Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czego aktualnie słuchasz...?
Autor Wiadomość
Fidel-F2 

Wysłany: 2018-06-01, 22:58   

To nie będzie trudne. Hiszpańskie dziewczyny pasują do każdego życiorysu. A kto twierdzi inaczej, ten kiep.

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2018-06-03, 16:52   

Wracając do The Dø. Wokalistka mnie urzekła - zarówno urodą jak i ruchami/choreografią. Zdałem sobie sprawę, że większość kawałków, które tu wrzucałem, były grane przez kapele babskie albo mocno sfeminizowane. Czy to znaczy, że baby grają lepszą muzykę?
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2018-06-03, 23:54   

toto napisał/a:
Zdałem sobie sprawę, że większość kawałków, które tu wrzucałem, były grane przez kapele babskie albo mocno sfeminizowane.

Zwróciłem uwagę i też się nad przyczyną zastanawiałem :)

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

Fidel-F2 

Wysłany: 2018-06-04, 00:07   

toto napisał/a:
Czy to znaczy, że baby grają lepszą muzykę?
próbuj dalej

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2018-06-04, 11:37   

No to zostaje seksizm.
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

Odpowiedz do tematu