Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row



FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
O (nie tylko szarych) komorkach
Author Message
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

@Romulus - ile GB pamięci warto mieć optymalnie w iphonie, uwgledniając aktualizacje do ios8? Ja teraz rozglądam się za 5c a 5s i wacham się między 16 GB a 32.
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

weź sobie więcej, w czym problem?
 
 
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

[quote="Fidel-F2"]weź sobie więcej, w czym problem?[/quote]
Nie wiem czy jest sens kupowania na zapas drożej czegoś czego nie spożytkuje, stąd pytanie do kogoś [u]kto jest użytownikiem[/u].
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

przecież to groszowe sprawy
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

[quote="Ł"]@Romulus - ile GB pamięci warto mieć optymalnie w iphonie, uwgledniając aktualizacje do ios8? Ja teraz rozglądam się za 5c a 5s i wacham się między 16 GB a 32.[/quote]
Ja bym wziął 32 giga, jeśli zamierzasz go mocno eksploatować. Sam używam 16 GB i dla mnie to wystarczy. Nawet z iOS8. Przy Piątce też dawał radę i nie było problemu większego z instalacją iOS8, jak i z używaniem. Przy Szóstce w ogóle nie ma o czym mówić.

Jeśli nie zamierzasz zawalać Piątki muzyką i zdjęciami, to 16GB powinno ci wystarczyć. Sam mam 4 "strony" aplikacji na Szóstce, wszystko zajmuje mi gdzieś 10 GB razem, z tego połowy tych aplikacji używam sporadycznie.
 
 
adamo0
Gentleman


Posted:     [ !!! ]

Też mam 16 GB i wystarcza na wszystko. Zaznaczam tylko, że praktycznie nie mam na nim plików muzycznych, bo używam Spotify. Zdjęć też nie mam jakoś super-mega dużo. Aplikacje i uaktualnienia mieszczą się bez problemu.
 
 
Ł
dziura w niebycie


Posted:     [ !!! ]

Dzięki Panowie, nakierowaliście mnie. Oczywiście fajnie byłoby kupić 32, ale 16nstek natłuczono więcej przez co częsciej przewija na allegro jakaś w fajnej cenie.

Telefonu używam bardziej jako do komunikacji i jako organizatora pracy - w sumie właśnie dlatego celuje w iphona, dla handoffu z mak-lapkiem.
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

Z innej mańki (bo to też temat o gadżetach). Przesiadłem się dziś na Windowsa 10. Poszło całkiem szybko i sprawnie. System śmiga. Choć wizualnie aż takiej wielkiej rewolucji nie było. Ale po użytkowaniu Windowsa 7 to i tak postęp do przodu. Z poziomu Pulpitu widać zmiany, choć nie aż tak rewolucyjne jak oczekiwałem. Chyba że sobie kupię monitor z ekranem dotykowym, ale w sumie po co mi to. Wkopuję się głębiej powoli i wygląda to nieźle. To jest - łatwo idzie się połapać, przejrzyste wszystko. Muszę pobawić się nowymi opcjami multimedialnymi i sprawdzić, czy mi się to spodoba.

Generalnie, po pierwszej godzinie użytkowania - aż takiej rewolucji nie dostrzegam, jednak jestem leszczem i się nie znam. Ale zmiany przyjmuję pozytywnie.
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

W takim razie uważaj, NIE INSTALUJ AKTUALIZACJI!
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

Hahaha, trochę przechwaliłem :) iTunes nie chce mi autoryzować komputera po aktualizacji systemu. Błąd pewnie do naprawy. Przez iTunes, które od czasu wprowadzenia iMusic zalicza wtopy i awarie. Ostatnia trwała ze dwa dni. Nie żeby mnie to jakoś bolało, ale irytuje.
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

Gdybyś jednak postanowił wrócić to tu jest poradnik jak to odinstalować:

http://www.dobreprogramy.pl/Jak-odinstalowac-Windows-10-i-wrocic-do-poprzedniego-systemu,News,65186.html

[quote="Łukasz Tkacz (lukasamd)"]Jeżeli przeprowadziliśmy aktualizację, ale Windows 10 nam się z jakichś powodów nie spodobał, powinniśmy udać się do nowego panelu ustawień. Następnie przechodzimy do zakładki Aktualizacje i zabezpieczenia, a potem z menu po lewej stronie wybieramy pozycję Odzyskiwanie. To właśnie tutaj znajdziemy poszukiwaną opcję – oprócz funkcji resetowania komputera do stanu początkowego i uruchamiania w trybie zaawansowanym, widoczna będzie opcja przywracania wcześniejszego systemu operacyjnego. [/quote]
 
 
Romulus
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posted:     [ !!! ]

Mnie się spodobał. A po aktualizacji system mi śmiga na komputerze aż miło. iTunes też się "naprawiło" :)
 
 
Tixon
Ukryty Smok


Posted:     [ !!! ]

Ok, mam 10 i żadnych problemów.
To aż dziwne.
 
