FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Lanserka
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-19, 09:15   

Carmilla napisał/a:
z tym to się zgadzam. też nie potrafię żyć bez kawy

A tam od razu żyć. Raz, że walory smakowe, dwa - bez kawy przysypiam.

Carmilla napisał/a:
A czy coś jest prestiżowe czy nie... nie, nie jest tak, że mnie to zupełnie nie obchodzi. Wolę mniej prestiżowe, bo tam mniej ludzi siedzi.

Ja nawet nie lubię pijać kawy poza domem. Z prostej przyczyny. Nie lubię gdy ktoś mi zagląda do kubka :mrgreen:

Carmilla napisał/a:
Tylko czegoś takiego jak chodzenie z kubkiem kawy to ja nie rozumiem - albo piję kawę w pracy, albo w domu, albo najchętniej - w kawiarni. Kupowania kawy na wynos nie rozumiem.

Nie no, ja tam rozumiem, że ktoś nie ma czasu, a przy tym potrzebuje dawkę kofeiny. Albo lubi pić na stojąco tudzież w ruchu.
Ja tylko nie rozumiem gdy ktoś kupuje kawę po to by tylko pokazać logo marki :mrgreen:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-06-19, 09:21   

Spellsinger napisał/a:
Nie no, ja tam rozumiem, że ktoś nie ma czasu, a przy tym potrzebuje dawkę kofeiny. Albo lubi pić na stojąco tudzież w ruchu.

mi to jest o tyle trudno zrozumieć, że dla mnie chwila z kawą to jednak powinna być chwila spokoju - tylko ja, kawa i najlepiej jeszcze ksiazka/gazeta. WIem, nie każdy musi mieć taki "nabożny" stosunek do kawy. Ale ja nawet kawę z tekturowego/plastikowego/styropianowego kubeczka pijam dopiero w ostatecznej ostateczności
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-19, 10:09   

Carmilla napisał/a:
mi to jest o tyle trudno zrozumieć, że dla mnie chwila z kawą to jednak powinna być chwila spokoju - tylko ja, kawa i najlepiej jeszcze książka/gazeta.

Jak jestem tutaj, w Krakowie to z kawą zaczynam przegląd forum i wiadomości z różnych serwisów. Jak jestem u siebie to wtedy zależy od pory roku. Albo poranna kawa na ogrodzie (ciepła wiosna, lato) lub u siebie w pokoju na skórzanym fotelu (zimna jesień, zima). I w domu pijam zawsze dwie, poranną i południową - tą drugą zawsze z kimś, nigdy samemu. Taki rodzinny rytuał, z którego będę musiał zrezygnować bo mój skarb nie pije kawy. No chyba, że będę pracował tam gdzie miałem praktyki. Kawa tam jest obowiązkowa XD Tyle jeżeli chodzi o kawowe rytuały ;)

Carmilla napisał/a:
Ale ja nawet kawę z tekturowego/plastikowego/styropianowego kubeczka pijam dopiero w ostatecznej ostateczności

Bo jesteś staromodna, nie bój się, to nie jest subtelna inwektywa XD bo ja też jestem w takim wypadku staromodny. Dla mnie kawa z takiego kubka to też jak nie ma nic lepszego pod ręką, a czuję że ja muszę :) My się lansujemy na staromodnych ;)

Lansjerka odwrotnie. Kubek na wynos w łapie jest nowoczesny, to wyraźny sygnał "patrzcie jak się spieszę, ledwo mam dla was czas" (poza takimi ludźmi, którzy faktycznie nie mają czasu, bo taka praca ;) ). Do tego oczywiście napoje energetyzujące by zachować przytomność umysłu "patrzcie, zawsze staram się być aktywny".
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-06-19, 10:15   

