FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Filmy w czasopismach
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-05-19, 08:54   

Od czwartku 21 maja w kioskach będzie dostępna nowa seria dvd. Tym razem nie w czasopismach. Jako oddzielne "książki". Nazywa się to Wielka Kolekcja Westernów. Pierwszy film ("książka") ma kosztować 9,87 zł. Będzie to Siedmiu Wspaniałych. A potem: Dobry, zły i brzydki, Butch Cassidy i Sundance Kid, Za kilka dolarów więcej, Powieście go wysoko, W samo południe, Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Garść dynamitu, Rio Grande, Alamo, 15:10 do Yumy, Szybcy i martwi, Przełęcz złamanych serc, Major Dundee, Silverado, Mściciel z Laramie, Zaginione, Kasia Ballou, Hud, Rio Lobo, Zawodowcy, Propozycja (western australijski według scenariusza Nicka Cave), Wystrzałowe dziewczyny, Wielki mały człowiek, Nevada Smith, Geronimo: amerykańska legenda, Jeźdźcy z nikąd, Ostatni pociąg z Gun Hill.

Podkreśliłem swoje typy. Szkoda, że tak mało współczesnych na tej liście. Brakuje Bez przebaczenia na przykład.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Retiarius 


Posty: 158
Wysłany: 2009-05-20, 09:03   

Następne pewnie po 3 dychy... chociaż jest kilka kuszących...

Siedmiu Wspaniałych*. A potem: Dobry, zły i brzydki, Butch Cassidy i Sundance Kid, Za kilka dolarów więcej, Powieście go wysoko, W samo południe, Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Garść dynamitu, Rio Grande, Alamo, 15:10 do Yumy, Szybcy i martwi, Przełęcz złamanych serc, Major Dundee, Silverado, Mściciel z Laramie, Zaginione, Kasia Ballou, Hud, Rio Lobo, Zawodowcy, Propozycja (western australijski według scenariusza Nicka Cave), Wystrzałowe dziewczyny, Wielki mały człowiek, Nevada Smith, Geronimo: amerykańska legenda, Jeźdźcy z nikąd, Ostatni pociąg z Gun Hill.

Brakuje "Outlaw Josey Wales". :-(

* IMO jestem na nie. Zrzynka z wiadomo czego.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-05-20, 10:11   

Z tej listy zakupiłbym:

:arrow: Dobry, zły i brzydki
:arrow: Za kilka dolarów więcej
:arrow: Powieście go wysoko
:arrow: W samo południe
:arrow: Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
:arrow: Garść dynamitu

Widziałem znakomitą większość z proponowanych tytułów ale tylko te bym zakupił jako warte wydania moich pieniędzy. Na liście nie ma takich dobrych filmów jak: Rio Bravo (nie szkodzi, i tak mam swój egzemplarz na dvd :mrgreen: ), Tombstone, Bez przebaczenia, Dzika banda czy też Pat Garrett i Billy Kid.

Cytat:
IMO jestem na nie. Zrzynka z wiadomo czego.

Też wolę oryginał.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-05-21, 06:32   

Fajnie że się to ukaże, sporo zakupię pewnie, ale rzeczywiście dobór niezrozumiały. Jeśli miała być np. klasyka to powinno się w tym znaleźć np: W samo południe. Poza tym koli w oczy brak tych które wymieniacie, przede wszystkim Bez przebaczenia, Dzika banda, Tombstone, Rio Bravo nawet nie wspomnę. Szkoda.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-05-21, 08:32   

Tomasz napisał/a:
Jeśli miała być np. klasyka to powinno się w tym znaleźć np: W samo południe.

Jest przecież (z tego co wymieniał Romulus) :-P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-05-21, 11:46   

Jest, jest...

Siedmiu Wspaniałych to rewelacyjny niby - remake. Tak dobry, że zaliczany do klasyków kina. Jasne, że z uwagi na wrażliwość poszczególnych widzów, lepszym może się wydawać film Kurosawy. Ale, moim zdaniem, westernowa wersja nie ma czego się wstydzić.

