FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PiSsOff
Autor Wiadomość
Whoresbane


Posty: 1056
Wysłany: 2023-12-29, 15:56   

Nie specjalnej troski tylko bezczelni bez żadnych granic

Zestrzelić? Czym? Patriotów już nie ma pod Zamościem ani też nie zestrzelą rakiety, która nie będzie lecieć w coś ważnego
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Trojan 


Posty: 11334
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2023-12-29, 16:27   

to była stara rakieta Ch-22 - kierowana nie znaczy że zapierdala jak dron, podleciał do ZAmości i wrócił
możliwy tor lotu (wpad i wypad)



 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7120
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2023-12-29, 21:54   

Zaorali nam miedzę //mysli //bicz :lol:
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2024-01-04, 18:39   

Jakoś tak przy czytaniu komentarzy z różnych stron naszej politycznej sceny, odkryłem, źe pisowcy mówią na obecnie rządzących ,,Koalicja 13 grudnia".
Uważam to za niegodne, chamskie, wredne, chujowe i po prostu niemoralne.
Nawet jak na standardy PiS. Nawet jak na standardy Kurskiego, kiedy jeszcze był prezesem TVP.
Ciekawe, czy w PiS był ktoś tak inteligentny i żonglując terminami wymyślił że właśnie 13 grudnia ma być zaprzsiężenie nowego rządu. A może ekipa Tuska nie doceniła skurwienia PiSu //mysli
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Whoresbane


Posty: 1056
Wysłany: 2024-01-04, 18:40   

Przecież nawet ta miernota błaszczak tak mówił o kolalicji we wczorajszej konferencji prasowej
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2024-01-04, 19:27   

Biorąc pod uwagę, że Kaczor zbudował swoją "potęgę" na śmierci własnego brata, to mnie tam jakiś 13 grudzień nie dziwi.

Chociażby ta konferencja Kaczyńskiego

https://www.youtube.com/watch?v=7nfO9Vm0gL0

kłamać, kłamać i nie przestawać
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7120
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2024-01-05, 13:37   

Nie przesadzajcie, a co to niby ma za znaczenie? Negatywna wartość emocjonalna bierze się tylko stąd że ktoś (PiS) im je nadaje, nieważne jest nazwisko tylko to jak się je nosi.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Trojan 


Posty: 11334
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2024-01-17, 22:26   

 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1643
Skąd: Bytom
Wysłany: 2024-01-18, 06:49   

Na pytanie o zatrzymanego wczoraj przez CBA - byłego wiceministra w rządzie PISU - Piotra W. znanego bardzo z afery wizowej, Kaczyński i Błaszczak odpowiedzieli "nie znam tego pana". ;-)
Mimo wszystko, ubawiło mnie to bardzo. ;-)
To taki skrajny przypadek wersji "to nie moja ręka". ;-)

Ale pozytywnie odbieram również bunt w PISie, bunt "dołów" pisowskich, przeciwko decyzji Błąszczaka i zapewne Kaczyńskiego w temacie odwołania Bosaka. Nieistotne jaka ta decyzja by była, w końcu ktoś tam zaczyna reagować na kompletnie idiotyczne zachowania i pomysły i podważać decyzje Kaczyńskiego i jego dworu.
Ja nie wierzę, że wszyscy pisowcy są idiotami i nie widzą tego, że wierchuszka pisu kompletnie nie wie co robić, a jak coś wymyśli to co pomysł to głupszy.
Nie wierzę, że tam się powoli ludziom nie włącza tryb "myślenia o sobie", zamiast o partii, która coraz mniej może. Mam nadzieję, że to właśnie pierwsze widoczne oznaki.
Nie miałbym nic przeciwko wyłamaniu się części pisu w formie jakiejś w miarę bardziej normalnej partii opozycyjnej. Wierchuszka będzie się bronić do upadłego i chwytając się każdej możliwości, bo mają za dużo za uszami i grozi im prokuratura. Ale "doły" nie muszą być tym aż tak bardzo zagrożone - "co najwyżej" mieli jakieś dodatkowe posadki. Oni nie muszą robić z siebie aż takich durniów.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23172
Wysłany: 2024-01-18, 08:01   

Zdaje się, że ministrant Szymon i ministrant Władysław chcieliby zagospodarować część elektoratu PiS, o którym piszesz. W myśl ich programu, aby być fajniejszym PiSem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1643
Skąd: Bytom
Wysłany: 2024-01-18, 08:12   

Romulus napisał/a:
Zdaje się, że ministrant Szymon i ministrant Władysław chcieliby zagospodarować część elektoratu PiS, o którym piszesz. W myśl ich programu, aby być fajniejszym PiSem.

