FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2019-11-06, 19:21   

Romulus napisał/a:


Ciekawe, dlaczego Tusk zrezygnował z kandydowania. Nie chciało mu się autodegradować do podwórkowej ligi?


Odpowiedź jest banalnie prosta: nie chciał ryzykować. Porażka z Dudą mogłaby oznaczać jego koniec. Miał więcej do stracenia niż zyskania. PiS zrobiłby mu z d... jesień Średniowiecza.
Wysokie stanowisko w UE jest bezpieczne, spokojne i bardziej opłacalne. Lepsza naga księżniczka w objęciach, niż królowa w wysokiej i niedostępnej wieży do której prowadzi ścieżka pełna wściekłych i zajadłych wrogów.
I wciąż może uchodzić za ostatnią wielką nadzieję dymokracji" ;)


Cóż z tego, że Duda był (i jest totalnym zerem), skoro miał poparcie Kaczyńskiego... A to, jak doskonale było widać, znaczy wystarczająco wiele :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2020-01-07, 17:49   

Ach, czemu nikt nie wspomina apelu, który wygłosił ajatollah Ali Gowinei? http://kultura.gazeta.pl/...tml#s=BoxOpImg8 :mrgreen:
Boskie, mam nadzieję, że Netflix się ugnie i uratuje polskie oczęta przed bluźnierstwem. Albo lepiej - czekam na bojkot Netflixa przez prawicę. Te demonstracyjne i masowe rezygnacje z abonamentu. :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2020-01-07, 17:55   

Było
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2020-01-07, 19:57   

Mnie fascynuje co innego. Mianowicie, biorąc pod uwagę awanturę w Brazylii, podziwiam jak nasz pan polityk sprytnie się pod nią podwiesił - bez żadnej odpowiedzialności, zupełnie za darmo. I zdążył przed wszystkimi. Właśnie przypomniał elektoratowi, że nie tylko jest wysoko wykształcony i na bieżąco (umie w internety i wie, czym jest Netflix), ale również najbardziej antybluźnierczy w rządzie.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-01-07, 23:16   

Netflix ma jedną prostą zasadę - nie odpowiadając jego treści, nie opłacasz dostępu, bojkotujesz. To nie jest TVP.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-01-08, 08:02   

Romulus napisał/a:
... Albo lepiej - czekam na bojkot Netflixa przez prawicę. Te demonstracyjne i masowe rezygnacje z abonamentu. :mrgreen:

Masowa rezygnacja po 6-8 osób, korzystających z 1 konta na Netflixie ... taaak, też bardzo oczekuję tego bojkotu. ;-)

Jestem nieobiektywny, ale jakoś tak zauważyłem w kilku kręgach, że osoby mające dość konserwatywne poglądy, jednocześnie były inicjatorami takich grupek do wspólnego korzystania z konta na Netfliksie.
...
Taaak, wiem, to pewnie walka z burżuazją albo innymi wyzyskiwaczami kapitalistycznymi, żeby im dać jak najmniej zarobić ... :mrgreen:
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
fdv 


Posty: 1073
Skąd: Neverland
Wysłany: 2020-01-08, 15:01   

goldsun napisał/a:
ale jakoś tak zauważyłem w kilku kręgach, że osoby mające dość konserwatywne poglądy, jednocześnie były inicjatorami takich grupek do wspólnego korzystania z konta na Netfliksie.


Hmm, a ja mam odwrotnie doświadczenia jedyne osoby o których wiem że sharują konto to ludzie o mocno lewicowych zapatrywaniach, tacy z gatunku głosuję na Biedronia bo to nowa "jakość w polityce" Oczywiście zawsze na delikatną sugestię że nie są rodziną ani wspólokatorami to wielce obruszeni że ktoś śmie bronić korpo
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-01-08, 15:23   

no widzicie - ja z kolei znam ludzi sharujacych Netflixa - dobrze sytuowani o centrowych poglądach :)
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-01-08, 18:17   

