FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkania w Warszafce ;P
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-20, 12:20   

Happy spamming. xD

Dobra więc co z tym łikendem 15/16 grudnia. Dobrze by było aby wpisały się osoby które chciałyby się pojawić i mają taką możliwość - wiem, żę wszyscy by chcieli, Wafka tak wspaniała jest, a przewodnik wszędzie trafi. xDDD Jakbyśmy wiedzieli ile osób, to by można byłoby pomyśleć na noclegami i jak to wsio zrobić.

PS. 16 grudnia muszę być na zajęciach, mam egzamin, ale w sobotę mogę siedzieć do nocy i urwać się z czegoś tam. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-20, 12:30   

MadMill napisał/a:
a przewodnik wszędzie trafi. xDDD


Jakby co ja się nie gubię w podziemiach Dworca Centralnego. :P I Wyprowadzę każdego bez zbędnego kluczenia :P Więc pisać, kto może się pojawić.

Osoby spoza Warszawy:
Elektra
Jeke
Zła (o ile da sie namówić, jak bedzie miała wolne)
Asu
ASX
Galvar (???)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-20, 13:14   

Jak z noclegiem :?: Czy Jeke przyjedzie pociągiem czy carem i czy w drugim wypadku mnie zabierze ze sobą :?: Głównie od tego zależy mój jakikolwiek przyjazd.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-11-20, 13:42   

Asu napisał/a:
Jak z noclegiem

Myślę, że gdyby była odpowiednia liczba osób, to można by rozejrzeć się za schroniskiem (trochę wcześniej niż ostatnio ;) ), ewentualnie spróbować pomarudzić Banszi (ale tu widzę pewien problem, jako że Banszi ostatnio jest chyba zajęta i nie ma czasu na forum).
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-22, 11:34   

Galv może będzie. Poprosił w pracy o wolne na ten weekend (15/16), lecz nie jest pewne czy to wolne dostanie.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-22, 11:39   

Nabu napisał/a:
Galv może będzie. Poprosił w pracy o wolne na ten weekend (15/16), lecz nie jest pewne czy to wolne dostanie.

Tylko odpiszcie mu na FiRze, bo znów się poczuje pominięty... A swoją drogą dał dowód, że odwiedza Bibliotekarzy i do tego wnikliwie czyta szałta :))
Faktycznie, dobrze by było, żeby się z nim spotkać w realu, bo w cyberprzestrzeni jakoś się chłopak zamyka w swoim świecie...
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-22, 11:44   

Już postaram się o to zadbać żeby przyjechał :-P W końcu dobrze by go było poznać wreszcie w realu :-)
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
jeke 
Maruda


Posty: 140
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-27, 08:24   

Wybaczcie, wybaczcie - niestety nie dam rady przyjechać 03.12. Trochę się pokomplikowało i w tym terminie jestem uziemiona w Łodzi.
15.12 jak najbardziej pasuje, jeśli termin jest nadal aktualny ;)
_________________
Pisząc nie trzeba tak wyczerpywać przedmiotu, aby nic nie pozostało dla czytelnika. Nie chodzi wszako o to, aby ludzie czytali, ale aby myśleli - Monteskiusz
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-27, 08:54   

Chlip chlip ;(

No nic, szkoda i to wielka. No ale ten 15 grudnia to ma być na 100%. :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-11-27, 09:12   

No to kto zamawia schronisko? ;) I ile będzie chętnych osób?

Jeke,
Elektra,
ASX,
Brujka (?)
Metz (?)
Regissa (?)
Asu (?)
Toudi (?)
Galv (?)


To z przyjezdnych. A pozostali?
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-11-27, 09:16   

Elektra napisał/a:
Toudi (?)

odpada 0 kasy i 0 czasu
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-27, 09:27   

Elektra napisał/a:
Asu (?)

Ja też odpadam. Zła ma akurat ten weekend wolny i jedziemy złożyć świąteczną wizytę rodzinie we Wrocławiu.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-27, 17:51   

Mam strasznie zakręcony grudzień i dlatego odpadam. Muszę mieć chociaż jeden weekend żeby się poskładać do kupy. Miłej zabawy //piwo
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-11-27, 18:26   

Dobra.. to jasno wyraźnie i dużymi literami niech ktoś napisze:
- którego się spotykamy
- o której
- gdzie
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-27, 18:30   

Elektra napisał/a:
Metz (?)


