" powraca do BBC w formie mini serii !!!

"Luther" powróci na ekrany dzięki współpracy brytyjskiego BBC oraz BBC America. Idris Elba ponownie zagra główną rolę, a za sterami miniserii stanie twórca serialu, Neil Cross.
Serial emitowany był przez 3 sezony (14 odcinków) i zakończył się w lipcu zeszłego roku. Elba i Cross nigdy nie stwierdzili, że ta opowieść jest definitywnie zakończona, ale na wieści o kontynuacji fani musieli czekać aż kilkanaście miesięcy. Zapowiedziana miniseria będzie składała się z dwóch godzinnych epizodów. Rozpoczęcie zdjęć planowane jest na marzec 2015 roku, a premiera na jesień. Jeszcze nie wiadomo, czy z projektem związana będzie Ruth Wilson (grająca w serialu Alice Morgan), która obecnie błyszczy w "The Affair" stacji Showtime.
- Gdy tylko pożegnaliśmy Johna Luthera, zacząłem zastanawiać się, co go teraz czeka. W końcu zdecydowałem się odpowiedzieć na to pytanie. Ponownie zbieramy całą ekipę, a Luther wraca na swoje miejsce - do BBC, do Londynu i do pracy - powiedział Neil Cross.
Co ciekawe, reaktywacja "Luthera" niemal perfekcyjnie zgrała się z planami stworzenia amerykańskiej wersji serialu, które zaczęła realizować stacja FOX. Na razie są one na bardzo wczesnym etapie i wciąż nie wiadomo, czy Idris Elba wcieli się w tytułową rolę także za Oceanem. Razem z Crossem ma być jednak jednym z producentów projektu.
_________________
 
 
Wulf 
wilczy błazen


Posty: 1381
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-11-20, 13:49   

Skończy się na tym, że Luther będzie ganiał złoczyńców za oceanem... np. w Alabamie :)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2015-12-18, 23:11   

4x01 - niezły odcinek. Choć, jak zawsze w tego typu serialach, najmniej interesuje mnie zabójca, zabójstwo i jak-go-złapie. To jest tak nudne, że nie oglądam w ogóle tego typu seriali. W "Lutherze" jest to ładnie podane, ale nie wyróżnia się. Zresztą, nawet Idris Elba nie dałby rady udźwignąć tego serialu, gdyby jego postać nie była taka ciekawa i nie miałby Alice do towarzystwa. Bo przecież nie dla zagadki kryminalnej oglądam ten serial. :)

Czwarty sezon ma być krótki i bardzo dobrze.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2016-01-13, 17:39   

4x02 - pomyślałem po tym odcinku, że cały ten "sezon" tworzy klamrę spinającą poprzednie sezony z ewentualnymi nowymi. Ale chyba nikt nie planuje znowu całej serii, tylko film? Mimo wszystko, wciąż nie widzę sensu ciągnięcia tej historii dalej. Ale ta nowa pani (i nie mówię o Rose Leslie), całkiem ładna. Choć z zabójczym czarem Alice Morgan się nie równa.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13