Swoją drogą, nie mogę jej znaleźć. Nie ma w moim kiosku ani w Empiku. Muszę się zmobilizować i przetrząsnąć salony prasowe w galerii. Może nie dosłali jeszcze :-|

A szukając Siedmiu Wspaniałych, wpadła mi w ręce inna kolekcja książkowo - filmowa. Wypuszczona przez magazyn Show (cokolwiek to jest). Składa się z 8 "niezapomnianych" filmów o miłości. Szczerze mówiąc, 6 z nich mozna sobie darować (Masz wiadomość, List w butelce, Bodyguard, Miss Agent, ileś tam dni na miłość, i coś jeszcze).

Obecnie, tj. od 12 maja dostępna jest 4 część tej kolekcji, PRZEMINĘŁO Z WIATREM. Nabyłem, oczywiście, bo to jeden z moich ulubionych filmów. Podobnie, jak z POTOPEM - nie ma świąt bez tego seansu. Ostatnio był w Wielkanoc na TVN7. Teraz już mam w kolekcji swojej. "Książka", do której film jest "dodatkiem" to oczywiście osiemnastostronnicowy stek pierdół i oczywistości wygrzebanych z sieci.

Pamiętać należy także o dacie 23 czerwca 2009 r. Tego dnia zadebiutuje Casablanca, którą też chcę sobie kupić.

Cena filmów to prawie 22 złote.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-05-21, 20:47   

Romulus napisał/a:
Jest, jest...

Siedmiu Wspaniałych to rewelacyjny niby - remake. Tak dobry, że zaliczany do klasyków kina. Jasne, że z uwagi na wrażliwość poszczególnych widzów, lepszym może się wydawać film Kurosawy. Ale, moim zdaniem, westernowa wersja nie ma czego się wstydzić.

Swoją drogą, nie mogę jej znaleźć. Nie ma w moim kiosku ani w Empiku. Muszę się zmobilizować i przetrząsnąć salony prasowe w galerii. Może nie dosłali jeszcze :-|

A szukając Siedmiu Wspaniałych, wpadła mi w ręce inna kolekcja książkowo - filmowa. Wypuszczona przez magazyn Show (cokolwiek to jest). Składa się z 8 "niezapomnianych" filmów o miłości. Szczerze mówiąc, 6 z nich mozna sobie darować (Masz wiadomość, List w butelce, Bodyguard, Miss Agent, ileś tam dni na miłość, i coś jeszcze).

Obecnie, tj. od 12 maja dostępna jest 4 część tej kolekcji, PRZEMINĘŁO Z WIATREM. Nabyłem, oczywiście, bo to jeden z moich ulubionych filmów. Podobnie, jak z POTOPEM - nie ma świąt bez tego seansu. Ostatnio był w Wielkanoc na TVN7. Teraz już mam w kolekcji swojej. "Książka", do której film jest "dodatkiem" to oczywiście osiemnastostronnicowy stek pierdół i oczywistości wygrzebanych z sieci.

Pamiętać należy także o dacie 23 czerwca 2009 r. Tego dnia zadebiutuje Casablanca, którą też chcę sobie kupić.

Cena filmów to prawie 22 złote.


No jest, jest, ja przegapiłem. Ale jednak paru tytułów brakuje. O ile jeszcze rozumiem że Rio Bravo było w podobnym wydaniu w kolekcji z GW to innych braków nie da się wytłumaczyć. Przy okazji Proposition to tam średnio pasuje, bo jeśli western potraktujemy jako obowiązkowo w scenerii Dzikiego Zachodu to Australia nijak nie spełnia tego wymogu. No i ten film mam to mogli coś innego dać :P Choćby takie cuś jak Ostatni żywy bandyta, którego bardzo lubię a na dvd jeszcze nie widziałem. Ale i tak będzie sporo fajnych filmów.
Pierwszy już mam, kupiłem na stacji benzynowej, a potem widziałem dosłownie wszędzie, w każdym odwiedzonym kiosku, w empiku itd.
A Przeminęło z wiatrem i Casablancę tak jak i Rio Bravo kupiłem w wydaniu kolekcji GW, jeszcze parę wyśmienitych filmów wtedy wydali, chociażby Amadeusza. To była pierwsza taka niby książkowo-filmowa kolekcja.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-05-22, 08:14   

