FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
księga zażaleń
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2011-01-31, 21:01   

ASX, Max i Toudi, to są 3 osoby które mają pretensje do Spella o moderowanie. jakiekolwiek. Toudi ma zapędy do bronienia wszystkich przed jakąkolwiek władzą, taki ma charakter. Nawet jak był w gtw to sam przed sobą ludzi bronił! Max i ASX, z całym szacunkiem, ale czasami też spamujecie jak cholera, więc dyskutowanie o tym wydaje się naprawdę trochę dezorientujące. Ja to staram traktować się z przymrużeniem oka, bo po Waszym tonie to można sądzić, że powinniśmy pozwać Spella do sądu za jego zachowanie, chociaż np. Max też mu się nie raz odwdzięczał dobrym słowem ;)

ASik ma ostatnio genialną wenę, ale to że przestaliśmy Cię pilnować w Kąciku nie znaczy, że wszystkim się to podoba. ;)

ASXowi pragnę przypomnieć, że wiele osób ma Cię w ignorach ze względu na Twoją nie zawsze tolerowana manierę pisania i wyrażania się. Wrzuć Spella w ignory, Max też to zrób. Zobaczycie jaki ten świat jest piękny bez takiego w... Spella :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 21:05   

Toudisław napisał/a:
I chyba ta Wada najbardzij mnie u ciebie boli. Z własnego doświadczenia wiem ze takie osoby nie koniecznie powinnny być Modami. Z tym że ja uważam i uwazałem że Powinieneś być Modem tylko pamiętaj o tej Wadzie

Cóż, jestem boleśnie świadom swej skazy na charakterze. Zwyczajnie czasami łapie mnie wnerw gdy sprawa jakoś mnie dotyczy, klapki na oczach, te sprawy. Za to z drugiej strony, gdy stoję z boku i raczej podpowiadam niż biorę udział, to chyba wychodzę na tego, który szuka kompromisu. Ale to już chyba powinna ocenić reszta GTW.

MadMill napisał/a:
ASXowi pragnę przypomnieć, że wiele osób ma Cię w ignorach ze względu na Twoją nie zawsze tolerowana manierę pisania i wyrażania się. Wrzuć Spella w ignory, Max też to zrób. Zobaczycie jaki ten świat jest piękny bez takiego w... Spella

No ja tego zrobić nie mogę i muszę czytać te bzdury, czy przypadkiem źle o wujku Stalinie nie piszą :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-31, 21:09   

MadMill napisał/a:
ASX, Max i Toudi, to są 3 osoby które mają pretensje do Spella o moderowanie. jakiekolwiek.

Myślę że ktoś by się mógł znaleść ale moje pretensje do Spela to właściwie żadne pretensjie. Na ten moment. A co do Wątku z Foto to zapytałem u uzyskałem odpowiedz wieć temat jest dla mnie skończony
MadMill napisał/a:
Nawet jak był w gtw to sam przed sobą ludzi bronił!

A nie bez racji ?
Cytat:
Wrzuć Spella w ignory, Max też to zrób. Zobaczycie jaki ten świat jest piękny bez takiego w... Spella :P
_________________

Moda chyba nie można ale może się myle
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-01-31, 21:12   

Madku, dlaczego wrzuciłeś mnie do jednego wora z agresywnym/pobudzonym anty-MrSpellowo, Mr Maxem?

Mr Max chce/dąży do usunięcia Mr Spella z Władz, podczas gdy ASX ciągle twardo obstaje przy jego trwaniu na urzędzie, ale czasami, gdy dochodzi do przekroczenia przezeń pewnych granic zdrowego rozsądku, jeśli chodzi o wypier... postów, ma jedynie uwagi, które przekazuje w bardzo grzecznej i spokojnej formie, z zachowaniem należytego szacunku dla Pana Moda.

