Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czy obejrzeliście już film dokumentalny "Plandemia"
Autor Wiadomość
polak7801

Posty: 2
Wysłany: 2020-08-29, 02:00   Czy obejrzeliście już film dokumentalny "Plandemia"

"Plandemia - indoktornacja" to długo oczekiwany film dokumentalny, który od razu stał się hitem internetu. Tutaj można go obejrzeć z polskim lektorem: https://globawake.org/#plandemia

Wiem, że część Polaków już przejrzała na oczy, ale niestety jest jeszcze wielu, którzy czerpią wiedzę tylko z telewizji i głównych serwisów internetowych i którzy ciągle boją się koronawirusa. Prawie wszyscy Polacy stosują się do nakazu noszenia masek w sklepach, a niektórzy noszą je nawet na ulicy. Jeśli Polacy dalej będą bezgranicznie ufać politykom to będzie po nas.

Wszystkie podane niżej fakty poparte są źródłami, które znajdziecie w tekście lub tutaj: justpaste.it/9cjld. Zauważcie, że politycy nigdy nie podadzą wam źródeł naukowych, na których opierają swoje decyzje.

Chyba wszyscy pamiętamy wczesne doniesienia o koronawirusie, mówiące o jego śmiertelności wynoszącej 15%. Pamiętamy groźby polityków, mówiące że zarazi się nawet 80% ludzi. Te dane już dawno zostały zdementowane. Już w marcu Wielka Brytania wykreśliła COVID-19 z listy niebezpiecznych chorób zakaźnych, a WHO przyznała, że COVID-19 jest mniej zaraźliwy niż grypa. WHO nigdy nie wprowadziła stanu pandemii. Nie ma na to żadnego oficjalnego dokumentu. Jedynie dyrektor WHO powiedział przed kamerami, że "ten stan można określić jako pandemię", co nie jest prawnie wiążące. Najpoważniejsza na świecie instytucja ds. chorób zakaźnych - amerykańska CDC - określiła śmiertelność COVID-19 na zaledwie 0,26%. Niezależne badania podają jeszcze niższe liczby. Dla porównania, śmiertelność mocnej grypy sezonowej z lat 2017/2018 wynosiła około 0,45%. Rzeczywiste zagrożenie okazało się kilkaset razy mniejsze, niż nam mówili! Restrykcje jednak pozostały. Dlaczego Polacy ciągle dają się nabierać telewizyjnej propagandzie? Czas z tym skończyć! Nie ma żadnej epidemii COVID-19, jest tylko epidemia testów!

1. Czy do wszystkich Polaków dotarła już informacja, że testy stosowane do wykrywania koronawirusa nigdy nie zostały zatwierdzony klinicznie?! Wiosną tłumaczyli nam, że nie było czasu, by sprawdzić ich wiarygodność. Mimo braku potwierdzonych danych, wprowadzili ogromne restrykcje. To jest kompletnie nielogiczne podejście. Od tamtej pory minęło jednak kilka miesięcy. Był czas na uzyskanie atestu dla tych testów. Dlaczego ciągle tego nie zrobili?!
2. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że producent tych testów twierdzi, że nadają się one tylko do badań naukowych i nie powinny być stosowane do wykrywania koronawirusa?!
3. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że Kary Mullis, który wynalazł tę metodę (PCR), za co zresztą dostał Nagrodę Nobla, stanowczo odradzał stosowanie jej do wykrywania wirusa?!
4. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że test PCR może dawać wyniki pozytywne również w przypadku zakażenia grypą, chlamydiami, mykoplazmą lub innym wirusem?
5. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że liczba wykrytych przypadków jest zawsze proporcjonalna do liczby wykonanych testów? W czerwcu postanowili masowo przebadać górników i nagle powstała "epidemia" na Śląsku. Co z tego, że górnicy nie mieli żadnych dolegliwości... Prezydent Tanzanii wykonał test na koronawirusa na kozach i owocach papai. Testy wyszły pozytywnie! Nie ma żadnej epidemii, testy są fałszywe!

