FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Google
Autor Wiadomość
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-11-22, 23:46   Google

Google to nie tylko wyszukiwarka, to wiele różnych projektów ułatwiających korzystanie z sieci. Nie którzy mówią, że to taki Microsoft ale właśnie w sieci. No dobrze, co mówi Wikipedia o Google?

    Google Inc. (NASDAQ: GOOG) – amerykańska firma z branży internetowej. Jej flagowym produktem jest wyszukiwarka Google, a deklarowaną misją - skatalogowanie światowych zasobów informacji i uczynienie ich powszechnie dostępnymi i użytecznymi.

    Google Inc. została założona w 1998 roku przez dwóch doktorantów Uniwersytetu Stanforda, Larry'ego Page'a i Sergeya Brina. Opracowali oni nowatorską metodę analizy powiązań hipertekstowych - algorytm BackRub, potem przemianowany na PageRank - którą wykorzystali w swoim prototypie wyszukiwarki internetowej. Firma przetrwała załamanie rynku dot-comów i rozwijała się od tego czasu dzięki wsparciu prywatnych inwestorów; w roku 2004 spółka weszła na amerykańską giełdę, i od tej chwili doszło do znacznego przyspieszenia jej ekspansji, zakupu serwisów YouTube, Writely i przejęcia kilku innych mniejszych firm.


To może wpierw trochę słów wyjaśnienia. Załamanie się rynku dot-comów, to tak zwane pierwsze pęknięcie bańki internetowej. Wiele firm wtedy zbankrutowało, jeśli miało się tylko dobry pomysł a nie potrafiło zarządzać projektem, szło się na dno. Miało to, o tyle zbawienie wpływ na sieć że zostali tylko silni gracze. Obecnie mówi się o końcu drugiej bańki, wszystko przez przeinwestowanie w startupy, szczególnie chodzi o venture capital, które można powiedzieć, że szastały kasą na lewo i prawo. Oczywiście Polski to nie dotyczy, co może mieć taki skutek, że kryzys finansowy nie dotknie tak mocno naszej sieci jak zachodnia potraktuje. Google oczywiście nie musi się bardzo martwić, da sobie radę. No dobrze, odbiegam już zbytnio od tematu, tak więc pora przejść do rzeczy.

Google oprócz wyszukiwarki to w tej chwili także Gmail, Google Maps, Picassa, YouTube, Google Docs, Google Reader, Google Groups, Blogger, iGoogle, Google News, Google Calendar itd. Jak widać jest tutaj wszystko co potrzebne by korzystać z sieci. Coś narzeczy jest z tym, że można postawić znak równości między Internet a firmą z Mountain View.

A co mnie skłoniło do założenia tematu? Ostatnie dwie nowości. Skórki tematyczne dla Gmaila, oraz możliwość organizowania sobie wyników wyszukiwania w Google. Można przesunąć sobie dany wynik np. na pierwszą stronę czy pozycję, dodać komentarz, czy otagować. Wszystko to będzie widoczne tylko dla osoby która to zrobiła, trzeba być zalogowanym na swoje konto. Ta druga dostępna tylko dla osób korzystających z anglojęzycznego interfejsu, ta pierwsza to nie wiem. Możliwe że Gmail PL też już to ma.

Moje pytanie korzystacie z aplikacji przygotowywanych przez Google? Jeśli tak, to z jakich?
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Zireael 


Posty: 516
Skąd: Maribor
Wysłany: 2008-11-23, 00:43   

Maeg napisał/a:
Moje pytanie korzystacie z aplikacji przygotowywanych przez Google? Jeśli tak, to z jakich?


Jak najbardziej. Mój stosunek do Google jako takiego dość jednoznacznie ukazują ten i ten znaczek. ; )
Uważam, że ich aplikacje fenomenalnie ułatwiają korzystanie z sieci. Z tych, które wymienił Magiel:
*Gmail- najlepsza poczta, jaką sobie można wyobrazić. Wyszukiwanie, segregowanie(gwiazdki!) i ogólna funkcjonalność stoją na najwyższym poziomie. Motywy(tak, dostępne też dla polskiej wersji językowej) to wisienka na torcie.
*Google Maps- ten Googlowy projekt okazał się bardzo pomocny, kiedy dwa tygodnie temu robiłam projekt do szkoły i musiałam opracować trasę wycieczki po Parszawie- wszystko bardzo sensownie i przejrzyście opisane.
*Picassa- ta aplikacja jakoś nigdy nie zawojowała mojego serca. Mam na koncie kilka zdjęć, o które ktoś mnie prosił, ale generalnie niezbyt się orientuję w interfejsie, jest jakiś mętny.
*YouTube- istnieje ktoś, kto nie korzysta z YT? : P
*Blogger- mam konto i wciąż się zapociekam, że zacznę coś publikować, acz na razie nic z tego nie wynika. ; )
*iGoogle- fantastyczna sprawa. Mam u siebie podręczny panel poczty, prognozę pogody, cytaty z Basha, okienko Wiki, wyszukiwanie torrentów, fazy Księżyca i tę radosną karteczkę na notatki.

