FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Na co czekamy?
Autor Wiadomość
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-01-01, 03:01   

Nie wiem czego się spodziewałem po Ghostbusters3 (chyba niczego ) i dokładnie nic dostałem.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2018-02-21, 18:01   

"Anihilacja", adaptacja powieści VanderMeera ma trafić po amerykańskiej premierze kinowej na Netflixa. Wytwórnia nie wierzy, że film sobie w kinach poradzi. Ja też nie. Choć powieści nie czytałem. Ale już recenzje dały mi do myślenia i powstrzymały przed czytaniem. :) Jednak film obejrzę, aby sprawdzić jak duża z tego wyszła katastrofa. Podobno w pokazach przedpremierowych widzowie oceniali film jako zbyt intelektualny. :mrgreen: W to też wierzę, tak samo jak w to, że widzowie w swojej masie to żrąca popkorn i bekająca kolą tłuszcza wgapiająca się w komiksowe adaptacje (jeśli już potrafi się skoncentrować na ekranie :) ). Zatem opinie przedpremierowe są mało warte. :) Wręcz przeciwnie - "zbyt intelekturalny" to zachęta. Niemniej, nie spodziewam się cudu. Do kina się nie wybierałem, więc cieszę się, że obejrzę leżąc na kanapie.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Misiel


Posty: 483
Wysłany: 2018-02-21, 21:43   

Opinie krytyków są bardzo dobre: http://www.metacritic.com/movie/annihilation

Książka mnie nie zachwyciła, ale na film czekam, bo zakładam, że będzie mniej... rozmyty.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2018-02-22, 18:06   

Tyle że opinie krytyków nie kupują biletów do kin. :) Ale i tak obejrzę.

A tu kolejna zapowiedź filmowa od Netflixa. https://www.youtube.com/w...6&v=jmYDdz_6Qwg Trailer wygląda nieźle, oby na tym się nie skończyło. Netflix mnie zaczął od kina odcinać. Ale przeglądając repertuar: nic ciekawego w nich nie ma. A jeśli już coś jest to w takich godzinach, że za cholerę nie ma szans mnie z domu wyciągnąć.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
helpix 


Posty: 3
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2018-03-24, 21:09   

Ja tam czekam na najnowszych Avengersów. Zapowiada się na jedną z najlepszych produkcji Marvela.
_________________
Czy zdajesz sobie sprawę, iloma różnymi osobami jesteśmy za życia?
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2018-05-05, 23:03   

Bezos kupił prawa do Banksa Consider Phlebas, jak też Snow Crash i Ringworld. Pierwsza i trzecia połączona wspólną wizją zamieszkanych artefaktów. Akurat Phlebas jest najmniej oryginalną wizyjnie powieścią ze świata Kultury. Gdyby ktoś chciał wyciskać esencję z Banksa, to chyba jakiś talent z Fabryki os by najwięcej zmógł.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-06, 08:54   

Kurna chata, skoro zapowiadają się ekranizacje, to może któryś polski wydawca by się zainteresował wydaniem tych książek? //panda
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-05-06, 20:06   

Przecież wydano.
Snow crash mnie cieszy, natomiast reszta. .. bo ja wiem, pewnie wyjdzie jakieś serialidło.
Raczej ciekawy koncept niż faktycznie wartościowa lektura.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-06, 20:48   

Wydano... Dawno temu... I zaledwie "liźnięto" początek cyklu... Idź Pan się utop --_-
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-20, 19:11   

"Twardowsky 3.14" (Legendy polskie) będzie pełnometrażowym filmem w reżyserii T. Bagińskiego!! //spell
 
 
Heos 
Nie wiem


Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-20, 20:45   

ASX76 napisał/a:
"Twardowsky 3.14" (Legendy polskie) będzie pełnometrażowym filmem w reżyserii T. Bagińskiego!! //spell

o_O
Czekam bardzo.
_________________
"Zawszem mówił, że gorzałka jeno tęgiej głowie służy." – Jan Onufry Zagłoba
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-05-21, 06:25   

