FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowości, zapowiedzi, świeżynki
Autor Wiadomość
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-03-06, 19:18   

ASX76 napisał/a:
[

A wracając do tematu:

- Twórca "Czarnobyla" (C. Mazin) wespół z N. Druckmannem stworzą dla HBO serialową adaptację "The Last of Us"


Wow.
Wczoraj właśnie myślałem o tym że czas najwyższy żeby nakręcili. Tym bardziej że tam już cały scenariusz jest.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-03-06, 19:28   

HBO wymiata, jak zawsze. Nie chodzi mi o serial na podstawie gry. Niczego o tej grze nie wiem, więc mnie to nie ziębi ni parzy, ale skoro HBO to na pewno obejrzę.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-03-06, 20:06   

Scenariusz miazga, jak jeszcze to wrzucą w sprawne ręce... goście od Czarnobyla pokazali że znają się na robocie.
Tematyka może nieco odrzucać bo to kolejne Zombiasy, ale scenariusz, kurła no przeswietny. IMO najlepsza gra bez podziału na wagę. O mały palec u nogi wyprzedza MassEfecta trilogy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-03-06, 20:15   

Trojan napisał/a:
Scenariusz miazga, jak jeszcze to wrzucą w sprawne ręce... goście od Czarnobyla pokazali że znają się na robocie.


Druckmann jest reżyserem i scenarzystą gry, więc w połączeniu z Mazinem, a do tego w HBO, mogą stworzyć duet nie do z.jebania ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-03-06, 22:42   

Pamiętasz Diune Lyncha.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-03-07, 23:52   

Swego czasu próbowałem oglądać, lecz "poległem" ;) Czekam na nową wersję, która podobno będzie wizualną ucztą. Oby tylko widowisko nie poległo na scenariuszu.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2020-03-09, 15:03   



Oby to byla prawda.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-03-09, 17:38   

Chyba nie jest.
I po co czekać? Na kino familijny i seriale ze stajni Marvela lub Star Wars? Za mało, aby mnie kupić, tj. abym kupił. Jeśli pojawią się jakieś fajnie oryginalne tytuły, a nie popłuczyny po tych uniwersach, to może się skuszę. Na dzień dzisiejszy: nie czekam.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-03-14, 19:13   

Z powodu K-W zawieszają zdjęcia do wielu filmów i seriali.
Ale do Wiedźmina nie ;)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-03-14, 19:33   

Kwestia czasu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
KS 
KS


Posty: 2545
Wysłany: 2020-03-14, 19:37   

Cavill może grać w maseczce. Dla widza żadna strata.
_________________
Kiedy jesteś martwy, nie wiesz, że jesteś martwy. Cały ból odczuwają inni.
To samo dzieje się, kiedy jesteś głupi.
(Lemmy)
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7116
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2020-03-14, 19:44   

Romulus napisał/a:
Kwestia ceny.
Poprawiłem //utrivv
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-03-21, 20:02   

"Bosch" sezon szósty już w kwietniu. Kwiczę z radości jak zarzynana świnia. :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=bTGPN0Ugt8A
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-04-16, 18:16   

Co ja paczę? Czwarty sezon ma być na Netflixie w kwietniu??? https://www.youtube.com/watch?v=vNaITmq0cX0
To byłoby cudownie. Cieszę się, że Netflix w końcu przejął tę produkcję. Bo na trzeci sezon na Netflixie się naczekałem, aż Canal+ zamęczy swoich abonentów powtórkami. :)

Kto nie oglądał "The Last Kingdom" to może teraz spokojnie wciągnąć trzy sezony. Bo za chwilę czwarty. :) Świetna produkcja. Choć w trzecim sezonie trochę momentami nużyła. Wątek z Ragnarem, z tą wiedźmą, z Alfredem. Ale już teraz powinno ruszyć do przodu wszystko, bo sporo się przecież zmieniło z trzecim sezonem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-04-16, 18:49   

no to jedyny chyba serial który obejrzałem zanim ROmek ;)

bardzo spoko -choć wtórny wobec siebie ;)
 
 
marjarkasz

Posty: 202
Wysłany: 2020-04-16, 20:03   

Romulus napisał/a:
Bosch" sezon szósty już w kwietniu. Kwiczę z radości jak zarzynana świnia


