FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze profile
Autor Wiadomość
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2007-11-19, 20:56   

To jest Toruviel, i taka wizja elfa mi odpowiada, szalone, obłąkancze spojrzenie, pełne gorzy, mUAuhAuhAUhuhA xD
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-11-19, 21:22   

Groźna w tej kobiecie jest chyba tylko jej obłąkańcza brzydota.
Poza tym jest beznadziejną aktorzyną.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-19, 23:34   

Retiarius napisał/a:
Nabu, lepszy avek Fako, niż Twój sztywny Rysiek z Klanu :D
To jestem ja nabity na pal :-P
Tigana napisał/a:
Piękno to pojęcie subiektywne, ale w tym wypadku - to raczej koszmarek.
Jak widać po avku Faka - bardzo subiektywne :mrgreen:
Zdecydowanie jest to obecnie najbrzydszy avatar na forum. Odstraszający wręcz od czytania Twoich postów Fako. Zaraz, zaraz... A może to jest zaleta? ;)
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-20, 10:10   

Przesadzacie ostro co do Dygatowej - ogólnie - brzydka nie jest i nie jest złą aktorką [inna sprawa że pieknością i świetną aktorką też nie jest]. Co do głupich min to każdy z nas robi ja ciągle tylko nie zdajemy sobie z tego sprawy, pozatym zmieniamy je szybko i dopiero na zdjeciach wychodzi. Inna sprawa że Fako ma wyjątkowy antytalent do wybierania właśnie takich kretyńskich momentów, osadzonych w kretyńskim kontekście. Czyli - pasuje mu jak ulał.

Ari - postacie z anime w avatarze, i to jeszcze odminnej płci niż bazowa użytkownika to ossssstre przegięcie - polecam wsadzenie głowy pod kran z zimną wodą.
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2007-11-20, 14:32   

Łaku napisał/a:
Inna sprawa że Fako ma wyjątkowy antytalent do wybierania właśnie takich kretyńskich momentów, osadzonych w kretyńskim kontekście


Tu utrafiłeś Łaku w samo sedno :) Tylko, że nie antytalent, tylko talent, bo takie zdjęcie trza umieć wyszukać xD
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Geoffrey
Pan Kocki


Posty: 562
Skąd: Via Regia
Wysłany: 2007-11-20, 22:45   

Może ona jest i ładna, ale elfki nie przypomina ni w ząb :badgrin:
Z takimi łopatami mogłaby grać Regisa albo graviera ( to jest taki skur...stwór)
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-21, 12:36   

Żelazny Dżef napisał/a:
Z takimi łopatami mogłaby grać Regisa

Nie mogłaby, ty kocie w metalowej czapce! >.<
A tak w ogóle, to do Fako jakoś taki avek pasuje //mysli
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2007-11-21, 15:55   

Regissa napisał/a:
A tak w ogóle, to do Fako jakoś taki avek pasuje


Słusznie prawisz Regisso, dlatego taki sobiw ybrałem, czuję się z nim zidentyfikowany xP Dopóki nie znajdę bardziej szalonego pewno przy tym pozostanę ;]

Co prawda zastanawiałem się nads tym avem, ale on mi pasuje tylko do mojej pstaci w storytellingu na innym forum ;]

_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-21, 20:16   

Gość o aparycji kupy [dosłownie - ten kolor i sieć pęknieć]. Wyśmiety wybór Fako, dajesz, pasuje ci, serio.
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-22, 11:29   Nasze rangi.

Tak, wiem. Maksymalnie spamerski temat... Nie zabijaj Mad :-P Lecz przecież na forum jest miejsce i na takie wątki.
Wątek ten ma podobne znaczenie jak ten o avatarach. Z tym, że tutaj rozprawiamy o naszych indywidualnych rangach (ta rzecz pomiędzy nickiem a avatarem:P). Chwalimy się swoimi, tłumaczymy dlaczego akurat taka ranga, oraz śmiejemy się z rang innych osób :-P

