FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-11-07, 11:21   

O, to, to //panda

Trojan napisał/a:
Puszcza w świat zdjęcie z doklejonymi w fotoszopie hinduskimi symbolami szczęścia


Poprawilniłem.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-11-07, 15:04   

Stary Ork napisał/a:
Mateusz I Krzywoprzysiężny zapowiedział że w Marszu Niepodległości nie pójdzie, gdyż nie chcemy uczestniczyć w imprezie, na której mogą znaleźć się również prowokatorzy . Jakie to, kurwa, słodkie. Nie przeszkadzają mu zdrowi młodzieńcy piorący ubranka z RedIsbad w proszku Adolf White Power, nie wadzi mu pirotechnika jak z norymberskich Parteitagów, nie wadzą mu wrzaskliwe pohukiwania wypierdów germańskiego ducha, nie kłują w oczy falangi, celtyckie krzyże, nazistowskie runy - ale boi się, kurwa, prowokacji. Dżizaskurwajapierdolę --_- .

Dokładnie to powiedział że właśnie mu to przeszkadza i nazwał to wszystko prowokatorami

http://www.polsatnews.pl/...iegu/?ref=kafle
Cytat:


"Nie chcemy uczestniczyć w imprezie, na której mogą znaleźć się również prowokatorzy, a organizatorzy Marszu Niepodległości nie są w stanie zapewnić spokojnego przebiegu manifestacji" - powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Gazeta Polska" premier Mateusz Morawiecki.

Premier podkreślił, że rząd prowadził rozmowy z organizatorami Marszu Niepodległości i próbował przekonać, by był to "marsz państwowy; potężna i radosna manifestacja na 100-lecie Niepodległości".



"Niestety, środowiska organizujące ten marsz nie zgodziły się, by powiewały na nim wyłącznie biało-czerwone flagi, żeby nie było żadnych transparentów. W związku z taką postawą zrezygnowaliśmy z udziału w tej manifestacji" - powiedział szef rządu.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-11-07, 16:40   

Prawie bym uwierzył, tylko że nie. To nie są prowokatorzy tylko zaraza hodowana przez prawicę od lat, hołubiona i dopieszczana, od Giertychowego LPRu i Młodzieży Wpierdolskiej poprzez PiS aż po Kukiza i Jakubiaka. Jak szambo wybije - jak w przypadku Waffel SS - to na pokaz pogrozi się palcem i wsadzi paru debili, ale na codzień jedzie się tą samą retoryką, identyczną narracją. Mateuszowi chodzi wyłącznie o to co by napisali w the Economist albo co by pokazali w CNN albo jakie noty by przyszły z ambasad USA i Izraela, ale zamiast nazwać syfa syfem pierdoli jak potluczony o prowokatorach. Nagły zwrot akcji: to nie zadni prowokatorzy, Mateuszku, to ludzie którym zazdrościcie że wrzeszczą to, czego wam nie wypada na salonach nawet wybąkać półgębkiem.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-11-07, 17:34   

Hmmm... Się pogubić można. Do niedawna byli to patrioci, rodziny z dziećmi. :mrgreen: Ło ja głupi, nie nadążam za władzunią.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-11-07, 17:44   

Romulus napisał/a:
Hmmm... Się pogubić można. Do niedawna byli to patrioci, rodziny z dziećmi. :mrgreen: Ło ja głupi, nie nadążam za władzunią.

Czekaj, czekaj, bo w ciągu godziny może się okazać, że oni znowu wielcy patrioci, którym ta wredna HGW (i prezydent Wrocławia też) broni ich jedynie słusznych praw, a niestety nasi rządzący (czyli PIS) nie mogą jej zabronić, bo "wicie, rozumicie" nie wybraliście nas na prezydentów miast, to teraz macie ... (patrz, cholera wykrakałem, nieJaki kandydat na prezydenta już się wypowiedział w tym klimacie ...)

A tak na serio, jakbyśmy mieli za rządzących ludzi z jajami, którym na serio na czymś zależy, to można to było rozwiązać w banalny sposób.
Przychodzi Prezydent RP do organizatorów tego marszu i mówi "słuchajcie, w tym roku mamy 100 rocznice odzyskania niepodległości, więc w tym roku, to ja organizuję ten marsz, a was na to serdecznie zapraszam jako gości. Ale musicie się dostosować do moich warunków, które zapewne wcale by nie były jakieś wygórowane".
A, że nasi rządzący to dupy stropione, zajmujący się tylko polityką i nie wychylający się zza rzędu ochroniarzy, to p.o. prezydenta przyszedł i grzecznie zapytał "miu, miu, miu, ... a czy ja mógłbym mieć jakąś prośbę w sprawie tego marszu co organizujecie?". Odpowiedź brzmiała "nie i chuj". No to co miał biedaczek zrobić, grzecznie przeprosił i poszedł sobie ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-11-07, 18:30   

Ja jestem rozczarowany decyzją Bufetowej. Odchodzi ze stołka i nagle się oświecona zrobiła. Niech no jeszcze organizatorzy wygrają w sądzie i będzie klops.