ASX76 napisał/a:
"Twardowsky 3.14" (Legendy polskie) będzie pełnometrażowym filmem w reżyserii T. Bagińskiego!! //spell

Na żaden inny film w ostatnich iluś latach się tak nie jarałem, jak na to! :-)
Ciekawe czy wykorzystają to co już jest, czy wszystko będzie nowe - dalszy ciąg?
I od razu oczekuję na DVD ze wszystkimi filmikami i teledyskami które już są na jutubie. :-)
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Heos 
Nie wiem


Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-05-21, 10:45   

Na pewno nie będzie resetu. Nie wiadomo czy to nie będą wspomnienia czy kontynuacja ale wszystko ma być spójne z pozostałymi krótkometrażowymi filmami.
_________________
"Zawszem mówił, że gorzałka jeno tęgiej głowie służy." – Jan Onufry Zagłoba
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-05-21, 18:08   

goldsun napisał/a:
ASX76 napisał/a:
"Twardowsky 3.14" (Legendy polskie) będzie pełnometrażowym filmem w reżyserii T. Bagińskiego!! //spell

Na żaden inny film w ostatnich iluś latach się tak nie jarałem, jak na to! :-)


No i wreszcie będzie to polski film fantastyczny, a nie jakieś durne (h)amerykańskie "promienie z dupy"... :-P

Filmiki z Legend oglądałem wielokrotnie, przy czym Twardowsky rządzi! //spell

Mam przy tym wielką nadzieję, że będzie to film z prawdziwego zdarzenia, który odniesie duży sukces i zapoczątkuje serię utrzymaną w tym klimacie. Kurna chata, toż nasze mity i legendy są istną niewyeksploatowaną kopalnią do wykorzystania... :-)
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2018-06-21, 18:50   

Po tylu latach beki (acz sympatycznej) ze starego serialu nareszcie jakis nowy lolcontent :DD

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t3d0iG9qa_E[/youtube]
 
 
fdv 


Posty: 1074
Skąd: Neverland
Wysłany: 2018-06-22, 07:17   

"Chcesz usłyszeć fraszkę ?" - Wiekopomny cytat z gry zrobił mi dziś dzień :D
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Plejbek 


Posty: 842
Skąd: Black Lodge
Wysłany: 2018-07-03, 12:08   

Zobaczcie na co trafiłem:


M. Night Shyamalan łączy świat z "Unbreakable" z światem "Split".
I powstaje "Glass":
https://www.filmweb.pl/film/Glass-2019-798782

Ja wiem, że Shyamalan zrobił trochę słabizn gdzieś po drodze, ale "Unbreakable" i "Split" to były rzeczy bardzo dobre. Może coś z tego będzie.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1867
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2018-07-03, 12:55   

Stara nowość. Już dawno to było wiadome.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2018-08-20, 17:38   

Netflix i historia króla Szkotów, Roberta The Bruce: https://www.youtube.com/watch?v=Q-G1BME8FKw Boję się mieć oczekiwania, ale na pewno obejrzę.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-08-30, 21:04   

Niebawem wchodzi do kin First man - może stać się pozycją obowiązkową
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2018-09-26, 19:27   

Czekam na premierę filmu "Kler" Smarzowskiego. Jeszcze kilka dni temu ten film mnie nie obchodził, jednak ostatnio, po tej całej burzy, jaka się wokół niego rozpętała, po nagonce rydzykowych i pisowskich mediów, po zakazaniu emisji tego filmu w kinach Ostrołęki i Grodziska Mazowieckiego, a lada dzień najpewniej również w Ełku i nie wiadomo gdzie jeszcze, nabrałem dużego zainteresowania i ochoty na obejrzenie tego filmu.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-09-27, 00:23   

To będzie jak deklaracja ;)
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-09-27, 05:04   

BG napisał/a:
Czekam na premierę filmu "Kler" Smarzowskiego. Jeszcze kilka dni temu ten film mnie nie obchodził, jednak ostatnio, po tej całej burzy, jaka się wokół niego rozpętała, po nagonce rydzykowych i pisowskich mediów, po zakazaniu emisji tego filmu w kinach Ostrołęki i Grodziska Mazowieckiego, a lada dzień najpewniej również w Ełku i nie wiadomo gdzie jeszcze, nabrałem dużego zainteresowania i ochoty na obejrzenie tego filmu.