Te "ignory" to piekielny wynalazek. Wzajemne (auto)ignorowanie się na forum dyskusyjnym, nawet w przypadku niezgodności poglądów/charakterów czy innych kwestii, w pewnym sensie i stopniu ogranicza to forum i sprawia, że jest mniej ciekawie, niż mogłoby być. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2011-01-31, 21:12   

Toudisław napisał/a:
Moda chyba nie można ale może się myle
Można. Próbowałem //spell

e:
Ej, nie działa. Wciskam przycisk, Madam (dzięki Toudi) i Spell są na liście ignorowanych, ale ich posty i tak widać.
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
  
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2011-01-31, 21:13   

Właśnie testowo wrzuciłem Spella i dalej widzę jego posty. :shock:

Ale adminów niestety nie można. :mrgreen:
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 21:15   

Smutaśno mi się zrobiło :(
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2011-01-31, 21:16   

Toudi powinien teraz stać się liderem społecznego ruchu na rzecz możliwości ignorowania chociaż modów!
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
toto 
Carrot Guerilla


Posty: 8272
Skąd: Magic Kingdom
Wysłany: 2011-01-31, 21:16   

MrSpellu napisał/a:
Smutaśno mi się zrobiło :(
To był tylko test możliwości. Akurat byliście jedynymi modami na tej stronie (leń).
_________________
es­te­ta eks­tra­or­dy­na­ryj­ny

To wprawdzie zbyteczne, ale może jednak.

Naprawdę, nie należy ufać apostołom prawdy. Naprawdę kłamcę zdradza podkreślanie prawdy, jak tchórza zdradza podkreślanie waleczności. Naprawdę wszelkie podkreślanie jest formą skrywania albo oszustwa. Formą narcyzmu. Formą kiczu.
"Oszust", Javier Cercas
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2011-01-31, 21:18   

ASX76 napisał/a:
Te "ignory" to piekielny wynalazek. Wzajemne (auto)ignorowanie się na forum dyskusyjnym, nawet w przypadku niezgodności poglądów/charakterów czy innych kwestii, w pewnym sensie i stopniu ogranicza to forum i sprawia, że jest mniej ciekawie, niż mogłoby być. ;)

Leczy zszargane nerwy, obniża koszty magnezu, a do sanatorium jedziesz podrywać emerytki, a nie się kurować :P

A co do tematu z fotkami to ja zawsze myślałem, że w nim to zdjęcia swoich mordek mamy wrzucać... a komentarze miały być w stylu "nieźle poprawiła Ci się cera", "ładna kozia bródka" oraz "ale seksi pekaesy!", no ale widzę teraz, że się myliłem...

Toudi, zarzut to zarzut, nie psuj mi wizji!

Max i Spell to zaczyna być taki nasz folklor. Co Wy na to abyśmy im utworzyli temat aby mogli się opluwać do upadłego?
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2011-01-31, 21:18   

Toto: Na Mada i tak by nie zadziałało, on jest adminiem. ;)

Ale sprawdziłem, że chociaż na zwykłych działa, teraz postów toto nie widzę.

ps. No dobra, to gdzie był ten panel do usuwania? :mrgreen:
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 21:21   

MadMill napisał/a:
Co Wy na to abyśmy im utworzyli temat aby mogli się opluwać do upadłego?

Madzik, posłuchaj Bogusia --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-01-31, 21:24   

mogę pomyśleć o zmianie w sumie kosmetycznej, żeby moda też można było ignorować :)
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2011-01-31, 21:36   

MadMill napisał/a:
ASX, Max i Toudi, to są 3 osoby które mają pretensje do Spella o moderowanie. jakiekolwiek. Toudi ma zapędy do bronienia wszystkich przed jakąkolwiek władzą, taki ma charakter. Nawet jak był w gtw to sam przed sobą ludzi bronił! Max i ASX, z całym szacunkiem, ale czasami też spamujecie jak cholera, więc dyskutowanie o tym wydaje się naprawdę trochę dezorientujące. Ja to staram traktować się z przymrużeniem oka, bo po Waszym tonie to można sądzić, że powinniśmy pozwać Spella do sądu za jego zachowanie, chociaż np. Max też mu się nie raz odwdzięczał dobrym słowem ;)

ASik ma ostatnio genialną wenę, ale to że przestaliśmy Cię pilnować w Kąciku nie znaczy, że wszystkim się to podoba. ;)

