FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
W co gramy?
Autor Wiadomość
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-10-30, 20:38   W co gramy?

Równie sensowny temat co "co teraz słuchasz", czyli jaka gra aktualnie zajmuje nas najbardziej. Co o niej myślimy itp. trochę inwencji ;P

Ja gram w pasjansa, na nic innego nie mam czasu zbytnio ale wyczekuję Wiedźmina, w którego będę grała u kochanej cioci z wypaśnym kompem... ;P
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-10-30, 20:43   

Mnie wzięło na klasykę. Gram w Diablo 2, kozaków, Druga wojna światowa. Stare ale jare. Małe wymagania a dużo frajdy. W Diablo mam już kod do BN i będę musiał się zalogować.
Jakoś nie bierze mnie ostatnio na granie. Wole sobie książki poczytać albo posiedzieć w necie.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-10-30, 20:49   

Mało czasu - mało granie. Jeśli juz to "Bard's Tale IV" - kawał świetnej zabawy za sprawą dubbigu - P. Fronczewski (narrator) i Borys Szyc (Bard) są rozbrajający. Do tego cięte żarty , zabawne piosenki ("Piwo, piwo, piwo") i duża grywalność.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-10-30, 21:30   

Ostatnimi czasy głównie Project Entropia avem męża. Archlord coś mi się jakoś przejadł. Zresztą w ogóle ostatnio, jak myślę o graniu w cokolwiek, to stwierdzam, że większą chęć mam na jakąkolwiek lekturę i zagnieżdżenie się z nią w wyrku.
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-04, 02:32   

Carmageddon I i II. Uwielbiam tą gre - niby wyścigi a sedno zasadza się w rozjażdżaniu ludzi i taranowaniu wrogów. Puszczam własną muzyke i czuje się jak w domu. Po kilku godzinach aż się chce zrobić prawo jazdy.
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2007-11-04, 11:42   

Ja ostatnio grałem w Vampire: TM - Bloodlines i Redemtion (znowu któryś raz z kolei ;-) ), a teraz zainstalowałem sobie Diablo II i Diablo + Hellfire (bo do tej pory weń nie grałem) mam też na dysku od dłuższego czasu Medieval: Total War (gram Wielkim Bizancjum) - i jak mam czas to sobie pogrywam w te trzy gierki na zmianę. Miałem jeszcze Dark Crusade z Dawn Of War, ale do tej pory jakoś nie chciało mi się go zainstalować, bo znajomy powiedział że Imperium Tau nie ma tam instalacji obronnych. Kicha :evil:
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-11-04, 11:53   

Mały offtop: nienawidzę śmiertelnie tych, ktorzy grają w wiedźmina. Umrzyjcie!
albo pożyczcie mi kompa, na którym wieśmin pójdzie ;(
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Liv 
Sine Qua Non


Posty: 1045
Wysłany: 2007-11-04, 14:03   

Od kilku dni zmagam się z Wiedźminem ^^
Niestety nie mam czasu aby porządnie się zaangażować w grę ... więc na razie jestem na wstępie xD
_________________
"Life is a bitch and then you die."
Laura Roslin "Battlestar Galactica"

chomikuj.pl/pchlaszachraika
 
 
Derian 
Infidel


Posty: 37
Skąd: inąd
Wysłany: 2007-11-04, 14:36   

Parę dni temu, po bardzo interesującym zakończeniu, odinstalowałem S.T.A.L.K.E.R.-a
Rewelacyjne kilkadziesiąt godzin rozgrywki, kilka różnych zakończeń do wyboru, w tym jedno właściwe. Mnóstwo ciekawostek, dużo analogi do faktycznych wydarzeń z Czarnobyla [choćby wóda na zmniejszenie radiacji :mrgreen: ] No i wszystko po rosyjsku w grze jest :P
Szczerze polecam.

Natomiast teraz wziąłem się za "Company of Heroes".
Dość ciekawa strategia czasu rzeczywistego. Jestem już po kilku misjach i oceniam bardzo pozotywnie. Choć fakt, to nie jest gra na długo, schemat szybko się nudzi [zbuduj bazę, najlepsze jednostki i do końca misji]

A Wiedźmin już się.. no wiecie :P
_________________
"Od chwili tej do końca świata w ludzkiej będziemy pamięci...
My wybrani, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem..."