Początkowo sam Netflix do tego namawiał, dlatego te 3 progi cenowe. Teraz gdy im się to nagle nie podoba muszą obniżyć ceny ALBO zapomnieć,
Powiedzmy sobie szczerze, jedyny powód dla którego jeszcze za niego płacę to sentyment, Amazon ma mnóstwo dobrych rzeczy, HBO trochę ale ciągle dużo, Netflix chyba tylko Wiedźmina i ST którego 3 sezonu jakoś nie chce mi się oglądać
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-01-15, 08:41   

Absolutnie pięknie pokazane to tzw. "wstawanie z kolan" oraz PRostwo PISu, nie poparte żadnym tak na serio działaniem, z którego nic nie wynika i jeśli ktoś się na nie nabierze - będzie mieć tylko szkody ...
Wszystkie takie PRowskie zagrywki powinny bezwzględnie kończyć się w Sądzie i być nagłaśniane
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gwiazdy-siatkowki-w-tym-bartosz-kurek-i-lukasz-zygadlo-maja-zeznawac-w-sadzie-w-tle/978q66g
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-01-15, 10:51   

zara zara - nie mieszajmy.
Mocne zaangażowanie firm parapaństwowych czy też samych budżetów miast w działania tzw. sportowo-kulturalne to znany proceder wielu wielu lat, pod którym kryje się zwyczajne pakowanie dużych pieniędzy w te przedsięwzięcia. Jedni robią to z głową inni nie. PiS tutaj akurat raczej nie ma nic do rzeczy.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2020-01-18, 11:39   

W skrócie - z CBA wyparowała kasa. Najpierw była mowa o 5 mln zł. Teraz okazuje się, że poza wyniesioną kasą (w gotówce) niewykorzystaną na działalność operacyjną, są inne nieprawidłowości, a brakująca kasa to jakieś 10 mln zł (za rok ubiegły). Szef CBA miał podać się do dymisji, którą odrzucono. Szybko zdegenerowała się nam pierwsza służba czwartej erpe.
https://www.pb.pl/manko-w...-dymisji-980123
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-01-18, 23:44   

Jak to jest że nagle o tej sprawie wszyscy trąbią? Wewnętrzne rozgrywki w PiS?
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2020-01-19, 07:17   

Sugerujesz kolejny spisek układu i działania sabotażystów i dywersantów? Brzmi logicznie. 8)
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-01-19, 14:48   

Na poważnie, jakaś tam lista poparcia jest całkowicie tajna a tajna informacja z tajnej agencji jest na wszystkich stronach :badgrin:
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2020-01-19, 17:48   

A za PO... To były afery! O zegarek ministra. A tu? Jakieś tam myliony. PO była zła. PiS dał ludziom zasiłek. Tak to idzie. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-01-19, 18:38   

Za PO się nie pisało o aferach Romku. O swojakach nie wypada źle mówić.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2020-01-19, 18:45   

A o nie-swojakach czemu nie pisali? Np pisowcy?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-01-20, 09:30   

Wystarczy mi jedna, OFE. Wiem, wiem to były środki publiczne, nic nie straciłem a serce po przegranej PO już prawie nie boli :badgrin:
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2020-01-20, 10:52   

utrivv, to co PO zajebało z OFE, PiS zapierdala co miesiąc.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-01-20, 12:52   

Fidel-F2 napisał/a:
utrivv, to co PO zajebało z OFE, PiS zapierdala co miesiąc.
Nie chodzi mi o licytowanie się kto gorszy tylko stwierdzam fakt że prawdziwe pieniądze PO wrzuciło do niszczarki, przepraszam do ZUS i to mi starcza za wszystkie afery PO
W tej chwili są dla mnie bardziej źli od SLD z Milerem na czele
W kolejnych wyborach wygra lewica ale czy pozamiata sądy? Bardzo w to wątpię, pewnie wszystko przyklepią posiłkując się Nowym TK

