Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Total War
Author Message
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

[quote="Trojan"]I teraz pytanie -czy grać dalej? Czy już się znudziło? Bo mogę dorznac jeszcze jedną watahe, ale tak na prawdę ni ma czego szukać.[/quote]
Sprawdź czego Ci brakuje w warunkach zwycięstwa, wypełnij to kończąc kampanię i zacznij grę nową frakcją.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

trochę psztykam Bretonią... ale prościzna...
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Od dzisiaj odbijam Tyrionem Ulthuan z łap kultów i jednocześnie kombinuję jak pokojowo zjednoczyć pozostałe księstwa (oficjalnie w imieniu korony). Później pewno będę dumał czy zrobić ekspedycję badawczą do Lustrii, czy raczej karną do Naggaroth.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

jak z HighMagic ?
bo powiem szczerze, że kolorowa jest na tyle słaba że wolą mieć regiment niż czarodzieja ;)

jak łucznicy ? lepsi od "ludzkich" ?
a DragonPirinsi ?itd ?
jest smok ?:)
Shadow W ? Alith Anar ?

no i czy są rydwany ??:)
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Shadow W nie ma, ze znanych lordów na razie tylko bliźniacy. Do Dragonprinców i smoków brak kasy i odpowiedniej wielkości miasta xD Magia nawet, nawet, z łuczników najlepsza straż morska (bo to jednocześnie włócznicy). Rydwanów są dwa rodzaje, ale jakoś wolę kupować orle szpony.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

a ja gram tą Bretonią i się nudzę - niby mam ustawione na poziom wysoki ale wszystko idzie jak z płatka - 56 tura a ja mam już kawał Bretonni ( bez Lyone i Bordo) i wytargałem kawał imperialnego sukna (Tabec, Sirland, Marienburg ,Av, itd)
nuda, chyba odpuszę i pogram jakimiś orkami albo wampiurami.
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Wampirami też nuda, przynajmniej do pełnej inwazji Chaosu, Zielonooskórzy też są banalni jeśli szybko rozwalisz krasnoludów, a dopiero później zajmiesz się południem i zachodem.
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

Ogarnie mi ktoś jak to jest z TW Warhammer I i TW Warhammer II (czy to są dwie części tej samej gry czy oddzielne byty?)i jak to to jest z tymi DLC? Które konieczne, które warte a które zbędne?
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

Asu siedzi w temacie.
Sam szykuje się do zakupu Wh2
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

to nie pogadamy bo jak mi się wydaje ma mnie w ignorach
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

Oddzielne byty.
W 1 bier wszystko co za darmo :)

Kolejne rozszerzenia wprowadzają kolejne grywalne rasy

Powiem szczerze że po tym jak skończyłem podstawową grę Imperium, to potem już mi się nie chciało grać ani vampiurami ani bretonnia
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

O co chodzi? Bo owszem siedzę w temacie, ale tutaj nie widzę ewentualnego pytania - jeśli ktoś nie zacytuje osoby z mojej listy ignorowanych, to nie mam jak odpowiedzieć.
 
 
Beata
deformacja IU


Posted:     [ !!! ]

[quote="Fidel-F2"]Ogarnie mi ktoś jak to jest z TW Warhammer I i TW Warhammer II (czy to są dwie części tej samej gry czy oddzielne byty?)i jak to to jest z tymi DLC? Które konieczne, które warte a które zbędne?[/quote]
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

