FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-08-26, 15:28   



Konie zdobyczne
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2017-08-26, 18:59   

Łomatko! To się już nie da odzobaczyć! Nawet ten żbikopotwór ze stodoły Sab przeżył traumę. //evil
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15582
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2017-08-26, 19:11   

Na widok tak tęgich wojów wojska krzyżackie w popłochu spierdoliły z pola bitwy pozostawiając nawet konie. Kot też się usrał.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-08-26, 19:12   

Zamiast Caracali.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-08-26, 20:13   

Kotami zdobędziem konie, a końmi armaty!
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2017-08-26, 20:32   

A armatami? //mysli
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-08-26, 20:37   

Tak daleko myślą nie wybiegam. Poza tym hej, mamy koty, konie i armaty, czego nam więcej trzeba do szczęścia? //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2017-08-26, 21:04   

Piwa. Armtami zdobędziemy więcej piwa. Wtedy to już faktycznie będziemy mieli wszystko.
PS, kot jest bezkonkurencyjny, wygląda jak mój Imperator Miau, kiedy uświadamia sobie, że za chwilę go wsadzę do wanny.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15582
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2017-08-26, 21:28   

Stary Ork napisał/a:
Tak daleko myślą nie wybiegam. Poza tym hej, mamy koty, konie i armaty, czego nam więcej trzeba do szczęścia? //orc


Piwa i cycków, na Jowisza!! //orc
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-09-09, 07:03   

toto napisał/a:
Mam wrażenie, że ten rząd za cel dalekosiężny postawił sobie wyprowadzenie Polski z UE.
Napisałem w marcu. Teraz jestem tego pewien - ta partia jako cel dalekosiężny ma wyjście Polski z UE.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23101
Wysłany: 2017-09-09, 07:34   

Jeśli Makaron będzie cisnął na Merkel, to się zapewne będą ściślej integrować. Bez Polski. Zresztą, aktualnie naszym jedynym sojusznikiem w UE są tylko Węgry, które i tak nas sprzedadzą. Dla Węgrów jesteśmy wymarzonym zasobem, którym można handlować w negocjacjach z UE.

Też uważam, że celem tej prorosyjskiej partii, która u nas rządzi jest wyprowadzenie Polski z UE. Pani premier powiedziała, że nie chcą wyjścia z UE, co mnie w tym tylko utwierdziło.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2017-09-10, 07:30   

Brudziński na wiecu w Siedlcach: śp. prezydent był bohaterem. Tak, jak jego brat, prezes PiS, który ochronił Polskę przed "dżihadystami pragnącymi gwałcić polskie kobiety" //spell
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23101
Wysłany: 2017-09-11, 11:52   

Na Fejsie nikt mi nie potrafił udzielić odpowiedzi, więc może tu ją znajdę. Ktoś wie, kiedy będę przelewy tych bilionów euro, czy złotówek za reparacje od Niemiec? A kiedy od Rosji? Bo to niezłe sumki będą per capita, więc już bym się nastawił na jakieś miłe inwestycje. Plany poczyniłem.

Wprawdzie Soros mnie zdradził bo do dziś na przelew czekam za lipcowe protesty. Ale Waszczykowski chyba nie kłamałby w sprawie tych bilionów? Albo Prezes? Albo Pani Premier?

Ktoś, coś wie?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1625
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-09-11, 12:56   

Ale któryś tam, chyba Waszczykowski, dopuścił jednak taką możliwość, że niektórzy z tych protestujących protestują bo po prostu nie zgadzają się z aktualnie rządzącymi ... łaskawca. ;->
Chociaż z wypowiedzi chyba wynikało, że za dużo takich raczej nie ma.
Ale może właśnie Ciebie zaliczył do tych "niezgadzających się" a Soros podpatrzył i uznał, że Tobie płacić w związku z tym nie trzeba? ;->