Osoby, które czerpią informacje wyłącznie z mediów głównego nurtu mogą niedowierzać w to, co mówię. Ale po co niby ktoś miałby tworzyć i rozpowszechniać film mówiący, że nie ma epidemii, jeśli by ona rzeczywiście była? Trudno znaleźć w tym jakąkolwiek korzyść.

Kilka milionów ludzi protestuje w Niemczech z żądaniem natychmiastowego zakończenia pandemii. Niemcy to naród, który najlepiej rozumie, jak wygląda faszyzm i totalitaryzm. Oni widzą, co się święci. W Polsce protesty gromadzą najwyżej 6 tysięcy osób. Ta bierność bardzo źle się dla nas skończy. Chiński autorytaryzm to nic, w porównaniu do tego, co nam szykują. Czas się przebudzić i zacząć działać.

Po pierwsze, każdy powinien obejrzeć film "Plandemia - indoktornacja", który w pełni dowodzi, że pandemia jest oszustwem. Tutaj link do filmu i ogromnej liczby innych dowodów:

https://globawake.org/#plandemia

Po drugie, bardzo ważne jest, aby każdy rozumiał, po co nam tę plandemię wprowadzili. A ich plany są naprawdę przerażające. Tutaj można się z nimi zapoznać w wielkim skrócie: https://youtube.com/watch?v=83JWpiY7OV8

Po trzecie, każdy powinien przekazać link do tego filmu jak największej liczbie znajomych i wszystkim członkom rodziny. Od miesięcy walczę o to, by dotrzeć z tą wiedzą do jak największej liczby ludzi. Samemu sobie jednak nie poradzę. To nasza wspólna walka. Proszę o kopiowanie tego tekstu w inne miejsca w internecie. Tylko jeśli będzie nas więcej, damy radę się obronić.
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 619
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2020-08-29, 10:46   

Mam takiego kolegę w pracy, też oszołom, ogląda WRealu TV i udziela się na fejsbuku w grupach antypandemicznych.
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 13451
Skąd: kurna chata
Wysłany: 2020-08-29, 10:51   

To nie tyle hit Internetu, ile szczyt głupoty.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 19958
Wysłany: 2020-08-29, 10:53   

Ktoś się skusił? :mrgreen: Pytam, bo planuję skasować, aby tym samym dołączyć do Wielkiego Spisku. :) Chodzi mi o sens tego filmu - to jest, plan polega na tym, że nas zaczipują, przymusowo zaszczepią i będą kontrolować (oni - Rząd Światowy i globalne koncerny farmaceutyczne?). Bo jak tak, to próżny ich trud, bo ten plan już dawno jest wdrożony i działa. Każdy chodzi z "czipem" w kieszeni i oddaje swoją prywatność za frajer. :) A Elon Musk właśnie coś tam zdziałał z neurolinkiem. :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 6054
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-08-29, 11:08   

Weź to skasuj.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 6140
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-08-29, 23:57   

Też chciałem skasować, sam link można wrzucić do kroniki bezsensu :badgrin:

BTW wiecie dlaczego karzą nam nosić maseczki? Naukowcy odkryli jak najłatwiej zaaplikować nam szpiegowskie implanty.
Za pomocą pasożytów!
Jak jednak zmusić nas do połknięcia pasożyta?
Zgadliście - maseczki //aaa
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-30, 02:10   

Sam tytuł już jest śmieszny. Da się nadać tytuł dwu wyrazowy filmowi z błędem ortograficznym w każdym słowie? Otóż jak widać się da. Skoro autor jest taki kreatywny już wymyślając sam tytuł, to wolę nawet nie sprawdzać jak kreatywnie tworzy nowe "fakty" :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Fidel-F2 


Posty: 9740
Wysłany: 2020-08-30, 04:51   

Imo to neologizmy nie błędy.
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!