PiS popełniło fundamentalny błąd, kpią sobie z prawa które sami stanowili. Ich "zreformowane" sądy nie potrafią same się oczyścić, ostrze dyscyplinarek skierowane jest tylko na "starych" tymczasem nowi są zupełnie bezkarni (tak to wygląda z poziomu ludu) a wystarczyło by ściąć kilka głów swoich by móc tryumfalnie ogłosić zwycięstwo
Podobnie listy do KRS, ta ekwilibrystyka PiSowi nie służy, przegrali senat, za chwile przegrają Prezydenta
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
  
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-01-20, 13:02   

PO kradło tak że nic nie widziałeś :)
a co z oczu tego sercu ...
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2020-01-20, 13:10   

Intryguje mnie bardzo - jak to jest:
- "PO kradło ile tylko się dało"
- PIS wyciąga na PO wszystko co tylko może ... ale kurde jakoś nic takiego nie wyciągnęli tak na serio ... ani w komisji d/s VAT, ani w komisji d/s Amber Gold, gdzie podłączali wszystko co tylko mogli
ot paradoks jakiś ...

Nie to, żebym uważał, że POwcy byli święci, ale jednak daje mi to do myślenia ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-01-20, 13:24   

utrivv napisał/a:

(ciach) ta ekwilibrystyka PiSowi nie służy, (ciach) za chwile przegrają Prezydenta


Nie przegrają! Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne --_-
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-01-20, 14:20   

goldsun napisał/a:
.

Nie to, żebym uważał, że POwcy byli święci, ale jednak daje mi to do myślenia ...


JKM też uważa że brak podpisu upoważnia do stawiania odważnych tez.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-02-11, 12:47   

Cytat:

#pasta #programista15k
Obecna władza co jakiś czas szczuje na konkretne grupy zawodowe. Byli już lekarze, nauczyciele, sędziowie. Spróbowałem sobie wyobrazić jakby mogła wyglądać nagonka na np. programistów.

Mamy rok 2021. Rządowi znów brakuje pieniędzy i postanawia, że każdy pracujący w IT będzie obciążony nowym, wysokim podatkiem – cyfrowo-solidarnościowym. Prawdopodobnie zarżnie to całą branżę. Firmy się wyniosą, programiści pewnie razem z nimi. Jedna z posłanek kwituje to krótkim - niech jado. Protestują eksperci, specjaliści, opozycja. Zaczynają się petycje, apele o debatę z przedstawicielami biznesu.

A w Wiadomościach i na TVP Info pojawiają się paski:

Kilkanaście tysięcy za klikanie w komputer

Umowa B2B - podatkowe cwaniactwo?

Szokująco wysokie pensje programistów

75% programistów pracuje dla obcego kapitału

Programisci budują dobrobyt innych krajów

Informatycy zarabiają majątek nic nie produkując

Programista - zawód dobrze płatny, ale czy przydatny społecznie?

Hakerzy – programiści bez zasad

Kijowski - informatyk i dłużnik alimentacyjny

Gazeta Polska organizuje marsz poparcia dla rządowej „reformy”. Przyjeżdża kilkadziesiąt autobusow do stolicy.

Reporter TVP przeprowadza na żywo wywiady z uczestnikami:

Tęgi wąsacz koło 50tki – Panie! Ja całe życie żem harował i na rencie mam teraz 1700 a taki gówniorz poklika parę razy w kąkuter i ma 15 tysięcy. K#rwica człowieka bierze!

Stary dziadek, nawrócony, były ubek - Panie, to są wszystko zdrajcy, oni dla Niemców pracują, dla Amerykanów. Dla lewactwa!

Starsza kobieta z różańcem w ręku - Ja jakbym zarabiała 15 tysięcy to bym się dzieliła z innymi. A te programisty nie chcą się dzielić!

Emerytowana nauczycielka z Podkarpacia - Proszę pana, ci programisci to te wszystkie gry robią, po których nasze dzieci są agresywne. Trzeba z tym w końcu zrobić porządek.

W Studio Polska gorąca atmosfera. Jedyny na sali ekspert, stłamszonym, cichym głosem mówi:

- Tylko kilka procent programistów pracuje przy tworzeniu gier. Nie możemy generalizować.