EDIT

Jako, że moja nowa ranga wzbudziła pewne zainteresowanie, spieszę z wyjaśnieniami skąd się wzięła :-P
Wcześniej miałem Pretorianina, ale to już nieważne.
Obecnie mam rangę "chwalipała". A zrodziła się ona z przypadku, a właściwie mojego przejęzyczenia. Grałem wczoraj z siostrą w Tabu i siostra miała odgadnąć hasło "chwalipięta". Nie odgadła, więc chciałem jej powiedzieć co okazało się dla niej za trudne. No i powiedziałem, tylko, że się przejęzyczyłem... i tak powstała "chwalipała":P Tak długo się z tego śmialiśmy, tak mi się to spodobało, że postanowiłem hasło wykorzystać :-P
Aha, i nie myślałem wtedy o tym, o czym myślicie, że myślałem:P
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-23, 22:30   

Po połączeniu tematów, pojawiła się przede mną szansa na napisanie kolejnego spamerskiego postu, której grzechem ;) byłoby nie wykorzystać :mrgreen: Mianowicie jeszcze nie napisałem dlaczego wybrałem sobie taką, a nie inną, rangę.

Irish Berserker - opisuje moje główne wady. Choć w realu jestem człowiekiem bardzo spokojnym, którego niebywale trudno wyprowadzić z równowagi, to jest to spokój drzemiącego wulkanu. Jeśli bowiem ktoś doprowadzi do mojego wybuchu - to odpłacam wtedy za wszystkie doznane od tej osoby krzywdy (upokorzenia, etc). Na necie jakoś nie mam hamulców przed wyrażaniem swego gniewu - więc jego wybuchy są częstsze (choć o nieco mniejszej sile) - stąd berserker. Dlaczego irish :?: Ano dlatego, że jestem człowiekiem o bardzo rozwiniętej godności osobistej i dumie, ocierającej się o egocentryzm i megalomanię, które to cechy są stereotypem wad Irlandczyków (vide mój podpis). Dlaczego w języku angielskim :?: Ano dlatego, że krócej niż w polskim, a i tak każdy wie co oznacza.


MadMill napisał/a:
niedługo zmienimy nazwę na Marcowa Biblioteka, albo Zagubiona Kuweta. :mrgreen:

Lepsza byłaby Jadłodajnia Alfa :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Wulf 
wilczy błazen


Posty: 1381
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-24, 11:30   

Asuryan napisał/a:
Irish Berserker - opisuje moje główne wady. Choć w realu jestem człowiekiem bardzo spokojnym, którego niebywale trudno wyprowadzić z równowagi, to jest to spokój drzemiącego wulkanu. Jeśli bowiem ktoś doprowadzi do mojego wybuchu - to odpłacam wtedy za wszystkie doznane od tej osoby krzywdy (upokorzenia, etc). Na necie jakoś nie mam hamulców przed wyrażaniem swego gniewu - więc jego wybuchy są częstsze (choć o nieco mniejszej sile) - stąd berserker. Dlaczego irish :?: Ano dlatego, że jestem człowiekiem o bardzo rozwiniętej godności osobistej i dumie, ocierającej się o egocentryzm i megalomanię, które to cechy są stereotypem wad Irlandczyków (vide mój podpis). Dlaczego w języku angielskim :?: Ano dlatego, że krócej niż w polskim, a i tak każdy wie co oznacza.
Asu a zastanawiałeś się nad porzuceniem słowa "berserk" na rzecz bardziej irlandzkiego odpowiednika --> http://pl.wikipedia.org/wiki/C%C3%BAchulainn ;)
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-24, 15:24   

Wulf napisał/a:
Asu a zastanawiałeś się nad porzuceniem słowa "berserk" na rzecz bardziej irlandzkiego odpowiednika --> http://pl.wikipedia.org/wiki/C%C3%BAchulainn ;)

Nie, choćby dlatego że nie ciąży nade mną żadne geasa. Poza tym, ta ranga miała za cel wskazać mą przynależność do określonej profesji, dla której me cechy są stereotypowe, a nie przyrównywać mnie do konkretnej osoby.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-24, 20:52   



<-- Ważniak jestem! Kurde bele! Lllllllloooooobbbooooo ! :P
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-11-25, 02:00   

Wy tu pitu pitu o obrazkach, a ja się pochwalę moim podpisem:

"Nie dziwota, że są harde urodziwe panie
Wszak im drzewo wynioślejsze, tym trudnej wleźć
na nie.