"Porzućcie wszelkie nadzieje, Wy którzy tu wchodzicie"
 
 
Terrapodian 


Posty: 75
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-11-04, 17:17   

KotOR :D Przechodzę już drugi raz. Wcześniej jako zwiadowca i strażnik Jedi, charakterem obojętnym ze wskazaniem na Jasną Stronę, a teraz piękna przemytniczka i negocjatorka Jedi bardzo na Jasnej Stronie Mocy (jakoś nie mogę się przemóc, by przejść na Ciemną). Genialne.

Oprócz tego Lineage II czasami i trochę Jedi Knight III.
_________________
Bóg mi wybaczy. W końcu to jego fach. ~ Heinrich Heine na łożu śmierci
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2007-11-04, 17:23   

Tibia, Rome Total War, Stalker, Counter Strike Source
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
 
 
Tanit 
Czarnoskrzydła


Posty: 1459
Wysłany: 2007-11-05, 10:46   

Nie grywam :P
No... może trochę w Maple Story xD
ostatnio rozbijałam Niemców w Wolfensteinie albo budowałam miasta greckie w Zeusie ^^'
SpellForce, Neverwinter, Morrowind...
Niestety mój komp to już gruchot i ledwo co wchodzi v.v'

Au revoir!
_________________
***Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone***
Kiedy człowiek umiera, dusza jego przez trzy dni siedzi u wezgłowia śmiertelnego łoża i stara się zwracać plecami do ognia.
Po trzech dniach pojawiają się aniołowie i prowadzą duszę nad most Czinwat...

TanBlog
 
 
Tyraela 
Femme Fatale


Posty: 652
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2007-11-05, 17:52   

Tanit napisał/a:
Maple Story xD

Moi kumple w to grali podczas sesji, która się nie odbyła. Myślałam, że padnę ze śmiechu, kiedy dwóch wielkich facetów siedzi przy grze z bajkową grafiką i w pewnym momencie pada tekst "zamknij się! Ty nie jesteś magiem!". Poległam.
_________________
"Jaka jest lepsza nagroda niż ta, kiedy unosimy broń nad pokonanym wrogiem, którym pogardzamy, a potem ją opuszczamy? O tak, szlachetność to najcenniejsza rzecz na świecie."
H. Duncan "Atrament"
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-05, 22:41   

Obecnie w dodatek Kingdoms do Medieval II Total War. A dokładniej to po zniszczeniu Norwegów i odebraniu Polakom pomorza biję teraz Krzyżaków swymi Duńczykami w kampanii teutońskiej :mrgreen:
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2007-11-06, 13:13   

makatka napisał/a:
Mały offtop: nienawidzę śmiertelnie tych, ktorzy grają w wiedźmina. Umrzyjcie!
albo pożyczcie mi kompa, na którym wieśmin pójdzie ;(


Popieram w całej rozciągłości - bodajby by zdechli, bodajby przeklęty był ród ich do 10 pokolenia w przód i w tył :P ;) Bodajby zostali radiomaryjni, bodajby ich córy poszły do klasztorów a synowie na księży :badgrin:

Asuryan napisał/a:
odebraniu Polakom pomorza biję


O żesz ty Asuryanie niedobry a wyrodny ;-) Ja nigdy nie odbierałem Polsce ziem w Medievalu :P nawet jak grałem Bizancjum i Danią :P Choć oczywiście w tym pierwszym przypadku nie pozwalałem żeby zdobyli jakiekolwiek ziemie nad Morzem Czarnym :P :mrgreen:

Aexalven napisał/a:
Counter Strike Source


Oooo - Sorce jest wymiatającą gierką, dawno temu zagrywaliśmy się z kumplami w zwykłego CSa, ale jak tylko wyszedł source to dopiero była gra - bardzo się ucieszyłem jak wyszła, bo ktoś poszedł po rozum do głowy w końcu i zrobił CS na nowym silniku Valve z HL2, zastanawiałem się tylko czemu tak późno. W dodatku ta gra udowadnia, że jak się jest naprawdę dobrym programistą, to można tak zoptymalizować kod, żeby chodził na słabszych komputerach - bo jak miałem HL2 to moim trochę jednak słabszym i wiekowym laptopie chodził z wielką biedą, jak zainstalowałem Vampira: Bloodlines (a to też jest udoskonalony silnik Valve z HL2) to nawet mi jej nie odpaliło, za to Source chodzi jak złoto i to nawet na dosyć wysokich opcjach graficznych. I to mi się w nim najbardziej podoba! :-)
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-06, 13:37   