Bo to przecież władza ich hodowała, oni ich ochraniali. To ich narracja o "rodzinach z dziećmi". Była teraz szansa, aby ich postawić w sytuacji: to wasi, zróbcie z nimi porządek. A tak porządek robi z nimi HGW, a PiS może odetchnąć z ulgą. Do tego jeszcze policjanci są na L-4. I to na skalę, której wcześniej nie widziałem za mojego świadomego obywatelskiego żywota. Wczoraj dostałem pismo od komendanta, że przez niemal dwa tygodnie nie będą żadnych doprowadzeń robili. Bo nie mają ludzi! Kierownicy robią dwunasto a nawet osiemnastogodzinne zmiany, niektóre posterunki policji są zamknięte.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-07, 18:40   

Zasadniczo nie podobają mi się decyzje prezydentów. Jak pisał Orku - nie tak się załatwia takie sprawy.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-11-07, 19:00   

Hehehe, sytuacja "marszowa" jest dynamiczna. :badgrin: Otóż rządowy marsz będzie!
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2018-11-07, 21:19   

_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
tr 


Posty: 657
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2018-11-07, 21:29   

"Narodowcy" zrobieni w bambuko... Ich imprezę przejął prezydent, rząd i PiS...

A z innych uroczystości uświetniających 100-lecie odzyskania niepodległości:
Gazeta Wyborcza napisał/a:
Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski poinformował o kolejnych szczegółach obchodów setnej rocznicy Święta Niepodległości. Jak podał, wezmą w nich udział przywódcy z około 50 krajów świata. Na obchody przyjadą do Polski jednak dopiero w grudniu.
[...]Wezmą w nich udział przywódcy z zagranicy, którzy przyjadą do Polski na szczyt klimatyczny ONZ w Katowicach.


http://wiadomosci.gazeta....4&s=BoxNewsLink

:mrgreen:
Czyli zrobimy imprezkę urodzinową przy okazji ogólnoświatowego spędu klimatycznego... Tak żenujące, że aż chce się śmiać...
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-07, 21:46   

W sumie można by od razu machnać urodziny prezesa.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-11-08, 05:47   

Cytat:
Narodowcy zrobieni w bambuko... Ich imprezę przejął prezydent, rząd i PiS...


Wręcz przeciwnie. Teraz Adrian i Mateusz oficjalnie pójdą na czele tego samego Mordoru od którego niemrawo próbowali się jeszcze wczoraj odcinać i każdy brunatny kleks na biało-czerwonej fladze pójdzie na ich konto. Każdy banner z rasowo czystą Europą, każdy incydent i każda raca będą zauważone i rozdmuchane, choćby były dwie na miliard rodzin z dziećmi w marszu. Trzech moich kuzynów wybiera się w dalszym ciągu na marsz, proste chłopaki o horyzoncie umysłowym krewetki, z patriotycznego środowiska kibolsko-narodowego. Nie sądzę żeby zmienili kurs tylko dlatego że Adrian nagle zrobił ich imprezie rebranding.

EDIT: Inna sprawa że po raz kolejny wyszły dwie kwestie - po pierwsze primo, PiS znowu dał się zaskoczyć wydarzeniom bardziej niż zima zwykle zaskakuje drogowców (skrót myslowy, przepraszam drogowców), o tym że w niedzielę będzie setna rocznica odzyskania niepodległości było wiadomo od 11. listopada 1918 roku, ale dla władzy to chyba nadal jest jakaś, krużwa, niespodzianka. I po drugie primo, nadal mamy państwo ulepione z gówna i patyków (celny strzau, Majorze). Marsz Niepodległości powinien być albo wykorzeniony po pierwszych zadymach lata temu - albo powinno się konsekwentnie dopuszczać jego organizację, a potem twardo reagować na łamanie prawa. Tymczasem mamy od lat przymykanie oka (czy wręcz puszczanie oka do brunatnych, jak robi to choćby Brudziński) albo jakieś miętkim prąciem robione próby zakazywania - kwitowane krótkim, patriotycznym I tak pójdziemy, i chuj nam zrobicie .