Spis i harmonogram wszystkich filmów znajduje się tutaj:
http://www.literia.pl/pro..._westernow.html
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-05-22, 19:32   

Nie wiem czy dobrze tytuł zapamiętałem, ale obejrzałbym chętnie i zakupił w takiej kolekcji "Człowieka zwanego koniem" i chyba była też kontynuacja tego. Ktoś pamięta?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-05-23, 16:37   

"Człowiek zawany Koniem" z Richardem Harrisem - były ponoć jeszcze dwie części - "Powrót" i "Triumf" - widziałem dwa pierwsze. A "Geronimo" czy "Tombstone" to przeciętne western - większość klasycznych jest o niebo lepsza. W kolekcji brakuje kilku znakomitych westernów z Johnem Waynem - "Dyliżans", "Rzeka Czerwona", "Poszukiwaczy" czy "Fort Apache". Słabe są "Rio Grande" - trzeci część trylogii kawaleryjskiej Forda, "Wystrzałowe dziewczyny", "Alamo", "Szybcy i martwi". Z Eastwooda ewidentnie brakuje "Za garść dolarów" (też wzorowane na Kurosawie", "Niesamowitego jeźdzca", "Mściciela" i "Wyjętego spod prawa Josey Wales".
Polecam za to "Majora Dundee" - mało znany western Sama Peckinpaha z najlepszą rola w karierze Charltona Hestona, do tego Richarda Harris i James Coburn. Bardzo dobry jest też "Nevada Smith" i "Przełęcz Złamanych Serc' (na podstawie powieści Alistaira MacLeana)
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-05-24, 12:33   

No ja chyba też widziałem dwie części. O trzeciej nawet nie słyszałem.
A do narzekania na braki dopiszę dwa tytuły, bardzo różne ale o ważnych postaciach: "Wyatt Earp" i "Pat Garrett i Billy Kid".
No i jeszcze nieśmiertelne "Młode strzelby" :)
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2009-05-24, 12:42   

Garść dynamitu, jeden z najlepszych westernów ever. Ale już mam.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-05-28, 15:58   

Ostatnia część kolekcji "sensacyjnej" VIVY już w kioskach. MICHAEL CLAYTON z Georgem Clooneyem już dostępny za 18,98 zł. A poprzednie filmy z tej kolekcji można dostać oddzielnie za 9,98 zł, czyli nie trzeba już kupować tego magazynu męczącego (widziałem reklamę pierwszej części trylogii Bourne'a).

Michael Clayton to film ciekawy i inteligentny, ale - jeśli chodzi o intrygę, przereklamowany ociupinkę. Zagrany świetnie przez trio: Clooney, Wilkinson i, przede wszystkim, Tilda Swinton. Zakończenie mnie rozczarowało bo "zaleciało" Hollywoodem. Lepiej byłoby bardziej pesymistycznie to zakończyć a nie w stylu pierwszego sprawiedliwego, który zbawia świat. Bo to nie oskarżenie korporacji, tylko ciekawa historia kryminalna wykorzystująca motywy "korporacyjne": wielki biznes, anonimowość właściciela, chciwy managment, ciemne sprawki, machinacje i manipulacje. Nic nowego, ale opowiedziane zajmująco. Szkoda, że ze skiepszczonym zakończeniem. Ale nie można czasami mieć wszystkiego :-P
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
AdamB 


Posty: 815
Skąd: Pandora
Wysłany: 2009-05-28, 17:32   

Kupiłem Siedmiu Wspaniałych z serii Wielka Kolekcja Westernów. Książeczka bardzo ładnie wydana, klimatyczna a co do filmu to zauważyłem lekkie ziarno i oczywiście zero dodatków.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-06-18, 11:13   

Jest już kolejny "kąsek" z kolekcji westernowej: Butch Cassidy i Sundance Kid z Paulem Newmanem oraz Robertem Redfordem. Film rewelacyjny. I ta piosenka: Raindrops keep falling on my head...
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2009-06-18, 12:44   

...i z Bobem Dylanem...
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2009-06-18, 21:20   

Fidel-F2 napisał/a:
...i z Bobem Dylanem...
Hmm, ciekawe czy wytną Ci jednozdaniówkę.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-06-18, 22:44   

Mag_Droon napisał/a:
Fidel-F2 napisał/a:
...i z Bobem Dylanem...
Hmm, ciekawe czy wytną Ci jednozdaniówkę.