Poza tym, jak na razie nasi rządzący są zajęci wydawaniem wyroków w swoich własnych sprawach (patrz> Pani Prezes TK w sprawie czy SN może analizować czy robić cokolwiek innego w temacie wyboru Prezes TK).
A przy okazji - czy oni przypadkiem nie reformowali TK, żeby sprawy były rozpatrywane w kolejności wpływania? To szybko się uwinęli z tymi sprawami, które wpłynęły wcześniej - może ktoś podać linka do wyroków TK w tych sprawach rozstrzygniętych przez ostatnie pół roku? ;-D
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2017-09-11, 13:20   

Romulus, Wszyscy to odczują ale akurat nie ty konkretnie --_-
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-09-11, 14:40   

Romulus napisał/a:
Na Fejsie nikt mi nie potrafił udzielić odpowiedzi, więc może tu ją znajdę. Ktoś wie, kiedy będę przelewy tych bilionów euro, czy złotówek za reparacje od Niemiec?



jak wiesz, takie sprawy ciągną się latami.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23101
Wysłany: 2017-09-11, 15:35   

To mnie nie pocieszyliście. Soros zrobił mnie w wała i Waszczu pewnie też zrobi.

Ale jak to, ja nie dostanę? A co ja jestem, gorszy sort, czy jak? Chcę! W zależności od wielkości przelewu kupię albo skrzynkę niemieckich rieslingów :mrgreen: Albo zainwestuję w dom za granicą. :)

Waszczu, dawaj moje sto milionów!

goldsun napisał/a:
Poza tym, jak na razie nasi rządzący są zajęci wydawaniem wyroków w swoich własnych sprawach (patrz> Pani Prezes TK w sprawie czy SN może analizować czy robić cokolwiek innego w temacie wyboru Prezes TK).
A przy okazji - czy oni przypadkiem nie reformowali TK, żeby sprawy były rozpatrywane w kolejności wpływania? To szybko się uwinęli z tymi sprawami, które wpłynęły wcześniej - może ktoś podać linka do wyroków TK w tych sprawach rozstrzygniętych przez ostatnie pół roku? ;-D

Myślę, że na tę sprawę spojrzysz z właściwej perspektywy dopiero kiedy zmienisz sposób myślenia.

Nie ma już Trybunału Konstytucyjnego. Istnieje tylko jako idea w Konstytucji. Dla mnie, od odejścia Rzeplińskiego to tak zwany trybunał konstytucyjny, tak samo jak pani Przyłębska jest tak zwaną sędzią i tak zwanym prezesem tak zwanego trybunału konstytucyjnego.

Co mnie obchodzą wypryski tego podmiotu? Toż spółdzielnia mleczarska w Pierdziuchowie ma takie same prawo do wydawania tak zwanych wyroków jak ten tak zwany trybunał.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2017-09-15, 10:06   

Pisiory razem z Polską Fundacją Narodową, która teoretycznie ma promować Polskę za granicą, zrobiły za 19 mln z podatków kampanię billboardową promującą pisowską "reformę" sądownictwa i "ujawniającą afery" z udziałem sędziów. Mimo że zdaniem konstytucjonalistów takie wydatkowanie pieniędzy publicznych jest niezgodne z prawem.

Na stronie internetowej tej fundacji jest informacja m.in. o sędzim, który ukradł kiełbasę - nie ma jednak nic o tym, że ten sędzia został za to skazany i że już nie żyje.
Jest informacja o sędzi, która ukradła spodnie - nie ma jednak informacji o tym, że ta sędzia od 12 lat nie orzeka i że leczy się psychiatrycznie.
Jest informacja o tym, że sąd w Świdnicy wypuścił pedofila, który potem skrzywdził kolejne dziecko - choć w oświadczeniu świdnicki sąd temu zaprzecza.

Dziś pisowcy wybrali na sędziego TK Justyna Piskorskiego, który twierdzi m.in., że koedukacja jest źródłem problemów i przemoc w rodzinie nie jest problemem, o ile jest to rodzina biologiczna. I że w ogóle tego rodzaju przemoc jest niemożliwa, jeśli mowa o biologicznym ojcu dzieci, bo tylko konkubent może znęcać się nad dziećmi, i że zwalczanie przemocy w rodzinie jest tak naprawdę atakiem na instytucję rodziny, zamachem na płeć i promowaniem ideologii gender.