Spellsinger napisał/a:
zawsze z kimś, nigdy samemu. Taki rodzinny rytuał, z którego będę musiał zrezygnować bo mój skarb nie pije kawy

prawie zawsze sama, prawie nigdy z kimś - i to nie ulegnie zmianie, bo moje kochanie też nie pije kawy. Stąd ksiażka/gazeta - ona wprawsdzie też nie pije kawy, ale jest miłą towarzyszką i się nie krzywi, że ja piję :mrgreen:

Spellsinger napisał/a:
Bo jesteś staromodna

wiem. I tak kawa to w dodatku w filiżance być powinna. Fakt, to wynika z innych preferencji - lubię po prostu kawę małą i mocną, więc z kubka nijak :-)
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-19, 10:19   

Carmilla napisał/a:
ona

hy? :mrgreen: O rany, gazeta. Skrót myślowy, myślałem że kochanie XD

Carmilla napisał/a:
wiem. I tak kawa to w dodatku w filiżance być powinna. Fakt, to wynika z innych preferencji - lubię po prostu kawę małą i mocną, więc z kubka nijak

To jak moja mama. Ja właśnie nie przepadam za filiżankami. Wolę kubki, są pojemniejsze i z "mojego" kubka lepiej mi smakuje. Z filiżanek piję tylko w specjalne okazje jak święta, czyjeś urodziny itp. Kiedyś do kawy obowiązkowo był papieros. Na szczęście rzuciłem ;)

EDIT: Mam specyficzne preferencje smakowe. Bo bardzo lubię smak czarnej kawy zaprawionej nikotyną. Mmm... aż teraz poczułem :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-06-19, 12:43   

Spellsinger napisał/a:
hy? O rany, gazeta. Skrót myślowy, myślałem że kochanie

książka to też ona :mrgreen: i jedna i druga częściej są przy mnie niż moje kochanie. A kochanie to jednak zdecydowanie On //amor

Spellsinger napisał/a:
Kiedyś do kawy obowiązkowo był papieros

ja do kawy obowiązkowo coś słodkiego, albowiem kawę zawsze gorzką pijam. Swoją drogą jak łączyłam kawę albo gorzką herbatę z papierosem to mi się niedobrze robiło. W sumie papierosa, o ile to nie był mentolek to też chętnie czymś słodkim przegryzałam. Ale ja chyba nie jestem stworzona do fajek - podobało mi się palenie, ale same papierosy nijak nie smakowały... a różnych próbowałam.
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-19, 13:24   

Carmilla napisał/a:
Ale ja chyba nie jestem stworzona do fajek - podobało mi się palenie, ale same papierosy nijak nie smakowały... a różnych próbowałam.

E, podobało Ci się palenie? Sama czynność? Fakt zaciągania się dymkiem? Bo tego nie jestem w stanie rozgryźć. Ja paliłem dla smaku, miałem swoje ulubione. Parę lat temu były to Malborasy czerwone lub Lucky Strike. Teraz jak czasem popalam przy piwie to Camele, bo Malborasy są teraz takie jakieś dziwne. Kumpel namiętnie pali Westy Ice i czasem na sesji jak gramy, a fajek nie kupię (błąd, na 6 graczy - 5 palaczy, huh XD ) to go obkurzam.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-06-19, 14:11   

Spellsinger napisał/a:
E, podobało Ci się palenie? Sama czynność?

tak. Wprawdzie znałam mężczyzn (co ciekawe sami palili) twierdzących, że kobiety nie powinny palić, ale jednak paląca kobieta może być inspirującym widokiem. Ale mój obraz palącej kobiety ukształtowały stare filmy, gdzie kobiety paliły szczupłe papierosy w długich lufkach i wyglądało to pięknie. Niestety, ja tak pięnie palić nie umiałam a poza tym tamtymi czasy Vougi to był dla mnie spory wydatek.
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-19, 14:32   

Carmilla napisał/a:
Ale mój obraz palącej kobiety ukształtowały stare filmy, gdzie kobiety paliły szczupłe papierosy w długich lufkach i wyglądało to pięknie.

