FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Heroes
Autor Wiadomość
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-07, 22:30   

A propo Herosów

Jak podaje TVGuide drugi sezon serialu Herosi (Heroes) zakończy się wcześniej niż przewidywano. Alternatywne zakończenie ma mieć miejsce 3. grudnia i właśnie ten odcinek stanie się finałem sezonu drugiego.

Magazyn podaje, że pierwotnie planowany odcinek był tylko luźnym założeniem służącym jako podstawa do określenia dalszych losów pokoleń mutantów.

za gildia.pl
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2007-11-08, 06:57   

Nic dziwnego jak scenarzyści strajkują ...

Heroes 2 mnie denerwuje ... pierwszy odcinek był najlepszym z wszystkich premierowych seriali i może zbyt wiele zaczęłam wymagać od twórców Heroesów? Sama nie wiem, ale ostatnio mam wrażenie, że serial z odcinka na odcinek jest coraz gorszy - poza jedną, góra dwoma scenami, które potrafią przyszpilić do fotela ale nie zacierają uczucia rozczarowania.

CSI 8 ... bardzo podobnie. Ogóle, trzyma fason (xD), i podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, trafiają się na zmianę dobre i złe odcinki.

Dexter 2 ciągle mnie zaskakuję xD Bardzo się cieszę, że główny bohater postanowił zerwać ... dawną znajomość i rzucić się w wychudzone ręce niepewnej przyszłości ^^

Grey's Anatomy 4 mnie nuży ... z coraz mniejszym zapałem oglądam następne odcinki. Litości!
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-08, 19:05   

Kal napisał/a:
Olimp, który odcinek Herosów oglądałeś??


Najnowszy, 7 odcinek z drugiego sezonu to był, a co o_O ?
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-08, 19:15   

Kal napisał/a:

Bo też go oglądałam i nie pamiętam o zakończeniu tego odcinka o którym mówisz :-/


HEROES SPOILERS
Powiedziałem, że końcowka była świetna, właśnie Adam :mrgreen: Chodziło mi, że wiemy czemu zabił ojca Hiro, w końcu sam to powiedział tuż przed zrobieniem BUM. :mrgreen:
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2007-11-18, 11:12   

Ostatnio nie mogę oglądać Heroesów ... ten serial mnie dziwnie odrzuca i raczej poczekam na koniec serii w US, żeby sobie ściągnąć wszystkie odcinki i bez problemu (tudzież wyczekiwania) oglądnę.

Grey's również mnie mocno irytuje ... na szczęście pozostaje mi jeszcze Dexter, który wysuwa się w tym sezonie na miejsce pierwsze mojej serialowej listy obok CSI.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
  
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2007-11-19, 14:51   

Olimp napisał/a:
Powiedziałem, że końcowka była świetna, właśnie Adam


[Spoilery ?]

Moim zdaniem z wprowadzeniem do fabuły Adama trochę przegięli. Bo nagle okazuje się, że jest aż dwóch Regeneratorów //evil

I teraz zastanawia mnie taka rzecz: skoro Adam jest nie dość że niezniszczalny to jeszcze nieśmiertelny - to znaczy, że Claire też... ale pal licho z nimi

Bo teraz zachodzę w głowę jak to jest z pozostałymi dwoma typami herosów: Czy Imitatorzy (jak Peter) naśladując moc Regeneratorów też są nieśmiertelni? Bo chyba jednak nie - żeby uratować Nathana potrzebna była krew Adama, Petera chyba by niewystarczyła? I czy Pasożyt - jak Cyler - jest w stanie w jakiś sposób przejąc moc innego Regeneratora - skoro on sam musi zabić ofiarę żeby przejąc jej moc? A Regeneratora chyba nie można zabić - mózgu chyba też nie za bardzo można go pozbawić (a tak - jak zrozumiałem - moc zdobywają Pasożyci). I czy gdyby Cylerowi udało się zabić i odmóżdżyć Adama lub Claire to sam też stał by się niepokonany: nieśmiertelny i zniezniszczalny?

