FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Geisha
Autor Wiadomość
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-18, 10:24   Geisha

Przyuważone:

B i N próbują się pogodzić przy pożywnym sushi. Czy N uda się udobruchać smutną B, i co musiał jej zrobić, że wygląda jak zbity piesek? Och te jego oczy, muszę się wam przyznać, że ja nie mogłabym się długo na niego gniewać.

you know you love me,
plotkara



Nie wiem czy dają tutaj najlepsze sushi w mieście, ale na pewno dobrze jest tutaj bywać. To modna knajpa. Tak widziałem ceny, ale przecież masz forsy jak lodu. Korzystaj, póki możesz. Za dwa tygodnie pewnie inna knajpa będzie modna.


obrazek ze strony: http://www.geisharestaurant.com/space/index.html
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-21, 21:44   

Kolacja trwała już chyba sto lat. Tak się przynajmniej Blair wydawało. Carter był niesamowicie nudny. Jeżeli nie opowiadał o tym jak karmił sieroty gdzieś w Afryce, to mówił o roli jaką przeznaczył mu jego ojciec w firmie. Wieczór dłużył się w nieskończoność. - Naprawdę powinnaś kiedyś pojechać z jakąś misją do Mali... Zupełnie zmieniłoby to Twój pogląd na świat. - powiedział z uśmiechem. - Ale ja tu gadam o sobie, i pewnie Cię zanudzam. Opowiedz mi co słychać u Ciebie. - wyglądało na to, że nie ma w nim nawet kropli z tego niegrzecznego chłopca, jakim był wcześniej.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-01-21, 22:59   

-Mali... brzmi jak dużo islamu i mało bieżącej wody-wypiła odrobinę sake -Co do zanudzania to rzeczywiście, liczyłam na ekscytujące szaleńcze przygody a nie ulotkę Amnesty International. A u mnie niewiele się zmieniło. Jedną nogą jestem już w Yale, moi rodzice się pożegnali, więc mam do dyspozycji wspaniałą posiadłość pod Paryżem. A około rok temu Archibald zniknął na dobre z mojego życia. Od tamtej pory nie znalazłam nikogo na tyle interesującego aby zastąpił go na stałe u mojego boku -rzuciła mu spojrzenie spod rzęs. Seksapil
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-22, 13:24   

Miło było obserwować jak Carterowi zaświeciły się oczy do Blair, kiedy uśmiechała się tak jak to tylko ona potrafi i pozwoliła by kasztanowe włosy zsunęły się z jej karku.
- Well - jego głos przez moment nabrał piskliwości, ale zaraz Carter odchrząknął i wrócił do męskiego głosu. - I didn't know that you are taking thing casual right now.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-01-23, 02:00   

-What's wrong with casual? Sometimes it's healthy. And it can be interesting too.- puściła do niego oczko i nachyliła się w bliżej niego -Nie sądzisz?- zapytała jakby od niechcenia oblizując opuszek palca, na który spadła jej odrobina wasabi i spojrzała mu prosto w oczy. Patrzyła w nie jakby miała minąć cała wieczność nim opuści wzrok.
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-23, 11:34   

- Nie widzę w tym nic złego... - uśmiechnął się szeroko i sięgnął po swoje sake. - Po prostu nie potrafię sobie wyobrazić Blair Waldorf, umawiającej się na randki. Dla mnie zawsze byłaś typem związkowym. Ale jak widać wszystko się zmienia.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-01-23, 12:10   

-Nic dziwnego. Nate and I... we have been dating since kindergarten. -sięgając po swoją czarkę musnęła jego dłoń. -A teraz, skoro jestem wolna mogę spędzać czas w bardzo przyjemny sposób. Z kimkolwiek mam ochotę. -znów spojrzała mu w oczy i odgarnęła włosy z ramienia przejeżdżając po nim powoli ręką.
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-23, 18:27   

-Right... Kindergarten. - kiwnął głową i uśmiechnął się w jakiś trudny do zdefiniowania sposób. - Well... Let me buy you a drink, w jakimś przyjemniejszym miejscu. A potem porozmawiamy o przyjemnym spędzaniu czasu we dwoje. - zaproponował i dał znak kelnerowi, żeby ten przyniósł rachunek.
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-01-23, 18:43   

-Tylko pójdę poprawić makijaż. -powiedziała wstając od stołu. -A ty w tym czasie pomyśl do jakiego wspaniałego miejsca zabierzesz mnie na drinka. -dodała ze śmiechem.
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-01-24, 00:21   

Po parunastu minutach Blair wróciła uśmiechnięta -I cóż postanowiłeś Baizen? Do kąd mnie teraz porwiesz?
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
KapitanOwsianka 
plotkara

Posty: 2736
Skąd: Od wujcia fotela
Wysłany: 2010-01-24, 11:33   

Carter właśnie podpisywał się na rachunku, kiedy Blair wróciła. Podniósł się i zapiął swoją szarą marynarkę. Uśmiechnął się do niej. - Zdecydowanie...

przeniesienie akcji
_________________
"I'm awesome"
"Two words: no tongues."
"I'm so happy for you I'm gonna go vomit now."

Miewam napady wściekłości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14