 
Młodzik


Posted:     [ !!! ]

Mnie w pewnym momencie 10 wykręciła niezły numer. Przez pół godziny nie mogłem uruchomić laptopa, bo po zalogowaniu wyskakiwał mi błąd krytyczny: Meny Start i Cortana nie działają. Na szczęście się ogarnął :P.
A, i sklep mi nie działa, ale to dla mnie bez znaczenia, nigdy z niego nie korzystałem.
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

Nie jestem zwolennikiem takiej gwałtownej przesiadki z dnia na dzień, poczekam aż ujawnią się wszystkie mankamenty, kto powiedział że 10 ma być tak samo dobra jak siódemka? No i te kwestie braku prywatności, wszystko co robisz ląduje w chmurze MS
 
 
Jander
Nonholik


Posted:     [ !!! ]

Ja wychodzę z założenia, że jak coś jest dobre to po co zmieniać. Z 7 zejdę jak się skończy wsparcie.
 
 
MORT
in emergency brea...


Posted:     [ !!! ]

Jak wyżej.
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

Telefon ma jakieś 400 MB wolnego miejsca, próbuję zainstalować aplikację 3MB i nieodmiennie dostaję informację, że brak miejsca. Nawet wyczyściłem kilkadziesiąt MB i dalej bez zmian. Ktoś podejrzewa możliwe przyczyny i ma pomysł na reakcję?
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

Matrix cię więzi.

A może zainstaluj na karcie pamięci?
 
 
Fidel-F2
Fidel-f2


Posted:     [ !!! ]

Wyczyściłem cash, uzyskałem 750 wolnego i poszło.
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

Mam nowy telefonik w powszechnie akceptowalnej cenie HTC 820. Z niewyjaśnionych powodów podczas pisania esemesów podpowiadał mi polskie wyrazy które po wstawieniu zamieniały się w polskawe, to było dla mnie zaskakujące, zabawne a końcu drażniące. Dziwaczne takie domyślne wyłączanie polskich znaków w obecnych czasach. :roll:
 
 
You Know My Name
Vortex Surfer


Posted:     [ !!! ]

Ech, od tygodnia mam One Plus 3. Prawie [i]doski[/i] telefon. Powrót do 5,5 cala przyjemny.
Świetny tak sprzętowo jak i z punktu widzenia użytkownika.
Świetny wyświetlacz, AMOLED, SD 820 inside, więc najlepsza dostępna grafika na pokładzie. Do tego root nie kasuje gwarancji, więc tańce, hulanka, swoboda.
Polecam.
 
 
Trojan


Posted:     [ !!! ]

hmm,
3 razy przecztałem twój post zanim zrozumiałem 75% z niego
 
 
utrivv
Roztargniony mag


Posted:     [ !!! ]

[quote="Trojan"]hmm,
3 razy przecztałem twój post zanim zrozumiałem 75% z niego[/quote]
Ja ci przetłumaczę --_-
od tygodnia ma One Plus 3. Prawie doski telefon. Powrót do 5,5 cala przyjemny.
Świetny tak sprzętowo jak i z punktu widzenia użytkownika.
Świetny wyświetlacz, AMOLED, SD 820 inside, więc najlepsza dostępna grafika na pokładzie. Do tego root nie kasuje gwarancji, więc hulaj dusza.
 
 
tr


Posted:     [ !!! ]

Od 3 tygodni mam chińczyka. A konkretnie - Xiaomi Redmi 3 za około 650 złociszy (czyli tak z co najmniej tysiączek mniej niż kosztuje ten One Plus 3). 5 cali, procek 8 rdzeniowy 1,5 GHz Snapdragon 616, 2GB RAMu, 16 GB pamięci, bateria 4100 mAh, aluminiowa obudowa, dual sim. Wszystko płynnie działa (nie grywam w gry na komórce, więc nie mam pojęcia jak na niej chodzą gry), ładuję komórkę co 3-4 dni...
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group