[koniec spoilerów]


A tak poza tym to serial Heroes jest całkiem fajny - mnie się o wiele bardziej spodobał niż 4400 albo Lost (których nie oglądam w ogóle bo mnie nudzą niemiłosiernie). Widziałem już odcinek 8-smy, który jest jedną, wielką retrospektywą, w której wytłumaczone jest wiele z niejasności które pojawiły się na początku 2 sezonu (zastanawiam się czy przypadkiem nie za wiele?) - mi. skąd Peter wziął się w kontenerze, jak Nathan odzyskał zdrowie itp.
[znowu spoiler]

I po obejrzeniu tego odcinka zaczęło mnie zastanawiać dla kogo tak naprawdę pracuje Haitańczyk - skoro pomaga zbuntowanemu ojcu Claire, ale równocześnie było widać jak pomagał ludziom Boba, których "człowiek w rogowych okularach" chce zniszczyć...
[kuniec spoileru]
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Archan 
\/ kretyn \/


Posty: 13
Skąd: Uciekinier z Tworek
Wysłany: 2007-12-04, 22:37   

Co do heroes...
Plotki potwierdzone.. Odcinek 11 to koniec sezonu. sądząc po zakończeniu po prostu podzielili sezon 2 na dwie części... Jest zwiastun, By nie spoilerowac powiem że jest to dalsza część jednego z wątków. Kilka innych jest otwartych... I znowu będę czekał jak idiota:D Ale wiem, że warto:D a na razie męczę SGA:D I tylko dysk za mały by ściągać po sezonie:D Tak to jest jak sie jedzie na rezerwie:D
_________________
Fif umarł...A Fifowicze?
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-12-05, 19:23   

Kal napisał/a:
A nie znam osoby, która by nie chciała obejrzeć zwiastuna kolejnej serii.


To już znasz. Nigdy nie oglądam trailerów, zwiastunów, preairów itd. Lubię niespodzianki w serialu :mrgreen:

Szczerze? Mam cholerna ochotę rozszarpać na drobne kawałeczki pierdzielonych scenarzystów! Pozbawili nas godnego zakończenia 2 serii Heroes oraz zapewnili przerwę w 3 sezonie Supernatural.

SPOILERY 2 SEZON HEROES

Co do Heroes to w sumie ten odcinek 11 by bardziej pasował gdzieś do środka serii a nie na zakończenie. W sumie to 3 seria się zapowiada dobrze, mają znowu Sylara.
Tylko cholera jasna... musieli zabijać Nathana i prawdopodobnie matkę Micah? Serio, zrobić ze scenarzystami to co Hiro z Adamem (piekne! naprawde świetne :mrgreen: ).
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2007-12-13, 12:03   

Olimp napisał/a:
Tylko cholera jasna... musieli zabijać Nathana i prawdopodobnie matkę Micah? Serio, zrobić ze scenarzystami to co Hiro z Adamem (piekne! naprawde świetne :mrgreen: ).


Mnie to już powoli zaczyna nudzić - bardzo lubię ten serial, albo w każdym razie lubiłem go przez 1 sezon i część drugiego, ale zaczęło mnie denerwować jak się okazywało, że zabijają niektórych bohaterów, a potem przywracają ich do życia przy użyciu "cudownej krwii". Teraz pewnie okaże się że Nathana też jakoś przywrócą albo coś w tym stylu - z matką Micah podobnie. W dodatku denerwuje mnie niesamowicie, że 3 sezon na dobrą sprawę wróci do punktu wyjścia - stary Claire znowu pracuje dla firmy, mimo iż przez cały sezon próbował ją zniszczyć (gdzie tu logika?), a Cylar znowu ma swoje moce i znowu będzie zabijał - nuda, nuda, nuda - przestał mi się podabać w momencie jak już zmartwychwstał z tej rzekomo "śmiertelnej rany" - i całe poświęcenie Hiro i Petrielllich z 1 sezonu poszło się j...ć :-/ A teraz znowu będą go łapać przez cały sezon, pewnie go złapią, ale okaże się że zabije albo "czasowstrzymywacza" albo "trolla-regeneratorra", przejmie moc i wtedy to już w ogóle będzie nieśmiertelny i niepokonany. A mogli go spalić w piecu, to byłby spokój. Jeśli sezon 3 naprawdę ma być emitowany - to jedyną nadzieję pokładam w wątku z Firmą no i odnalezieniem w czasie tej Irlandki, bo ona była fajna...
A reszta zaczyna powoli ssać, mam nadzieję że się poprawią - więcej spodziewałem się po tym serialu, nie kolejnego shitu... :-x
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-12-15, 23:00   

Shadowrunner napisał/a:

Mnie to już powoli zaczyna nudzić - bardzo lubię ten serial, albo w każdym razie lubiłem go przez 1 sezon i część drugiego, ale zaczęło mnie denerwować jak się okazywało, że zabijają niektórych bohaterów, a potem przywracają ich do życia przy użyciu "cudownej krwii".


