FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Seriale gały widziały...
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-05, 17:24   

Brazylijski, brazylijski, chyba że Francuzi zrobili swoją wersję. :)

"Sukcesja" - nowość od HBO. Czekałem na ten serial. Spodobała mi się fabuła. Mamy piąte co do wielkości imperium medialne świata. Na jego czele schorowany i chylący się do grobu senior. Coś jak Rupert Murdoch w wersji serialowej, ale niekoniecznie on - równie dobrze wzorem z reala mógłby być Sumner Redstone, o którym pewnie większość ludzi nie słyszała. Ani nie wie, czym jest tak naprawdę Viacom. Do tego mamy jeszcze potomstwo, w tym jednego ambitnego syna, który liczy na schedę po ojcu i jest niby namaszczony na dziedzica imperium. Są jeszcze córka i dwóch synów. Też z ambicjami (poza jednym, najstarszym). I kilka innych możliwości, które mogą wannabe-dziedzicowi pokrzyżować szyki. Łącznie z samym seniorem.

Jest w tym serialu sporo potencjału na piękne dramaty jak z szekspirowskich sztuk, na intrygi i ciekawe zwroty akcji. Udało się z "Billions", dlaczego nie miałoby udać się z korporacją medialną. Pierwszy odcinek to rozstawianie zawodników na polach. Trudno przewidzieć co będzie dalej. Dałem na razie 8/10. Bardzo dobry początek, po którym jednak wszystko może się spartolić. Aż takiego bum nie było - może to wina oczekiwań. Ale na pewno obejrzę cały sezon, nie mam wątpliwości.
https://www.youtube.com/watch?v=OzYxJV_rmE8
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-06-05, 18:19   

W ciągu najbliższych 10 lat światu ubedzie wielu miliarderów
a przynajmniej powinno ;)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-07, 18:21   

"Opowieść podręcznej" - 2x08. Doskonały odcinek. W zasadzie z powodu jednej sceny i jej konsekwencji. Nie będę spoilerował. Ale była to kreacja warta Emmy. Może była to najlepsza, jak dotychczas, scena w tym sezonie. Lepsza od sceny na lotnisku z retrospekcji jednej z bohaterek. W zasadzie to oglądając ją, walczyło we mnie współczucie z pewną satysfakcją. I nie widziałem w tej postaci ofiary.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1841
Wysłany: 2018-06-07, 19:24   

Jeanine?
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-08, 06:17   

Serena!
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-06-08, 08:23   

Williams!!!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-06-08, 09:45   

Ash kontra martwe zło
Po 2 odcinkach - wreszcie coś fajnego na netflixie :)
Był horor z 1981 roku - Martwe zło, to jest tak jakby kontynuacja ale trochę w stylu fargo
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-08, 12:13   

Na HBO GO jest całość.
Takie se, w zasadzie można obejrzeć z sentymentu dla "Martwego zła". Ma w sobie ten klimat. :) Ale, cholerka, już wyrosłem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-06-08, 12:48   

Warto dodać że główną rolę gra ten sam aktor :)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-06-11, 09:28   

utriv - Evil dead 3 Armia ciemności
to jest klasyka klasyki
nie wiem jak możesz tego nie znać :)
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-06-11, 09:49   

Ja horrorów za często nie oglądam, na ogół tylko SF
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-06-11, 09:53   

ja też nie - ale Armia ciemności to takie mustsee
no i nie jest to horror :)
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-06-11, 10:51   

Trojan napisał/a:
ja też nie - ale Armia ciemności to takie mustsee
no i nie jest to horror :)

To pewnie takie Rekinado? :)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-06-11, 11:00   

nie no stary,
znaj skalę
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-06-11, 11:29   

Rekinado lepsze? Muszę obejrzeć tylko siostra mówiła że pierwsza część najlepsza bo najmniejszy budżet :)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-06-11, 11:46   

Kurwa, Armia Ciemności to miara Armii Boga. Kto nie zna ten trąba.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2018-06-11, 12:04   

Cytat:
- ale Armia ciemności to takie mustsee
he he he
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-06-11, 12:06   

Fidel, to jest gniot. Ale kultowy gniot //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-06-11, 13:15   

Obaczę, ma w planie.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2018-06-11, 13:17   

MrSpellu napisał/a:
Ale kultowy gniot
to już 2,73 powodu by tego nie oglądać
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-06-11, 13:21   

no co wy
Armia Ciemności to nie gniot
a pastisz gatunkowy - coś jak Graal tylko powiedzmy poziom niżej
kultowe teksty, kultowe sceny

do tego filmu siadasz z rogalem na gębie.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-12, 17:21   

