FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2018-11-29, 14:00   

goldsun napisał/a:

- Po angielskiemu Premier = Prime Minister, więc użycie sformułowania "minister" pasowałoby do angielskiego podejścia.

2. Co po niektórzy krzykacze się awanturują o literówki w nazwiskach. Pomijam opcję, że to też może być celowo zrobione (też niektóre internety tak sugerują).

Tylko że akurat amerykanie mają na pewno kompetentny sekretariat więc trzeba zakładać że te "błędy" są jak najbardziej celowe
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-11-29, 18:06   

To po prostu jasne stwierdzenie "nigga, know your place" bez użycia słowa "nigga" :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2018-11-29, 21:13   

Na początku pomyślałem, że to jakiś żart, fake, ale chyba jednak nie.
http://krakow.naszemiasto...mMZP2mm4I1rQqjo
Coś takiego możliwe chyba tylko w Polsce... I tylko w sytuacji bycia pisiorów przy władzy...
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-11-29, 21:26   

Było na SB
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2018-11-30, 06:13   

Ręce opadają

https://www.forbes.pl/wia...fregaty/ykztn99

jeden z cytatów:
Cytat:

w toku gier wojennych i symulacji konfliktu przeprowadzonych przez MON ze wsparciem amerykańskich specjalistów w latach 2016-2017 w ramach Strategicznego Przeglądu Obronnego, okręty takie jak fregaty zostały uznane za nieprzydatne do obrony Polski. Według deklaracji MON wyniki analiz wykazały, że obrona polskiego wybrzeża powinna być oparta na wykorzystaniu rakiet nadbrzeżnych i okrętów podwodnych, które nie będą narażone na zniszczenie przez rosyjskie rakiety. „Instytut Jagielloński wyraża zaniepokojenie faktem, iż Ministerstwo Obrony Narodowej nie stosuje się do rekomendacji wynikających ze swoich własnych analiz”


i drugie
https://noizz.pl/spoleczenstwo/projekt-polityki-energetycznej-zaklada-likwidacje-elektrowni-wiatrowych/j53dkb6

Cytat:

W piątek Ministerstwo Energii przedstawiło projekt polityki energetycznej (PEP2040), zgodnie z którym do 2040 roku wszystkie lądowe elektrownie wiatrowe mają zostać zlikwidowane.
...
Ten projekt jest zupełnie niezgodny z porozumieniami paryskimi

Przypomnę, że już od poniedziałku, w Katowicach mają obradować właśnie nad procedurami wdrażania porozumień paryskich.

W tym rządzie ktoś w ogóle próbuje ogarniać co kto robi i decyduje? Czy "prawa ręka nie wie co robi lewa"?
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-12-03, 11:02   



Rodziny Radia Maryja - rzecz jasna
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2018-12-22, 07:56   

Słynna ławka niepodległości od MONu. Za jedyne ~28k zł.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-12-22, 10:30   

Wygląda jak katafalk z jednym miejscem siedzącym. Nie moja estetyka.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-12-22, 11:33   

Jedno siedzące jedno leżące
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2018-12-30, 11:39   

Panu Siemoniakowi nie podobają się ławki niepodległości, czemu dał wyraz na twitterze. Odpowiedź MON jest piękna. Otóż po pierwsze: jednym z zadań MON jest kultywowanie tradycji orężnych (?), po drugie: około dwustu much nie może się mylić, a po trzecie: weź przetestuj organoleptycznie. :badgrin:



Edit bo NMSP: usłyszałam w radio, jak jeden pan utyskiwał, że ławki niepodległości zostały byle jak wykonane, nawet farba z nich odchodzi. Pan prowadzący zripostował: oj tam, oj tam, posiedziała i odchodzi. :badgrin:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-01-04, 08:29   

Aktualizując i doprecyzowując poprzedni wpis*: około 200 samorządów z cytowanego wpisu MON to w rzeczywistości 121.
Cytat:
dotacje na budowę wraz z gotowym projektem multimedialnej ławki otrzymało 121 samorządów

Cytat pochodzi z komunikatu Centrum Operacyjnego MON przekazanego PAP.

