Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
W co gramy?
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: 2017-09-06, 17:00   

Spellu, olej Simsy, wracaj do NV. Skończyłem Honest Hearts i mocno doceniłem, jak się czyta dzienniki w jaskiniach to aż ściska za gardło; za pierwszym razem przeleciałem ten dodatek trochę na fast forwardzie, ale z zapiskami Ojca cała historia zyskuje nową optykę, no i plusy za kolizję plemiennych wierzeń z mormońskim misjonarstwem Daniela //orc .
A Old World Blues nie ma kurde słabych punktów i tyle, o.

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2017-09-06, 18:54   

No właśnie problem polega na tym, że fabuła NV angażuje w jakiś sposób. A F4 to takie pykanie dla casuali, na lepszy sen //spell
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2018-02-06, 11:26   

Ostatnio, o ile nie maluję, pogrywam wieczorami w Divinity: Original Sin 2. Goście z Larian Studio mocno przemeblowali koncepcję drugiej części gry i muszę powiedzieć, że wyszło całkiem nieźle. Przede wszystkim stonowali humor i gra jest kapkę poważniejsza, momentami mroczniejsza. Fabuła zdaje się też ciekawsza. Pierwszy rozdział, czyli ucieczka z wyspy więziennej jest bardzo miodzio. Lokacja klimatyczna. Crafting (mocno uproszczony w stosunku do jedynki, ale też bardziej użyteczny) bardzo pomaga przetrwać początkującej drużynie (chcesz miecz? weź badyl, nóż, kawał sznurka i masz miecz!).

Z nowinek: Wprowadzono grywalne rasy, każda ma unikalne cechy (elfy mogą zżerać fragmenty zwłok, by się leczyć i mieć dostęp do wspomnień denata) i wybór rzutuje na rozgrywkę (krasnolud, człowiek, elf, jaszczuroludź - plus nieumarłe wariacje). Wprowadzono dodatkowe drzewka skilli, jak polimorfia (kozacka) czy też przyzywanie (tak po prawdzie rozbito dark arts na nekromancję i przyzywanie). Postacie jeszcze ciekawiej szyje się na miarę. Tank z geomancją? Nażera się buffami i jest niezatłukiwalny. A jak dasz mu polimorfię to staje się bardzo mobilnym mixem tanka i dpsa. Ogólnie raj dla munchkinów //spell O, albo combo summoning i nekromancja. Przyzwanie kościanego pająka (nekromancja) i dzięki pasywnej zdolności summoningu (podbija statsy przywołańców) powoduje, że nasz ośmionogi podopieczny sam czyści pole bitwy xD

Dodatkowym smaczkiem jest wprowadzenie zdolności opartych na "Źródle". Np. bless ściąga klątwy i umożliwia zaczarowanie mgły, by ta leczyła. No chyba, że grasz nieumarłym, to będzie go wtedy kaleczyć. No multum opcji.

Fajne, polecam.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2018-02-06, 11:32   

Cytat:
Rekomendowane: Intel Core i7-2600 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770

To ma być gra? River raid to była gra, to jest potwór

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2018-02-06, 11:52   

Paaanie, kuwa, Pong! to była gra!

Trojan 

Wysłany: 2018-02-06, 12:11   

MrSpellu napisał/a:
Ostatnio, o ile nie maluję, pogrywam wieczorami w Divinity: Original Sin 2. Goście z Larian Studio[...]

Fajne, polecam.

kumpel pracował nad wydaniem tej gry ;)

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2018-02-06, 12:53   

A mój kolega z klasy jest żulem na dworcu w Czechowicach.

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2018-02-06, 13:13   

Czytam w necie że jakbym dał wszystko na low to bym se pograł //mysli

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Odpowiedz do tematu