Stary Ork napisał/a:
Jeśli Ziemkiewicz jest normą to trzeba spieprzać na margines
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1401
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2020-08-31, 13:04   

Straszny groch z kapustą. Trochę do rzeczy, ale takie bombardowanie nadmiarem informacji zawsze wzbudza podejrzenie, że ktoś mi celowo robi wodę z mózgu. Większość rzeczy nie do zweryfikowania dla normalnego człowieka, który nie jest maniakiem grzebania w sieci.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Trojan 


Posty: 6054
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-08-31, 13:23   

tak się to właśnie robi.
miesza fakty z fikcją tak że dla całkiem zwykłego Janka Kowalskiego z mgr z ekonomii nie do odróżnienia ;)
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 6140
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-08-31, 13:33   

Podstawowe pytanie brzmi: no i co z tego? Czy te wszystkie braki, błędy cokolwiek zmieniają? Każdy widzi że mamy nową chorobę z nowymi objawami, że mycie rąk i noszenie maseczki chroni skuteczne na 80 - 90% a że zarażać można (jak rozumiem w trakcie rozmowy) także wtedy kiedy nie mamy objawów więc noszenie maseczki powinno być obligatoryjne, tych faktów nie zmieni ani nadmierne diagnozowanie, ani "panika" którą sieją media ani błędne decyzje rządzących

Oczywiście wypowiadam się niejako zgadując co tam piszą bo nie chciało mi się wchodzić, Bio ty wchodziłeś?
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
polak7801

Posty: 2
Wysłany: 2020-09-02, 17:18   

Czy naprawdę tak trudno uwierzyć, że politycy kłamią? Przecież nie zdarza się to po raz pierwszy. Każdy dorosły człowiek powinien pamiętać chociażby pandemię świńskiej grypy. Wtedy media też rozsiewały wielką panikę. Były odwołane loty, zakaz organizacji imprez masowych, zamknięte szkoły oraz kwarantanny poszczególnych osób i całych regionów. Według szacunków WHO i CDC zmarło wtedy 284 tys. ludzi. To połowa tego, ile każdego roku umiera na grypę sezonową. Świńska grypa, jak na złość, okazała się wyjątkowo łagodnym szczepem grypy sezonowej. Nie przeszkodziło to jednak Big Pharmie w zarobieniu grubych miliardów na sprzedaży nikomu nie potrzebnych leków i szczepionek. Skoro ludzie tak łatwo dali się nabrać na wymyśloną pandemię świńskiej grypy, to czemu by tego nie powtórzyć, tym razem na większą skalę? Korporacje są prawnie zobowiązane do robienia wszystkiego, co w ich mocy, aby zwiększyć swoje zyski. To właśnie robią i nie można się im dziwić. Dziwić można się tylko ludziom, którzy bezkrytycznie wierzą we wszystko, co zobaczą w telewizji.

Nie ma żadnych dowodów świadczących o wystąpieniu epidemii. Ogólna liczba zgonów w porównaniu do lat poprzednich w niektórych krajach wzrosła, ale można to wytłumaczyć innymi czynnikami niż samą chorobą. W innych krajach liczba zgonów pozostała na stałym poziomie lub, jak w Polsce, nawet zmalała. Osobiste doświadczenia ludzi też nie wskazują, abyśmy częściej chorowali lub aby ludzie wokół nas umierali częściej niż w poprzednich latach. Każdy zna kogoś, kto jest otyły, bo epidemia otyłości jest faktem. Gdyby epidemia COVID-19 była realna, to każdy znałby kogoś, kto zmarł na tę chorobę.Jedyne, co przekonuje ludzi do istnienia epidemii, poza fałszywymi testami, to dowody anegdotyczne - doniesienia o przepełnionych szpitalach, nagrania ukazujące ciężarówki wywożące trumny lub informacje o śmierci młodych osób i dzieci. Do tego typu dowodów nie można przywiązywać dużej wagi, bo pojedyncze przypadki o niczym nie świadczą. Na zwykłą grypę sezonową ludzie też czasami umierają, a szpitale co roku bywają przepełnione. Ponadto, bardzo wiele z tych medialnych doniesień okazało się kłamstwami. Media zostały przyłapane na używaniu manekinów do zainscenizowania przepełnionych szpitali. Nagrania internautów wyjawiły, że szpitale, które politycy i media określali jako strefę wojny z COVID-19, były w rzeczywistości puste. Wiele doniesień o młodych i zdrowych ludziach umierających na koronawirusa okazało się fałszywymi: wielu z tych młodych ludzi albo nie zmarło z powodu COVID-19 i byli już poważnie chorzy (np. z powodu niezdiagnozowanej białaczki), albo w rzeczywistości mieli 109 zamiast 9 lat.