ASXowi pragnę przypomnieć, że wiele osób ma Cię w ignorach ze względu na Twoją nie zawsze tolerowana manierę pisania i wyrażania się. Wrzuć Spella w ignory, Max też to zrób. Zobaczycie jaki ten świat jest piękny bez takiego w... Spella

Ja mogłabym się podpisać pod tym postem. Tylko że ja nie podchodzę do tego tak na luzie. Zachowanie niektórych sprawia, że nie chce mi się czasem tutaj zaglądać. A działania Spella w większości przypadków popieram, chociaż, tak jak pisałam, przydałoby mu się więcej ogłady. No i żeby sam nie dawał złego przykładu. ;) Ale on się nauczy. :)

ASX76 napisał/a:
Te "ignory" to piekielny wynalazek. Wzajemne (auto)ignorowanie się na forum dyskusyjnym, nawet w przypadku niezgodności poglądów/charakterów czy innych kwestii, w pewnym sensie i stopniu ogranicza to forum i sprawia, że jest mniej ciekawie, niż mogłoby być.

Wiesz, gdyby nie te ignory, to chyba miałbyś bana, albo ja bym zeszła na jakiś wylew.


Maeg napisał/a:
ps. No dobra, to gdzie był ten panel do usuwania?

Ja znam taki sposób: ignorujesz kolejną osobę i wtedy możesz zobaczyć listę wszystkich ignorowanych. No i kasujesz z tej listy. ;)
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 21:39   

Elektra napisał/a:
Ale on się nauczy.

Twoja wiara we mnie jest budująca :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2011-01-31, 22:09   

Maeg napisał/a:
ignorowania chociaż modów!

Byłem i jestem bo kiedyś chciałm ignorować Mada XD
MadMill napisał/a:
Toudi, zarzut to zarzut, nie psuj mi wizji!

Łosiu ale ja zacytowałm cibie o konfilkatch XD wiec i ty masz zarzut to Spela ! Mam cie
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2011-01-31, 22:15   

MrSpellu napisał/a:
Romulus napisał/a:
W ODRÓŻNIENIU OD SPELLA, BĘDĘ RÓWNIEŻ OSTRZEGAŁ PRZED WYKASOWANIEM, PROPONUJĄC JAKO ALTERNATYWĘ ROZWINIĘCIE WYPOWIEDZI. ALE Z PEWNOŚCIĄ NIE BĘDĄ TO TERMINY 24-GODZINNE. RACZEJ GÓRA 3-GODZINNE.

Romulusie, zmęczysz się po trzech miesiącach. Czterech góra.

Góra 3-godzinne. I nie znudzę się. Kiedy za coś się zabieram to z pełnym przekonaniem i nieustępliwością. Dlatego nie chciałem być moderatorem. I dlatego się ograniczam, póki wszystko jest pod kontrolą.

Rozumiem, że już po zbiorowej sesji psychoterapeutycznej? Tak? To wypierdalać pisać coś z sensem.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2011-01-31, 22:18   

Coś z sensem...*

*I tak zaraz poleci.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-01-31, 22:23   

To ja idę postrzelać do Orków.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2011-02-01, 23:51   

