FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kółko Nieanonimowych Serialoholików
Autor Wiadomość
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-11-14, 01:25   

Wreszcie udało mi się upolować na Allegro (bo nigdzie indziej nie było) II i III sezon znakomitego serialu "Bez skazy", czyli "Nip/Tuck". //kas //cheerleader

I tym oto pięknym, mocnym akcentem (z przytupem), zakończyłem filmowe łowy w tym roku. Darz Bór! ;)
A teraz wracam do kłusownictwa. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2009-11-20, 19:04   

U mnie jak na razie kolekcja skromna:
-Lost ( 3 sezony).. sezon 4 i 5 czekają na czyste płytki ;)
-Skazany na śmierć (2sezony)... nie wiem czy sięgać po resztę.

A seriale które trafią do mnie niebawem:
-Przyjaciele(wszystkie 10 sezonów z lektorem)
-Generation Kill
-Dr.House

Oraz z anime:
Cały Dragon ball Z (pięknie zlektorzony)
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2009-11-20, 20:05   

MarcinusRomanus napisał/a:
-Przyjaciele(wszystkie 10 sezonów z lektorem)

Z lektorem? To już lepiej zamów sobie z niemieckim dubbingiem. Zależy jeszcze jaki lektor. Ten według przekładu Ewy Gałązki - Salamon (w telewizji używany: TVN i TVN7) jest jeszcze w miarę spoko. Mimo to przygotuj się na nieprzetłumaczone partie i spieprzone dowcipy, ktorych nawet nie docenisz, bo nie będziesz ich słyszał za sprawą tego komunistycznego wynalazku, który umysłowo otępił większość naszego społeczeństwa.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2009-11-21, 16:44   

Wiesz z tego co przeglądałem sobie fragmenty u znajomego to właśnie takie samo tłumaczenie jak było właśnie na TVN... Co do ilości zużycia płyt na ten serial... Całe 10 sezonów zajmie mi nie całe 5 płytek DVD. Jakość obrazu też jest nawet niezła...
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2009-11-27, 09:33   

Z małym opóźnieniem, ale już mam: Battlestar Galactica miniserial - pilot oraz pierwszy sezon. Ładnie wydane (choć ubogo, bez dodatków, ale walić dodatki i tak rzadko je oglądam), tylko zastanawia mnie fakt, czemu Szóstka, która jest na okładce ma czerwony rozbłysk w oczach? Psuje to tylko efekt, ale należało się spodziewać takiego posunięcia po wydawcy, który nie orientuje się w tym, co wydaje.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2009-11-27, 11:33   

Jestem po pierwszym odcinku "Generation Kill" . Serial opowiada o losach amerykańskich żołnierzy walczących w czasie "Pustynnej Burzy". Wg. większości jest to współczesna wersja "Kompani Braci". Pierwszy odcinek nawet nie zły... Początek serialu i już jesteśmy wrzuceni w wir akcji. Kto jeszcze nie widział, to zachęcam do obejrzenia.
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2009-11-27, 15:39   

Romulus napisał/a:
Z małym opóźnieniem, ale już mam: Battlestar Galactica miniserial - pilot oraz pierwszy sezon. Ładnie wydane (choć ubogo, bez dodatków, ale walić dodatki i tak rzadko je oglądam), tylko zastanawia mnie fakt, czemu Szóstka, która jest na okładce ma czerwony rozbłysk w oczach? Psuje to tylko efekt, ale należało się spodziewać takiego posunięcia po wydawcy, który nie orientuje się w tym, co wydaje.


Bez dodatków to nie jest ładne wydanie. ;)
Tak się składa, że wydawca orientuje się w tym, co wydaje. Kilka razy rozmawiałem z kobietą z firmy, która bardzo sobie chwaliła "BSG". :-P

Rozbłysk w oczach przyciąga uwagę klientów... :P


"Generation kill" - dobry, ale wyłącznie jako środek nasenny. :-P
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2009-11-27, 17:49   

No i Dark sprawił, że jestem uradowany :) . Pierwszy sezon Chirurgów już na mnie czeka nic tylko czekać na wizytę tego pana.. Drugi odcinek "Generation Kill" planuje obejrzeć dopiero jutro, to chyba najlepsze rozwiązanie... dziennie jeden odcinek. W tv nic ciekawego nie ma... Jedynie powtórki "Hausa" na TVP2... Kolejna seria "Tancerzy" się skończyła, a w przyszłym tygodniu na Polsat zamiast "ER" wchodzi "Boston Public",no i jeszcze jest "90210"- co sądzicie o nowszej wersji? Jak dla mnie daję radę...
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2009-12-01, 17:48   