"Billions" - nie powiem, abym był zaskoczony końcówką sezonu trzeciego. Wątek Axelroda został rozegrany przewidywalnie już od finału poprzedniego odcinka. Los Chucka również potoczył się tak, jak należało się spodziewać. Ale było to dobrze zrobione. Z wieńczącą całość ostatnią sceną w domu Chucka. I o ile wątek Axleroda w czwartym sezonie zapowiada się na oczywisty, to z Chuckiem może być ciekawiej. Zresztą, od początku tego sezonu to Paul Giamatti miał lepiej napisaną rolę. Intrygi wewnątrz prokuratury federalnej były gęste i ciekawe. Całość sezonu była wyśmienita. Najbardziej cieszyło mnie rozstrzygnięcie "sporu" między Axelrodem i Chuckiem. Szybko i bardzo satysfakcjonująco, choć ze zbyt dużą ilością przechujstwa. Ale kupuję to, bo reszta była doskonała. John Malkovich - wszedł na scenę i nawet nie musiał się wysilać, aby zaintrygować swoją postacią drapieżnika skrywającego się pod postacią ni to delikatnego, ni to kapryśnego miliardera. Cieszę się na sezon czwarty.

"Patrick Melrose" - bardzo mi się podobał ten miniserial. Benedict Cumberbatch zawłaszczył go dla siebie aktorsko. I był wyśmienity. Fabuła świetnie skomponowana. Porównania z powieściami mieć nie będę, ale nie jest mi ono potrzebne, aby docenić. Najbardziej spójne ze sobą były odcinek czwarty i piąty. Co nie jest zarzutem. Odcinki 1 do 3 różniły się, ale miało to sens i było doskonale zrealizowane. Hugo Weaving to jedyny aktor nadający się do wyróżnienia (poza Cumberbatchem, który grał koncertowo, bez fałszu). Gdyby dostał więcej czasu to przyćmiłby Cumberbatcha albo z pewnością by mu dorównał. W gruncie rzeczy dostał rolę epizodyczną, choć z oczywistych względów kluczową dla całej fabuły. Dałbym mu Emmy, Złoty Glob i BAFTA. Bez mrugnięcia okiem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-06-13, 13:39   

Romulus napisał/a:
"Billions" - nie powiem, abym był zaskoczony końcówką sezonu trzeciego.


Jasne... :lol:
To co zrobiła "host" Mejson było piknym przechujstwem, choć oczywiście nasza sympatia jest po stronie Axa, prawda?
Rozwiązanie sprawy Czaka mimo wszystko okazało się zaskakujące.
Z Malkovicha drapieżnik wyłazi pełną gębą od samego początku! :-P
Świetny sezon z bardzo fajnym zakończeniem. Jestem fanem tej produkcji od pilota :-)


"Fear of the Walking Dead" - dosyć tego ślamazarnego szajsu posuwającego się w tempie galopującego ślimaka... Dałem cancel.

Napocząłem drugi sezon "Faudy" - bardzo ciekawy początek z solidnym pierdolnięciem... :-)
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-06-13, 14:45   

ASX76 napisał/a:
"Fear of the Walking Dead"


Zastanawiam się po ilu sezonach załapiesz w końcu że to jednak jest Fear the Walking Dead //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-06-13, 14:47   

Mam na to wy...czesane :-P
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-13, 17:38   

ASX76 napisał/a:
Romulus napisał/a:
"Billions" - nie powiem, abym był zaskoczony końcówką sezonu trzeciego.


Jasne... :lol:
To co zrobiła "host" Mejson było piknym przechujstwem, choć oczywiście nasza sympatia jest po stronie Axa, prawda?
Rozwiązanie sprawy Czaka mimo wszystko okazało się zaskakujące.
Z Malkovicha drapieżnik wyłazi pełną gębą od samego początku! :-P
Świetny sezon z bardzo fajnym zakończeniem. Jestem fanem tej produkcji od pilota :-)


"Fear of the Walking Dead" - dosyć tego ślamazarnego szajsu posuwającego się w tempie galopującego ślimaka... Dałem cancel.

Napocząłem drugi sezon "Faudy" - bardzo ciekawy początek z solidnym pierdolnięciem... :-)

Ale ruch Taylor/Taylora był przewidywalny od finału przedostatniego odcinka tego sezonu. W Ostatnim szło wszystko jak po sznurku. Byle nie było - wcale nie narzekam. Więcej napięcia było w wątku Chucka.