Audrey Hepburn? XD



Mam ten plakat powieszony nad kompem ;)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-06-19, 19:43   

Przede wszystkim :-) Choć i na innych starych filmach się widywało, ale innych to po nazwiskach ani tytułach już nie pamiętam... ale kto dziś tak palić potrafi?
Tak w jakiejś knajpie w części dla palących usiąść i zapali - to by dopiero była lanserka, a nie latanie po ulicy z kubkiem starbucksa albo innej kawy :mrgreen:
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-06-19, 23:00   

Carmilla napisał/a:
Choć i na innych starych filmach się widywało, ale innych to po nazwiskach ani tytułach już nie pamiętam... ale kto dziś tak palić potrafi?

Wtedy przede wszystkim uważano, że palenie jest zdrowe i sexy XD

Carmilla napisał/a:
Tak w jakiejś knajpie w części dla palących usiąść i zapali - to by dopiero była lanserka, a nie latanie po ulicy z kubkiem starbucksa albo innej kawy

Musiałaby to być niezwykle piękna kobieta, musiałaby palić z niezwykłym wręcz wdziękiem i musiałaby to być naprawdę burżujska knajpa ;)

A to może nie z filmu...



Ale fota wykonana przez Alfreda Eisenstaedta. Poluję na plakat A0 :)

...przez Ciebie naszła mnie ochota na papierosa, zwłaszcza że jestem po piwie...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2009-06-20, 08:39   

Carmilla napisał/a:
ale kto dziś tak palić potrafi?

Beata Tyszkiewicz :mrgreen: Oczywiście pali Vougi jak prawdziwa dama... Ja nie palę, nie lubię drażni mnie to ale nie wykluczone że jak będę miała kasy więcej to będę się 'lansować' z cieniutkim papierosem xD Tak jestem burżujem xP
Carmilla napisał/a:
a nie latanie po ulicy z kubkiem starbucksa albo innej kawy :mrgreen:

eee taaam :P Zresztą Spell napisał to parę postów wyżej. Osoby biorące kawy na wynos zazwyczaj nie maja czasu. Spieszą się do pracy/ na uczelnie/ gdziekolwiek więc po drodze chwytają kubek kawy i wsiadają do jakiegoś środka komunikacji miejskiej (np.). To normalne zachowanie
A teraz lans - czyli pokazanie, że jest się osoba zabieganą. Zresztą... taka kawa w Sb czy CH to nie kawa xD to 5% kawy i 95% mleka :P normalna kawe pije się w domu i kontempluje (poranna kawa i obserwowanie wschodu słońca *.*) a taką na wynos żeby mieć dobry napój pod ręką i połazić z nim po mieście ;)
Ja chcę Starbucksa w Łodzi T_T
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-06-20, 11:48   

Tanit napisał/a:
taka kawa w Sb czy CH to nie kawa xD to 5% kawy i 95% mleka

etam, espresso w CH, a nawet w Sb jest niezłe. Znaczy pijam podwójne espresso, oczywiście czarne :mrgreen: I jak toto zamówię i względnie szybko łyknę, bo się spieszę, to potem mogę wybiec i będę na miejscu równie szybko albo i szybciej niż osoba która idzie powoli z kubkiem kawy uważając by ta się nie rozlała, a potem pije taka podstygniętą, o ile jej nie rozleje po drodze.
A jak mam mieć kawę na drogę, to chyba wolę w termosie :mrgreen: Przynajmnej gorąca będzie. Tylko nie ma firmowego termosu Sb ani CH
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2009-06-20, 11:48   

Ja dla smaku i lansu lata temu paliłem Malborasy w miękkim opakowaniu z fioletową akcyzą, potem JPS, Rothmansy. W Salemach dla odmiany obrywałem "gwizdki". A na koniec robiłem skręty Malborki.Potem przestawiłem się z lansu na obcinanie kosztów. A na koniec rzuciłem aby umrzeć zdrowszym i mniej śmierdzącym.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-07-06, 23:23   