Jemu nie, ale tobie na pewno :mrgreen:
Nie kojarzyłem tego filmu z Bobem Dylanem. Western i Bob Dylan? Pat Garrett i Billy Kid. Ale tym chętniej sobie rychło obejrzę Butcha Cassidy i Sundance Kida.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2009-06-19, 10:43   

Fcuk, czyżby mi sie pomerdało?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-06-19, 17:49   

Fidel-F2 napisał/a:
Fcuk, czyżby mi sie pomerdało?

I to zdecydowanie - Bob Dylan zagrał, tak Rzymianin powiedział, w filmie "Pat Garrett i Billy Kid". Był nożownikiem w śmiesznym kapelusiku na głowie.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-06-19, 22:10   

Narzekaliśmy, że np. brak w kolekcji westernowej "Bez przebaczenia". No to właśnie od tego filmu 25 czerwca startuje kolekcja Przekroju i Vivy filmów Clinta Eastwooda
Z westernów będzie jeszcze "Niesamowity jeździec" i "Wyjęty spod prawa Joney Wales", a do tego oczywiście "Brudny Harry", "Tylko dla orłów", "Złoto dla zuchwałych", "Bronco Billy", "Rzeka tajemnic" i parę innych ciekawych tytułów. W sumie 20 filmów.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-06-19, 23:33   

Rzeka Tajemnic i Złoto dla zuchwałych - moje. A reszta - zobaczy się. Jeśli będzie Co Się Wydarzyło w Madison County to także kupuję - genialny melodramat.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2009-06-20, 17:34   

Romulus napisał/a:
Rzeka Tajemnic i Złoto dla zuchwałych - moje. A reszta - zobaczy się. Jeśli będzie Co Się Wydarzyło w Madison County to także kupuję - genialny melodramat.


Jest.
Oto spis:
1. Bez przebaczenia
2. Brudny Harry
3. Tylko dla orłów
4. Rzeka tajemnic
5. Złoto dla zuchwałych
6. Co się wydarzyło w Medison County
7. Prawdziwa zbrodnia
8. Siła magnum
9. Wzgórze rozdartych serc
10. Doskonały świat
11. Władza absolutna
12. Żółtodziób
13. Strażnik prawa
14. Niesamowity jeździec
15. Kosmiczni kowboje
16. Wyjęty spod prawa Josey Wales
17. Bronco Billy
18. Pula śmierci
19. Nagłe zdarzenie
20. Bird

standardowo co 2 tygodnie
jeszcze się nie zdecydowałem ale na pewno kupię pozycje 1, 3, 4, 5, 6, 9, 14, 16
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-07-29, 06:54   

Poza kolekcją Clinta Eastwooda VIVA wypuszcza także kolekcję Dobre Kino.

W ostatnim numerze (na okładce Edyta Górniak - "Artystka", Która Się Skończyła, Ale Nikt Jej Jeszcze O Tym Nie Powiedział Bo Dobrze Się Z Niej Drze Łacha), który w kioskach jeszcze przez tydzień - DOBRY ROK Ridleya Scotta. Taki leciutki filmik na wakacje z pięknymi okolicznościami przyrody (Prowansją) w tle i Russellem Crowe i Marion Cotillard (ech, te cudowne dołeczki, kiedy się uśmiecha...). Za 19,99.