Było ich dwóch... tylko! W ciągu całego sezonu i oba świetnie wpasowały się w fabułę. Wątpię by wskrzesili Nathana.

Shadowrunner napisał/a:
stary Claire znowu pracuje dla firmy, mimo iż przez cały sezon próbował ją zniszczyć (gdzie tu logika?)


W tym, że teraz jest szantażowany. Nie jest to zbyt chętna pomoc jakbyś nie zauwayżył.

Jak dla mnie - HEROES 2 sezon jest dobry.

Ale do sedna.

Dorwałem serial Sleeper Cell. Z ciekawości się z aniego zabrałem. I cholera jasna, trafiłem w dziesiątkę. Serial jest wciągający jak bagno i bardzo klimatyczny. Fabuła opowiada o agencie FBI który zaczyna pracoać jako agnet w środku grupy terrorystów planujących atak na USA. Brzmi dennie? Może, ale rozwiązane fantastycznie, serial caly czas trzyma klimat niepewności i opowiada bardzo dobra, spójną fabułę w której nie doszukałem się minusów. Do tego dochodzą dwa czynniki - dobrzy aktorzy i SWIETNA MUZYKA!
Naprawde polecam ściągnięcie chociażby pierwszych odcinków. ktualnie jestem na 3 odcinku 3 sezonu i serial nic nie stracił, a koniec 1 odcinka 2 sezonu wgniótł mnie w fotel,.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2008-07-15, 23:32   

22 września premiera 3 sezonu HEROES - VILLAINS.
Gdzieś jest już promo w sieci, ale nie znalazłem jeszcze.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2008-09-28, 00:53   

HEROES to rzeczywiście bomba, choć dla mnie drugi sezon wcale nie był zły. Tylko Sylar, jak mnie męczył wcześniej, tak i teraz jest monotonny. Ale serial... Strzał w dziesiątkę po raz trzeci.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-10-29, 21:00   

Współlokator podrzucił mi ostatnio drugi sezon Heroes (kiedyś obejrzałem 1 na TVP to w sumie co mi szkodzi obejrzeć drugi - pomyślałem). Obejrzałem, dobry, naprawdę fajnie się oglądało, chociaż wątek Hiro i jego podróży w czasie momentami się ślimaczył. Za to bardzo przypadła mi do gustu postać Adama Monroe i ogólny zarys akcji II sezonu.

Obejrzałem i myślałem, że znów o Heroesach zapomnę na 1,5 roku gdy kilka dni później ten sam współlokator zaczął mi przynosić kolejne odcinki...III sezonu : D
Krótko: ten sezon niszczy, rozpieprza, wyrywa człowieka z butów, jest naprawdę pod ogromnym wrażeniem pracy scenarzystów. Z początku wrażenie było niesamowite - nie wiadomo kompletnie o co chodzi, kto z kim, dlaczego, przeciw czemu. Jest świetnie, czekam na dalsze odcinki.
Moim nowym ulubionym bohaterem jest Sylar : P
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2008-11-04, 16:50   

Co do HEROES - to im lepsza fabuła, tym gorsze wyniki oglądalności. Czytałem dziś, że wylani zostali dwaj producenci serialu z powodu przekroczenia budżetu 3 sezonu (4 miliony zielonych na odcinku) oraz za niesatysfakcjonujący kierunek rozwijania akcji. Choć 4 sezon powstanie, to trochę chmur się zebrało. Obawiać się można że skręcą z obecnych mroczniejszych klimatów w stronę teenage movie i zajmowania się dojrzewaniem czirliderki lub tym podobnymi głupstwami.