Od pewnego czasu gram w Wiedźmina. Chyba nie muszę pisać co to za gra? :-P Gra wygląda świetnie, przyciąga do monitora i bywa, że nie można się od niej oderwać. Jest to jedyny rpg od jakichś 2 lat, który na dłużej przyciągnął mnie do monitora.
Poza tym od czasu do czasy przycinam w Football Managera 2007, aczkolwiek jestem w trakcie przerzucania się na wersję 2008. Zobaczymy czy też będę grał w nią tyle co w poprzednią wersję.
Co jeszcze? Poza wyżej wymienionymi, uprzyjemniam sobie czas grywając w:
Pro Evolution Soccer 2008,
Bioshock,
Medal of Honor: Airborne,
Clive Barker's Jericho.

PES to najlepsza piłka nożna na PC, w przeciwieństwie do nowej FiFy ma wreszcie next-genową oprawę. Natomiast pozostałe gry to świetne FPSy.
Poza nimi, do niedawna grałem jeszcze w Total War: Medieval 2, Resident Evil 4 i Rainbow Six: Vegas i Command & Conquer 3: Tiberium Wars.
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-11-08, 15:15   

Jako że doszła dziś do mnie przesyłka z edycją kolekcjonerską Wiedźmina, to pozostałe gry raczej pójdą w odstawkę xD Niedługo podzielę się z wami wrażeniami z gry. Bo samo wydanie - genialne :P

Natomiast ostatnio najwięcej grałem w Guild Wars, a konkretnie dodatek - Factions. Dla niekumatych: to sieciowy RPG (ale nie MMORPG w stylu np. World Of Warcraft) ze świetną grafiką (jak na sieciówkę :P ), ciekawym systemem rozwoju postaci, mnóstwem potworów do zarżnięcia (niemal jak w Diablo xD) i rozbudowanym systemem walki PvP.

A co poza tym? W przerwach fajna darmowa gierka Frets On Fire - niemal symulator gry na gitarze elektrycznej :P Nawiązuje ona do słynnej konsolowej serii Guitar Hero (można wręcz powiedzieć, że jest nieoficjalną konwersją na PC). Co ciekawe, gra się na... klawiaturze, a konkretnie jej części - chwytamy keyboard jak gitarę i za pomocą klawiszy F1-F5 (progi) i entera (czyli 'kostkowanie') bawimy się w rockmana. Mnóstwo frajdy przy odrobinie wprawy. A poziom trudności jest bardzo zróżnicowany - od powolnych, łatwych melodii do niesamowicie szybkich łamipalcówek (ale to już zależy raczej od piosenki i autora konwersji - bo piosenki można tworzyć samemu). Grę można ściągnąć stąd, a piosenek po Internecie krąży mnóstwo (chętnym dam adresy do kilku forów maniaków tej gry).
_________________
(_!_)
 
 
Cord 
XVII


Posty: 18
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-08, 16:02   

Shadowrunner napisał/a:
Oooo - Sorce jest wymiatającą gierką, dawno temu zagrywaliśmy się z kumplami w zwykłego CSa, ale jak tylko wyszedł source to dopiero była gra

Ja tam pozostaje wierny 1.6 :) IMHO największa grywalność, klasyka - o wiele trudniejszy od CS:S, no i to jest jednak taki oryginał :P
_________________
istern egz
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2007-11-08, 16:43   

Cord napisał/a:
klasyka - o wiele trudniejszy od CS:S


Cord nie żartuj :mrgreen: Trudniejsza?? Przecież wszystko co tam trzeba robić, że skasować przeciwników to wziąć dobrą kamperarmatę i camp-ić gdzieś w dobrym miejscy, waląc headszoty 8) W Sourcie już tak nie ma, nie można odstawiać takie fuszery (a szkoda ;) ), jak będziesz siedział i campił to w końcu nawet boty mogą cię dojechać :-P
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-11-08, 20:07   

Piro napisał/a:
A co poza tym? W przerwach fajna darmowa gierka Frets On Fire - niemal symulator gry na gitarze elektrycznej :P

Jezu Chryste, to jest 100x trudniejsze niż gra na gitarze podobnych utworów, a wiem co mówię bo niedługo będą trzy lata jak szarpię struny. : D Serio, nie wyrabiam, ta gra jest dla mnie póki co diablo trudna, na easy łapię się na jakieś 88%. ; p
Piro napisał/a:
(chętnym dam adresy do kilku forów maniaków tej gry).