Co do "Faudy" to wreszcie obejrzałem drugi sezon. Znudził mnie.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2018-06-13, 18:26   

Szkoda, że twórcy w przedostatnim odcinku trochę popsuli siurprajz z Mejson Tejlor pokazując spotkanie z Malkowiczem, co w niczym nie zmienia faktu, że było to zaskakujące dla wszystkich stron... Ja tam się rozemocjonowałem :-)
W wątku Czaka nie odczuwałem napięcia, bo spodziewałem się że całość ułoży się po jego myśli, a tu jednak... Aczkolwiek gdy jego "rozgrywający" zaproponował spotkanie w gabinecie Czaka, to już mi brzydko zapachniało... :-P
Aha, bardzo ciekawą postacią jest jego ojciec :-)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-16, 16:35   

"The Ranch" - doskonały nowy sezon. W zasadzie ten serial z każdym sezonem staje się coraz lepszy. Ten najnowszy miał tylko jedną wadę. I był nią sposób pożegnania z serialem Danny Mastersona. Aktorowi zarzucono molestowanie seksualne, więc musiał się pożegnać z rolą. Odejście to można było mu zafundować różne. Dobrze, że wybrano otwarte - to jest, aktor może powrócić po załatwieniu spraw z oskarżeniami. Źle, że wybrano wyjście takie głupie i bezsensowne. Wysilone i mało przekonujące. A przecież w fabule serialu tkwiło inne, znacznie lepsze rozwiązanie, które miałoby ręce i nogi. Poza tym brawo dla twórców za to, jak znakomicie nasycili komediową fabułę wątkami dramatycznymi. I to z takim dobrym wyczuciem realizmu. Życie na teksańskiej farmie przedstawiono bez lukru typowego dla komediowych seriali, mimo podkładania śmiechu "z puszki"(!). Bohaterowie nie są teflonowi, Sam Elliott, jako Beau jest absolutnie genialny i potrafi poruszyć do żywego swoją grą. Ashton Kutcher też świetnie daje radę. Nawet śmiech z puszki wpasował się w fabułę w nowy sposób - dodawał jej surrealistycznego "posmaku". Przydałoby się nagrodzić "The Ranch". Jedna z tych produkcji Netflixa, którą ta platforma może się chwalić. A poza tym wciąż: "Mamo, nie pozwól, aby twoje dzieci wyrosły na kowbojów" https://www.youtube.com/watch?v=YVp1R9F60D8

"Sweetbitter" - serial miał krótki pierwszy sezon. Nie zdążył się na dobre rozkręcić i już się skończył. Mam nadzieję, że powróci z drugim. Oby dłuższym, lub z dłuższymi odcinkami. W zasadzie bohaterowie nie wzbudzali we mnie żadnych większych emocji. Ale serial jest sympatyczny i odprężający. Prosta, typowa w założeniach opowieść o dziewczynie z jakiegoś amerykańskiego Nigdzie w Ohio, która rzuca wszystko i przyjeżdża do Nowego Jorku. Dostaje pracę/staż w prestiżowej restauracji i tak to się toczy. Polubiłem.

"Reverie" - serial z Sarą Shahi. To mi wystarczyło, aby dać szansę. Do tego ciekawy pomysł - bohaterka jest byłą negocjatorką w traumie, która dostaje nową pracę. Ma wnikać do wirtualnych światów stworzonych ze snów i wspomnień pacjentów pewnej kliniki. Jej zadaniem jest przekonać przebywających w tych wirtualach pacjentów, aby je opuścili i wrócili do realnego życia. Pomysł logicznie dziurawy w założeniu, ale to szczegół. Niestety po trzech odcinkach akcja rozwija się szablonowo. To jest - jeden odcinek to jedna historia kolejnego pacjenta. Z pewnością nie zanosi się na nic ambitnego. Ale rozwija się, na razie niemrawo, większa fabuła, więc może dam szansę kolejnym trzem. Choć powodem tego nie jest intryga, ale Sara Shahi. :) https://www.youtube.com/watch?v=4EEyzUyQjvE

"The Bold Type" - rozpoczął się drugi sezon. W zasadzie to serial ten oglądam tak jakby służbowo. Aby trzymać rękę na pulsie tego, jak zmienia się publiczność i jak reagują na to twórcy próbując wytargetować swoje dzieła na nowe pokolenie widzów. Ten serial celuje w tzw. milenialsów, a konkretnie w młode ambitne kobiety. Jest pełen glamouru, ale wykorzystuje go, aby poruszać współczesne problemy, które tychże kobiet dotykają, bądź mogą dotykać. Szczerze pisząc, niezbyt mnie to wciąga, choć oglądam to bez bólu. W USA rozkręcił się, przy okazji pierwszego sezonu, hype związany z tym serialem, zauważyli go krytycy, trochę pochwalili, co zbiegło się też z ciepłym przyjęciem widowni. Zatem być może był to strzał do celu. Pytanie, czy wybuchnie ten serial bardziej, czy jednak zgaśnie w tym sezonie. Nie wiem, czy określenie, że to współczesny "Seks w wielkim mieście" nie jest na wyrost, bo serial nawet nie próbuje być w połowie tak odważny. Jak na razie najodważniejszym dialogiem było ten, kiedy pani jednej pani zarzuciła, że ta nie chce "go down on me". https://www.youtube.com/watch?v=ZjllSXyZ__8
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2018-06-23, 21:27   