EDIT2: Jeszcze weselej będzie jeśli sąd (na co mam szczerą nadzieję) uzna że brunatny marsz jednak może iść - i wtedy Adrian albo pójdzie na udry z brunatnymi, albo podkuli ogon i ucieknie jak bura suka. Potrzebuję więcej popcornu //orc .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-08, 10:32   

Cytat:
"W setną rocznice odzyskanie niepodległości postanowiliśmy uczcić organizując ogólnonarodowy pokaz cech które doprowadziły do tego że niepodległość utraciliśmy"


w sumie można powiedzieć że PiS dał się pięknie wmanewrować w sytuację bez wyjścia.
teraz cokolwiek stanie się na marszach - pójdzie na konto PiSu
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-11-08, 11:08   

Ha, brunatni zapowiedzieli że, long story short, choćby skały srały i chuj na chuju stawał , i tak pójdziemy . Paradne, mosterdzieju, paradne, imaginujcie sobie że w jednym pochodzie kroczy dostojnie Adrian, Pinokio et consortes, a w konkurencyjnym, po tej samej trasie, brunatny Mordor. Będą musieli chłopaki porozdawać jakieś szarfy żeby się jakoś poodróżniać, abojawiem, różowe dla jednych i tęczowe dla drugich? Już mi brakuje popcornu, a dopiero jedenasta //orc .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
  
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-08, 12:00   

i tak Tusk będzie winny

http://wiadomosci.gazeta.....html#s=BoxOpMT

tak się kłamie w imię wyższych (ze swojego pkt widzenia) celów.
kurła, wynająć 10 tupolewów i wysłać ich wszystkich na obchody byłoby mało ....
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-11-08, 12:46   

Oj, chętnie bym poprowokowała, aczkolwiek niekoniecznie pana Glińskiego. ;)

Z ostatnich internetowych njusów wynika, że w tym roku głównymi prowokatorami będą chłopaki z żandarmerii wojskowej. //facepalm
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-08, 13:38   

może trzeba było spejclany wontek założyc dla uczczenia 11.11

http://wiadomosci.gazeta.....html#s=BoxOpMT

oraz toto że Policja w Wawie poinformowała że HGW nie konsultowała z nimi decyzji o zakazie :)
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-11-08, 14:22   

Dzieje się. Sąd uchylił zakaz marszu we Wrocławiu. Jeśli uchyli również w Warszawie, to w zasadzie atrakcje* mamy gwarantowane, tym razem przy gościnnym udziale wojska. //facepalm
Idę po popcorn, bo istnieje realne niebezpieczeństwo, że zabraknie, a następne dostawy dopiero 13-tego.

* nie umiem zdecydować, czy wolę burdę, czy Adriana razem z brunatnymi.


Edit: przypomniało mi się. Czy ktoś widział może (a może nawet wypróbował ;) ) multimedialne ławki pana ministra Błaszczaka, co to miały na stulecie stanąć i je niepodlegle czycić?
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2018-11-08, 15:06   

Może z nimi jest tak, jak z 250 mln przeznaczonymi na te obchody. Ktoś je wziął i nie wiadomo co dalej. :badgrin:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2018-11-08, 19:06   

Jak to co? Bajabongo i wakacje pod palmami.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-11-08, 19:06   

A tymczasem we Wrocławiu sąd uchylił decyzję Dutkiewicza o zakazie marszu. Jeszcze mogą się odwołać, ale pewnie to nic nie da. Więc magistrat zapowiada, że przy najmniejszym złamaniu prawa, również haseł wzywających do nienawiści taką manifestację rozwiąże. Międlar z Rybakiem oczywiście zapowiadają, że z nich nie zrezygnują. Ma się odbyć też kontrmanifestacja, blisko przy trasie narodowców. Szykuje się innymi słowy niezła rozróba, bo że policja to ogarnie to się nie łudzę :)

Tylko szkoda, że to wszystko w moim mieście
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-11-08, 20:22   

Romulus napisał/a:
Może z nimi jest tak, jak z 250 mln przeznaczonymi na te obchody. Ktoś je wziął i nie wiadomo co dalej.


toto napisał/a:
Jak to co? Bajabongo i wakacje pod palmami.


Polskiej Fundacji Narodowej też lekką ręką wypłacono circa about sto baniek i poszły jak krew w piach. I kto za to płaci? Pani płaci, pan płaci.

Cytat:
A tymczasem we Wrocławiu sąd uchylił decyzję Dutkiewicza o zakazie marszu.