Wżdy i z panną, ze drzewem kto kiep nie poradzi
Trzeba owszem wziąć i zerżnąć, no i po zawadzie"
"Chrzest Ognia", Sapkowski

Źródło podane jest, no. Urzekła mnie wręcz ta piosenka i chwyciła za me czarne serce już od kolejnego wejrzenia.
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Wulf 
wilczy błazen


Posty: 1381
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-25, 08:58   

Tyr przy nosebleed Twój podpis jest niewidoczny prawie ;)

Ja sam dwie zmiany wprowadziłem - dodany tekst Prawa Dżungli Kiplinga (a właściwie fragment) i zmieniony adres, na jaki ktoś jest kierowany po kliknięciu w userbara.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-27, 08:56   

Trochę niewyraźne, nie wiem czy specjalnie, ale jak niespecjalnie to niech ktoś to poprawi. o.o

Magiel zmień awka i nie baw się w magów i czarownice! //buu
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2007-11-27, 08:58   

Wrzuciłam sobie w profil, avatara w sam do prowadzanie w Norden : )



Do tego tekst w podpisie napisany przez Celi plus banner do miasta.
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-27, 12:55   

MadMill napisał/a:
Magiel zmień awka i nie baw się w magów i czarownice!


Jakich magów o_O ? A awka nie zmienię, potrzebuje chwilowej przerwy, powiewu świeżości a poza tym to nie ja mam 4 czy 5 awka w ciągu tygodnia :P A jak się nie podoba, masz adblocka :P

Nowy awatar:

Nowa ranga: Way of warrior - Derian wie o co chodzi ;)
Podpis też się zmienił, cześć odeszła a dodatkowo pojawił się fragment utworu Areny.
Tyle.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-12-04, 22:03   

A mnie wkurzają 'puste' profile. Bez avatara, podpisu - to jest wizytówka usera i powinna być używana.
Chyba, że sam taki profil zablokuję adblokiem.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2007-12-06, 22:59   

zmiana avka, odzwierciedlenie mojego chorego umysłu...
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-12-07, 00:47   

Zmiana avka :))



Jak to określiła Zła: "Wróciła stara, dobra łysinka" :mrgreen:

Zostanie na dłużej :))
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-12-07, 01:27   

Mogłabyś wrócić do długowłosej z maską i liściem i z bananem na ustach [dobrze pamiętam?], to byłby istny oldschool. :))
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-12-07, 13:41   

Prev, paskudny masz ten avek xDDD
Metz wiesz co, kojarzy mi się ten obrazek z Tobą XD
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2007-12-07, 14:18   

Z tego co pamietam z FiRu, to był najgroszy avek Metz i teraz do niego wrocila, tak samo jak Ari z Jaruzelem >.<
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2007-12-07, 16:47   

Jak się nie podobało to daję nowy i tym razem już nie zmienię --_-
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-12-07, 19:44   

Nowy avatar - Ghost Rider (z filmu).
_________________
(_!_)
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-12-11, 22:54   



Wróciłem do starego Ojca Tuckera którego kiedyś dawno temu zrobiłem dla Hssissa...

Well.. Father Tucker The Child Fucker... :P
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Konrad 


Posty: 2
Wysłany: 2007-12-16, 04:37   

Mój avatar na ten przykład wziął się wprost z mojej niezwykłej wręcz oryginalności. Ma oczywiście związek z zamiłowaniem do czytelnictwa, co każdy szanujący się literaturożerca stwierdzi natychmiast, przywołując przed oczy logo jednej z najpoczytelniejszych oficyn wydawniczych.
Jak wspominałem mój avatar odzwierciedla moją skromność. Nie wspominałem? Och, literówka! Skromność, tak! Żadnych wodotrysków, tylko czerń i biel niezakłócona szpetnymi szarościami. Pociągła, klarowna linia uszu przechodząca w nieskazitelny owal twarzy podkreślony przez nieśmiertelną muszkę - stygmat dżentelmena!

8)
_________________
Auri Sacra Fames
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-17, 12:14   

Święta tuż, tuż, zatem pora na świąteczny wygląd XD

_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14