FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kółko Nieanonimowych Serialoholików
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-02-24, 09:42   

Wielkiego Dzieła ciąg dalszy: "Ostry dyżur" sezon 2 i 3.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Brzuzka 


Posty: 237
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-02-26, 15:50   

Zastanawiam się czy nie kupić sobie 1 sezonu SUPERNATURAL. Oglądałem kilka odcinków na TVN i było całkiem spoko. Chce ogólnie kupić coś czego nie oglądałem,
_________________
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-02-27, 20:02   

Brzuzka napisał/a:
Zastanawiam się czy nie kupić sobie 1 sezonu SUPERNATURAL. Oglądałem kilka odcinków na TVN i było całkiem spoko. Chce ogólnie kupić coś czego nie oglądałem,


Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, ale oczywiście co kto lubi. Jeśli już musisz coś kupić, to może zapodasz swoje potencjalne typy?
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Brzuzka 


Posty: 237
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-05, 12:29   

Supernatural 1, Bez Skazy 1, Six feet under 1

To chyba moje główne typy. Z każdego serialu widziałem kilka wyrwanych z kontekstu odcinków i Supernatural najbardziej mi się spodobał. Oczywiście domyślam się, że własnie to "wyrwanie z kontekstu" mogło mieć wpływ na moją ocenę, bo np. Superlatural nie jest serialem w którym trzeba znać fabułę pozostałych odcinków by zrozumieć przekaz.
_________________
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-05, 12:38   

Osobiście oczywiście wybrałbym "Bez skazy" - dla mnie ten serial nie ma skazy czy cienia fałszu. Chyba mój ulubiony spośród dramatów obyczajowych. Do tego realistyczny, a nie EMO a la "GA". :)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-03-05, 12:49   

"Supernatural" to taka kolejna odsłona "Buffy - postrach wampirów". Może i fajne, ale - jak dla mnie - za bardzo familijne.

Chcę MAD MEN na dvd!!!!
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-05, 12:57   

Romulus napisał/a:


Chcę MAD MEN na dvd!!!!


Ja również! Obawiam się jednak, że żaden z polskich dystrybutorów nie zdecyduje się na tak odważny krok ze względu na pewną hermetyczność tej produkcji, która może okazać się nie do "przełknięcia" dla wielu potencjalnych polskich klientów. Bezpieczniej wydawać produkcje mniej wymagające, dostosowane do gustów masowego widza.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-03-05, 15:59   

W wersji telewizyjnej przekład i lektor straszliwie kaleczą dialogi. Masakra. Może zatem i lepiej, że nie wyjdzie w Polsce na dvd.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-06, 08:43   

Romulus napisał/a:
W wersji telewizyjnej przekład i lektor straszliwie kaleczą dialogi. Masakra. Może zatem i lepiej, że nie wyjdzie w Polsce na dvd.


Wydawało mi się, sądząc po przekładzie Sieciowym, że tu niczego nie da się zepsuć.
Może gdyby miało wyjść w Polsce na DVD, to zrobiliby nowy przekład czy cuś, żeby wstydu nie było... ;)
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-03-07, 15:37   

"Ostry dyżur" sezon 14. Musiałem go kupić znacznie wczesniej bo szybko znikał z oferty. W Empiku nie było, a w sklepie, w którym zamawiałem był, ale i tak okazało się, że muszą o 10 dni wydłużyć realizację zamówienia. Mam nadzieje, że uda mi się wszystkie bezproblemowo zebrać w jakiejś rozsądnej perspektywie czasowej.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-07, 16:52   

Brakiem w Empiku nie ma co się sugerować. Wiele pozycji filmowych (czy książkowych) znika z jego oferty po pewnym czasie. Część wraca, część nie. Piszę tu o ogólnej tendencji/polityce Empiku, a nie konkretnie o "ER" sezon 14. Popatrz np. tutaj:
http://www.punkt44.pl/film/serial/szukaj.html Zdaje się, że wszystko jest.