I bardzo dobrze. Kłopot w tym że przez psią grypę i parę innych okoliczności nie będzie komu pacyfikować tego bydła jak już łajno wpadnie w wentylator. Inna sprawa że nie ma też jakoś woli politycznej żeby to zrobić - ale zakazywanie manifestacji to nie jest żadne rozwiązanie.

EDIT: No to w Wawie będą dwa marsze, sąd uchylił zakaz HGW. Mrożek by tego nie wymyślił, jaja jak berety //spell
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2018-11-08, 22:39   

Stary Ork napisał/a:
Mrożek by tego nie wymyślił, jaja jak berety //spell

Jak wiadomo do tanga trzeba dwojga. To będą dwa marsze.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2018-11-09, 12:20   

Najlepsze są komentarze tych, którzy nazywają zakaz HGW "antypolskim", "antypatriotycznym" i skierowanym "przeciw Polakom". :badgrin: Skoro dla niektórych udział w Marszu Niepodległości jest jedynym możliwym sposobem świętowania 11 listopada, to tylko współczuć im braku pomysłów, a także hierarchii problemów życiowych. Tym bardziej, jeśli oni dodatkowo nazywają HGW "Żydówą", "prowokatorką", "wrogiem Polaków" i paroma innymi "oryginalnymi" epitetami. I nie ma dla nich żadnego znaczenia motyw tego zakazu ani to, że poprzedni marsz odbył się pod czarno-białymi barwami, krzyżami celtyckimi, falangami, hasłami "Śmierć wrogom ojczyzny", "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę", "Biała Europa braterskich narodów", "Europa będzie biała albo bezludna", "Czysta krew, trzeźwy umysł" itd., zamiast pod biało-czerwonymi barwami. Bo tego już nie raczą zauważyć...
Stary Ork napisał/a:
No to w Wawie będą dwa marsze, sąd uchylił zakaz HGW. Mrożek by tego nie wymyślił, jaja jak berety

Jaja nie większe niż z jednorazowym wolnym 12 listopada wymyślonym dwa tygodnie przed faktem. I nie większe niż z zeszłorocznym witaniem wracającej z Brukseli Szeaty Bydło kwiatami, po "odniesionym sukcesie Polski".

Ciekaw jestem, czy swędzenie kukli potrwa jeszcze rok, czy pięć lat albo i dłużej...
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-11-09, 12:28   

BG napisał/a:
Jaja nie większe niż z jednorazowym wolnym 12 listopada wymyślonym dwa tygodnie przed faktem. I nie większe niż z zeszłorocznym witaniem wracającej z Brukseli Szeaty Bydło kwiatami, po "odniesionym sukcesie Polski".


Chyba odnalazłem w sobie dziecięcą radość, bo ten niekończący się korowód fakapów zamiast nużyć bawi mnie coraz bardziej. Sam nie wiem czy łapie mnie starcza demencja, czy gdzieś w okolicy zakręcił się dzieciak na zebrze //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-09, 12:51   

Stary Ork napisał/a:

Chyba odnalazłem w sobie dziecięcą radość, bo ten niekończący się korowód fakapów zamiast nużyć bawi mnie coraz bardziej.


 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-11-09, 13:01   

Stary Ork: Naaa, tego się nie da już bardziej spierdolić.
PiS: Potrzymaj mi piwo i patrz...

I tak mam mniej więcej codziennie od bardzo dawna //spell .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-11-09, 13:45   

A tymczasem w innym kraju... Można? - Można.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2018-11-09, 21:18   

Beata, ogólnie to w innych krajach chyba raczej nie jest tak, że w państwowe święto niepodległości niezależnie od państwowych obchodów i parad maszerują przez centrum stolicy organizacje neofaszystowskie, ksenofobiczne, rasistowskie, homofobiczne i popierające dyktaturę i autorytaryzm/totalitaryzm, które przypisują sobie monopol na patriotyzm i reprezentowanie prawdziwych członków swojego narodu. I do których w dodatku władze czynią umizgi i zabiegają o ich poparcie w wyborach.
Choć w tej kwestii mogę się mylić, bo nie znam dokładnie sytuacji w innych krajach.

BTW: Wpis Gretkowskiej odnoszący się m.in. do jej osobistego doświadczenia z pewnym uczestnikiem zeszłorocznego Marszu Niepodległości:
http://thefad.pl/aktualno...-niepodleglosc/
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2018-11-10, 17:03   

https://www.youtube.com/watch?v=ff-XVdiepTo
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13