FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bitewniaki
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-16, 06:05   

Szczur napisał/a:
Orku, jeżelibyś miał nadmiar hajsu na figurki


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAno. Jakbym miał budżet na ten starter to mógłbym sobie pewnie kupić za to dom w Malibu, astona martina DB9, parę tygrysów, pakiet kontrolny General Dynamics, a jeszcze by starczyło żeby do końca życia żywić się wyłącznie koksem i dziwkami. Na razie priorytet mają u mnie inne pasje, takie jak mieszkanie pod dachem i jedzenie pożywienia którego nie musiałem sam dogonić albo wykopać //orc .

Szczur napisał/a:
Outriders- primarisowe biki. 6 ataków w szarży.


Ale jak, cały squad? o_O <liczy na palcach> Milordzie, to się nie sumuje. 2 z bazy, +1 za szarżę, +1 za chainsword, co jeszcze?

Szczur napisał/a:
Judicar


Model jest sexy //slina .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-16, 08:10   

W sumie racja, ten starter jest drogi, ale są też inne, mniejsze.

Outriderzy poza 2 z bazy, 1 za chainsworda i 1 za szarże mają swoją zasadę dającą im dodatkowe 2 za szarże. Strasznie kroją hordy. Chociaż ostatnio grałem dla beki World Eaterami i moja kochana małpka o której myślałem że już się do niczego nie nadaje zjadła ich w turę. Nigdy nie byłem z niej tak dumny. No, może raz, wtedy jak przy szarzy na 2 całe urwało jej nogę w overwatchu i nie płakała tylko przyjęła to z godnością.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-16, 08:18   

Bo małpka całe życie knuła jak zostac distraction carnifexem w miejsce distraction carnifexa, i w końcu się jej udało //orc

Srogo ci outriderzy wypadają, może się skuszę na pojedynczy squad jak będę miał gotówkę i atak dysmózgowia //spell .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-16, 09:20   

Na dniach wychodzi tego nowy, srogi primarisowy czapla na motorze, czarna skóra, wiatr we włosach, wpierdol na ustach. Idealny do kompletu. Sprzedaj dziecko, kupisz conajmniej 1 wtedy.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-10-16, 12:10   

Ten Judicar to całkiem srogi model.

Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że mogę sprzedać swoje obiektywy i nabyć starter //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-16, 12:18   

Szczur napisał/a:
Na dniach wychodzi tego nowy, srogi primarisowy czapla na motorze, czarna skóra, wiatr we włosach, wpierdol na ustach. Idealny do kompletu. Sprzedaj dziecko, kupisz conajmniej 1 wtedy.


- I cóż kurwa z tego, skoro te zaropiałe wybroczyny z Nurglowego odbytu przeniesły mie scoutów do elit, a kolczasty chuj im w dupę - powiedział Stary Ork, i zaklął szpetnie.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-16, 22:13   

Stary Ork napisał/a:
Szczur napisał/a:
Na dniach wychodzi tego nowy, srogi primarisowy czapla na motorze, czarna skóra, wiatr we włosach, wpierdol na ustach. Idealny do kompletu. Sprzedaj dziecko, kupisz conajmniej 1 wtedy.


- I cóż kurwa z tego, skoro te zaropiałe wybroczyny z Nurglowego odbytu przeniesły mie scoutów do elit, a kolczasty chuj im w dupę - powiedział Stary Ork, i zaklął szpetnie.


Powiedział hipster co w wilkach scoutów miał w elitach od pięciu edycji xD

A tak serio, to w praktyce scoutów zastąpili primarisowi infiltratorzy. Są pełnoprawnymi SM (w pełnej cenie ofc), infiltrują tak samo, strzelają fajniej. Fajni są.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-17, 06:18   

Szczur napisał/a:
Powiedział hipster co w wilkach scoutów miał w elitach od pięciu edycji xD


I zgadnij jak często ich wystawiał //spell O Wilki się nie martwię, ale Wrony najpierw będą musiały zrobić deathmatch scoutów z vanguard vetsami żeby rozstrzygnąć kto dostanie sloty w Elite :badgrin:

Szczur napisał/a:
A tak serio, to w praktyce marynatów zastąpili primarines


Poprawilniłem //mysli .

EDIT: Jeśli dobrze rozumiem - teraz ilość CP jest zależna od punktów na grę minus każdy wystawiony detachment? //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-17, 12:55   

Stary Ork napisał/a:
EDIT: Jeśli dobrze rozumiem - teraz ilość CP jest zależna od punktów na grę minus każdy wystawiony detachment? //mysli


Ta jest, ale za detachment w którym jest twój warlord nie płacisz CP. Tym samym teraz lepiej mieć mniej detachmentów niż więcej. Batalion dalej dobry, patrol fajny jak ci zabraknie slota na coś.

Najważniejsze- misje teraz zakładają że kontrolujesz znacznik na początku swojej tury. Znaczniki są w ustalonych miejscach na stole. Musisz mieć jednostki które wejdą szybko na znacznik i przeżyja turę przeciwnika.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-19, 08:39   

Szczur napisał/a:
kontrolujesz znacznik na początku swojej tury


Kolejny argument za tym że zaczynanie jest dla słabych --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-10-19, 10:35   

Zacząć jest łatwo, trudniej dojść.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-19, 10:40   

Chyba że deep strikiem spuścisz się w drop podzie.

