FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bitewniaki
Autor Wiadomość
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-04-09, 17:25   

Trojan +1

Choć prawdę powiedziawszy to sztuka tak pomalować figurkę, by na pierwszy rzut oka wyglądała na niepomalowaną :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-04-09, 17:30   

Furda figurki, ludzie malują kamienie żeby wyglądały bardziej jak kamienie //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-04-09, 17:47   

Makieta faktycznie zajebista. Przyciąga wzrok o wiele bardziej od samej figurki.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-04-15, 07:50   

Wybraliśmy sie wczoraj z kumplem na parówe 2x1000 do Katowic i oh boi, ale dostaliśmy klapsy xD
Zagraliśmy Admech + Space Wolfy i rozpiski nasze złe był mocno. Ja uznałem że w Admechu na 1k nic sie nie miesci wiec wrzuce knighta bo co mi tam. I dwa roboty. I screen. A W space Wolfach wszystko co dobre jest w elitach wiec Wulfeny z priestem do latającego kontenera, dreadnought i lone wolf muszą wystarczyć. Wiecie jak to bolało jak graliśmy na karty i trzeba bylo zdobywać objectivy?

1 Bitwa, Demony tzeentcha + Ultramarines z Rawboatem Girlymanem
Mieli 2x7 devastatorów, obok Rawboata z jakimś librą, wszystko otoczone brimstone horrorami, exalted flamerami i diabłem tzeentcha. A do tego 21 bloodletterów na wszelki wypadek. Zaczęli, bloodletterzy spadli z nieba obok mojego knighta, devastatorzy otworzyli w niego salwę i go niego poranili. Dwóc devków walnęło z lasek w moje roboty. Obydwa strzały obroniłem na 6 i odbiłem po mortal woundzie w nich. Potem bloodletterzy wpadli w knighta i go pokroili. Ładnie wybuchł, zrobił dookoła sporo wolnej przestrzeni. Odwinęliśmy się śmiałym lotem stormwolfa przez cały stół, zaparkował obok deamon princa, wypalił w niego z 4 melt, 2 lasek i hellfrost cannona, trafił tylko z laski bo był pijany, wbił pare woundów. Na szczęście mechanicum wciąż było kompetentne i roboty przetrzebiły mocno devastatorów. Dreadnought złapał bloodlettery i po krótkiej i jednostronnej walce je dobił. Imperium i demony zdenerwowały się na śmietnik za ich liniami, rozniosły go na kawałki a potem wystrzelały wulfenów- ci próbowali coś walczyć ale bez wiekszych efektów. Lone wolf zginął od bolt od change w twarz i byłby sie zmienił w spawna, ale nie mieli modelu. Wolf priest przed śmiercią dał Guillimanowi w mordę dość skutecznie i na tym skończyła się ofensywa wilków. W tym czasie roboty gigantycznym ostrzałem dobiły 3 unity devków i szykowały się na wpierdol od reszty. Na szczęście armia była wolna a diabeł bał się podlecieć do przodu. Więc zastrzelili (z ogromną pomocą cyber-biskupa który niczym snajper walił ze swoich broni i dobijał unity): 3 unity horrorów, 2-3 exalted flamerów i w końcu Rawboata (nie wstał). Potem dostali na twarz exalted flamerów i diabła. Cyber-biskup walczył dzielnie z diabłem i wytrwał chyba z 3 tury combatu zanim szczezł. Na tym zakończyliśmy, solidnym prawie remisem 5:15

2 Bitwa, Khornowi CSM i znowu demony tzeenchta i nurgla
Tu było mięsko- berzerkerzy z rhino, małpa, havoki, duuuuużo flamerów, changeling, diabeł nurgla, nurglingi. Zabunkrowaliśmy się w pedalskim narożniku i zaczęliśmy. Roboty strzeliły w havoców ale po ciemku nic nie widziały i nie zrobił krzywdy. Poraniliśmy rhino i małpę ale bez szału. W odwecie na boku naszych lini wylądowało duż flamerów a chaos podjechał na pełnej bombie. I tu się zaczęło- otworzyliśmy jedno rhino, wulfeny wyskoczyły z stormowolfa, ten prawie rozwalił małpę. Wulfeły dopadły małpę, berków, jakiegoś herosa i drugiego rhino i spuściły im wpierdol nieziemskich rozmiarów. Ale odsłoniły bok mechanicum przed flamerami. Berżerkeży z durgiego rhino dopadli wilków i zrobili im z dupy oko terroru. W tym czasie knight wkurwił się nieco na nurglowego diabła który łaskotał go smitem więc zdeptał go na płasko i ruszył na odwet. Seria z miniguna sprzątneła berzerkerów, ale było już za późno- roboty były złapane przez flamery. Flamery mają 2W i 4+ inva, nie da sie tego kurestwa zabić. A oni strzelają w walce. Reszta bitwy wyglądała następująco- roboty i cyberbiskup nieskutecznie biły się z flamerami, Knight chodził i deptał. Zastrzelił i zdeptał wszystko co się dało- jednego lorda chaosu dwa combaty bezkutecznie deptał, dopiero za 3 razem się udało. Ustrzelił rhino, changeilnga, havoców, innego herosa, pół stołu rozjebał. Dzięki stratagemowi że działa jakby był nieuszkodzony przetrwał z pełną skutecznościa do końca bitwy na ostatnim woundzie. Tutaj w kartach była gigantyczna różnica i przegraliśmy jakieś... 44 do 6? Czyli 0:20 xD