Mam 10 sezonów od 1 do 10 i czekam na jakąś miłą obniżkę. Jeśli się nie doczekam, to najwyżej nie kupię pozostałych.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-03-07, 17:38   

ASX76 napisał/a:
Brakiem w Empiku nie ma co się sugerować. Wiele pozycji filmowych (czy książkowych) znika z jego oferty po pewnym czasie. Część wraca, część nie. Piszę tu o ogólnej tendencji/polityce Empiku, a nie konkretnie o "ER" sezon 14. Popatrz np. tutaj:
http://www.punkt44.pl/film/serial/szukaj.html Zdaje się, że wszystko jest.

Tak, tak. W Empiku kupuję, bo mi jest wygodniej, ale i tak porównuję ceny z innymi sklepami, żeby nie przepłacić za bardzo. Chodzi mi o to, że po tym, jak w Empiku nie było 14 sezonu spróbowałem w innym sklepie - tam realizacja miała być w ciągu 48 godzin od zamówienia, a po 48 godzinach dostałem maila z prośbą o decyzję (czy czekać 10 dni dłużej), bo okazało się, że nie da się w 48 godzin. To się lekko przestraszyłem :)
ASX76 napisał/a:
Mam 10 sezonów od 1 do 10 i czekam na jakąś miłą obniżkę. Jeśli się nie doczekam, to najwyżej nie kupię pozostałych.

O rety, nie żali ci tak zostawić niedokończony serial? Ja już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę go sobie powtórkowo dawkować. Jak tylko skończymy oglądać z żoną "Przyjaciół" (aktualnie jestem na 7 sezonie :) ).
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-07, 17:44   

Romulus napisał/a:

O rety, nie żali ci tak zostawić niedokończony serial? Ja już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę go sobie powtórkowo dawkować. Jak tylko skończymy oglądać z żoną "Przyjaciół" (aktualnie jestem na 7 sezonie :) ).


Najpierw muszę dotrzeć w oglądaniu do 10 sezonu... Daleka droga przede mną. Zresztą dokończyć mogę go w inny sposób... ;) A dokupić brakujące części gdy trafi się cena do przyjęcia.
 
 
Brzuzka 


Posty: 237
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-03-07, 17:56   

Kupiłem sobie dzisiaj Six feet under edycje kolekcjonerską wszystkie sezony, 5 sezonów SUPERNATURAL i 4 sezony Nip/Tuck. Idę jeść suchy chleb i oczywiście oglądać:)
_________________
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-03-28, 13:26   

"Ostry Dyżur", sezon 4 i 5. Jedna trzecia już za mną.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-28, 16:47   

Żonie zakupiłem Robina z Sherwood dwa sezony.
Żeby ona mi tak chętnie gry kupowała...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-05-05, 10:44   

W kontynuacji Wielkiego Dzieła (kupowanie kolejnych sezonów "Ostrego dyżuru") dotarłem do sezonu 8. Wcześniej, z okazji okazji kupiłem promocyjnie sezon 14. Brakuje mi tylko 6 do kompletu. Strasznie obciąża mi ten serial budżet przeznaczony na rozrywki. Ale zaczęliśmy sobie już oglądać powtórkowo i wczoraj skończyliśmy sezon 1. Od razu można pozbyć się wątpliwości, czy warto było rozpoczynać kupowanie. Serial ma mnóstwo adrenaliny, świetną fabułę i znakomicie napisane role. W majowy weekend zapodaliśmy sobie dwa dni maratonu i teraz jesteśmy już na fali uzależnienia. Codziennie minimum jeden odcinek musimy obejrzeć.