Tylem rzekła.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-23, 03:26   

Oprócz wyszukiwarki ustawionej jako strona startowa w lisku korzystam jeszcze z YouTube. Reszta aplikacji Google jest mi całkowicie zbędna.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-23, 03:58   

Blogger też należy do googla? O_o

Lubię Google. Z ich wyszukiwarki korzystam od samego początku użytkowania internetu. To będzie już z siedem lat... Tak, późno zaczęłam xD

Od dwóch lat mam gmaila - najlepsza poczta, jaką można sobie wyobrazić! Wyszukiwarka maili to po prostu zbawienie. Często sama sobie wysyłam jakieś pliki, wystarczy w treści wiadomości wpisać parę słów kluczowych i od razu można je znaleźć z wyszukiwarki, jeśli się zapomniało dodać etykietę. W gwiazdkach trzymam sprawy do załatwienia; przynajmniej mam do nich dostęp z każdego konta. Pojemność gmaila jest tak wielka, że mimo wykorzystywania poczty jako backupa małych plików, zużywam ledwie 9%.
Kocham gmaila <3

Kalendarz googla rządzi :P Skrzynkę sprawdzam, kiedy tylko mam włączoną przeglądarkę, więc kalendarz przypomina mi o różnych wydarzeniach mailami ;) Genialna funkcja. ^__^

Z Google Maps korzystam od czasu do czasu - wtedy, gdy potrzebuję mapy, jako że nie posiadam atlasu w wersji papierowej :P

Google Docs już parę razy uratowały mi życie na kompach, które nie były wyposażone w office i nie było na nich dostępu do konta admina, żeby zainstalować jakiegokolwiek viewera...

YT oczywiście. Chyba wszyscy wiedzą, cóż to takiego ;) Istniały jeszcze Google Videos, ale to mi w ogóle nie przypadło do gustu.

Z iGoogle wywaliłam wszystko prócz Color Junction. Gram sobie w to cudactwo dla odprężenia... Gierka bardzo wciągająca xD Denerwuje mnie tylko, że iGoogle domyślnie ustawia się jako start wyszukiwarki. Pff.

Z reszty nie korzystałam.
Google jeszcze będzie rządzić światem O.o
_________________
goodreads .
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-11-23, 12:03   

Google? Jak najbardziej. Poza wyszukiwarką Gmail (przesiadka z poczty onetowskiej na Gmail to tak jak przesiadka z malucha w Rolls Royce'a), Picasa (nie wiem, co tam jest dla Zir mętnego, bardziej przyjaznego interfejsu programu do obróbki zdjęć jeszcze nie spotkałam. Photoshop jest mętny, o.), YouTube (rzadko, ale korzystam, jakoś mi przeszła faza na ten serwis). Czasem iGoogle, ale jak dla mnie za duże nagromadzenie obiektów na stronie (wyszukiwarka mp3, poczta, kilka różnych translatorów, konwerterów, zegar, kalendarz, lista zadań, newsy ze świata komputerów itd.). Przypomina mi się onet, brrr. Chyba to wszystko zlikwiduję. ;)
 
 
Wulf 
wilczy błazen


Posty: 1381
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-23, 18:52   

Z googli używam:
- wyszukiwarki - nałogowo i trochę odruchowo, bo w lisku domyślnie jest
- gmail - bo mi pasuje najbardziej, a sprawdzałem większość sensownych maili chyba
- picassa - od niedawna, bo mogę się dzięki temu szybko na odległość podzielić fotkami
- youtube - no ostatnio mnie, ale i tak
- dokumenty - zdarza mi się, chociaż nie przepadam
- grupy dyskusyjne - oj, korzysta się trochę :-)
- blogger - mam, ale dawno nie akutalizowanego - co po powrocie z Belgii mam nadzieję, się zmieni
- kalendarz - nałogowo :D dzięki niemu w robocie nie mam problemów
- mapy - oj zdecydowanie :D Szczególnie teraz, w Belgii. Ale i w Polsce mi się zdarzało. Miłe, proste i przyjemne.