Pojechałam, byłam, zobaczyłam. Wyższość Starbucksa nad Coffe Heaven jest tylko jedna: na miejscu dają kawę w normalnym, ogromnym KUBASIE, a nie zawsze na wynos w tekturze. Ceny takie same, a do tego nie dają darmowej, czekoladowej posypki :P nie czułam się tam cool, może nie potrzebuję kubka z kawą, aby się taką poczuć O.o
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-07-07, 06:57   

Tyraela napisał/a:
Pojechałam, byłam, zobaczyłam. Wyższość Starbucksa nad Coffe Heaven jest tylko jedna: na miejscu dają kawę w normalnym, ogromnym KUBASIE, a nie zawsze na wynos w tekturze. Ceny takie same, a do tego nie dają darmowej, czekoladowej posypki :P nie czułam się tam cool, może nie potrzebuję kubka z kawą, aby się taką poczuć O.o

Tyraela, ale właśnie podawanie tak obrzydliwego napoju, jak kawa i to w kubasie bez tektury to wiocha :mrgreen: Zobacz, jaki Madonna nosi kubas. Albo pomniejsze "bóstwa" ;)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-07-07, 07:36   

Tyraela napisał/a:
Wyższość Starbucksa nad Coffe Heaven jest tylko jedna: na miejscu dają kawę w normalnym, ogromnym KUBASIE, a nie zawsze na wynos w tekturze

we Wroc. jest jedno CH (na Świdnickiej) gdzie kawę też podają w porcelanie. Nie poweim, że w kubasie, bo ja biorę esrpresso, to w filiżance podają. Ale Kapucino to chyba w mniejszych lub większych kubasach. Niestety, w pozostałych kawiarniach tej sieci to już tylko w tekturkach
I nie wiem czy w Sb jest coś takiego, ale w CH mnie urzekło cappucino z mlekiem sojowym - po pierwsze dlatego, że na krowie mam uczulenie, po drugie - wcześniej nie sądziłam, że sojowe da się ubić na pianę. I właśnie tam przekonałam się, że można
Romulus: skoro uważasz kawę za obrzydliwy napój, znaczy nie znasz się, co oznacza, że Twoje zdanie w tej materii też liczyć się nie może :mrgreen:
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2009-07-07, 07:45   

Carmilla napisał/a:
Romulus: skoro uważasz kawę za obrzydliwy napój, znaczy nie znasz się, co oznacza, że Twoje zdanie w tej materii też liczyć się nie może :mrgreen:

Romek to pewnie jakiś postsowiecki gieroj, który z presowieckim sentymentalizmem pija herbatę w szklankach z srebrnym koszyczkiem XD

Carmilla napisał/a:
ale w CH mnie urzekło cappucino z mlekiem sojowym - po pierwsze dlatego, że na krowie mam uczulenie, po drugie - wcześniej nie sądziłam, że sojowe da się ubić na pianę. I właśnie tam przekonałam się, że można

Mleko sojowe w kawie?! :shock:

A tak sobie teraz przypomniałem. Pamięta ktoś kawę zbożową Anatol? Da się toto jeszcze kupić gdzieś? :mrgreen:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Carmilla 
gołąbeczka


Posty: 500
Skąd: z miasta
Wysłany: 2009-07-07, 07:49   

Spellsinger napisał/a:
Mleko sojowe w kawie?!

sie ma uczulenie na krowie, a chce się czegoś innego niż czarne espresso, to i sojowe cieszy. Lepiej smakuje z kawą niż kozie :mrgreen:

Spellsinger napisał/a:
A tak sobie teraz przypomniałem. Pamięta ktoś kawę zbożową Anatol? Da się toto jeszcze kupić gdzieś?

chyba tak, w każdym razie jeszcze niedawno widywałam to w różnych supermarketach. Sprzedawane tak, jak herbata ekspresowa. Raz sobie kupiłam - ze dwie kawy sobie zrobiłam, resztę wywaliłam. Ze zbożówke to Inka rulez... and nothing else matters :mrgreen:
_________________
Recedite plebes! Gero rem imperialem
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2009-07-07, 09:27   

E!!!! Spamerstwo i offtopy....