EDIT: Znaczy, z orbity.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-10-19, 10:44   

Spuszczać się z orbity? Zawsze miałem problem z celnością. A jak już trafiłem, to okazywało się, że biłem ślepakami.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-19, 11:24   

Kantora pamiętamy //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-10-19, 11:49   

On próbował reverse bukkake, no ale jak wyszło tak wyszło.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-19, 11:57   

Wiele pomników postawiono za mniejsze osiągnięcia //mysli
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-19, 13:40   

Kurważ, tak bym pograł, ale baba minie pozwoli bo covid, ze złości idę pogryźć globus.

Orku szykuj swoje psy i wilki, w końcu nam się uda.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-19, 15:53   

Ja z tego żalu, żalu wielkiego instaluję sobie DoW III i spodziewam się dymiącego kupiszcza.

Szczur napisał/a:
Orku szykuj swoje psy i wilki


Bezwzględnie. Zobaczymy czy Kharn pamięta jak się łyka kraki w locie :badgrin:

EDIT: Nawiasem, Szczuru, gdybyś szukał hymnu bojowego dla swojego AdMechu, naści dwie propozycje, nie musisz dziękować.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kAX60o17blg[/youtube]

oraz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BfrloBS2MCo[/youtube]

Ta druga pieśń, jako że posiada tekst w jęz. niemieckim, z automatu ma 75% więcej grimdarku.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-19, 16:37   

Niestety, moje chłopaki maszerują tylko do tego:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wy-sVTaZRPk[/youtube]

Z gier to bardzo polecam Mechanicus, z dodatkiem. Solidna turówka w stylu xcoma, ocieka klimatem, gniecie soundtrackiem. Robi się zbyt łatwa dopiero pod koniec.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-24, 21:37   

Powiem wam anowie, nowy starter gniecie figurkami. Nowi necroni to czysty wpierdol, a jak się przyjemnie maluje:



_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-10-26, 19:00   

Sexy. Co to za przysłowiowy chuj na kaczych łapach na pierwszym obrazku, nowy Lord?
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-10-26, 21:27   

Stary Ork napisał/a:
Sexy. Co to za przysłowiowy chuj na kaczych łapach na pierwszym obrazku, nowy Lord?


Tia, Skorpekh lord. To cała nowa banda nekronów opętanych destoyer wirusem, ci zamiast mieć deski zamiat dup zasuwają na 3 nogach i napierdalają wręcz. Jest też ich wersja która jest praktyce wraithami, tylko zrobionymi z necronów a nie robotów.

W sobotę preorder nowego codexu wilków. Pokazali dzisiaj nowy unit- Hound of Morkai- w praktyce to inaczej nazwani Reiverzy, do polowania na psykerów. Raczej szału robić nie będą, podobnie jak zwykli reiverzy.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-11-02, 07:35   

Szczur napisał/a:
Z gier to bardzo polecam Mechanicus, z dodatkiem. Solidna turówka w stylu xcoma, ocieka klimatem, gniecie soundtrackiem. Robi się zbyt łatwa dopiero pod koniec.


A niech Cię --_- . Wygląda świetnie, zrobiłem kilka misji i wciągnęło --_- Na razie taktyka Kryj się za servitorem przynosi owoce, zobaczymy, jak długo.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-11-02, 14:10   

Stary Ork napisał/a:
Szczur napisał/a:
Z gier to bardzo polecam Mechanicus, z dodatkiem. Solidna turówka w stylu xcoma, ocieka klimatem, gniecie soundtrackiem. Robi się zbyt łatwa dopiero pod koniec.


A niech Cię --_- . Wygląda świetnie, zrobiłem kilka misji i wciągnęło --_- Na razie taktyka Kryj się za servitorem przynosi owoce, zobaczymy, jak długo.


Googlnij sobie jak odblokować ukryte 5 misji, których finałem jest walka z C'tanem- warto.

Jeżeli czujesz że zacznie się robić zbyt łatwo, ogranicz liczbę tech-priestów których bierzesz na misję. Ja na koniec grałem na 3- jeden tylko strzelał, drugi tylko się bił, trzeci był "utility" i właściwie z nimi to był rape train with no brakes, nie musiałem specjalnie nawet używać jakichkolwiek przydupasów.

No i ten soundtrack...
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-11-02, 14:26   

Szczur napisał/a:
Ja na koniec grałem na 3- jeden tylko strzelał, drugi tylko się bił, trzeci był "utility"


Wielkie umysły myślą podobnie //orc

Szczur napisał/a:
No i ten soundtrack...


W rzeczy samej, milordzie. Niemal na poziomie Chaos Gate //slina .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2020-11-18, 22:21   

Kolejny krok w odświeżaniu armii World Eatersów. Uznałem że starzy berżerkerzy są... starzy i ciężko ich dostosować do współczesnych standardów. Dlatego narazie olałem tema ich przemalowywania i zainwestowałem hajsik z benefitów w 20 nowych eleganckich chłopaków.

Box nowych CSM, box Blood Warriorów z AoS, losowe bitsy które leżały w warsztacie, dodatkowe 10 plecaków CSM i voila. Są duzi, są twardzi, mają stalowe zęby gotowe do gryzienia globusów, mają czempiona- wolverina, czego więcej im potrzeba?

Fotki bez plecaków bo malowanie z nimi to mordęga. Myślę że jak Nurgle odpuści to akurat będą gotowi. A na deser Master of Executions- zasady ma mierne, ale model srogi więc wziąłem. Niech ich motywuje do walki.









_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-11-19, 08:39   

Ostatniemu zrób na ostrzu jebutną grawerkę "TOPUR" //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2020-11-19, 08:42   

+ pisiont. Albo ŚMIERDŹ ORKĄ //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-11-19, 08:47   

ASTARTES HUJE
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2020-11-19, 08:48   

Ale nie, serio, TOPUR albo się tutaj nie pokazuj --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 14