Przeraża mnie to, bo coraz bardziej mnie monopolizuje google. I zaczynam powoli się czuć osaczony przez dwie firmy - MS i Google. Co jest trochę chyba niebezpieczne.
 
 
Kennedy 
Sepulka


Posty: 601
Skąd: Chasm City
Wysłany: 2008-11-24, 15:45   Re: Google

Z wyszukiwarki korzystam, z YouTube też , reszta jest mi całkowice zbędna i niepotrzebna, więc to tyle mojego kontaktu z tą firmą. A nie, mam chyba maila na gmialu, ale z niego nie korzystam, za bardzo przywyczaiłem się do o2...zresztą z maili prawie nie korzystam, to i po co zmieniać.
 
 
drago 


Posty: 6
Skąd: Nie pamiętam
Wysłany: 2008-11-24, 19:19   

Ja korzystam z Gmail po przejściu z o2, wyszukiwarki i z przegladarki, choć dalej więcej używam Firefoxa.
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-11-24, 22:13   

Wulf napisał/a:
Przeraża mnie to, bo coraz bardziej mnie monopolizuje google. I zaczynam powoli się czuć osaczony przez dwie firmy - MS i Google. Co jest trochę chyba niebezpieczne.


No właśnie, coraz więcej udogodnień i w zasadzie powinno się z takiego obrotu rzeczy być zadowolonym. Ale z drugiej strony... coraz więcej narzędzi, dzięki którym można zbierać o nas informacje ;) Do tych wszystkich pięknych funkcji dodajmy przeglądarkę Google chrome, oczywiście na razie w wersji testowej i niedopracowanej, ale imo to tylko kwestia czasu. Od razu przychodzą na myśl jakieś futurystyczne wizje z literatury sf ;P
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Nathil 
Last Assassin


Posty: 4
Skąd: Okolice Krakowa
Wysłany: 2008-11-25, 12:06   

Moja lista:

a) Wyszukiwarka - Komentarz zbędny.
b) Gmail - Najlepsza poczta z jaką się spotkałem.
c) GTalk - Komunikator, co prawda nie dysponujący setkami pluginów, dodatków, skórek i inszych udogodnień, niemniej nadrabiający owe mankamenty wygodą i prostotą użytkowania. Np. opcja dostępu via www, czym konkurencja nie może się chełpić.
d) YouTube - Jak już ktoś powiedział, nie ma istoty ludzkiej posiadającej internet, a nie korzystającej z YT.
e) iGoogle - Zestawienie dziesiątek/setek gadżetów, możliwość dowolnego ich modyfikowania i ustawiania.
M.in: multum translatorów, kalendarzy, minigier, pluginów informujących o pogodzie, rozbawiających dowcipami/zdjęciami/cytatami/anegdotami. Nie zabraknie również informacji udostępnianych przez serwisy typu wp, onet, interia, gazeta.pl, komputerworld, computer świat itp, oraz dostępu do wspomnianych wyżej GTalka, Gmaila i rzecz jasna wyszukiwarki. Słowem, wszystko co zbędne i niezbędne.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2008-11-25, 12:32   

U mnie poważnie, ale gdybyście nie przypomnieli o IGoogle to pewnie dalej bym tam nie zaglądał. Jakoś nie mogę się przełamać, aby ustawić jako stronę startową.

Ale czego tam nie ma:
Notowania giełdowe, kursy walut, kalkulator walutowy, TVN24, CNN, Dziennik Online, Rolling Stone Magazine, New Yor Times, Variety, YouTube, Rotten Tomatoes, Mapy, Zegar, Komputer Świat, Dobre Programy, Kopalnia Wiedzy, Program TV, Joe Monster, Wikipedia, Pudelek, Picasa, Słowniki. Uff...