Połowa drugiego sezonu. Serial jak serial. Wybitności nie widzę. Nic niezwykłego się nie dzieje. Takie sobie coś. W ogóle mnie nie bierze.
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2020-04-16, 20:26   

The Last Kingdom wrócił na Netflixa? Świetnie. :mrgreen: Nie pamiętam, czy wciągnęłam dwa sezony czy trzy (chyba dwa), ale strasznie brakowało mi zgrzytu miecza na kościach. ;) No i zaraz czwóreczka. Super. Romulusie, dziękuję za ten njus.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
fdv 


Posty: 1080
Skąd: Neverland
Wysłany: 2020-04-16, 22:12   

marjarkasz napisał/a:
Romulus napisał/a:
Bosch" sezon szósty już w kwietniu. Kwiczę z radości jak zarzynana świnia


Połowa drugiego sezonu. Serial jak serial. Wybitności nie widzę. Nic niezwykłego się nie dzieje. Takie sobie coś. W ogóle mnie nie bierze.


A mnie bierze, nawet wydaje mi się że to ja polecałem Boscha już ładny czas temu. Z takich historii policyjnych które nie są tasiemcami z 20+ odcinkami to bardzo dobra pozycja. Przede wszystkim główny bohater jest jak dla mnie kimś kogo "kupuję" mimo że niektóre rzeczy jak kiedyś w "The Shield" są wiadomo że skrojone pod scenariusz i nijakiej realistyczności w tym nie ma.

A co do "Last Kingdom" to takie pewne że nowy sezon będzie od razu na Netflixie i żadna inna stacja "normalna" nie ma pierwszeństwa do wyświetlania przez x czasu? tak jak było z 3 seoznem. Longmire'a do tej pory ni widu ni słychu na N.
_________________
W życiu - oczekujemy co najwyżej sporej porcji bezrefleksyjnej zabawy i przyczynku do dalszej zabawy.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-04-17, 07:39   

fdv napisał/a:
marjarkasz napisał/a:
Romulus napisał/a:
Bosch" sezon szósty już w kwietniu. Kwiczę z radości jak zarzynana świnia


Połowa drugiego sezonu. Serial jak serial. Wybitności nie widzę. Nic niezwykłego się nie dzieje. Takie sobie coś. W ogóle mnie nie bierze.


A mnie bierze, nawet wydaje mi się że to ja polecałem Boscha już ładny czas temu. Z takich historii policyjnych które nie są tasiemcami z 20+ odcinkami to bardzo dobra pozycja. Przede wszystkim główny bohater jest jak dla mnie kimś kogo "kupuję" mimo że niektóre rzeczy jak kiedyś w "The Shield" są wiadomo że skrojone pod scenariusz i nijakiej realistyczności w tym nie ma.

Dokładnie. To nie jest lasujący mózg serial. Nie ma w nim łolaboga on zaraz zostanie zły, a był dobry, ale to ekscytujące. :) To serial policyjny, zrobiony z biglem. Choć na początku mnie nużył, bo ta fabuła z tym seryjnym mordercą była taka sobie. Ale kolejne były coraz lepsze. Do tego wątek śmierci matki Boscha. Takie lekkie noir, doskonale napisane i zagrane. W ogóle ten serial stoi na Titusie Welliverze i nie dziwię się, że tak długo szukali aktora do głównej roli. Bo bez niego serial by już przepadł, nawet mimo popularności książek (w latach 90-tych zdaje się). Reszta obsady i ekipy też jest w porządku, ale niewątpliwie to serial Wellivera. Do tego za plecami ma ekipę aktorów i scenarzystów z "The Wire". I mimo że fabularnie jest lżejszy, to jednak na wysokim poziomie.

fdv napisał/a:
A co do "Last Kingdom" to takie pewne że nowy sezon będzie od razu na Netflixie i żadna inna stacja "normalna" nie ma pierwszeństwa do wyświetlania przez x czasu? tak jak było z 3 seoznem. Longmire'a do tej pory ni widu ni słychu na N.