A odnośnie reparacji: chyba nikt poza Polską nie traktuje tego poważnie.

Ciekaw jestem, ile jeszcze musi być podobnych kwiatków, żeby Polacy wreszcie się obudzili. No chyba że Polacy faktycznie zgadzają się z poglądami Piskorskiego na temat rodziny i koedukacji.
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2017-09-15, 12:22   

BG napisał/a:
Pisiory razem z Polską Fundacją Narodową, która teoretycznie ma promować Polskę za granicą, zrobiły za 19 mln z podatków kampanię billboardową promującą pisowską "reformę" sądownictwa i "ujawniającą afery" z udziałem sędziów. Mimo że zdaniem konstytucjonalistów takie wydatkowanie pieniędzy publicznych jest niezgodne z prawem.


PFN zaprzecza że to pieniądze publiczne, czy to burzy cały twój tok rozumowania? :mrgreen:
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-09-15, 12:29   

No tak, spółki Skarbu Państwa przekazały PFN sto prywatnych baniek, brzmi legitnie, mosterdzieju.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23101
Wysłany: 2017-09-15, 14:03   

A jak pisowcy wiją się i kłamią. Na konferencji w Sejmie, dociśnięci przyznali, że to kampania na zlecenie rządu. Znaczy się, pani premier kłamała.

I tak dalej.

Chcą podnieść kary za zgwałcenia, a jednocześnie obcięto pieniądze dla organizacji pozarządowych pomagających ofiarom zgwałceń i do dziś nie zapewniono warunków do przesłuchań ofiar zgwałceń, a już o pomocy psychologicznej na policji - zapomnijcie.

A obywatele raczej prędko się nie obudzą. PiS to kwintesencja polskiego społeczeństwa. To ci, którzy tego nie dostrzegają, buntują się - zwyrodnienia zachodniego imperializmu, ciała obce na zdrowej tkance narodu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-09-15, 15:57   

Sprawiedliwe i niezawisłe sądy. Jak chcemy to zmienić. Kurwa, co za debil wymyślił im to hasło.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2017-09-15, 16:13   

Stary Ork napisał/a:
No tak, spółki Skarbu Państwa przekazały PFN sto prywatnych baniek, brzmi legitnie, mosterdzieju.

Ale prezes chyba by nie kłamał, prawda? --_-
;)
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-09-15, 17:39   

Romulus napisał/a:
A jak pisowcy wiją się i kłamią. Na konferencji w Sejmie, dociśnięci przyznali, że to kampania na zlecenie rządu. Znaczy się, pani premier kłamała.

I tak dalej.

Chcą podnieść kary za zgwałcenia, a jednocześnie obcięto pieniądze dla organizacji pozarządowych pomagających ofiarom zgwałceń i do dziś nie zapewniono warunków do przesłuchań ofiar zgwałceń, a już o pomocy psychologicznej na policji - zapomnijcie.

A obywatele raczej prędko się nie obudzą. PiS to kwintesencja polskiego społeczeństwa. To ci, którzy tego nie dostrzegają, buntują się - zwyrodnienia zachodniego imperializmu, ciała obce na zdrowej tkance narodu.


Ale to jest standard - podnieść kary, zaostrzyć sankcje i nie zrobić nic żeby poprawić egzekucję prawa. Zwiększono uprawnienia inspektorów pracy? Zwiększono. Obcięto budżet PIP? Obcięto. Mój kraj, taki piękny. Ale najważniejsze że władza robi wszytko by wiedział lud, że ktoś oń dba --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2017-09-15, 18:45   

BG napisał/a:
Justyna Piskorskiego, który twierdzi m.in., że koedukacja jest źródłem problemów i przemoc w rodzinie nie jest problemem, o ile jest to rodzina biologiczna. I że w ogóle tego rodzaju przemoc jest niemożliwa, jeśli mowa o biologicznym ojcu dzieci, bo tylko konkubent może znęcać się nad dziećmi, i że zwalczanie przemocy w rodzinie jest tak naprawdę atakiem na instytucję rodziny, zamachem na płeć i promowaniem ideologii gender.

