Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Słodycze, słodkości bycze
Autor Wiadomość
utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2018-01-18, 12:48   

A może się przedstaw najpierw?
http://www.zaginiona-bibl...p=246082#246082

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Trojan 

Wysłany: 2018-01-18, 12:50   

a co ma się przedstawiać?
nazywa się Lidia i jest ekstra
mi wystarczy
;)

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2018-01-18, 13:52   

Kiedyś dobrym obyczajem było się przedstawić, dziś to jeden z lepszych testów na bycie człowiekiem :-P

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Trojan 

Wysłany: 2018-01-18, 17:34   

Lido, mam takie pytanie i chciałby żebyś na nie odpowiedziała:
Wyobraź sobie że spotykasz i małego chłopca, który pokazuje Ci swoją kolekcję motyli, a także słoik
w którym je zabija.
co byś zrobiła w tej sytuacji?

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2018-01-18, 18:28   

W biedrze są fajne ciastka, nazywają się kruszynki czy jakoś tak. Jest kilka smaków, jeden z nich podobno jest wegański (ale taki tru wegański). Właśnie weganie mnie tymi ciastkami poczęstowali i powiem wam, że ciastka dają radę.
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

Fidel-F2 

Wysłany: 2018-01-18, 19:01   

toto, potrzebujesz wsparcia?

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: 2018-01-18, 19:02   

Znaczy, sam ich nie ogarnie? //panda
a) Except for that one time. And yes, it was awesome.

martva 
grzeczna dziewczynka

Wysłany: 2018-01-18, 19:06   

W Biedrze są takie ciastka z masłem orzechowym w środku i chyba amerykańską flagą na opakowaniu. Strasznie słaby skład, milion kalorii w sztuce, ale się ślinię jak nich pomyślę. //slina

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2018-01-18, 19:19   

Fidel-F2 napisał/a:
toto, potrzebujesz wsparcia?
Niosę dobrą nowinę.
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

Carmilla 
gołąbeczka

Wysłany: 2018-01-21, 00:18   

martva napisał/a:
W Biedrze są takie ciastka z masłem orzechowym w środku i chyba amerykańską flagą na opakowaniu. Strasznie słaby skład, milion kalorii w sztuce, ale się ślinię jak nich pomyślę. //slina

To pomyśl sobie jak zrobić podobne w smaku ale bez tych słabości w składzie, zrób, sfotografuj, podaj przepis to my się będziemy ślinić na ich widok. Milion kalorii może być, najwyżej żeby je spalić pobiegamy razem z @toto.
Tymczasem ja dla babci moich Dzieci robiłam ciastka owsiane lawendowe oraz pieguski orkiszowe z wiórkami kokosowymi. Absolutnie nie wegańskie, bo z jajem i z masłem.

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2018-04-27, 21:14   

Byliśmy dzisiaj w Aldi, pierwszy raz od trzech lat bodajże. W sumie nic ciekawego, ale my bystre oko wyhaczyło dwie fajne rzeczy.

Nie lubię chipsów, nie przepadam za chrupkami, prażynkami także. Ale dziś wyjątkowo naszła mnie ochota. A wezmę jakieś bekonowe. P.P-H Okruszek Tomasz Jarosiński, Prażynki o smaku Bekonowym. Pierwszy kęs i w głowie zabrzmiało mi Also sprach Zarathustra, Straussa. Ojapterodaktylę jakie to było dobre! Żona przyłączyła się do zachwytów. Chrupaliśmy więc sobie i mruczeliśmy pod nosem.

Drugą rzeczą były żelki porzeczkowe cassis johannisbeere. Zdetronizowały żelki o smaku czarnego frugo. Wyborne.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Fidel-F2 

Wysłany: 2018-11-17, 08:07   

Ciasto marchewkowe z orzechami i ananasem. Omomomomom

Moja żona jest najlepszym cukiernikiem na całym wybiegu.

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

Odpowiedz do tematu