Każdy sezon liczy po 22 odcinki (poza pierwszym, który jest dłuższy) 45 minutowe zatem spokojnie wyrobię się z kupnem wszystkich sezonów zanim zabraknie nam "narkotyku".
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
AdamB 


Posty: 815
Skąd: Pandora
Wysłany: 2011-05-09, 18:49   

Romulus napisał/a:
.... Wielkiego Dzieła....

lol
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-05-09, 22:07   

AdamB napisał/a:
Romulus napisał/a:
.... Wielkiego Dzieła....

lol

I to jaki.
Nie mówiąc o portfelu :)
Ale warto.
Choć zanim porwę się na kupowanie podobnego "tasiemca" to minie trochę czasu. Aczkolwiek duż takich długich seriali na celowniku nie mam. W zasadzie, chyba już żadnego. Myślałem o 24 ale aż tak nie jestem napalony. Kusi mnie natomiast to: http://www.empik.com/rodz...d5040031,film-p Jakiś czas temu wyrzuciłem stare płyty z odcinkami z sieci i z telewizji. I planuję kupić oryginalne wydanie. A to jest naprawdę fajne.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-08-07, 12:48   

W zasadzie nie zakup tylko prezent. Zapomniałem się tutaj pochwalić, że dostałem od kumpli na urodziny zestawik dvd z obydwoma sezonami "Rzymu".
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-08-07, 13:42   

Mniammmm... Obejrzyj sobie. Dużo dodatków, kilka fajnych opcji. Naprawdę nie żałuję pieniędzy wydanych na ten serial. Można wręcz przyznac, że równie dobrze wydanego serialu na dvd nie mam. Dorównuje mu tylko "Robin z Sherwood".

Ja sam zakonczyłem już kompletowanie "Ostrego dyżuru". Muszę teraz finansowo odpocząć. Mam apetyt na ładne wydanie "The Sopranos", ale nie wyłożę jednorazowo ponad 800 zł. Muszę dokonać kumulacji kapitału :mrgreen:
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2011-08-07, 15:56   

Sopranos uzbierałem w wydaniu GW 27 tomów, brakuje mi ostatniego, którego bezustannie szukam na Allegro. Jakby ktoś gdziekolwiek zobaczył 28 tom Sopranos z GW to błagam kupcie, za dowolną cenę, na 100% odkupię od was.
No tragedia po prostu mieć całość, wszystkie sezony bez ostatniej płyty i ostatnich 4 odcinków. Aaaaaaaaaaaaaaa.
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-08-13, 11:57   

W Empiku jakaś promocja na seriale HBO
http://www.empik.com/seri...a&bannerId=1907
25 procent taniej. Może daruję sobie zbieranie kasy na limitowanie wydanie THE SOPRANOS :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15587
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-08-13, 14:12   

Cena "Rzymu" jest skandalicznie wysoka. Nabili taką, żeby później było z czego 25% ciachnąć... :lol:

Anioły, Soprano i 6 Feet Under mam od dawna, więc nic ciekawego tu nie ma.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-09-27, 17:35   

"Seks w wielkim mieście" - sezon 2. To dla żony. Ale i ja z nią oglądam z przyjemnością :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2012-03-04, 14:27   

Kolejna produkcja BBC do kolekcji - "Mała Dorrit", adaptacja powiesci Dickensa w doborowej brytyjskiej obsadzie i nagrodzona EMMY w kategorii miniserial.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Tomasz 
Kain Czarny


Posty: 4625
Skąd: Skraj Nieba
Wysłany: 2012-03-04, 14:33   

Gwoli wypełnienia informacyjnego obowiązku, odebrałem niedawno z empiku "Sherlock Studium w różu" oraz kupiłem 2 sezon "Jak poznałem waszą matkę".
_________________
"Różnorodność warto celebrować, z niej bowiem rodzi się mądrość." Duiker, historyk imperialny (Steven Erikson "Malazańska Księga Poległych")
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2012-03-09, 15:50   

W prezencie urodzinowym, ale się liczy: "Gra o tron" na blu-ray :) Mnóstwo dodatków.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
AdamB 


Posty: 815
Skąd: Pandora
Wysłany: 2012-03-10, 10:22   

Romulus napisał/a:
W prezencie urodzinowym, ale się liczy: "Gra o tron" na blu-ray :) Mnóstwo dodatków.

Od naszych złodziei? Czy za uczciwe pół ceny z zachodu?
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2012-03-10, 13:06   

Od naszych złodziei. Wydania seriali HBO nie ustępują niczym zachodnim. Tak samo zresztą, jak produkcji BBC.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Qfant


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13