Najwyraźniej ten pan, który wpisy twitterowe popełnia, komunikatu własnej firmy nie czytał i pojechał z liczbami według: oj tam, oj tam, metr nie kilometr, nie róbmy apteki. :badgrin:



* tak, uwielbiam temat kiczowatych katafalków z odłażącą farbą i nie zamierzam się od niego odczepić.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-01-04, 12:10   

specjalnie do Ciebie

 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2019-01-04, 13:18   

Beata, ten katafalk to ode mnie, czy myślimy podobnie? //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-01-04, 13:42   

Podobnie. :-) Choć moje pierwsze skojarzenie było raczej dźwiękowo-toaletowe. No ale wtedy nie widziałam realizacji. :mrgreen:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
BG 
Wyżełłak


Posty: 2080
Wysłany: 2019-01-10, 20:38   

https://www.money.pl/gosp...971432577a.html
Bodaj najsmaczniejszy kawałek:
Cytat:
Z Młodzieży Wszechpolskiej do NBP

I tak w departamencie audytu wewnętrznego szefem jest Piotr Głowacki. Zadania? Całkiem jasne, czyli kontrola pracy Narodowego Banku Polskiego. Przeszłość Głowackiego jest znana i śmiało można powiedzieć - burzliwa, głównie w kontekście poglądów politycznych. Do Narodowego Banku Polskiego trafił wprost z Młodzieży Wszechpolskiej w połowie 2017 roku.

O sprawie pisaliśmy w Wirtualnej Polsce. Głowacki przed pracą w NBP odpowiadał za organizację protestów przeciw imigrantom i z resztą zarządu MW promował się hasłem: "All different, all white". W Młodzieży Wszechpolskiej był wiceprezesem (od 2016 roku). Nieobca była mu polityka, nieobce były mu marsze.

Głowacki kilkukrotnie próbował dostać się do polityki: Parlamentu Europejskiego, samorządu i Sejmu. Stanowisko próbował zdobyć początkowo z ramienia Ruchu Narodowego. Potem, gdy starał się o mandat radnego, kandydował z komitetu wyborczego "Masz wybór!", który założył jego ojciec Marek Głowacki (były członek PiS i działacz Klubu Gazety Polskiej). Natomiast zostać posłem próbował, kandydując z listy Kukiz’15.

I ktoś w Polsce jeszcze wierzy, że NBP jest niezależny...
_________________
Załaduj Wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2019-01-14, 18:46   

Taki wierszyk dziś znalazłem. I tak, to będzie tu.
Cytat:
Brauningi wyszły z mody, krzyż na piersi został,
Przy kotwicy i wszywce „Śmierć wrogom ojczyzny!”
A kiedy ta śmierć przyszła, gdy ktoś w końcu sprostał
Waszym krzykom, gdy wyrósł na żądaniach żyznych –

To trzęsiecie się cali w oburzeniu świętym,
Bijecie w cudze piersi aż po nawie dudni
I biegiem do klęcznika ścigacie się, męty:
Propagandzista z draniem i z kłamcą obłudnik.

Odprasujcie sztandary, obwieście się kirem,
Pójdźcie w kondukcie, wszyscy w czarnych garniturach.
Czyści, schludni, niewinni. I łzy krokodyle
Pokazujcie kamerze. Wkrótce pierwsza tura.

https://www.facebook.com/...CwQKjbQ&fref=nf
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-01-14, 19:00   

Znaczy się, coraz głębiej sięgamy do tradycji II RP

ja bym powiedział że naturalna kolej rzeczy
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-01-16, 14:39   

Kaczynski, Terlecki i Mazurek "spoznili sie" na minute ciszy ku pamieci Abramowicza w Sejmie.
Weszli dokladnie, jak ta minuta ciszy sie skonczyla.
Jak qrwa oni moga jeszcze dalej cos pisac o "zalu", pojednaniu, szacunku i w ogole patrzec ludziom w oczy?
Qrwa mac, no po prostu - niemożliwe.

I jeszcze tłumaczenie, że "to był tylko przypadek".
Przypadkiem Kaczyński wyszedł wczesniej z sali jak było o upamiętnieniu Wajdy po jego śmierci?
Przypadkiem, akurat tym razem Marszałek Sejmu nie mógł poczekać jeszcze chwili, mimo, że z powodu szeregowego posła wielokrotnie opóźniaj rozpoczęcie obrad?

No po prostu - brak slow.
Kolejny raz udowadniaja, ze oni nigdy sie nie pojednaja z nikim i tak naprawda lza jak psy caly czas, rowniez w sytuacjach w których 90% ludzi ... przynajmniej by po prostu milczalo ...
Cytujac Zapasiewicza z C.K. Dezerterów - nie ma słów w cywilizowanym słowniku, na dostateczne określenie ich zachowania ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2019-01-16, 15:04   

"Robią politykę" :-P
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2019-01-17, 16:55   

Ciekawe jak zbulwersowany kolega nazwałby zachowanie liderów PO, którzy olali zaproszenie Dudy do PP, by omówić kwestie organizacji marszu, upamiętniającego Adamowicza? To jest to pojednanie ponad podziałami? Czy własnie "robienie polityki"?