Zdjęcia i filmy przedstawiające manekiny, puste szpitale i fałszywe trumny można zobaczyć tutaj: https://globawake.org/epidemia-strachu


Rozumiem, że nie każdy jest zdolny, aby przeczytać dłuższy tekst z podanej przeze mnie strony. Dla takich osób, w wielkim skrócie przedstawiam 7 niezaprzeczalnych dowodów, że tzw. pandemia jest niczym innym, jak operacją psychologiczną (PsyOps). Źródła podanych faktów można znaleźć tutaj: justpaste.it/4ow5e


1. Nie jest możliwe, aby wirus pochodził od nietoperza

Według wersji rządowej koronawirus przeskoczył na człowieka, bo pewien Chińczyk zjadł zupkę z nietoperza. Motyw zakażenia człowieka od zwierzęcia często pojawiał się w filmach katastroficznych, dlatego ludzie łatwo w to uwierzyli. Jednak to, co jest możliwe w filmach, niekoniecznie jest możliwe w przyrodzie. Według lekarzy, wirusologów i genetyków oficjalna narracja jest absolutnie fałszywa. Dlaczego? Ponieważ, aby tak się stało, wirus musiałby najpierw przeskoczyć z nietoperza na człowieka. Następnie musiałby się rozmnożyć w komórkach ludzkich, co jest niemożliwe, ponieważ wirus pochodzący od nietoperza jest w pełni dostosowany do komórek nietoperza. Po trzecie, musiałby stać się zaraźliwy. Te trzy kroki zdarzają się w naturze, ale to zajmuje setki lat. Tutaj tego czasu nie było. SARS-CoV-2 pojawił się nagle, znikąd. Według oficjalnej wersji zdarzeń przeskoczył on bezpośrednio z martwego nietoperza na człowieka i natychmiast stał się niezwykle efektywny i zaraźliwy. Według ekspertów jest to absolutnie niemożliwe. Nawet telewizja przestała już powtarzać te bzdury o zupce z nietoperza.


2. Są dowody, że wirus powstał w laboratorium

Profesor Luc Montagnier, francuski wirusolog, zdobywca nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, powiedział że po przeprowadzeniu szczegółowych badań uzyskał całkowitą pewność, że wirus powstał w laboratorium. Ponadto są dowody, że wirus powstawał w laboratoriach, w Karolinie Północnej, Fort Detrick, US Army Research Institute of Infectious Disease oraz w laboratorium w Wuhan. 3,7 mln dolarów wpłynęło z National Institutes of Health w USA do laboratorium w Wuhan. Wiadomo także, że NIAID, departament powiązany z National Institutes of Health, którym zarządza dr. Anthony Fauci, wykonywało w przeszłości eksperymenty na koronawirusach wspólnie z laboratorium w Wuhan. 116 krajów z całego świata domaga się przeprowadzenia międzynarodowego śledztwa w sprawie pochodzenia koronawirusa. Autorem rezolucji są państwa członkowskie Unii Europejskiej, a wsparcie zadeklarowały m.in. kraje afrykańskie, Brazylia, Kanada, Rosja i Japonia.