Wasacz z gazety polskiej drze ryja

- Piętnaście tysięcy człowieku! A ludzie za dwa tysiące muszą jeszcze niepełnosprawne dziecko wychowywać!

Prowadząca natychmiast podchodzi z mikrofonem do kobiety w średnim wieku.

- Tak, to prawda - mówi łamiącym się głosem - nasza córeczka ciężko choruje, ledwo wiążemy koniec z końcem.

Wąsaty znów się odpala:

- To nad takimi trzeba się litować! A nie nad jakimiś bogaczami, komputerowcami j#banymi!

Prowadząca stanowczo oponuje:

- Proszę państwa, proszę o spokój! To jest telewizja publiczna!

Magazyn śledczy Anity Gargas jest na tropie wyborczego fałszerstwa w wyborach samorządowych w 2014 roku. Dokonać go miała tajemnicza informatyczna sitwa. Podobno na komputerach jej członków odkryto podejrzane oprogramowanie rosyjskiej produkcji - 7zip. W tle przebitki z katastrofy smoleńskiej.

Media rządowe wynajdują jakiś przypadek pobicia chłopca przez rówieśników. Okazuje się, że jeden z nich grał kiedyś w Red Redemption 2.

Zbigniew Ziobro organizuje konferencję prasową. Z surową miną oraz płytą w ręku składa suwerenowi obietnice:

- Już nigdy żadne dziecko nie ucierpi z powodu gier komputerowych. Kasta programistów zostanie rozbita!

Wieczorem w studiu wywiad z Jarosławem Gowinem. Ogólnie to nie popiera tej ustawy, ale zagłosuje za.

Ustawa w nocy ekspresem przechodzi przez Sejm. W Senacie opozycja rano zaspała i też przeszło. Duda już wcześniej podpisał in blanco.

Masz już tego dosyć. Wyłączasz telewizor. Jedziesz odpocząć na wieś, odwiedzić babcię.

Ta od progu dziwnie Ci się przygląda. W końcu wypala:

- Wnusiu, ja to nie wiedziałam, że Ty zdrajca jesteś.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-02-11, 12:52   

I śmieszno, i straszno.
Komuna w odświeżonym wydaniu.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2020-02-19, 19:32   

Piękny dzień dla Polski.
Najpierw CBA zatrzymuje "agenta Tomka". Oczywiście, stałą praktyka: wiedzą gdzie mieszka, znają jego telefon i mail (przecież już raz mu postawili zarzuty, musieli je poznać). Ale po co wysyłać wezwanie lub zadzwonić "wpadnij pan na przesłuchanie dziś o 10.00). Lepiej wysłać zamaskowanych leszczy (bo przecież funkcjonariuszami ich nie nazwę, z szacunku dla funkcjonariuszy). I, oczywiście, nie ma to związku z tym, że "agent Tomek" "rozpruł" się w mediach na temat układu w CBA i "szycia" sprawy na Kwaśniewskich.

(Nawiasem pisząc, ujawnienie materiałów śledztwa przez CBA to taka żenada, że aż boli w oczy, zwłaszcza że tam nic nie ma)

Zabawa trwa. Leszcze CBA zatrzymują syna szefa NIK i próbują wejść do gabinetu szefa NIK, ale ich stamtąd ciecie pognali.

NIK wchodzi do jaskini Ziobrystów: tworu znanego jako Prokuratura Krajowa. Która - na marginesie - od pięciu lat prowadzi departament mający ścigać przekupnych sędziów. Do dziś nie znalazła żadnego.

Polacy na to zasłużyli. Naprawdę. Na cały ten burdel.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-02-19, 20:54   

Niezłe jaja :)
Teraz dopiero się zacznie.
Banaś się rozpruje i zacznie walić ze wszystkich dział, zobaczymy co on i NIK pozbierali na władzę.
A w Moskwie siedzą i zawijają w sreberka.
Kurwa ale te Polaki to prostaki !
.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-02-19, 22:51   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,46 sekundy. Zapytań do SQL: 14