Nie wspominam już o żenadzie, jaką odpierdalają media, bo to materiał na oddzielną dyskusję, wrzucę tylko taki przykład:
Cytat:
Wiadomosc dnia na Interii: ,,NAJNOWSZY SONDAŻ: SPADEK POPARCIA DLA PIS". Sondaż przeprowadził Kantar, na zlecenie ,,Wyborczej". Badanie rozpoczęto 15 stycznia, czyli... NIECAŁY JEDEN dzień po śmierci prezydenta Adamowicza, w epicentrum wrzenia i rozbuchanych emocji, jeszcze zanim się ostatecznie okazało że to nie mord polityczny tylko działanie szaleńca leczonego psychiatrycznie.

Szacunek dla zmarłego? Poczucie przyzwoitości? Żałoba?

A po cholerę. Żałoba srałoba, napierdalamy sondażami, trzeba jechać na emocjach i ugrać na tym jak najwięcej. Po trupie do celu.

Nie ma demokracji bez manipulacji.

Prawdę mówiąc, czułem że coś takiego odwalą więc żałuję, że nie zrobiłem wczoraj wpisu na temat tego przeczucia. Zawahałem się, bo uznałem, że w takim tragicznym momencie może nie posuną się tak daleko i nie upadną aż tak nisko.

Byłem naiwny. Dla nich nie ma żadnych świętości.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2019-01-17, 17:20   

Szanowny Panie, doskonale wiemy, że Duda jest idiotą, więc nie ma z nim o czym gadać. Tym bardziej, że za wszystkie sznurki tego pajaca pociąga Kaczyński.

Po trupie od celu, powiadasz Pan... "Religia smoleńska" - mówi to Panu coś?
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2019-01-17, 17:36   

Tu nie chodzi o Dudę, tylko o sam fakt wyjścia ponad podziały. Peowcy skrzerzą o zaprzestaniu nienawiści i podziałów, a sami te podziały tworzą, własnie takimi gestami. Jakoś reszta partii nie miała problemów z uszanowaniem zaproszenia w takiej chwili.

A Smoleńska bym tutaj nie przytaczał, bo jedynce co PiS ugrał na Smoleńsku to przegrane wybory w 2011. Pomijam fakt, że teraz nagle wszyscy apelują o jedność i powagę, bo zginął lewicowy polityk, w 2010 leciały żarty o kaczce po smoleńsku i zimnym lechu. Podwójne standardy :)
  
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-01-17, 17:36   

Cytat:
zanim się ostatecznie okazało że to nie mord polityczny tylko działanie szaleńca leczonego psychiatrycznie


Przepyszne. Chłopak już ostatecznie wie. Chciałbym mieć taką pewność w zakresie, powiedzmy, jutrzejszej pogody. Poza tym działanie szaleńca i mord polityczny w żaden sposób się nie wykluczają.

Crozier napisał/a:
To jest to pojednanie ponad podziałami?


Żadnego pojednania nie będzie i trzeba być - uwaga, brutalny eufemizm - mocno idealistycznym żeby uwierzyć że jest możliwe. Nie wiem kto i w jaki sposób musiałby zginąć żeby wojujące plemiona się pojednały, na razie całe to słodkie pierdolenie o pojednaniu to jest cyniczna gra obliczona na wybielenie się w oczach generała publicznego, dym w oczy . I czekanie na jakiekolwiek potknięcie drugiej strony żeby triumfalnie wrzasnąć SKUCHA, SKURWYSYNY! i rozpocząć wymianę ciosów na zasadzie Pszepaniboonsieprzezywa! Wcależenieboonzaczął! Fajnie przez tydzień popociskać sobie nawzajem czarujące pustosłowie, schować pawłowiczoidy do szafy żeby można było poudawać przyzwoitość, ale i tak wszyscy wiemy jak to się skończy. Mieliśmy parę miłych, ale de facto pustych gestów (jak decyzja o niewystawieniu przez PiS kandydata w wyborach na prezydenta Gdańska - wyborach których i tak nie mieli szansy wygrać, czy jak wywleczenie o świcie z łóżek paru randomów którzy siedli po pijaku do klawiatury) za którtymi nie poszły - i nie pójdą - żadne poważne posunięcia. Mieliśmy taki współczesny odpowiednik bitwy nad Sommą, po którym zamiast otrzeźwienia przyjdzie znów im Westen nichts neues.