Fakt, że wirus był modyfikowany w laboratorium nie oznacza automatycznie, że jest on niebezpieczny. Prawdopodobnie celem tego było tylko wywołanie paniki.


3. Fałszowali dane o śmiertelności wirusa

Według najwcześniejszych doniesień śmiertelność koronawirusa miała wynosić 16%. Z czasem media podawały co raz mniejsze liczby. W marcu, w czasie wprowadzania lockdownu, było to 3,4% (wg WHO) i 5-10% (wg mediów). Obecnie CDC szacuje, że śmiertelność COVID-19 wynosi zaledwie 0,26%, czyli mniej więcej tyle, co grypa sezonowa. Początkowe doniesienia były więc zawyżone co najmniej 60-krotnie. Były one liczone poprzez podzielenie liczby zgonów przez liczbę stwierdzonych zakażeń. Pomijano przy tym fakt, że jest wielu ludzi zakażonych, którzy jednak nie zostali przetestowani, bo nie mieli żadnych objawów. A co za tym idzie, pomijano fakt, że rzeczywista śmiertelność jest dużo niższa. Nigdy wcześniej nie liczono śmiertelności choroby zakaźnej w ten sposób, a niezależni naukowcy apelowali do polityków, że popełniają błąd. Politycy robili to więc w pełni świadomie, po to, aby wywołać panikę.

Model z Imperial College London przewidywał od 250 000 do 500 000 zgonów na COVID-19 w Wielkiej Brytanii. Jednak autorzy badania przyznali, że wiele z tych zgonów nie jest dodatkowych, ale są częścią normalnej rocznej umieralności w Wielkiej Brytanii wynoszącej 600 000 osób rocznie. Model rozwoju epidemii został więc de facto sfałszowany.


4. Stosują fałszywe testy

Pisałem o tym już wyżej. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla stosowania testów, które nie są zatwierdzone klinicznie. To zwykłe oszustwo.


5. Wprowadzili lockdown bez uzasadnienia


Rząd wprowadził lockdown z zamiarem ratowania życia ludzi. Warto zatem choćby pobieżnie oszacować o jaką stawkę chodziło. Przyjmijmy, że śmiertelność COVID-19 wynosi 0,26%, jak podaje rządowa agencja CDC (choć szacunki rządowe już wcześniej okazywały się zawyżone). Wiemy też, że na tę chorobę umierają ludzie najsłabsi, u kresu swojego życia. Do 0,26% najsłabszych ludzi w społeczeństwie zaliczają się ci, którym pozostało najwyżej 2 miesiące, a średnio 1 miesiąc życia. Przyjmijmy hojnie, że zarazić mogłoby się 20% społeczeństwa, a więc tyle ile choruje na grypę w najgorszych sezonach (choć WHO podaje, że koronawirus rozprzestrzenia się około 50% wolniej niż grypa). Czyli na sto tysięcy ludzi zaraziłoby się 20 tysięcy, a 0,26% z nich czyli 52 osoby by zmarły, tracąc średnio 1 miesiąc życia. 52 utracone miesiące życia w przeliczeniu na sto tysięcy osób to 23 minuty. Kwarantanna narodowa, kryzys, stres, odwołane operacje, zawieszenie praw obywatelskich, przymusowe szczepienia, tarcza antykryzysowa kosztująca 312 mld zł, czyli 8200 zł na osobę – wszystko to wprowadzone zostało z zamiarem przedłużenia naszych żyć o 23 minuty. To niedorzeczne.

