Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czego aktualnie słuchasz...?
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: 2018-09-09, 22:10   

Zrobiłeś z Manu Chao najgorsze co można zrobić z Manu Chao - pojechałeś na pół gwizdka. Manu nie uznaje półśrodków, mon, w związku z tym dokładam kilka brakujących elementów //orc

EDIT: Niewiarygodne na co można czasem trafić klikając od niechcenia w jutuba. Szmondaków w garniakach nie kojarzę - na pewno fatalnie to o mnie świadczy i od jutra ludzie przestaną mi podawać ręce, przynajmniej ci którzy jeszcze podawali - ale Andreas Kisser jest kuźwa legendą i Andreasa to ty szanuj.

Nawiasem, gdzieś koło 0:25 na widowni nie powinno zostać ani jedno niewyrwane krzesło, a tu odmowa/opór i każdy siedzi na swoim terytorium, zupełnie jakby zapuścili korzenie.

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2018-09-10, 07:28   

toto napisał/a:
Coś mi tu nie gra, a jednak wpada w ucho: https://www.youtube.com/watch?v=6QUcmOY-37A

A tu ta sama wokalistka: https://www.youtube.com/watch?v=tu6vPd--Wdk

Podoba mi się :)

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

m_m 
Uchodźca

Wysłany: 2018-09-10, 14:39   

Minęło 30 lat od premiery mojego ulubionego albumu Metalliki .....and justice for all

https://youtu.be/R318ka-M7es

Qfa ale jestem stary, 30 lat słucham tego bębnienia i łomotu a nadal nie mam dość.

sanatok
Latający Pomidor

Wysłany: 2018-09-13, 10:58   

Wiem, że mamy tu paru miłośników, więc spieszę z wieścią że Tom Waits wypuścił pierwszy od dwóch lat nowy kawałek przygotowany na nadchodzącą płytę Marca Ribota Songs Of Resistance 1948-2018

toto 
Washington Irving

Wysłany: 2018-09-14, 18:10   

Lubię: https://www.youtube.com/watch?v=obvHacBj6Sc
Fidelu, nie klikaj, nie spodoba ci się.
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

dworkin 

Wysłany: 2018-09-20, 16:21   

https://www.youtube.com/watch?v=qTLypMfdu0c

Zalało Hollywood!

Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: Wczoraj 22:41   

Jak zapewne wszyscy wiedzą wcale nie jedynym celem mojego życia jest znalezienie perfekcyjnego coveru nieprawda, chcę tylko wreszcie najeść się, wyspać i zdechnąć . Ten utwór w tej wersji perfekcyjny nie jest, ale trafił w jakiś słabszy punkt w moim wrażliwym zielonym serduszku. In the air tonight Phila Collinsa jest wdzięcznym i pozornie łatwym numerem do przerobienia - ot, trzy i pół minuty smęcenia, a potem na mój znak rozpętać piekło - i jeden wykonawca po drugim się na tym temacie wykłada jak długi. Tutaj się udało nie popaść w banał, brzmienie jest solidne, suspens ładny, a pierdolnięcie odpowiednio epickie. Nawet przesterowany wokal się jakoś tak zgrabnie zgrywa z resztą chociaż zwykle jeży mi futro na grzbiecie. Podobamisięto.

O, a to też ładne i z fajnym gościem :P

Fidel-F2 

Wysłany: Dzisiaj 0:21   

Nie, zdecydowanie nie. Brzmienie jedzie standardową konfekcją masowego produkcyjniaka jak trzydniowe skarpety zleżałym serem, a wokal nie dość, że nie pasuje do reszty to na dodatek w wykonaniu Chylińskiej. Gdyby to była fantastyka to wydawałaby ją Fabryka mebli tfu... Słów.

Ten drugi kawałek lepsiejszy odrobinę. Też mi się z czymś kojarzy ale nie mogę zgrokować z czym.

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

toto 
Washington Irving

Wysłany: Dzisiaj 7:46   

Ten cover nie przekonuje. Niby wchodzą nowe instrumenty, niby jest więcej dźwięków, ale to wszystko jest przytłumione. Tak nie robi się pierdolnięcia. No i wokal to nie moja bajka.

Drugi kawałek to zupełnie nie moja estetyka - ten męski wokal w ogóle jakiś dziwny.

https://www.youtube.com/watch?v=32kYH6XZrIo
trzy konie, a na jednym Jan Paweł II, w szatach pontyfeksa maksyma, na drugim Lech Wałęsa w todze i w sandałach, z gladiusem, a na trzecim jakaś hybryda dziwna, dwugłowy Rzymianin, potężny, gruboudy, grubołydy, o brzuchu masywnym, dwie głowy identyczne, tylko że jedna miała narośl obok nosa, a druga nie miała. Z tej narośli coś jakby drzewko, roślinka wyrastało, ku niebu się wzbijało niby nowy początek. "Siwy Dym", Ziemowit Szczerek

Odpowiedz do tematu