FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dwie osoby nade mną
Autor Wiadomość
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-10-19, 12:48   

Asu - maniak (jak niegdyś ja) Lineage 2, gra na zaawansowanym serwerze z lepszym dropem i spoilem :P . Ja siedzę w jaskini, znaczy w IL, on już w Gracii. Ale mnie chyba uzależnienie przeszło kilka miesięcy temu a jemu jeszcze nie i nie zapowiada się na razie, by przeszło xD. Zdaje się być spokojny i życzliwy.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-10-19, 13:08   

Sunshine - bystra i inteligentna, z fajnym poczuciem humoru i upodobaniem do różnych figlo-harców, a przy tym nieco bezwstydna. :-P Na monogamistkę mi nie wygląda, sądząc po wodzeniu na pokuszenie więcej niż jednego osobnika płci męskiej (choć tożsamość sexualna Preva nie jest tak do końca jasna...). ;)
Cosik mi się zdaje, że umie dobrze gotować/przyrządzać smaczne potrawy.

P.S. Asu spokojny? Pozornie... To przecież przyczajony Tygrysek, który najbardziej lubi pobrykać. :-P

Sun :arrow: Mój avek głupi? Tego nie wybaczę. ;)
ASX często pisze do rzeczy, a tylko czasami "od". :-P
  
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-10-19, 13:17   

<leży na ziemi płacząc ze śmiechu>

Asik - wystarczyło trochę wygłupów na szałcie a on już wytworzył sobie błędny obraz niektórych osób. Jest podatny na psychomanipulację i kobiecy urok - wybacz Asik. XD Asik spamuje, ale czasem pisze do rzeczy :mrgreen: Ma głupi avek, ale nie zwracam na niego uwagi (na avek). Zdaje się, że jest z kimś związany, o czym przebąkiwał. Kupuje sporo książek.
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-10-19, 13:23   

Sun - Jest dziewicą, ale zdaje się, że w szałcie Prev miał na nią ochotę, z resztą jak na połowe użytkowników. Dość rzadko widuję jej posty, więcej udziela się w szałcie, ale ja narazie jeszcze mało czytam to forum, za dużo roboty. Jest dziewicą xD


No, ciekawe kto teraz po mnie pociśnie :D



Dzięki Sun, o to mi chodziło :* Jak to dobrze, że nic się nie zmieniło :D
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
  
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-10-19, 13:28   

Aexalven vel hrabia Fako - ortograficzny terrorysta, drugi potencjalny Judasz (po Previe) i sabotażysta, który ma poczucie ważnej misji. Czyżby planował wysadzić z siod(e)ł(k)a miłościwie nam panujące władze ZB?
Obawa nie jest bezpodstawna biorąc pod uwagę jego wysoce dywersyjną i nad wyraz szkodliwą działalność na forum (ś)FiR(-ów). Niewykluczone, że wraz Prevem są "koniami trojańskimi", które jakowymś niecnym sposobem w odpowiednim momencie wzniecą bunt na pokładzie albo i co gorszego. Nieszczęśni Galv & Nabu, wyhodowali "żmije zdrady na swych łonach". :-P A historia lubi się powtarzać...
Sprawia wrażenie owładniętego obsesją na punktcie dziewictwa, o czym świadczy choćby ostatnia wypowiedź, gdzie dwukrotnie używa słów - "jest dziewicą". "Przyganiał kocioł garnkowi?" :-P
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2008-10-19, 18:24   

ASX - pierwszy spamer tego forum (Tigany nie liczę, bo jego spam jest ilościowy a ASXA jakoścowy - jest esencją spamu). Szczególnie potrafi rozkręcić się na szautboxie zalewają dyskutanta tekstową falą. Opanował do perfekcji mechanizm wyparcia ("ja nie spamuje!", "to nie ja pierwszy zaczełem gadać o zoofili!)), gdy tylko mu się delikatnie o tym napomknie. Ma małą manię prześladowoczą ("i znowu wszyscy przeciw mnie") ale tajemnicą poliszynela jest że ASX znajduje jakąś zboczoną przyjemność w wywoływaniu wokół siebie szumu - zupełnie go nie rozumiem. : P

Posiada ponadto inne zboczenia, np. książkową ortodoksje. Dzięki temu za 10 lat będziemy go oglądać w muzeum za szklaną gablotką jako człowieka który czyta papierowe książki i odrzuca ebooki.