Nawet jeśli byśmy w tym rachunku uwzględnili wyższą śmiertelność równą 3,4%, jaką podawała WHO w chwili wprowadzania lockdownu, to i tak nie znaleźlibyśmy dla niego uzasadnienia. Nawet jeśli byśmy uwzględnili obawy, że zabraknie respiratorów, co później okazało się kłamstwem, bo respiratory nie były potrzebne i tylko pogarszały stan pacjentów. Jeśli nie wierzcie, to zróbcie własne obliczenia. Może gdyby do tego wszystkiego dodać założenie, że politycy woleli poświęcić gospodarkę, niż życie ludzi, bo niesie to mniejsze straty polityczne, to wtedy restrykcje jako tako by się kalkulowały, ale tylko przy założeniu, że epidemia trwałaby nie dłużej niż dwa miesiące, jak to było w Chinach.


6. Kłamią, że szczepionka może zatrzymać wirusa

Jedynym rozwiązaniem na pandemię ma być szczepionka. Do tej pory, średni czas opracowania nowej szczepionki wynosił 29,5 lat. Najszybciej wynaleziono szczepionkę na wściekliznę w 1885 roku, po 4 latach badań. Ale są też wirusy, na które mimo wielu prób, nigdy nie udało się znaleźć szczepionki. Tak jest w przypadku malarii, na którą bez skutku poszukuje się szczepionki od 1967 roku. Jeśli szczepionka na koronawirusa pojawi się w ciągu kilku miesięcy lub lat, będzie to na pewno jakiś przekręt.


Innym kłamstwem jest to, że szczepionka rozwiąże problem pandemii. Szczepionka na grypę znana jest już od 40 lat, a jej skuteczność w zapobieganiu grypie jest bardzo mizerna - według Cochrane Collaboration wynosi ona około 1%. Dodatkowo szczepienie na grypę zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na inne choroby grypopodobne, w tym na koronawirusa. Widać więc wyraźnie, że nie jest możliwe, aby szczepionka mogła zwalczyć pandemię, a jeśli to nam obiecują, to musi się w tym kryć jakieś oszustwo.


7. Premier przyznał, że chodzi o NWO

Na początku czerwca, premier Morawiecki powiedział w sejmie wprost, że nadchodzi Nowy Porządek Świata. Byłoby niedorzeczne twierdzić, że premier użył tych słów przez przypadek lub że robi sobie żarty. To tak, jakby na spotkaniu z żydami miał żartować o "ostatecznym rozwiązaniu kwestii koronawirusa". Niektóre zwroty mają konkretne znaczenie i premier na pewno to rozumie. Wie czym jest Nowy Porządek Świata i jest świadomy wagi swoich słów.

W zasadzie wszystko, co media mówiły nam o koronawirusie okazało się kłamstwem. Dowodów na to, że tzw. pandemia jest operacją psychologiczną jest aż nadto. Brakuje tylko odwagi, żeby te dowody zaakceptować. Czas wyłączyć telewizor i przerzucić się na media niezależne:

youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ - wRealu24, niezależny kanał o polityce
youtube.com/user/niezaleznatelewizja - NTV, polecam zwłaszcza programy Janusza Zagórskiego
neon24.pl - serwis dziennikarstwa obywatelskiego
salon24.pl - jak wyżej, ale trochę mniej niezależny niż neon24
prisonplanet.pl - serwis demaskujący budowę państwa policyjnego
londonreal.tv - dla osób znających angielski, wywiady z mądrymi ludźmi
 
 
Trojan 


Posty: 6054
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-09-02, 17:46   

Banana mu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 19958
Wysłany: 2020-09-02, 17:51   

Na podobnych stronach pełnych bełkotu, który prezentujesz, można znaleźć niezaprzeczalne dowody, że ludzie nie wylądowali na Księżycu. A światem rządzą jaszczuroludzie, Elvis żyje, itd.

Podarłbym z ciebie łacha, ale dziś jestem zmęczony. :) Zatem krótko: pojedź do jakiegoś szpitala, tam potrzebują wolontariuszy do pracy z chorymi, chętnie cię przyjmą. A skoro wirusa nie ma - to pewnie nawet nie będziesz musiał się stroić w kombinezony i inne środki ochronne.