I tak o to właśnie do mojej skromnej kolekcji dołączył 1 sezon "Chirurgów". Zaledwie 9 odcinków. Widać, że serial zgrywany z Polsatu xd.. Co do "Generation Kill". Jak dla mnie za bardzo poważny.. Bez jaj. Taki sobie serial dla zabicia czasu, no ale daję radę... Nawet nie zawita do mojego rankingu. W kolejce również czeka "The O.C-Życie na fali". Oczywiście najpierw trzeba go pobrać no i obejrzeć to co mam na stanie... Czyli pozostałe odcinki "Generation..." oraz "Chirurgów" bo jeszcze nie odpalałem...
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-02-10, 19:45   

W prezencie tydzień temu dostałem wydanie dvd GENERATION KILL. Był na mojej liście zakupów, ale trochę dalej. Mam plan gromadzenia sobie seriali i miniserii HBO, które zostaną wydane w Polsce. Zatem, nie jest źle, póki co. A GK to w końcu dziełko spod ręki Davida Simona i Eda Burnsa :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2010-02-10, 20:27   

Co do Gk to dla mnie Romku drogi jest jakoś zbyt sztywne... Po czwartym odcinku miałem tego serialu kompletnie dość, i odstawiłem na półkę... Co do "Kompani braci" jest to dla mnie perełka... I mogę ten serial oglądać w kółko ;) Po prostu świetnie opowiedziana historia. Czekam na serial "Pacyfik", bardzo jestem ciekaw tego serialu ;)
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2010-04-14, 22:10   

Zapomniałem się pochwalić. Kupiłem sobie "Przyłbice i kaptury". Pamiętacie to jeszcze?
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2010-04-27, 19:20   

Upolowałem na Allegro pierwszy sezon Battlestar Galactica za fajną cenę. Dotarło, zaraz będę sprawdzał czy jest ok.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-04-27, 20:27   

Tomasz napisał/a:
Upolowałem na Allegro pierwszy sezon Battlestar Galactica za fajną cenę. Dotarło, zaraz będę sprawdzał czy jest ok.

Mój działa, gorzej, że nie wiadomo, kiedy kolejne sezony //patykiem Cisza zapadła. A wypuszczane są takie byle jakie seriale, które nawet w USA zrobiły klapę.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-04-28, 14:25   

Romulus napisał/a:
Tomasz napisał/a:
Upolowałem na Allegro pierwszy sezon Battlestar Galactica za fajną cenę. Dotarło, zaraz będę sprawdzał czy jest ok.

Mój działa, gorzej, że nie wiadomo, kiedy kolejne sezony //patykiem Cisza zapadła. A wypuszczane są takie byle jakie seriale, które nawet w USA zrobiły klapę.



Waćpan dysponuje(sz) nieaktualnymi danymi. :-P
Przewidywana polska premiera II sezonu "BSG" to 20 maj 2010. :-o

Z kolei 4 maja 2010 mają ponoć ukazać się m. in.: "Dexter 1" (jeśli będzie szmatławe tłumaczenie rodem z TV, z góry odradzam, bo kupa to straszna) i "MIASTECZKO TWIN PEAKS" sezon 1 :!: :!: :!: :-o :-)
Gorzej, że wiadomo, że jak to zazwyczaj bywa, polski dystrybutor wyda "MTP" bez dodatków. --_- Pardon, jedynym "dodatkiem" będzie bezpośredni dostęp do scen... :roll:
Szkoda, bo wcześniej krążyły pogłoski o wersji GOLD, niemniej jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Akurat w przypadku tego filmu raczej nie da się nic zepsuć. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-05-13, 13:42   

HOUSE M.D. - sezon 5.
Sporo dodatków w tym wydaniu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-05-27, 15:13   

BATTLESTAR GALACTICA sezon 2. Aż miło popatrzeć, że okładka jednak nie spieprzona. Mała rzecz a cieszy w tym ubożuchnym wydaniu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-09-09, 09:52   

W Empiku coś jakby promocja serialowa:
http://www.empik.com/film...n=tanie_seriale
Hmmm.... Ciekawe, czy bym dla siebie coś znalazł. Chyba tylko "Monty Pythona".
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-11-04, 16:30   

"Battlestar Galactica: The Plan" i szósty sezon "House M.D.".