Niestety IGoogle walczy u mnie z Firefoxem, do którego zakładek jestem przywyczajony i pewnie dlatego nie mogę sie do końca przestawić na jedną "opcję". I wolę pogodę z dodatku do Firefoxa niż z Google. Z GMail nie korzystam, bo jestem przyzwyczajony do swego konta mailowego. Grup dyskusyjnych nie odwiedzam, bo wolę to forum :)

Ogólnie IGoogle sobie chwalę i chyba jakiś kompromis musze ustalić z zakładkami. zostawię w nich to, czego nie ma w IGoogle: strony wydawnictw, seriali i pisarzy.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-25, 21:14   

Lol, wygląda na to, że iGoogle ma multum możliwości, o których nie miałam pojęcia... xD Ale jakoś nie palę się do wypróbowania ;) Googiel ma już i tak za duży monopol.

Nathil napisał/a:
Np. opcja dostępu via www, czym konkurencja nie może się chełpić.

MSN też ma web messengera ;)
_________________
goodreads .
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-11-25, 21:17   

Wyszukiwarka, Youtube. Gmail ssie, połowa maili aktywacyjnych itp dochodziła mi na skrzynkę po paru dniach a na o2.pl w ciągu 30 sekund. Koszmar. Reszta usług mi się nigdy nie przydała jeszcze.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Black
Żydowska Małpa


Posty: 370
Wysłany: 2008-11-26, 01:26   

Z Google jest ciekawa sprawa. Ta firma wyprodukowała już masę bardzo fajnych i bardzo ciekawych aplikacji, z których chętnie bym skorzystał gdyby nie fakt, że po prostu nie są mi potrzebne ;P Google Calendar, Google Notes, Google Desktop, Blogger itp. Na cholerę mi to niby jest potrzebne? Zamiast tego korzystam z przeglądarki (chociaż to raczej oczywiste. Teraz już raczej nikt nie mówi "wyszukać", raczej mówi się "wygooglować" :P ), GMaila, bo to najlepsza, najszybsza, najsprawniejsza i najładniejsza poczta dostępna na rynku, YouTube (którego fenomen nigdy nie przestanie mnie zdumiewać), Picasy, która jest bardzo wygodna i po prostu ładna. Mówię tu o wersji trzeciej, bo poprzednie strasznie muliły mi komputer i prawie uniemożliwiały korzystanie, ta zaś śmiga aż miło. Oprócz tego korzystam jeszcze z Google Readera, genialnego czytnika RSS, który umożliwia mi zgrupowanie wszystkich moich ulubionych stron w jednym miejscu i informowanie mnie o nowych treściach... generalnie trzymam tam komiksy internetowe :P No i jeszcze Google Maps, przydaje się, nie przeczę, w sumie używam go odruchowo kiedy chcę sprawdzić jak daleko mam z domu do jakiegoś miejsca. I fajnie ;P Google Docs z kolei używam bardzo rzadko, ale doceniam niezwykłą przydatność tej aplikacji jako zwykłego nośnika danych - wgrywam dokumenty na serwer, a potem mogę je sobie wydrukować w dowolnym miejscu, nie muszę tego nigdzie zgrywać i tak dalej. Poza tym to doskonałe wyjście awaryjne w sytuacji, kiedy Word się sypie.
Nie używam iGoogle, bo to niepraktyczne i - znowu - kompletnie zbędne. Tony szmerów-bajerów typu gierki, pogoda itp. których w ogóle nie potrzebuję, a tylko spowalnia to ładowanie się strony. Chciałem też zainstalować Chrome'a, byłem na dobrej drodze do jego użytkowania, ale brakuje mu odpowiednika TabMix Plusa z Firefoxa, więc żeby otwierać strony w nowej karcie muszę klikać w odpowiednim miejscu co dla mnie jest niewygodne i irytujące.
Faktem jest, że Google coraz bardziej monopolizuje rynek internetowy, gdzie nie spojrzeć tam się widzi jego logo, ale mi to nie przeszkadza. Mam wielki szacunek i zaufanie do tej marki i widzę, że jej programiści mają wiele świetnych, kreatywnych pomysłów. Kiedyś sobie kupię Google Androida ;)
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2008-11-26, 14:10   

Wszystko ladnie, a Gugiel pracuje pono juz nad wlasnym systemem, bo te wszystkie cudenka na czyms trzeba postawic.
Uzywam wyszukiwarki i poczty (gmail i gazeta), yt niezbyt czesto. Reszta na razie jest mi zbedna.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-12-03, 11:00   

Zanim jeszcze sam zaprezentuję swoją dłuuugą listę od Google, chciałem wam podrzucić ciekawą prezentacje na temat tej firmy.