A za tydzień, z nowym numerem, prawdziwy rarytas: BEZDROŻA. Polecam film gorąco, bo tym razem to perełka. Opowieść o dwóch dojrzałych facetach, którym się w życiu nie za bardzo wiedzie. Z okazji ślubu jednego z nich z bogatą panną ruszają na podróż kawalerską: objazd po kalifornijskich winnicach. Plan jest taki, aby kosztować wina. Ale oczywiście, nie będzie tak prosto. Film to taka tragikomedia, ale w oparach wina, słodko - gorzka, najlepiej oglądać z butelką wina pod ręką. I - co najważniejsze - można obejrzeć zarówno z kumplem, jak i ukochaną. Rewelacyjny film.
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=16677
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2009-07-29, 09:06   

Romulus napisał/a:
DOBRY ROK Ridleya Scotta

Dzięki za info - czaiłam się na ten film i - gdyby nie Twój post - niechybnie bym przegapiła.

Ale w Vivie - poza Edytą Górniak na okładce - jest jeszcze jeden hicior - wywiad z wybranką serca byłego premiera Kazimierza. Idę czytać - wszak wypada być na bieżąco z poetyczną stroną osobowości Isabel... ;)
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-07-29, 15:04   

Beata napisał/a:
Romulus napisał/a:
DOBRY ROK Ridleya Scotta

Dzięki za info - czaiłam się na ten film i - gdyby nie Twój post - niechybnie bym przegapiła.



Jesteś pewna, że warto na to wydać kasę? Nie sądzę... :-P
Wystarczy dołożyć dwa razy tyle i już na dobrą knigę wystarczy... Albo odłożyć kilka razy po 19,99 zł i kupić fajny serial np. pierwszy sezon "Gotowe na wszystko" czy "Chirurdzy".
W sumie znacznie bardziej się opłaci.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-07-29, 15:28   

ASX76 napisał/a:
Beata napisał/a:
Romulus napisał/a:
DOBRY ROK Ridleya Scotta

Dzięki za info - czaiłam się na ten film i - gdyby nie Twój post - niechybnie bym przegapiła.



Jesteś pewna, że warto na to wydać kasę? Nie sądzę... :-P
Wystarczy dołożyć dwa razy tyle i już na dobrą knigę wystarczy... Albo odłożyć kilka razy po 19,99 zł i kupić fajny serial np. pierwszy sezon "Gotowe na wszystko" czy "Chirurdzy".
W sumie znacznie bardziej się opłaci.

Bluźnierca. DOBRY ROK to nie arcydzieło, ale zapewnia przyjemne oderwanie się od rzeczywistości, miłe dla oka i sympatyczne. Warto, warto. Tak samo jak BEZDROŻA, bo są jeszcze lepsze.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-07-29, 15:54   

Romulus napisał/a:

Bluźnierca. DOBRY ROK to nie arcydzieło, ale zapewnia przyjemne oderwanie się od rzeczywistości, miłe dla oka i sympatyczne. Warto, warto. (...)


Od rzeczywistości i tak oderwiemy się po śmierci na amen, szkoda więc ją tracić przedwcześnie. ;)
Sporo jest filmów miłych dla oka i sympatycznych... Czy to znaczy, że jeśli ukażą się w cenie 19,99 zł trzeba je wszystkie kupić? :-P
Warto, owszem, przeznaczyć kasę na coś innego.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
AdamB 


Posty: 815
Skąd: Pandora
Wysłany: 2009-07-29, 16:03   

ASX76 napisał/a:

Warto, owszem, przeznaczyć kasę na coś innego.


Ale chyba nie na takie opery mydlane dla gospodyń domowych jak "Gotowe na wszystko" czy "Chirurdzy"??? :shock:
Domyślam się, że to żart... ;)
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2009-07-29, 18:19   

ASX76 napisał/a:
Jesteś pewna, że warto na to wydać kasę? Nie sądzę... :-P

No, prowokatorze jeden, Ty! //evil

Czasem warto wydać 19,99 (a nie prawie 40,- jak w Merlinie), żeby zobaczyć "nieróbstwo" w Prowansji według Petera Mayle'a przedstawione. Jakoś nie wydaje mi się, żebym miała szansę doświadczyć tego osobiście, więc chociaż sobie popatrzę... na bose nogi Russella Crowe'a... znaczy, tego... sprawdzę, czy Scott zekranizował książkę zgodnie z moimi wyobrażeniami. :-P
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14