A w zapowiedziach jest już "Pacyfik". Premiera całkiem niedługo. Albo kupię albo zamówię na prezent pod choinkę.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-12-03, 15:31   

W ramach 6.12, moja żona (oprócz rózgi) dostanie pierwszy sezon Twin Peaks :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-12-03, 18:35   

MrSpellu napisał/a:
W ramach 6.12, moja żona (oprócz rózgi) dostanie pierwszy sezon Twin Peaks :)


Dałeś Żonie rózgę dla własnej przyjemności? ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2010-12-25, 10:17   

W prezencie od łajf: PACYFIK. Serial wydany przepięknie, w metalowym pudełku. W środku sześć płyt. Ostatnia jest z dodatkami.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2011-01-28, 14:47   

THE OFFICE - wersja brytyjska, oczywiście. Kultowy serial Ricky Gervaisa. Dwa sezony, plus dwuczęściowy odcinek specjalny. Czyli całość.

Zastanawiam się nad odświeżeniem sobie amerykańskiej wersji, na którą Ricky Gervais sprzedał licencję i stał się bogaty :) Pierwsze sezony umiarkowanie mi się podobały dzięki S. Carrellowi, ktory zagrał amerykanską wersję bohatera Gervaisa.

Ciekawe, czy angielska wersja będzie tak śmieszyć, jak za pierwszym razem.

Zbieram się w sobie do rozpoczęcia kupowanie ER. Piętnaście sezonów - to będzie bolało, nawet rozłożone na raty.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-28, 15:04   

Romulus napisał/a:


Zbieram się w sobie do rozpoczęcia kupowanie ER. Piętnaście sezonów - to będzie bolało, nawet rozłożone na raty.


Spróbuję złagodzić ten ból - większość sezonów można kupić stosunkowo tanio na Allegro.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
AdamB 


Posty: 815
Skąd: Pandora
Wysłany: 2011-01-30, 00:03   

Romulus napisał/a:

Zbieram się w sobie do rozpoczęcia kupowanie ER. Piętnaście sezonów - to będzie bolało, nawet rozłożone na raty.


Proponuję jeszcze "Modę na sukces" do kompletu. To dopiero będzie wyzwanie. :-/
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2011-01-30, 00:13   

Hahahahaha. "Moda..." na dvd? Chyba nie w tym wszechswiecie. Ale ER to będzie wyzwanie - finansowe... bo, poza wszystkim innym, to serial kultowy, rewolucyjny, niedościgniony wzór i źródło do naśladowania dla wszystkich seriali medycznych, które powstały (na pewno po jego premierze). W mojej ocenie, jeden z najważniejszych seriali w historii telewizji. Po nim nie powstało już w telewizji, w tym gatunku, nic choćby minimalnie tak ambitnego i atrakcyjnego. Choć od 8 (9) sezonu widoczny jest powolny uwiąd. Chyba wraz ze śmiercią Michaela Crichtona (dla mnie) zaczął się zjazd w dół. Na szczęście, dosyć powolny. Na tyle, aby dotrwać bez wstydu do sezonu 15.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-30, 01:16   

AdamB napisał/a:
Romulus napisał/a:

Zbieram się w sobie do rozpoczęcia kupowanie ER. Piętnaście sezonów - to będzie bolało, nawet rozłożone na raty.


Proponuję jeszcze "Modę na sukces" do kompletu. To dopiero będzie wyzwanie. :-/



Adamie, masz coś przeciwko "ER"? :shock:


Romulusie, nie lepiej kupić sobie na razie 10 sezonów, a pozostałe dopiero wtedy, gdy ceny spadną?
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23109
Wysłany: 2011-02-07, 13:01   

Wielkie Dzieło rozpoczęte: sezon pierwszy ER wylądował dziś u mnie. Wersja bez lektora, tylko z napisami. Byle były tak dobre, jak w wersji telewizyjnej. Sporo dodatków. Zacznę sobie oglądać jak już skompletuję do trzeciego sezonu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-02-07, 19:48   

Trzeci sezon "Losta" zakupiony. Siedzimy wieczorami z żoną i pożeramy kolejne odcinki. Znając ciąg dalszy aż do finału ogląda się to inaczej, chyba ciekawiej. Dużo różnych drobnych scen, elementów, zdań itd. fajnie koresponduje z późniejszymi pomysłami i rozwiązaniami fabularnymi.
W tym miesiącu będę musiał pewnie kupić 4 sezon, a potem to już z górki. Tym bardziej że w lutym ma się ukazać 6 sezon.

Aha i nie wiem jaki lektor jest, bo jakiś jest, ale ja jeszcze nigdy niczego pupionego nie oglądałem z lektorem. Zawsze napisy.

Po skompletowaniu "Losta" mam w planach zakup całości "Rzymu" i "Carnivale".
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4627
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-02-13, 15:35   

Dzisiaj przedwalentynkowo kupiliśmy sobie z żoną "How I Met Your Mother" sezon 1. A drugi stał obok na półce, to w marcu kupimy i drugi.
Od dzisiaj dawkujemy sobie rozrywkę komediową :)
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13