Zrób to dla nas. Filmuj to wszystko cały czas, udostępnij potem na tym forum, chętnie obejrzę, jak bardzo nie jesteś chory i jak bardzo to wymysł Big Pharmy.

Ja tymczasem, niedługo zapiszę się na szczepienie przeciwko grypie - żeby Big Pharma zarobiła na moim strachu i trosce o zdrowie. Nie będę zwlekał z zaszczepieniem się na tego wirusa, jeśli pojawi się odpowiednia szczepionka. Co więcej, będę optował, aby takich jak ty szczepić przymusowo.

To, że ktoś coś opublikował w internecie, nie oznacza że to prawda. Jesli jesteś dorosły i jeszcze tego nie rozumiesz, każe traktować cię pobłażliwie. Choć wydaje mi się to błedem, ponieważ temu podobna głupota szerzy się jak ogień w stodole z sianem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
twój stary


Posty: 13451
Skąd: kurna chata
Wysłany: 2020-09-02, 19:05   

Spiskowe teorie dziejów jak zawsze cieszą się powodzeniem. Tacy ludzie nigdy nie uwierzą w rzeczywistość póki nie kopnie ich w dupę.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 6140
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-09-02, 22:45   

polak7801, jeżeli jesteś trollem to słabe miejsce wybrałeś, to forum ludzi czytających książki, nikt nie poleci na takie banialuki. Jeżeli to nie jest trolling to twój błąd polega na tym że nie potrafisz odróżnić tego co ważne od pierdół.
Nawet jeżeli wirus powstał w laboratorium, nawet jeżeli ktoś tam chce zarobić, nawet jeżeli lockdown był bez uzasadnienia, śmiertelność jest nieznana a testy fałszywe to co to zmienia?
Noś maseczkę, myj ręce, stosuj dystans społeczny i ciesz się że znasz prawdę, o nic więcej nie chodzi. Wirus jest rzeczywistością a choroba nim spowodowana nie jest przyjemna nawet bez powikłań. Kolega opisywał ją tak: jakby słoń nadepnął mi na klatkę. Nie pobiegł do szpitala, wolał się męczyć w domu, dla 90% populacji na tym się kończy, dwa tygodnie i znowu możesz oddychać, ktoś doczytał do tego miejsca?

Lubisz się dusić? Ja nie lubię. Dlatego drażnią mnie ludzie którzy w pociągu nie zakładają maseczek, prawie tak samo jak ci co jeżdżą na gapę nie dlatego że zapomnieli kupić biletu tylko taki mają styl. Drażnią mnie ludzie którzy w sklepie nie zakładają maseczek, ja to robię choć to nieprzyjemne i proszę byś ty też się do tego stosował, przyda się kiedy z laboratorium wypuszczę tego prawdziwego wirusa, tego naprawdę groźnego
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Trojan 


Posty: 6054
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-09-02, 23:31   

dajcie pokój...
przecie to kolo który siedzi w jakiejś piwnicy i ctr c/v z gotowego worda po różnych forach...
z kim wy tu chcecie gadać ?
z półbotem ?
szkoda czasu...
ban i po sprawie
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 19958
Wysłany: 2020-09-03, 07:11   

utrivv napisał/a:
polak7801, jeżeli jesteś trollem to słabe miejsce wybrałeś, to forum ludzi czytających książki, nikt nie poleci na takie banialuki. Jeżeli to nie jest trolling to twój błąd polega na tym że nie potrafisz odróżnić tego co ważne od pierdół.
Nawet jeżeli wirus powstał w laboratorium, nawet jeżeli ktoś tam chce zarobić, nawet jeżeli lockdown był bez uzasadnienia, śmiertelność jest nieznana a testy fałszywe to co to zmienia?
Noś maseczkę, myj ręce, stosuj dystans społeczny i ciesz się że znasz prawdę, o nic więcej nie chodzi. Wirus jest rzeczywistością a choroba nim spowodowana nie jest przyjemna nawet bez powikłań. Kolega opisywał ją tak: jakby słoń nadepnął mi na klatkę. Nie pobiegł do szpitala, wolał się męczyć w domu, dla 90% populacji na tym się kończy, dwa tygodnie i znowu możesz oddychać, ktoś doczytał do tego miejsca?