Dawaj. 8)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Cord 
XVII


Posty: 18
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-08, 20:18   

Shadowrunner napisał/a:
Cord nie żartuj Trudniejsza?? Przecież wszystko co tam trzeba robić, że skasować przeciwników to wziąć dobrą kamperarmatę i camp-ić gdzieś w dobrym miejscy, waląc headszoty W Sourcie już tak nie ma, nie można odstawiać takie fuszery (a szkoda ), jak będziesz siedział i campił to w końcu nawet boty mogą cię dojechać


Source jest dużo wolniejszy, wszystko dzieje się wolniej, pozatym ogólnie nie ma tam wielu dobrych graczy :P W 1.6 praktycznie nie da się campić, nie ma takich miejsc (przynajmniej na tych najpopularniejszych mapach) :mrgreen: 1.6 wymaga więcej ,,skilla'' (czyt. godzin przesiedzianych przed pc) xD
_________________
istern egz
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-11-08, 22:29   

Gand napisał/a:
Jezu Chryste, to jest 100x trudniejsze niż gra na gitarze podobnych utworów, a wiem co mówię bo niedługo będą trzy lata jak szarpię struny. : D Serio, nie wyrabiam, ta gra jest dla mnie póki co diablo trudna, na easy łapię się na jakieś 88%. ; p
Też pogrywam na gitarze, i powiem, że to zależy od kawałka. Jednak większość rzeczywiście jest trudna, ale idzie się przyzwyczaić. Bo fakt faktem, że jednak FoF to nie gitara, a klawirka to nie wygodny gryf :mrgreen:
Ja w niektórych piosenkach dociągam na medium/hard do 98% (zależy :P ) Rekord? W Enter Sandman* na Medium (czyli poziom trudności 3. na cztery) - 100%. Zarzucę może screena jutro :mrgreen:

Gand napisał/a:
Dawaj. 8)

Proszę bardzo:
FoF Fan Forum
Keyboards On Fire
Nie forum, ale fajna stronka (tam są ciekawe linki m.in. do 'narodowych' społeczności, m.in. Hiszpania, Francja czy Portugalia)
Kilka innych dorzucę jutro. A jak chcesz znaleźć piosenki, to wpisz w Google "frets on fire" song dowload [wykonawca/tytuł] - duża szansa, że znajdzie. Jak nie, to na forach są maniacy, którym jak podrzucisz jakiś kawałek, to stworzą konwersję do gry :mrgreen: (uwaga - dobrze mieć oddzielną ścieżkę gitary)

*nie jest to może szczególnie wymagająca piosenka xD
_________________
(_!_)
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-11-08, 22:50   

A wskazał byś jeszcze jakieś BEZPOŚREDNIE linki do utworów do tej gry, bo trochę się miotam po tych forach? : D
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Shadowrunner 
Dusza Dzikiego Ludu


Posty: 404
Skąd: Majorat Rabsztyński
Wysłany: 2007-11-09, 00:05   

Cord napisał/a:
W 1.6 praktycznie nie da się campić, nie ma takich miejsc (przynajmniej na tych najpopularniejszych mapach)

Jak nie ma jak są - w grze drużynowej zawsze robie za kampera, łażę po dachach albo tym podobnych ze snajperką i kasuję ziomali ;-)

Cord napisał/a:
pozatym ogólnie nie ma tam wielu dobrych graczy


Są dobre boty, które potrafią cię trafić w głowę z połowy planszy przy pomocy glocka jak ty ich widzisz tylko w postaci przysłowiowego piksela w rogu ekranu :mrgreen: :-P
_________________
"Summoned I come... Why do you come here? I come to serve... Who do you serve? I serve the truth... What is the truth? That we are one people, one voice... Will you follow me into fire? Will you follow me into darkness? Will you follow me into death? I will follow... Then follow."