Zdanie o Kościele mam złe od dawien dawna, więc raczej nic nowego w tym filmie nie zobaczę.
To, że KK (z jakimis chlubnymi wyjątkami) i katolibowie mają mentalność wprost ze średniowiecza, również mnie nie dziwi.
Wpisywanie filmu do indeksu dzieł zakazanych nie oznacza z automatu, że dane dzieło jest dobre. Tym bardziej, że ze sporym prawdopodobieństwem ci zakazujący w ogóle tego dzieła nie widzieli i zakazują "bo tak im się wydaje".
Więc ta burza kompletnie nie wpływa na moją chęć czy niechęć do zobaczenia tego filmu, a zdecydowanie mam wiele rzeczy ciekawszych do zrobienia.
Jedyne na co już kilka osób zwróciło uwagę, to, że sam KK jakoś oficjalnie chyba wcale się na temat tego filmu nie wypowiada i akcje zakazujące są raczej wynikiem fanatyzmu/chęci przypodobania się różnych fanatyków mających jakąś władzę. Najwyraźniej w KK już się niektórzy zorientowali, że takie zakazywanie powoduje reakcje właśnie odwrotne. Ale fanatyków nic i nikt nie przekona ... :-)
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-27, 06:11   

Obsada jest fantastyczna, reżyser sprawdzony, więc sporo sobie obiecuję. Jutro idę na nocny maraton polskiego kina - Kler jest na liście więc o ile nie usnę na Najlepszym to zobaczę //spell Takie akcje protestacyjne były już przy okazji Księdza czy Dogmy, nihil novi sub Sole. A tradycje czczenia kapłanów zamiast Boga mamy w kraju chlubne i dobrze zakorzenione.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-09-27, 06:44   

goldsun napisał/a:

Zdanie o Kościele mam złe od dawien dawna, więc raczej nic nowego w tym filmie nie zobaczę.


A to filmy ogląda się tylko dlatego, aby zobaczyć coś nowego? :-P
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-27, 07:42   

Filmu jeszcze nie widziałem ale zgadzam się z głosami krytyki płynącymi z prawej strony - kler jest antypolski, zakłamany, pełen pogardy i zarabia na ludzkiej krzywdzie. //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2018-09-27, 08:27   

Proste. Jak nakrecil Wolyn, byl prawilny, a teraz jest non grata. Ech... Nasz rezyser juz nienasz :(
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2018-10-08, 20:38   

Cykl powieściowy bardzo mi się podobał. Z okazji filmu wznowiono po polsku pierwszą część, zatem może wydadzą wszystkie, a nie jak przed laty tylko dwie pierwsze? Trochę się boję jednak, że dosadność obrazu i nadmiar efektów odbierze urok tej oryginalnej opowieści.
https://youtu.be/dqYyKztOZOw
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-26, 10:17   

łooo kurła

https://www.imdb.com/news/ni60881225


Cytat:
Przypomnijmy, że swego czasu scenariusz "Gladiatora 2" napisał sam Nick Cave. W jego wersji generał Maximus zostaje ożywiony przez rzymskich bogów. Broni pierwszych chrześcijan, następnie trafia na front II wojny światowej, walczy w Wietnamie, by na końcu otrzymać wysokie stanowisko w Pentagonie.


:mrgreen:

God of War
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2018-11-26, 15:21   

Tak debilne, że spoko można by z tego zrobić film Marvela.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13