No i niech to zrobią.
Lepiej, żeby oni ich przejęli, niż mają trwać przy Kaczyńskim, Błaszczaku, Terleckim, Czarnku, Witek itd. Albo, żeby przejęła ich Konfa.
Ci ludzie z Polski nie znikną. I nie zmienią swoich przekonań. Dalej będą mocno religijni, będą słuchać swoich proboszczów. Będą konserwatywni, nie będą rozumieć, ze problem z imigrantami nie zniknie, że energetykę trzeba zmieniać, że nie można cały czas żyć jak w XIXw.
Ale niech to będą ludzie/partie które funkcjonują normalnie, a nie traktują wszystkich o odmiennych poglądach jako zdrajców których należy wytępić/zniszczyć.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2024-01-18, 20:57   

https://streamable.com/zfqi4u

AI przeróbka, przyszłość jest już teraz
 
 
fdv 


Posty: 1085
Skąd: Neverland
Wysłany: 2024-01-18, 21:52   

Ash napisał/a:
https://streamable.com/zfqi4u

AI przeróbka, przyszłość jest już teraz


śmiechłem
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Cintryjka 

Posty: 1862
Wysłany: 2024-01-19, 11:09   

goldsun napisał/a:
Na pytanie o zatrzymanego wczoraj przez CBA - byłego wiceministra w rządzie PISU - Piotra W. znanego bardzo z afery wizowej, Kaczyński i Błaszczak odpowiedzieli "nie znam tego pana". ;-)
Mimo wszystko, ubawiło mnie to bardzo. ;-)
To taki skrajny przypadek wersji "to nie moja ręka". ;-)

Ale pozytywnie odbieram również bunt w PISie, bunt "dołów" pisowskich, przeciwko decyzji Błąszczaka i zapewne Kaczyńskiego w temacie odwołania Bosaka. Nieistotne jaka ta decyzja by była, w końcu ktoś tam zaczyna reagować na kompletnie idiotyczne zachowania i pomysły i podważać decyzje Kaczyńskiego i jego dworu.
Ja nie wierzę, że wszyscy pisowcy są idiotami i nie widzą tego, że wierchuszka pisu kompletnie nie wie co robić, a jak coś wymyśli to co pomysł to głupszy.
Nie wierzę, że tam się powoli ludziom nie włącza tryb "myślenia o sobie", zamiast o partii, która coraz mniej może. Mam nadzieję, że to właśnie pierwsze widoczne oznaki.
Nie miałbym nic przeciwko wyłamaniu się części pisu w formie jakiejś w miarę bardziej normalnej partii opozycyjnej. Wierchuszka będzie się bronić do upadłego i chwytając się każdej możliwości, bo mają za dużo za uszami i grozi im prokuratura. Ale "doły" nie muszą być tym aż tak bardzo zagrożone - "co najwyżej" mieli jakieś dodatkowe posadki. Oni nie muszą robić z siebie aż takich durniów.


Tylko tam w PiSie już wszystkich w miarę normalnych dawno temu wycięli. List Czarnka do Muska - chyba kilkanaście błedów w czterech zdaniach po angielskawemu. Niech to trwa:)
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2024-01-19, 11:17   

No właśnie czytam twitta Czarnka do Muska... Przemek go zaprasza do odwiedzin więzienia gdzie przetrzymują "pierwszych więźniów politycznych po 89".

https://twitter.com/CzarnekP/status/1748105353001128092

Czarnek to ten co ma być kandydatem pisu na prezydenta? xD
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13189
Wysłany: 2024-01-19, 11:31   

Cintryjka napisał/a:
Tylko tam w PiSie już wszystkich w miarę normalnych dawno temu wycięli. List Czarnka do Muska - chyba kilkanaście błedów w czterech zdaniach po angielskawemu. Niech to trwa:)
+1
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
KS 
KS


Posty: 2551
Wysłany: 2024-01-19, 11:46   

Ash napisał/a:


Czarnek to ten co ma być kandydatem pisu na prezydenta? xD


Facet mocno się lansuje, wydaje mi się, że ma ambicje być nr 1, gdy już nastąpi polityczny zgon cysorza z Żoliborza.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Cintryjka 

Posty: 1862
Wysłany: 2024-01-19, 12:42   

Jak on by był numerem jeden, to tam już ławka by nie była krótka, tylko by ją wynieśli:) Ale generalnie niech się kompromituje możliwie jak najbardziej, nie mam nic przeciwko temu.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
Trojan 


Posty: 11334
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2024-01-20, 19:06   

a wiecie że Kaczyńskiemu najlepiej by zrobiło gdyby wąsik lub/i kamiński żywi z więźnia nie wyszli ?:)
ciekawe czy oni też tak o tym myślą se w celi
 
 
KS 
KS


Posty: 2551
Wysłany: 2024-01-20, 20:16   

Trojan napisał/a:
a wiecie że Kaczyńskiemu najlepiej by zrobiło gdyby wąsik lub/i kamiński żywi z więźnia nie wyszli ?:)

mieli by pogrzeb na Wawelu?
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
Trojan 


Posty: 11334
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2024-01-20, 20:57   

to na pewno :)
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1643
Skąd: Bytom
Wysłany: 2024-01-25, 09:12   

https://wiadomosci.onet.pl/lublin/prokurator-mial-blokowac-sprawy-pis-i-ukrywac-akta-wydalo-sie-przez-kierowce/0snpffk
Nie, żebym był zdziwiony jakoś, ale trochę zaskakuje mnie skala oraz podejście "jakośtobędzie", które ewidentnie u tych wszystkich "pisowców na stołkach" wychodzi, jakby oni rzeczywiście nigdy nie pomyśleli ani chwili "co będzie jak PIS jednak straci władzę".