Polskie forum eRPG
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-11-09, 15:39   

Gand napisał/a:
A wskazał byś jeszcze jakieś BEZPOŚREDNIE linki do utworów do tej gry, bo trochę się miotam po tych forach? : D

OK, zarzuć tytuły/wykonawców (może być na priv), to w wolnym czasie poszukam :P
Aha - im bardziej znany/popularniejszy zespół, tym łatwiej wyszukać piosenki.
_________________
(_!_)
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-11-11, 13:57   

Shadowrunner napisał/a:
makatka napisał/a:
Mały offtop: nienawidzę śmiertelnie tych, ktorzy grają w wiedźmina. Umrzyjcie!
albo pożyczcie mi kompa, na którym wieśmin pójdzie ;(


Popieram w całej rozciągłości - bodajby by zdechli, bodajby przeklęty był ród ich do 10 pokolenia w przód i w tył :P ;) Bodajby zostali radiomaryjni, bodajby ich córy poszły do klasztorów a synowie na księży :badgrin:

TAK!

Tym bardziej, że wczoraj się dowiedziałam, że nawet jeśli sobie dokupię RAM, to wieśmac i tak nie pójdzie, bo się nie lubi z kilkoma prockami, w tym z moim, a jakoś nic o łatce nie słychać ;(



Cytuj poprawnie x.x Oli
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-11, 15:21   

makatka napisał/a:
wieśmac i tak nie pójdzie, bo się nie lubi z kilkoma prockami

Z którymi? :shock: Jest jakaś lista?
Łatki muszą zrobić. Za kilka miesięcy...
_________________
goodreads .
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-11-11, 15:56   

Shadowrunner napisał/a:
makatka napisał/a:
Mały offtop: nienawidzę śmiertelnie tych, ktorzy grają w wiedźmina. Umrzyjcie!
albo pożyczcie mi kompa, na którym wieśmin pójdzie ;(


Popieram w całej rozciągłości - bodajby by zdechli, bodajby przeklęty był ród ich do 10 pokolenia w przód i w tył :P ;) Bodajby zostali radiomaryjni, bodajby ich córy poszły do klasztorów a synowie na księży :badgrin:

Jej, jaka nienawiść... Aż się boję xD
Ja na kompa oszczędzałem prawie 2 lata (wyrzeczeń i ciężkiej pracy... tzn. obowiązków domowych i nie tylko :P ), potem rodzeństwo się dołożyło, tak więc teraz mogę grać w Wiedźmaka - ale na nieco wyższych od low detalach, inaczej klatkuje :shock:
A poza tym? Gra niesamowita. Grafika co najmniej bardzo dobra (choć wymagająca), muzyka i udźwiękowienie genialne i ogromna grywalność. Mistrzowski system walki, fajnie rozwiązany rozwój postaci i ogólnie jest w dechę. Najlepsza polska gra, najlepszy RPG w jakiego grałem od czasu KotORa.
_________________
(_!_)
 
 
makatka 
Zapluta Wiedźma


Posty: 939
Skąd: wprost z absurdu
Wysłany: 2007-11-11, 16:34   

Dhuaine napisał/a:
Z którymi? Jest jakaś lista?

Kumpel mi na GG podawał, ale mi archiwum zjadło :/
Ponoć są to dane pochodzące ze strony/forum (nie pamiętam dokładnie :/ ) gry.
Na pewno Athlon 3000+ się do nich zalicza


Piro napisał/a:
Najlepsza polska gra, najlepszy RPG w jakiego grałem od czasu KotORa.

Kumple z pracy (niechaj umrą w męczarniach ) twierdzą, że to w ogóle najlepszy eRPeG od czasu Fallauta ;(
_________________
Pitbull- morderca miejsca w łóżku i Twoich kanapek.

zimo, zimo... WYPIERDALAJ!
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2007-11-11, 17:05   

Dhuaine napisał/a:

Z którymi? :shock: Jest jakaś lista?
Łatki muszą zrobić. Za kilka miesięcy...


Proszę:

Oficjalne Forum napisał/a:
Następujące karty graficzne nie są obecnie obsługiwane: S3 Colt, S3 S27, S3 S8

Gra nie wspiera następujących procesorów: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.


Tu więcej info.
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13