- Widzę, że jest Pan z gatunku tych oficerów zawodowych, którzy nigdy nie pozbywają się bezkrytycznego zapału do pracy, Panie Oberleutnant...
- Pozwolę sobie zameldować Panu Kapitanowi, że kompania jest straszliwie rozpuszczona.
- Ja wiem o tym.
- Uważam, że tak stan rzeczy jest wbrew regulaminowi.
- Bardzo dobrze Pan uważa. Chciałbym tylko, aby Pan wiedział, że nie widzę możliwości urobienia ich do konsystencji przewidzianej przez regulamin...
- Jak to?
- W tej kompani znajdują się ludzie, którz są najsprytniejszymi na tej szerokości geograficznej łazikami i nie przerobi ich żadna propaganda ani szykany.
- Ależ...
- Ja wiem, że ma Pan dane na pogromcę a sadysta patrzy Panu z oczu. Cokolwiek będzie Pan czynić środkami regulamionowymi będę tolerował, natomiast na żadne brutalizowanie i pastwienie się nie pozwolę i przeciwstawię się temu z całą stanowczością.
- Panie Kapitanie...
- Posiada Pan dostateczne walory, aby doprowadzić ludzi do samobójstw, albo innych desperackich kroków, a ja właśnie kategorycznie sobie tego nie życzę.
Chciałbym, żeby Pan wiedział, że pragnę za wszelką cenę mieć do końca tej wojny spokój i powrócić do normalnego życia bez burzliwych przejść.
- Dla mnie miarodajny jest regulamin i mój obowiązek wobec Ojczyzny, Panie Kapitanie !
- Barbarzyństwo, którym Pan się wykazał, jest biegunowo odległe od regulaminu. Doprowadził Pan Kompanię do stanu upodlenia. Wie Pan, że nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić Pańskie postępowanie, Panie Oberleutnant.
- Panie Kapitanie !!!
- Radzę Panu nie podnosić głosu Panie Oberleutnant.
- Oficerski Sąd Honorowy przekona Pana Kapitana, że to wszystko co Pan przed chwilą powiedział jest wystarczające do żądania przeze mnie satysfakcji !!!
- Pan się nie kwalifikuje nawet dla sądu dla ludożerców, Buszmenie.
W moich oczach jest Pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem, Panie Oberleutnant von Nogaj.
Niech Pan stąd wyjdzie, bo ja nie mogę na Pana patrzeć bydlaku.
- Panie Wagner !!!
- Precz
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-02-02, 08:46   

Zdecydowanie to jest kura ;)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2011-03-03, 23:19   

No dobra, w końcu udało się Wam znaleźć na mnie sposób. Z tego względu, że jest on nieuczciwy i odebrał mi uczciwie wywalczone pierwsze miejsce w rankingu/tron cesarski, w ramach protestu składam rezygnację z dalszego aktywnego uczestnictwa w forumowym (współ)życiu i udaję się na banicję w miejsca, gdzie nie wycina się takich numerów.
Dziękuję wszystkim za dotychczasową, bardzo owocną współpracę z dużą ilością różnego rodzaju polemik, waśni, nieporozumień i niekiedy zgodności. Tak, nie zawsze było miło, nieraz dochodziło do stanu wrzenia po obu stronach aż topiły się internetowe łącza, a uszy puszczały sygnały dymne, jednak najważniejsze, że w komplecie przeżyliśmy przy okazji zbierając niezbędne, jak również zupełnie zbędne, doświadczenia. OK, już nie przedłużam, kończę przedstawienie i spuszczam... kurtynę.

P.S. Możecie powiedzieć/napisać El, że może mi cofnąć "ignora", bo i już nie ma powodu, żeby go używać. Na pewno się ucieszy i nabierze wiary w to, że bez ASX-a na forum wróci wreszcie długo oczekiwana normalność i skończy się spam.

Z poważaniem
ASX
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2011-03-03, 23:21   

Nie wierzę :mrgreen:
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-03, 23:38   

Ja pierdylę...

A mówią, że to ja jestem niepoważny :DD
_________________
Instagram
Twitter
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2011-03-03, 23:44   

WTF?
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
wred 


Posty: 3609
Wysłany: 2011-03-03, 23:53   

//wred - spamer zawodowiec... nie może pogodzić się z porażką :D
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-03-03, 23:55   

Wred... ty wredny, zły człowieku :P

A jakiś czas temu rozmawiałyśmy z Sab na szałcie jak to niektórzy traktują forum przesadnie poważnie. I mamy tutaj piękny okaz :DD
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-03, 23:59   

wred napisał/a:
spamer zawodowiec...

No tak, brak szacunku dla jego ciężkiej pracy.
Jestem w stanie go zrozumieć.
Spam to nie takie hop siup --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2011-03-04, 00:07   

coście mu zrobili?
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2011-03-04, 00:12   

Wred wyłączył licznik postów w quizach.
ASX stracił pierwsze miejsce w rankingu.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13