"Strange Angel" - ależ dziwny serial. Dwa odcinki za mną i wciąż nie wiem, czy go lubić, czy nie. Dałem mu na razie niską notę, ale nie skreślam ostatecznie. Skreśliłbym gdyby fabuła koncentrowała się tylko wokół kwestii budowy rakiety. Jest 1938 r., młody marzyciel chce zbudować rakietę, która wyniesie człowieka w przestrzeń kosmiczną. Za kilka lat nazistowscy naukowcy pokroju von Brauna uczynią duży krok w tym kierunku, ale nie o tym jest serial. Mamy zatem młodego marzyciela, jego starania o urzeczywistnienie snów. I gdyby na tym poprzestać - nuda, panie, serial do kasacji. "Problem" w tym, że w sąsiedztwie głównego bohatera pojawia się dziwna postać. Tajemniczy sąsiad budzi niepokój, jest jakąś figurą pokroju Aleistera Crowleya. Do serialu i głównego wątku pasuje, na razie, średnio. Ale zapowiedzi kolejnych odcinków wskazują, że serial skręci w jakieś dziwne rejony. Dlatego, na razie, nie skreślam. https://www.youtube.com/watch?v=5rKI4AV9fuU

"Yellowstone" - duża niespodzianka po pierwszym odcinku. Na Filmwebie oceny bardzo przeciętne, choć na IMDb średnia już przewyższa 8/10. Ale ilość ocen Filmwebu wskazuje, że pierwszego odcinka nie obejrzeli jeszcze ci, którzy powinni. :) Tytułowe Yellowstone to nie park narodowy, tylko wielkie ranczo w Montanie. Zarządzane przez ojca rodziny - w tej roli Kevin Costner, który powrócił do telewizji po świetnym miniserialu "Hatfields and McCoys". Są dzieci, te posłuszne i te zbuntowane. Jest indiański rezerwat. Jest lokalna polityka. I tlący się konflikt, który w końcu wybuchnie. Przede wszystkim jest potencjał na doskonały serial. W pierwszym, półtoragodzinnym odcinku zbudowano solidny podkład pod cały sezon, kilka równorzędnych wątków, które mogą stworzyć świetną historię. Produkcja Paramountu i mam nadzieję, że nie każą w Polsce czekać zbyt długo na premierę. https://www.youtube.com/watch?v=3j2R4fNxTdY

"12 Monkeys" - mam do tego serialu słabość. Nie z powodu filmu, tylko z powodu wątku związanego z podróżami w czasie. Film ten serial traktuje jako punkt wyjścia, choć niemal od początku buduje własną historię, luźno związaną z genialnym pierwowzorem. Czwarty sezon to finał całego serialu. Trudno tu nawet spoilerować, bo jeśli ktoś nie śledził fabuły od początku i tak się nie połapie. Niemniej, po ujawnieniu tożsamości Świadka bohaterowie muszą zmierzyć się z ostatnim wyzwaniem. I tak naprawdę nie wiem, do czego ta historia doprowadzi. Spodziewam się jakiegoś ładnego zwieńczenia całości. Szkoda, że nie ma na rynku seriali, które równie dobrze rozgrywałyby wątki podróży w czasie. "Timeless" jest uroczą głupotką, na którą szkoda czasu, chyba że - jak ja - lubi się takie rozgrywania tego typu motywów. "12 Monkeys" od początku tworzy własne uniwersum, kompleksowe i interesujące. Nie potrafię stwierdzić, czy spójne, ale przy serialu, którego sednem jest "zabawa" czasem, spójność to pojęcie bardzo abstrakcyjne i nieadekwatne. Zapewne po czterech sezonach można byłoby znaleźć jakieś - nomen omen - paradoksy w scenariuszu, czy wprost: nielogiczności. Ale nie powstrzymałyby mnie przed oglądaniem. Fabuła jest ciekawa, nawet wówczas, gdy aktorzy nie dają rady (czyli przez większość czasu :) ). https://www.youtube.com/watch?v=AzQ16zXdtqg
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-06-24, 21:44   

Wreszcie jestem happy, znalazłem coś na Netflixie co się nie tylko da oglądać ale jest naprawdę odjazdowe :)
Happy!
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 13