Crozier napisał/a:
jedynce co PiS ugrał na Smoleńsku


Bitch please, przecież Smoleńsk to był PiS-u mit założycielski (no, może odnowicielski). Bez zwrotu smoleńskiego PiS poszedłby w zapomnienie, a tak Kaczyński na lata zdołał ustawić wokół stosunku do Smoleńska z grubsza całą naszą scenę.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
  
 
 
Crozier


Posty: 161
Wysłany: 2019-01-17, 17:39   

Ale mi nie musisz tłumaczyć, że to jest takie słodko-pierdzące gadanie pod publiczkę, bo ja wiem, na czym polega polityka i pozyskiwanie elektoratu. Mój post odnosił się do słów kolegi goldsuna, który był wielce oburzony Kaczyńskim i resztą, którzy olali minutę ciszy, a przecież zachowanie Schetyny to było coś podobnego kalibru.

I dajcie spokój z tym Smoleńskiem - rozumiem, że jak Kaczyński pierdolnalby głowicą (mając oczywiście głowicę) w swoich przeciwników politycznych, to wtedy Tusk i Schetyna, będąc u władzy, mieliby wasze pełne poparcie, żeby zrobić to samo? Bo skoro jedni, to i drudzy mogą, i spoko, bo "to przecież polityka?".

Mi się rozchodzi tylko o to, żeby nie napierdalać bezmyślenie w jedną strone i czasem spojrzeć z dystansem na całokształt, bo to jest przecież jeden wielki syf, nieważne, czy z lewej czy z prawej. Ja generalnie to kładę chuja zarówno na pojebów-prawokatoli z PiS i błaznów z opozycji, szkoda, że większość społeczeństwa potrafi tylko polaryzować - wiec jak nie jesteś za jednym, to musisz być za drugim i jak wskazujesz błędy jednych, to automatycznie podamy ci setkę przykładów, jak zjebali drudzy, bo jesteś ślepy i tego nie widzisz. Otóż widzę, ale w idealistycznym przejawie naiwniactwa chciałbym, żeby wreszcie na naszej scenie politycznej pojawił się ktoś, kto nie papra się brudem, tylko dąży do poprawy gospodarki, ekonomii i całej reszty, a nie do tego, by zajebać jak najwięcej i obiecać kretynom gruszki na wierzbie, żeby procent na sondażu sie zgadzał.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23107
Wysłany: 2019-01-17, 18:16   

Ja spoglądam z dystansem na trwający od trzech lat festiwal nienawiści: do uchodźców, do opozycji, do każdego kto myśli inaczej niż władza, kto nie zgadza się na terror katotalibanu. TVPiS, partyjne media Karnowskich, Sakiewicza, Lisickiego. Stała i ciągła dehumanizacja, coraz powszechniejszy antysemityzm (jak w ostatniej gadzinówce TVP), mizianie się z polskimi nazistami.

Ale ok. Udawajmy, że żyjemy w Polsce rządzonej przez PO. Albo jeszcze lepiej - w jakiejś innej Polsce, gdzie jakiś szaleniec zabił liberalnego polityka, głosząc wszem i wobec, że robi to za to, że PO go wsadziło do więzienia. I udawajmy, że nie ma to związku z PiS. Absolutnie.

Ja akurat nie należę do obozu tych głoszących wybaczenie, porozumienie ponad podziałami i jeszcze inne tego typu kosmiczne pyerdy. Nie poszedłbym z Dudą i Kaczyńskim w żadnym marszu upamiętniającym Adamowicza.

Po to, aby ich nie rozgrzeszać w ten sposób. Ani to w mojej mocy, ani oni na to nie zasługują.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2019-01-17, 18:22   

Cytat:
I dajcie spokój z tym Smoleńskiem - rozumiem, że jak Kaczyński pierdolnalby głowicą (mając oczywiście głowicę) w swoich przeciwników politycznych, to wtedy Tusk i Schetyna, będąc u władzy, mieliby wasze pełne poparcie, żeby zrobić to samo? Bo skoro jedni, to i drudzy mogą, i spoko, bo "to przecież polityka?".