3 Bitwa, klasyka z Dark Crusade- Tau i Necroni
Tau składały się z 2 rybich czołgów, jakiegoś śmietnika i ogromnej ilości dronek- chyba z 20. Necroni mieli 2x20 warriorów, 10 immortali i herosów. Cóż to była za bitwa- zabiłem jakieś 70 necronów z czego na koniec bitwy zostało 20 i 17 warriorów- tylko 10 immortali ubiłem. Daniel skutecznie wjebał się w Tau jak Fulgrim w Ferrusa Manusa, rozwalił czołgi- ale w jakim stylu! Jego stormwolf eksplodując wysadził Longstrika! Potem wulfeny na spółkę z dreadnoughtem zrobiły sieczkę ale ostatecznie ubiły głównie dużo dronek, commandera, ethernala i jakiś śmietnik. W tym czasie roboty i knight waliły do necronów ze świetnym skutkiem, ale zostawało 2-3 z oddziału i wstawali. Nie do przemielenia, jak zombie u VC. Graliśmy na killpointy i skończyło się 12:11, więc ładny remis 10:10.

KRÓLOWIE WARZYWNIAKA!

Hehehehe, ale mieliśmy chujowe rzuty i rozpiski. Daniel musiał po pierwszej bitwie kupić nowe kości, co trochę pomogło xD
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-04-15, 13:20   

Szczur napisał/a:
KRÓLOWIE WARZYWNIAKA!



Czym się teraz gra w szerokim świecie tak wogle? Po staremu dakka czy wpierdol ma jakieś pole do popisu?
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-04-15, 13:23   

A różnie się gra. Spam berzerkerow w rhino robi robotę, pedalskie elfy, gwardia na samych czolgach, custodes na samych jetbikach, tyranidzi na flyrantach albo genokradach, do wyboru do koloru. Wszystko działa. Ale wpierdol jest mocny i polecam. Deep strike pozwala na szarze, na 9 cali. Jest grubo.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-04-16, 08:16   

W końcu deal ze stołem nie wyszedł, w takim wypadku kanibalizuję i zaczynam od nowa //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-04-17, 11:15   

Szukam od jakiegoś czasu inspiracji i znalazłem:



<3
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-04-17, 11:43   

Tyranidzi ?:)
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-04-17, 12:34   

Chaos.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-04-17, 14:15   

hmm wygląda jak Tyranid Chaosu... zresztą pamiętam że miałem kiedyś taką "plujkę" jak grałem Tyranidami.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-04-25, 07:09   

Skończyłem prawie Falke, jednak nie byłem zadowolony z efektu finalne, zbyt płasko wyszedł.

Przed poprawkami:



























_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-04-25, 08:00   

Po poprawkach:

























_________________
Instagram
Twitter
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2018-04-25, 08:01   

Elegancka rzecz
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-04-25, 08:08   

latałbym
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-04-25, 08:16   

Na poprawki jeszcze naniosę poprawki --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-04-25, 11:45   

Jak skończę Falke, zacznę zbierać materiały do dioramy. To potrwa, bo zdobywanie rzeczy w skali 1/20 to chuj, gnój i ojapierdole.

W międzyczasie zaczynam sklejać Gustava 1/35:



Następny w kolejce Grosser Hund 1/20:



I na deser Meluzyna 1/35



Razem to wygląda tak:



Tak, zajawkę mam.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-05-05, 20:59   

WIP Gustava:

_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-05-06, 12:31   

Pancerny szambonurek? Me gusta //orc . A co to wogle jest, jakiś skirmiszowy system czy modelarskie modele dla modelarzy?
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-05-06, 12:46   

Modelarski model dla modelarza w skali 1/35.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-05-06, 13:02   

Panowie, opóźnienia w stosunku do planu są karygodne jeżeli chodzi o wpierdol. Plan reparacyjny?
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2018-05-06, 15:52   

Moje cztery tysiące Stormcastów i przyjaciół jest otwarte na propozycje :)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-05-06, 23:01   

Ja podjąłem męską decyzję, że rezygnuję z wargamingu :)
Nie jest to zbyt odważna decyzja. Jest to po prostu słowne potwierdzenie stanu faktycznego.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2018-05-06, 23:31   

//zemdlal
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-05-07, 07:09   

Ostatni raz grałem chyba we wrześniu :)
I nie tęsknię.

Maluję pancerne szambonurki //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-05-07, 09:18   

w sumie to niedawno widziałem film o hamerykańskich szambogłębinowych nurkach bez nogi (w tej roli bodaj Kuba G. Jr + znakomity Niro De) i biegli właśnie w takich zbrojoakwelungach
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-05-07, 09:38   

MrSpellu napisał/a:
Ja podjąłem męską decyzję, że rezygnuję z wargamingu :)
Nie jest to zbyt odważna decyzja. Jest to po prostu słowne potwierdzenie stanu faktycznego.


Another one bites the dust //orc . Szczuru, widać za duży chlew robilismy w piwnicy //panda .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-05-07, 10:54   

Nie no, stół se nowy zrobię. Jak będziecie chcieli wpaść uraczyć mnie browarem, to chętnie udostępnię :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-05-07, 12:38   

tu ci Spellu wskazuję drogę jaką musisz obrać i co zręcznymi rękami zrobić

 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-05-07, 12:43   

Znam ruska, który by to ulepił //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 13