Cóż za ścisły umysł! :badgrin:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2017-09-17, 06:09   

Poseł Mularczyk zapowiedział ruszenie spraw sądowych i prokuratorskich (śledztw?) wobec opozycji.

Cytat:
Niebawem ruszą sprawy sądowe i prokuratorskie wobec totalnej. Dosyć już arogancji, chamstwa i pomówień

https://wpolityce.pl/polityka/358101-mularczyk-niebawem-rusza-sprawy-sadowe-i-prokuratorskie-wobec-totalnej-dosyc-juz-arogancji-chamstwa-i-pomowien


Mam nadzieję, że to tylko mokre sny, ale obawiam się, że na zapowiedziach się nie skończy. Ciekawe jaka część prokuratorów i sędziów okaże się oficerami politycznymi służącymi partii.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23101
Wysłany: 2017-09-18, 09:55   

toto napisał/a:

Ciekawe jaka część prokuratorów i sędziów okaże się oficerami politycznymi służącymi partii.

Co do prokuratorów, to wyboru nie mają. Albo posłuszeństwo albo wypad lub zsyłka na drugi koniec kraju lub do archiwum. Co usprawiedliwieniem nie jest. Zaś jeśli chodzi o sędziów, ci wybór mają, bo nadal są niezawiśli. I jak pisałem wcześniej i będę powtarzał: bodaj jedyną zaletą "reform" PiS w wymiarze sprawiedliwości jest to, że można się będzie poznać, kto jest kim. I z czego ma kręgosłup. :) A decyzje podejmowane teraz na pewno zostaną zapamiętane. Sędzia, który rzuci się na ochłap władzy rzucony przez partię za cenę zeszmacenia się... Smutne to będzie i wyryje mu się w życiorysie.


Czy to realny scenariusz? http://wiadomosci.gazeta....paign=FB_Gazeta
Moja wyobraźnia nie obejmuje Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku premiera. Jednak zawodziła kilka razy. :)
Byłby to jakiś świeży start. Dla satyryków. Bo Beata Szydło już się zgrała. Ale i byłoby straszniej chyba. Bo JK Anno Domini 2017 to nie ten sam człowiek, który już kiedyś był premierem.Teraz to nieprzewidywalny szaleniec.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2017-09-18, 10:31   

uważam że gdyby JK objął stanowisko Naczelnika Państwa to byłyby z tego same plusy.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2017-09-18, 12:16   

Trojan napisał/a:
uważam że gdyby JK objął stanowisko Naczelnika Państwa to byłyby z tego same plusy.
Tylko czy plusy dodatnie czy plusy ujemne? //mysli

To jest staruszek nie sądzę by mu się chciało. Co innego siedzieć za kulisami i przysypiać a co innego tyrać i zbierać burzę
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1625
Skąd: Bytom
Wysłany: 2017-09-18, 12:24   

Trojan napisał/a:
uważam że gdyby JK objął stanowisko Naczelnika Państwa to byłyby z tego same plusy.

To byłyby jak rozumiem plusy dla osób wyznających zasadę "im gorzej, tym lepiej"?
Jest to jakaś argumentacja, chociaż wydaje mi się, że jak ktoś chociaż trochę "myśli", to nie potrzebuje kolejnych argumentow ... a Ci ktorzy do tej pory nie sa przekonani - pewnie juz przekonani nie zostana.
Szydlo ma cos do stracenia, ma dom, rodzine itp.
JK nie ma nic, wiec jak mu sie zachce to pojdzie na wojne ze wszystkimi.
W tej chwili Szydlo moze takie wojenki lekko jednak stopowac, chociaz pewnie niewiele.
JK na stanowisku premiera nie zatrzyma nikt ... (wlacznie z Prezydentem czy partia).
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Neil Gaiman- blog w polskiej wersji językowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13