Nie strasz.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
marjarkasz

Posty: 202
Wysłany: 2020-04-17, 10:21   

Romulus napisał/a:
. W ogóle ten serial stoi na Titusie Welliverze

Pełna zgoda.
Być może po prostu nie trafiłem z "uczuciami" co tego serialu co nie zmienia faktu, że oglądam dalej.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-04-17, 12:48   

fdv napisał/a:

A co do "Last Kingdom" to takie pewne że nowy sezon będzie od razu na Netflixie i żadna inna stacja "normalna" nie ma pierwszeństwa do wyświetlania przez x czasu? tak jak było z 3 seoznem.


Z tego co się orientuję, to "Last Kingdom 4" pojawi się 26 kwietnia na Netflixie TYLKO w USA. Odcinków: 10. Data premiery w Kaczystanie: nie wiadomo, na obecną chwilę.
Tak więc radość nieco przedwczesna ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-04-17, 15:23   

powiem szczerze - nie czekam.fajne.ale.
jest w ogóle na Netflixie s1-3 ?
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-04-20, 16:55   

Ja cię nie mogę. "Hollywood" to może być kolejny celny strzał Netflixa. Jest w tym zwiastunie wszystko co mnie kręci: temat, autor, obsada i fakt, że to limited series.

https://www.youtube.com/watch?v=Q3EASLgzOcM
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-05-01, 14:35   

A na Amazon Prime wylądowała "Batlestar Galactica", miniseria plus cztery sezony. Żona mi wreszcie przestanie marudzić, żebym załatwił. :-P
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Trojan 


Posty: 11295
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2020-05-01, 17:41   

BSG - odgrzewane kotleciska...
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-05-05, 17:06   

"Hellraiser" doczeka się serialu i to w HBO :-o
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-05-05, 17:23   

ASX76 napisał/a:
"Hellraiser" doczeka się serialu i to w HBO :-o

No nie wiem, jaki jest sens. Ale obejrzę, ponieważ to HBO. :) Niemniej, nie czekam.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-05-05, 17:41   

To jeszcze "melodia" odległej przyszłości ;)
A spośród horrorów na HBO najszybciej będzie "Kraina Lovecrafta".
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23141
Wysłany: 2020-05-07, 17:45   

Moje obawy odnośnie "Cursed" potwierdzają się: https://naekranie.pl/aktualnosci/przekleta-nowe-zdjecia-z-serialu-netflixa-excalibur-i-inne-spojrzenie-na-legende-arturianska-1588862042#?&gid=1&pid=1 Wyglądać to będzie na jakąś nędzną fantasy z motywami arturiańskimi. To już lepiej wyszedł "List dla króla", prosta, przygodowa i młodzieżowa fantasy, przy której dało się przyjemnie spędzić czas. A tu szykuje się coś jak "Legenda miecza", czy jak ten badziew Guya Ritchie się zwał.

Nie lepiej było kupić prawa do doskonałej Trylogii Arturiańskiej Bernarda Cornwella? Dałoby się z niej z sześć sezonów wykroić i to bez straty dla jakości fabuły. I byłoby mrocznie, realistycznie i z charakterem. "The Last Kingdom" pokazuje, że można stworzyć świetną serię historyczną (zresztą, inne książki Cornwella były z powodzeniem ekranizowane i wcześniej).
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2020-05-08, 21:53   

Wersja z polskimi napisami do czwartego sezonu "Last Kingdom" jest od kilku dni.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fantasta.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 14