W skrócie:
- prokurator z Lublina zbierał wszystkie sprawy dotyczące pisowców, żeby nic z nimi nie robić.
- akta przestały mu się mieścić i ma nawet garaż zapchany - samochód służbowy stoi na zewnątrz (kierowca służbowy się poskarżył)
- ale teraz pisoprokurator wpadł w panikę i rozsyła te akta wszędzie gdzie się da, żeby to nie wyszło. ;-)
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Trojan 


Posty: 11334
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2024-01-25, 18:05   

żyj kurwa tak, jakby jutra nie było
 
 
Ash 

Posty: 796
Wysłany: 2024-01-25, 18:18   

Jarosław Kaczyński przemówił dzisiaj w Sejmie do swojej partii

https://youtu.be/Z60Zsc3_JSw

ciiiiiii
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23172
Wysłany: 2024-02-07, 17:20   

Oglądałem dziś kawałek tej hucpy z wejściem do Sejmu a raczej z próbą wepchnięcia do Sejmu dwóch skazanych przestępców, którzy nie są już posłami. I taka mnie jakaś dziwna litość wzięła dla tej partii. Jakie to są leszcze. Jacy nieudolni hucpiarze. Myślałem przez chwilę, że to jakaś część szatańskiego planu, rozpoznanie bojem może, ale chyba nie. Oni są tak głupi i żałośni.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Whoresbane


Posty: 1056
Wysłany: 2024-02-07, 17:23   

Mnie rozwaliło to, że po amatorce jaką odstawili kaczafi nazwał Hołownię amatorem :mrgreen:
_________________
Moje marzenia z MAGa: wznowienie wszystkich Stephensonów i wydanie wszystkich Słońc Wolfe'a w Artefaktach
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2024-02-07, 20:42   

Cytat:
Panowie mnie szczypią, kurczę.

No normalnie piaskownica. Żal.pl. Sami są swoją najlepszą karykaturą.

Edytowałam, albowiem zapomniałam wrzucić za Klaudiuszem Slezakiem zasłyszanej wymiany zdań:
Maciej Wąsik, karcąco, do dziennikarza: proszę słuchać co prezes właśnie mówi!
Dziennikarz, nierozpoznany przez KS, chyba z radia Eska: niestety nie mogę się dopchać.
MW: prawdziwi dziennikarze dadzą radę.
D: prawdziwi posłowie wejdą do sejmu.
:mrgreen:
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
m_m 
Uchodźca

Posty: 1891
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2024-02-07, 21:54   

Mnie się podobało jak Macierewicz jebnął Kamińskiego w ryja XD
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mariusz-kaminski-dostal-przypadkowy-cios-antoni-macierewicz-zabral-glos/8ccs6lm
_________________
quot libros, quam breve tempus
 
 
Cintryjka 

Posty: 1862
Wysłany: 2024-02-08, 10:23   

To się chyba wszystkim podobało.

Ale my tu śmichy chichy, a po necie lata kolejna plotka, że PiS planuje zdelegalizować partie opozycyjne przy użyciu pseudoTK. Oni chyba serio nie przewidywali wyborczej przegranej.
_________________
Im mniej cię co dzień, miodzie, tym mi smakujesz słodziej/I słońcem i księżycem, rozkoszą nienasyceń/szczodrością moich dni - dziękuję ci

J.K.
 
 
goldsun 
Szeregowy


Posty: 1643
Skąd: Bytom
Wysłany: 2024-02-08, 10:38   

Cintryjka napisał/a:
To się chyba wszystkim podobało.

Ale my tu śmichy chichy, a po necie lata kolejna plotka, że PiS planuje zdelegalizować partie opozycyjne przy użyciu pseudoTK. Oni chyba serio nie przewidywali wyborczej przegranej.

Mnie w ogóle zastanawia pomysł, bo jakie kompetencje w delegalizowaniu partii ma TK, nie tylko ten pseudo, ale w ogóle?
Od tego jest chyba sąd zwykły ... ?
Z drugiej strony, to chyba wszystkich nieprzekonanych (poza betonem) powinno przekonać, jak instrumentalnie PIS traktuje ten TK i Przyłębską. I jak ten TK jest po prostu odnogą PISu i niczym innym.
Już wszystko co się da chcą do niej wrzucać - bez ładu, składu i choćby minimum logiki.
_________________
Załączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun

Per ASperger ad astra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 2,39 sekund. Zapytań do SQL: 14