Everything you always wanted to know about Google... But were afraid to ask
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-06-02, 17:38   

Może nie jest to najodpowiedniejszy temat, ale dla jednej nowinki nie chce mi się zakładać nowego ;)

Microsoft uruchomił swoją wersję przeglądarki, Bing, która ma stać się realną konkurencją dla Google. Nowy produkt dosyć dobrze się prezentuje, również wizualne. Ale wyniki wyszukiwań różnią się od tego jaki zrobimy z Google, czasami był to minus (Bing nie znalazł poszukiwanych stron). Sumy jakie zostaną przeznaczone na promocję i reklamę nowego produktu mogą trochę przerażać - od 80 do 100 milionów dolarów. Największą przeszkodą będą przyzwyczajanie użytkowników do przeglądarki Google, bo mimo podobieństw to jednak Bing trochę się różni.

Stary monopolista musi walczyć z nowym o pozycję ;)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-01-10, 13:32   

Wśród dodatków do Firefoxa znalazłem WOT https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3456 Najważniejszą z jego cech jest możliwość oceniania stron, które się odwiedza pod kątem bezpieczeństwa np. ochrony danych itp. Przy naszym forum w ikonie dodatku jest nadal znak zapytania, ale już dokonałem swojej pierwszej oceny.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-05-25, 09:17   

Najczęściej używam googla jako kalkulatora. Oczywiście błędnie liczy wielkie liczby ale w większości wypadków nadaje się doskonale jako szybki, prosty i łatwo dostępny kalkulator (uruchamia się szybciej niż ten windowsowy, wyświetlanie wyników jest czytelniejsze a wprowadzanie danych łatwiejsze).
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Toc 
Tamten


Posty: 105
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-16, 14:02   

Powiem tak gmail używam ale jako nieoficjalną pocztę, wyszukiwarka cudo oczywiści jeszcze google Earth również dobra rzecz i bardzo się przydaje.

Ale ważniejsza kwestia to G+ .Kiedyś używałem facebooka i cieszę się teraz że się od niego oderwałem.Jak można codziennie wchodzić na facebooka tylko po to żeby kliknąć jakiegoś głupiego lajka.
Więc używam google+ i powiem tak że jest łatwe w obsłudze i wszechstronne.
Chociaż na razie nie mogę tam znaleźć nikogo znajomego :-( ... no wiadomo g+ się rozwija

Wypijmy za zdrowie google+ //piwo
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2013-09-16, 14:17   

G+ raczej się zwija a nie rozwija :) Mam tam konto, ale "puste". W sumie Fejsbuk zaspokaja moje potrzeby w niezbędnym zakresie :) więc dwa portale społecznosciowe nie są mi do szczęścia potrzebne. Jeśli chodzi o przeglądarki to tylko Chrome, czasami Firefox. Wyszukiwarka - również Google. Ale społecznościowo - G+ stanowcze "nie" :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2013-09-16, 14:25   

To G+ jeszcze istnieje?
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2013-09-16, 18:10   

Niestety, tak.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Toc 
Tamten


Posty: 105
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-17, 07:58   

Napewno nowinki dodają i ludzi też przybywa
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-09-17, 09:41   

Istnieje, co jakiś czas dostaję od nich obowiązkowe przypomnienia.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2013-09-17, 09:57   

Ja usunąłem, bo mnie wkurzał na tablecie i przy okazji usunął moje filmiki z YT.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Kalevala 
primordial


Posty: 281
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-09-17, 10:04   

Mnie google wkurzyło, kiedy po założeniu gmaila nie dałam rady zalogować się na stare konto na YT. Podobno jakoś się dało, ale już nawet nie chciało mi się kombinować.
 
 
Antonin

Posty: 5
Wysłany: 2014-10-31, 12:36   

Firma ta coraz bardziej panoszy jest ogromnym monopolistą nie tylko w dziedzinie wyszukiwarek ale ogólnie technologicznie jest świetnie rozwinięta.
_________________
http://byinsomnia.com/kategoria/sukienki-i-tuniki
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2014-10-31, 16:03   

Antonin napisał/a:
Firma ta coraz bardziej panoszy jest ogromnym monopolistą nie tylko w dziedzinie wyszukiwarek ale ogólnie technologicznie jest świetnie rozwinięta.

I co w związku z tym? Podzielić ją? Znacjonalizować? Zostawić w spokoju? Zbojkotować? Czy co?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Toc 
Tamten


Posty: 105
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-11-02, 20:02   

Zostawić w spokoju? Zignorować? Wyszukiwać Bing-iem?
:?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 14