Lubisz się dusić? Ja nie lubię. Dlatego drażnią mnie ludzie którzy w pociągu nie zakładają maseczek, prawie tak samo jak ci co jeżdżą na gapę nie dlatego że zapomnieli kupić biletu tylko taki mają styl. Drażnią mnie ludzie którzy w sklepie nie zakładają maseczek, ja to robię choć to nieprzyjemne i proszę byś ty też się do tego stosował, przyda się kiedy z laboratorium wypuszczę tego prawdziwego wirusa, tego naprawdę groźnego

Amen.
Mam tę moc :) że mogę egzekwować noszenie maseczek. I to robię.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Fidel-F2 


Posty: 9740
Wysłany: 2020-09-03, 07:49   

A ja z pełną premedytacją olewam maseczki. Ale nie chce mi się wchodzić w dyskusję po co i dlaczego. I nikt mnie specjalnie nie drażni poza tymi którzy się przypierdalają.

Romulus napisał/a:
Mam tę moc
a skąd masz?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!

Stary Ork napisał/a:
Jeśli Ziemkiewicz jest normą to trzeba spieprzać na margines
 
 
KS 


Posty: 478
Wysłany: 2020-09-03, 15:08   

Romulus napisał/a:
Mam tę moc :) że mogę egzekwować noszenie maseczek. I to robię.

Jedi?
_________________
All those moments will be lost in time like tears in rain.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 19958
Wysłany: 2020-09-03, 16:43   

Fidel-F2 napisał/a:
A ja z pełną premedytacją olewam maseczki. Ale nie chce mi się wchodzić w dyskusję po co i dlaczego. I nikt mnie specjalnie nie drażni poza tymi którzy się przypierdalają.

Romulus napisał/a:
Mam tę moc
a skąd masz?

Minister mi dał. :-)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Fidel-F2 


Posty: 9740
Wysłany: 2020-09-03, 17:24   

art 31?
_________________
Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!

Stary Ork napisał/a:
Jeśli Ziemkiewicz jest normą to trzeba spieprzać na margines
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 6140
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-09-03, 17:43   

Order 66
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
toto 
Washington Irving


Posty: 7409
Skąd: Kirinyaga
Wysłany: 2020-09-03, 18:23   

Ale że foliarze atakują praktycznie martwe forum? :roll:
_________________
Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Trojan 


Posty: 6054
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-09-03, 18:56   

są zdesperowani
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 17591
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-09-04, 07:25   

Toto, to jest Twoja wina. Znaleźli ślad twej wojaży po otchłani i mylnie go zinterpretowali.
_________________
If you choose to run away with me, I will tickle you internally
And I see nothing wrong with that
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1401
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2020-09-04, 22:04   

Oczywiście nikt nie zmusza do mówienia dzień dobry, gdy nowi wchodzimy do jakiegoś pomieszczenia, albo spotykamy znajomego na ulicy. Ale zasady społecznego współżycia nas skłaniają do takich zachowań. Kogo nie skłaniają to nie. Odpowiedni skrót czcionka sympatyczną.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3356
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-09-06, 00:10   

Romulus napisał/a:
Zatem krótko: pojedź do jakiegoś szpitala, tam potrzebują wolontariuszy do pracy z chorymi, chętnie cię przyjmą. A skoro wirusa nie ma - to pewnie nawet nie będziesz musiał się stroić w kombinezony i inne środki ochronne.

Ale po co od razu do szpitala...
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Trojan 


Posty: 6054
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-09-06, 11:24   

z kim wy gadacie ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12