Nasze? Nie ma żadnych nas, chyba że stawiasz sobie chochołozorda żeby się z nim bezlitośnie rozprawić. Rozumiem że w dyskusji z kilkoma przeciwnikami wygodnie jest zbić ich w kupę żeby de facto nie dyskutować z żadnym z nich z osobna tylko z własnym konstruktem, ale nie przesadzajmy, zią. Smoleńsk był przez długie lata najwazniejszą kwestią w polskiej polityce - osią sporu, zbywanie tego machnięciem ręki to zamykanie oczu na rzeczywistość. Smoleńsk dał PiS-owi dużo więcej niż zwycięstwa wyborcze, dał długoletnią narrację i trampolinę do odbicia się w górę po okresie zsuwania się który przypieczętowany byłby porażką Lecha Kaczyńskiego w następnych wyborach. A tak zamiast do lamusa Lech trafił na cokoły, a Jarosław został w dłuższej perspektywie prezesem Polski.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1626
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-01-17, 18:33   

Po.1. Czym innym jest odrzucenie spotkania u Dudy w sprawie marszu, na który nawet rodzina nie wyraziła zgody i zdaje się wręcz nie chciała. I który to Duda już wielokrotnie zachowywał się tak, że najpierw organizował spotkanie, że niby "zróbmy coś razem", a po spotkaniu robił coś co przeczyło całkowicie idei takiego "razem".
A czym innym nie pojawienie się/celowe spóźnienie na zaplanowaną wcześniej "minutę ciszy". I tłumaczenie później, ze "to wcale nie było celowe".
Nie, moim zdaniem to nie ten sam kaliber.
Zwłaszcza przez to ostatnie tłumaczenie. I brak przy nim słowa "przepraszam", co wprost sugeruje, że to jednak nie był przypadek.

Po.2. Ja bynajmniej nie uważam, że PO jest święte. I nawet obawiam się, że oni też mogą coś wywinąć. Schetynie nie ufam tylko ciut mniej niż Kaczyńskiemu ...
Tylko po prostu wcurwia mnie sqrwysyństwo, czyli:
- najpierw wykupujemy nekrologi w gazetach, robimy dym jacy to jesteśmy dobrzy i okazujemy szacunek
- następnie olewamy oddanie szacunku "na żywo"

A gwóźdź programu to media PISowskie, czyli:
- TVPis i jej Wiadomości, które "wcale" podziału właśnie nie pogłębiały i wcale nie oskarżyły już i WOŚP i POwców za te podziały
- Kaczyński jednak dalej Kurskiego jako prezesa TVPis trzyma. jakby nigdy nic ...
- TV Republika, która podobno dzisiaj informowała i tej minucie ciszy w Sejmie i dała zdjęcie z innej okazji, na którym widać całą trójcę, która tą minute ciszy w rzeczywistosci olała - już muszą aż tak bezczelnie kłamać nawet w takiej sprawie?
...
macki opadają ...
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-01-17, 18:55   

Ja mam tylko nadzieję, że to co odwala teraz PiS okaże się jego gwoździem do trumny podczas wyborów. Inne partie przynajmniej starają się zachować jakieś pozory, PiS nawet tego nie potrafi.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5370
Wysłany: 2019-01-17, 20:08   

Crozier napisał/a:
Ciekawe jak zbulwersowany kolega nazwałby zachowanie liderów PO, którzy olali zaproszenie Dudy do PP, by omówić kwestie organizacji marszu, upamiętniającego Adamowicza?

Nie wiem, jak zbulwersowany kolega by... itd. Natomiast zbulwersowana koleżanka (czyli ja), poczułam się urażona tym, że pan prezydent Duda próbował wciągnąć w swój lansik przedstawicieli wszystkich partii. Jak pan prezydent chce sobie pomaszerować, to proszę bardzo, ale nie w Gdańsku. Nie w takiej chwili. Po pogrzebie niech sobie robi, co chce. Ale do pogrzebu niech się odstosunkuje.
Gdyby jakiś inny "polityk" wyskoczył z podobnym pomysłem, zaręczam, że oceniłabym go dokładnie tak samo.
Paweł Adamowicz był prezydentem mojego miasta. Moim prezydentem.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
Trojan 


Posty: 11269
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2019-01-17, 20:15   

hmm
w sumie wszystko co mam do powiedzenia nt. naszych polityków ( od lewa do prawa) mieści się jedynie w obszarze tzw. Mowy Nienawiści
w związku z powyższym - nic nie powiem,a tym bardziej nic nie napiszę

tylko pokażę





 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,53 sekundy. Zapytań do SQL: 13