Z kolei w Polsce świetnie radzi sobie DEXTER. Mimo późnej pory przyciąga do TVN regularnie po 650 tysięcy widzów. I w związku z tym TVN wyemituje sezon drugi.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2008-11-17, 12:03   

SPOILER z HEROESOglądam sobie epizod po epizodzie HEROES i w mieszane uczucia popadam. Niby wszystko fabularnie jest ok, każdy odcinek to sympatyczna wolta, żadnych dłużyzn; ogólnie fabuła w porównaniu z pierwszym sezonem (a nawet i drugim) żywsza i ciekawsza. Tylko czemu tak bez wypieków już oglądam? Przejadło mi się? Bo ile też można świat ratować i nie wpaśćw rutynę? Pojawiający się jako czarny charakter pater familias pewnie w 4 sezonie zostanie tym dobrym. Jak na razie to z nim związane jest najefektywniejszy element fabuły (zabieranie zdolności hirołsom - Hiro, moje największe rozczarowanie w tym serialu, znowu jest "normalsem", może by go zabili...). Masakrycznie będzie, jeśli wszystko skończy się tak: pater familias zostanie pokonany przez synusia lub inszego szlachetnego do mdłości odmieńca i wszystkim moce wrócą, aby w 4 sezonie mogli się znowu z czymś zmierzyć. Choć obstawiłbym najszybciej, że właśnie 4 sezon będzie rozprawą z tatuśkiem. Tylko kogo? Tępego gliniarza? Synusia? Wszystkich razem?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-12-11, 06:56   

Ode mnie dwa zdania sprostowania odnośnie trzeciego sezonu Heroes - mój entuzjazm związany z pierwszymi odcinkami został brutalnie zgaszony. Każdy kolejny epizod jest gorszy do poprzedniego, niby wszystko w porządku, ale ogląda się to fatalnie, trzeba się wręcz zmuszać.
Dlatego ja odpuściłem, szkoda serialu, sympatyczny był ale ile można. o_O

I niestety jestem już na 6 odcinku 5. sezonu House'a. Niestety dlatego, że jeszcze trzy tygodnie całość serialu była przede mną, a teraz - prawie wszystko już obejrzane, chlip. ;(
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2008-12-11, 07:46   

Z HEROES chyba wszyscy tak mają... Ja oglądam już tylko siłą rozpędu. Niby dużo się dzieje, zwroty akcji nieoczekiwane, ale jakoś sensu i celu w tym nie widać. Na dodatek trzeci sezon ma być pełny, czyli 22 - 24 epizody zdaje się (chyba że go podzielą na 3 i 4 sezon). Ma powstać też 4 sezon, tak czy siak. Jeszcze może epizod lub dwa pociągnę - a potem odpuszczę.

TVP, jak widzę zwiększyła częstotliwość HOUSE M.D. w czwartki do dwóch epizodów, ciekawe na jak długo.

Mam już JOHNA ADAMSA i w weekend mam zamiar ciągiem obejrzeć w końcu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23180
Wysłany: 2008-12-19, 21:31   

-Who?!
-Wu?!
- WHO?!?!?!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<wyciera łzy śmiechu w koszulkę> Szkoda że tak zawiesili ten serial, naprawdę.
Ale AXN krzywdę straszną robi polskiej emisji. Jednej nocki czytając akta, aby nie zasnąć przełączyłem na Deadwood i taki straszny zawód mnie spotkał, bo "wykastrowali" go z "mięsa". Nie dość, że o nieludzkiej porze, to mogliby sobie darować tą kołtuńską pruderię.

HEROES - finał 3 sezonu rozczarował, jak cały trzeci sezon zresztą. Nie wiem czy wytrwam na Heroes - Fugitives
SPOILER
Ten czarny prezydent - mogliby sobie darować. Z drugiej strony - gdyby 4 sezon miał być ostatnim to chętnie obejrzałbym. Ale jeśli Sylar znowu zmartwychwstanie to mnie trafi coś i apopleksji dostanę. Chyba że kariera tego aktora przyspieszy i da sobie spokój z telewizją - w tym nadzieja. Ale "zahaczka" pod 4 sezon wcale nie wróży finału. Wszystko jest możliwe - zatem realna nadzieja na finał to dalszy spadek popularności, jaki dotknął 3 sezon.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13