A ja skąd na tej liście? O_o Z chęcią bym pojechała żeby się z wami spotkać, ale mam w tym czasie zajęcia na uczelni ;)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-11-27, 20:45   

makatka napisał/a:
- którego się spotykamy

15 grudnia
makatka napisał/a:
- o której

Nie wiadomo
Cytat:
- gdzie

W Warszawie :mrgreen:
A na poważnie, to też nie wiadomo :P

Śpioszek napisał/a:
A ja skąd na tej liście? O_o


Z werbunku :P ? Tak drobna sugestia od Elektry: "Przybywaj //buu "
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-11-27, 21:10   

To w końcu nie 1-2 :shock: ?
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-12-04, 22:48   

Do 15stego zostało 10 dni. Dziś jak siedzieliśmy z Maglem przy piwku //piwo to stwierdziliśmy, że dużo czasu to nie zostało. Wypadałoby coś wiedzieć, bo nie wiemy czy szukać po schroniskach czy inne takie sprawy. //panda
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-04, 22:52   

Szukać. Schronisk. Tzn. dowiedzieć się, gdzie są jakieś w miarę w centrum miasta. I czy trzeba rezerwować pokój. Jak na razie wydaje mi się, że dla 5-6 osób by trzeba.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2007-12-05, 17:13   

Ja mam niezłe schronisko :P
Jazz-Pol się nazywa ale jest daleko od centrum.
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-12-09, 19:31   

Proszę myśleć i sie decydować wstępnie, schronisko niby mamy. No i podajcie o której na którym dworcu się kto zjawi. Ja mam zajęcia i muszę wiedzieć, co i kiedy aby wiedzieć jak się urwać. ;) Więc info mile widziane do piątku. ;P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-10, 10:08   

Wstępnie deklaruję przyjazd, ale nie mam zielonego pojęcia na którą część Warszawy przyjechać - zachodnią, wschodnią czy centralną (są może jeszcze jakieś :?: ;) ), że nie wspomnę już o innych szczegółach o których rad bym się dowiedzieć. :-P Im więcej informacji, tym lepiej.
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-10, 10:46   

Centralną!

A o jakie inne szczegóły Ci chodzi? Daj pytania, postaramy się na nie odpowiedzieć. ;)

My z Galvem przyjedziemy najprawdopodobniej na 14 (jeśli przyjedziemy, bo ja na 100% jeszcze nie wiem, a Galv się boi sam jechać ;P). Właśnie na dworzec centralny.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-12-10, 13:52   

Dobra schronisko w którym chcieliśmy was ulokować jest nieczynne do 21 grudnia (czy coś w tym stylu). Za to znalazłem inne trochę dalej od centrum.
http://www.hostelkarolkowa.pl/ - nocleg za 36 zł w pokoju wieloosobowym, ewentualnie dla 4 osób pokój z TV + lodówka, za 50 zł od łóżka (czyli 200 zł). Można zarezerwować sobie miejsca poprzez formularz na stronie.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-11, 11:37   

Elektra napisał/a:
Centralną!

A o jakie inne szczegóły Ci chodzi? Daj pytania, postaramy się na nie odpowiedzieć. ;)

My z Galvem przyjedziemy najprawdopodobniej na 14 (jeśli przyjedziemy, bo ja na 100% jeszcze nie wiem, a Galv się boi sam jechać ;P). Właśnie na dworzec centralny.


Takiemu to dobrze... Nie dość, że nie będzie sam jechał w nieznane, to w razie czego będzie miał go Kto potrzymać za rączkę, podnieść na duchu, a w razie czego ochronić. ;)
Mi, niestety, pomimo szczerych chęci, nie udało się znaleźć ochotników w B-stoku do najazdu na Warsaw City. :-P Najwyraźniej wszyscy się boją. ;)

Jazda pociągiem w pojedynkę to nie dla mnie (zbyt wiele traumatyczno-zabawnych doświadczeń, ze wskazaniem na to pierwsze :-P )), dlatego podejmę wyzwanie ( ;) ) przybycia autobusem.
Według informacji PKS, pojazd ma ponoć przyjechać z B-stoku do Warszawy Centralnej około godz. 10.15 (właściwie chyba tylko ten kurs wchodzi w grę, bo następny jest już znacznie później). Gdybym wiedział, kiedy ktoś się będzie "kręcić" w pobliżu, to grzecznie bym zaczekał i nie "rozłaził się" wówczas zanadto. :-P Rodzą się zatem pytania: kto, o której, a przede wszystkim czy w ogóle zjawi się, żeby mnie wziąć pod opiekuńcze skrzydła:?: :-P
Oczywiście, w razie czego, mogę poczekać na desant Elektro-Galvarowy - nie ma problemu (optymistycznie zakładając, że dojedzie{my}, a w międzyczasie troszkę pozwiedzać stolicę wokół Dworca Chaosu.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-12-11, 11:43   

ASX76 napisał/a:
Nie dość, że nie będzie sam jechał w nieznane, to w razie czego będzie miał go Kto potrzymać za rączkę, podnieść na duchu, a w razie czego ochronić.