Ale, swoją drogą, lansować się nie da takimi kawami starymi... :mrgreen: To już lepiej się przemóc i ze Starbucksa zamówić... Chociaż... Może lans na starą kawę byłby możliwy, ale jednocześnie jakiś wizerunek oldskulowego awangardowca musiałby temu towarzyszyć.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Caesar 
Batman


Posty: 119
Wysłany: 2009-07-11, 16:12   

Lansik musi być: buty Nike, polo Fred Perry, wąskie dżinsy :mrgreen:
A na serio, to właśnie takie postawy, jak tego chłopaczka z gimnazjum pokazują jakim jesteśmy nadal zaściankiem świata. Szkoda, że najbardziej podatne są na to dzieciaki.
_________________
"Nieszczęścia innych są nam obojętne, chyba że sprawiają nam przyjemność" Jules Renard
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-08-11, 15:50   

Byłam sobie na urlopie w Londynie i całkiem przypadkowo zakupiłam napój kawowy (bo to nie całkiem kawa) w jednym ze Starbucksów i to takich "na kółkach"... Tam tego na pęczki, obok innych sieciówek, więc dopiero kiedy wyrzucałam kubek (oj!!! a mogłam na allegro sprzedać!!! :-PP ) przypomniałam sobie o tej dyskusji na forum. Lansowanie się przez bywanie na kawie w sieciówkach to jednak straszna dziecinada. Zresztą, kawa z CH jednak znacznie lepsza :)
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-01-07, 13:02   

Nic nowego: http://www.wprost.pl/ar/2...acniacz/?I=1456 ale ciekawe, czy u nas na forum są tacy "wzmacniacze"? :) Dostęp do artykułu jest płatny, ale chyba można go sobie darować, bo sens jest uchwycony w tym co wisi za darmo.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2011-01-07, 13:08   

Z miejsca mogę wyróżnić dwie grupy - Orkanowcy i Magowcy. ;)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2011-01-07, 13:12   

To ja się na entuzjastę MAG-a łapię :mrgreen: Tylko nikt mi nie chce płacić za to :) Chociaż... Wcale taki bezkrytyczny chyba nie jestem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2011-01-07, 13:23   

Romulus napisał/a:
Wcale taki bezkrytyczny chyba nie jestem
I wcale nie musisz być. Za zalinkowanym artykułem.
Cytat:
Ku mojemu zdziwieniu wcale nie musiałem jej bezczelnie chwalić.
Strategia działania była bardziej wyrafinowana. Na kilku forach internetowych używanych przez mieszkańców Śląska założyłem fałszywe profile i pisałem o zwykłych problemach: korkach, dziurach w drogach, urzędnikach. A dopiero po jakimś czasie miałem niby mimochodem wspomnieć o firmie X w jakimś pozytywnym kontekście.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2011-01-07, 14:29   

Na forum gram.pl jeden użytkownik zarzuca drugiemu że jest takim lanserem Moskwy.
Początkowo wydawało mi się to zwykłą inwektywą ale po przeanalizowaniu większej liczby wypowiedzi przyznaję że oskarżenie nie było bezpodstawne.
Można chyba powiedzieć że Saika jest lanserką Islamu. Takie lansowanie nie dotyczy tylko produktów biznesowych.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2011-01-07, 15:09   

Jander napisał/a:
Orkanowcy i Magowcy.


i Przybyłkowcy.
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2011-01-07, 15:10   

Powergraphowcy to nie? :P
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-07, 15:52   

utrivv napisał/a:

Na forum gram.pl jeden użytkownik zarzuca drugiemu że jest takim lanserem Moskwy.

Putin robi mu przelewy ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13