Pogrywam sobie krasnoludami, turystycznie dość, bo na razie nie ogarniam systemu za bardzo, poza oczywiście ogólną ideą. Nie wiem gdzie kołdra zacznie robić się krótka najszybciej. ale w sumie jest dość miło, acz czasem zaskakują mnie pewne rzeczy negatywnie. Np. gdy polazłem na jakąś bitwę z zielonymi a ni stąd ni zowąd dostałem wsparcie dwóch czy trzech szwadronów helikopterów, o które nikogo nie prosiłem. Ten tego, zobaczymy co będzie dalej.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

o jak grasz krasnymi to masz dodatek do grania nimi
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

pewnie tak, wydaje mi się, że ściągnęło wszystkie darmowe mody (godzinę to zajęło) ale nie mam pojęcia jak to sprawdzić, czy jak je wyłączać/włączać
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

to zdaje się robi poprzez panel w Steam'ie

w "1" graj Imperium - bo pod tą frakcję gra jest zrobiona.
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

[quote="Trojan"]to zdaje się robi poprzez panel w Steam'ie [/quote]ok, tylko jak?

[quote="Trojan"]w "1" graj Imperium - bo pod tą frakcję gra jest zrobiona.[/quote]ale ja chcę kurdupli
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Hmm, to coś jak Shogun2 i Zmierzch Samurajów. Da się grać oddzielnie, nowe DLC i patche wychodzą już tylko do TW2. Ale mając obydwie części gry w TW2 można odpalić wielką kampanię na mapie obejmującej Stary Świat, Uthuan, Lustrię i Naggarythe i grać w niej posiadanymi rasami (bo w DLC do 1 też są) z TW 2 i z TW 1. O DLC rozpiszę się jak wrócę z pracy.
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

pograłem kilka godzin, za chujapana nie ogarniam tej gry
 
 
Asuryan
Król Bogów

Posted:     [ !!! ]

Skoro obiecałem, to daję:

DLC WH1:
Norsca - 2 plemiona
Bretonnia - 3 księstwa
Isabella von Carstein - LL dla frakcji wampirzej Vlada
Realm of the Wood Elves - dodatkowa minikampania i 2 frakcje leśnych elfów
Grey Wizard, Jade Wizard - magowie dla Imperium
Wurzag - nowa frakcja orków
Grombrindal the White Dwarf - dodatkowy LL dla brodaczy
The King and the Warlord - dodatkowa frakcja brodaczy i goblinów
The Grim and the Grave - dodatkowy LL dla Imperium i wampirów Mannfreda
Call of the Beastman - 3 LL zwierzoludzi i minikampania
Blood for the Blood God - krew i przemoc w bitwach
Chaos Warriors - 3 LL frakcji Chaosu

TW 2 - przy jednoczesnym posiadaniu 1 dodaje wielką kampanię rasami z 2 i 1 wraz z posiadanymi dlc, przenosi Ungrima do Karak Kadrin, krasiom daje system kuźni i zabójców gigantów, zianie ogniem smokom, etc
DLC:
The Queen and the Crone - dodatkowa frakcja wysokich i mrocznych elfów
Alith Anar - dodatkowa frakcja wysokich elfów
Rise of the Tomb Kings - 4 frakcje mumii
Tretch Craventail - dodatkowa frakcja skavenów
Mortal Empires - wielka kampania.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

[quote="Fidel-F2"]pograłem kilka godzin, za chujapana nie ogarniam tej gry[/quote],

kwa, graj Imperium
ludzie bez udziwnień - no maja magię
magią się nie przejmuj - to takie śmigłowce, niby zqjebiste, niby przydatne w kij drogie a jak przychodzi co do czego to ściąga go rolnik z kałachem.


ile kosztuje teraz WH TW 2 ?

w "2" nie ma Lizardmenów ?
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

kupiłem jedynkę, dwójka pewnie ponad dwie stówy

jebią mnie ludzie

a nie ogarniam bo w granicach dziesiątej-dwunastej rundy, kiedy stać mnie na utrzymanie armii 20 (max 30 oddziałów ale wtedy kompletnie siada rozwój), przychodzi do mnie kilka armii gobbosów złożonych z 10 do 20 oddziałów, i to z różnych stron

dupa, za stary chyba jestem na takie zabawy
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

po pierwsze - ustaw grę na "normal"
:)
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

mam normal
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group