//panda //zaskoczony xD
ASX76 napisał/a:
dlatego podejmę wyzwanie ( ;) ) przybycia autobusem.

Masochista. o.o Trzymam kciuki. :D
ASX76 napisał/a:
Według informacji PKS, pojazd ma ponoć przyjechać z B-stoku do Warszawy Centralnej około godz. 10.15

Ja muszę pobyć na uczelni trochę dłużej jednak, chociaż to wszystko i tak wyjdzie w praniu, czyli w czasie porannych zajęć. W pobliżu są Złote Tarasy czyli centrum handlowe, można się poszwędać po nim. Ja będę przed 14stą. Mogę być także przed 12stą. To wszystko wyjdzie jak napisałem wcześniej w czasie zajęć.
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-11, 11:48   

ASX76 napisał/a:
Jazda pociągiem w pojedynkę to nie dla mnie (zbyt wiele traumatyczno-zabawnych doświadczeń, ze wskazaniem na to pierwsze :-P )), dlatego podejmę wyzwanie ( ;) ) przybycia autobusem.


Eee... te przeżycia musiały być nieźle traumatyczne, jeśli wolisz autobus. I to jeszcze o takiej wczesnej porze.

ASX76 napisał/a:
Gdybym wiedział, kiedy ktoś się będzie "kręcić" w pobliżu, to grzecznie bym zaczekał i nie "rozłaził się" wówczas zanadto. :-P Rodzą się zatem pytania: kto, o której, a przede wszystkim czy w ogóle zjawi się, żeby mnie wziąć pod opiekuńcze skrzydła:?: :-P
Oczywiście, w razie czego, mogę poczekać na desant Elektro-Galvarowy - nie ma problemu (optymistycznie zakładając, że dojedzie{my}, a w międzyczasie troszkę pozwiedzać stolicę wokół Dworca Chaosu.

Proponuję zastosować tę opcję. I od razu nastawić się na czekanie. A w tych Złotych Tarasach to możesz sobie np. pójść do kina, to na pewno nie będzie Ci się dłużyć oczekiwanie.

No i proponowałabym podzielić się numerem komórki np. z Madem. Albo Maegiem. Żebyście się jakoś potem znaleźli.

No i jeszcze opis postaci. Żeby było wiadomo, za kim się rozglądać.

Czy pasuje Ci zapłacić jakieś 50 zł za nocleg?
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-11, 12:19   

Ja tam jestem niespotykanie cierpliwy, tak więc no problem, a chętnie się sam porozglądam tu i ówdzie, a przy okazji sprawdzę, czy się nie zgubię. ;)


Rysopis "ubrankowy": czarna czapka z małym, białym znaczkiem z przodu (coś podobnego do tego ---> √, tyle, że bardziej rozpłaszczone), mocno granatowa kurteczka (firmy Bear), brązowe buciki z traktorowatą podeszwą, spodnie: dżinsowe lub czarne. Wzrost (w butach): około 180 cm.
Blada twarz (zabójca o twarzy dziecka ;) ), bez zarostu, oczy (podobno) niebieskie. Nie wiem, co by tu jeszcze dopisać... Aha, kocie ruchy. :-P
 
 
grubshy 
Chlod Mego Serca


Posty: 209
Skąd: Ja tutejszy...
Wysłany: 2007-12-11, 13:43   

ASX76 napisał/a:
Mi, niestety, pomimo szczerych chęci, nie udało się znaleźć ochotników w B-stoku do najazdu na Warsaw City. :-P Najwyraźniej wszyscy się boją. ;)


Mnie nie spytales... chlip... (nie, zebym mial mozliwosci, ale nie moge przegapic okazji by pomarudzic : P)
_________________
We are the Dwarfs. You will be decapitated. Resistance is futile.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-11, 14:10   

grubshy napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Mi, niestety, pomimo szczerych chęci, nie udało się znaleźć ochotników w B-stoku do najazdu na Warsaw City. :-P Najwyraźniej wszyscy się boją. ;)


Mnie nie spytales... chlip... (nie, zebym mial mozliwosci, ale nie moge przegapic okazji by pomarudzic : P)


Wiedziałem, że i tak nic z tego nie będzie (to żaden cud, jeno zwykła telepatia :-P ), więc nie chciałem niepotrzebnie zawracać uczonej głowy takim "drobiazgiem", Panie Marudo. :-)

Elektra :arrow: Jestem przygotowany na najgorsze. Również na to, żeby zapłacić 50 zł za nocleg, o ile będą to luxusy, a nie jakaś piętrowa prycza sklecona z desek tępą siekierą. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13