Ale ogólnie mimo swoich małych skrzywień to poprostu miły gość z małpą w avatarze ; )
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-10-19, 20:25   

Łako - naczelny megaloman forum, osobnik arogancki, kłótliwy i nieustępliwy. Ilekroć czyjeś słowa mu się nie podobają, a nie ma kontrargumentu/ów - obraża. Uważa się za pępek świata chyba, a jego poglądy w jego przekonaniu są jedynymi słusznymi. Nie daje się przekonać, że się myli - on wie lepiej i już. Uparty. Lubi aktorki ładne, choć obdarzone wątpliwym talentem (vide Żmuda- Trzebiatowska). Zdaje się, że wkurzają go jakiekolwiek pozytywne relacje i uczucia na tym forum. Aspołeczny i wzbudzający niezdrowe emocje samym pojawieniem się na forum. Forumowicz, który często lubi się kłócić dla samej kłótni, ale robi to na tyle sprawnie że maskuje swoje niecne plany pod swą wiedzą. Mówi że gardzi Prevem, ale widać że ten osobnik go irytuje i mu doskwiera. Nikt nie może kwestionować jego zdania, a jeśli to robi... patrz -> początek tego zdania.

:P
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2008-10-20, 09:25   

Sunshine -> Osoba, którą poznałem stosunkowo niedawno, ale od razu (dosłownie) zakochałem się w niej. Jest miłą i opiekuńczą osobą, ale czasem potrafi pokazać pazur. Jej wypowiedzi często są stonowane i zrównoważone, ale można z nich wyciągnąć meritum (które często jest o zabarwieniu lekko agresywnym :P ). Do niemal wszystkich osób (z nielicznymi wyjątkami) nastawiona pozytywnie, świetnie się z nią rozmawia i żartuje. Często lubi się ze mną bawić w (jak to Mag określił) "Będę brał cie w szaucie", co zaspokaja moją potrzebę posiania zamętu. Dołączyła do bardzo nielicznego grona osób, które mają na mnie wpływ i ogólnie uważam że jest to osoba z kategorii "Lek na serce" ;)
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Sunshine 


Posty: 216
Wysłany: 2008-10-21, 20:18   

Prev - zimny drań, sukinsyn i w ogóle. Pominę milczeniem, że złamałam jego sukinsyństwo po godzinie rozmowy na gg xD.
Prev niegdyś prowokator, obecnie nieco wystopował. Drze koty z Łakiem, Olim i paroma innymi osobami, przyjaźni sie z Zir i Soulem. Maniak GW. Student socjologii. Trudno go wyprowadzić z równowagi (a może to tylko moje wrażenie?).

Skończyła mi się wena xD
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2008-11-04, 12:13   

Sunshine, osoba, której nie potrafię zrozumieć. Czasem wyluzowana w szałcie, a czasem potrafi obrazić się o jakiś drobiazg. Trochę za bardzo sugeruje się opiniami innych.
Książkomaniaczka, która pilnie musiała pozbyć się swoich zbiorów, a teraz w pocie czoła odbudowuje kolekcję.

Administratorka nieoficjalnego forum FS, pisała pracę dyplomową o nich, a po wizytach u nas zwróciła większą uwagę na fantastykę innych wydawnictw. ;)
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-11-04, 13:59   

Elektra lubi spokój i równowagę, bardzo nie lubi przeklinania (do którego ja bywam czasem bardzo skory). Dba o poprawność ortograficzną, choć nie wydaje mi się, by była ortofaszystką (ale moje podejście w tej kwestii jest spaczone moim rygorystycznym podejściem do ortografii). Nie udziela się w wielu wątkach, toteż jej poglądy poza-książkowe mogę poznać tylko w shoucie, a szkoda. ;-) Co ciekawe razem z Madem i Tiganą strasznie spamuje, a pisze prawie wyłącznie o książkach.
Poza tym wiszę jej 10zł...
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-11-30, 22:57   

Jander - prawie rodak, a jakby mieszkał za granicą. Co Sosnowiec to Sosnowiec. Co Myslowitz to Myslowitz :mrgreen: Student - który porzucił metafizyczną filozofie na rzecz bardziej przyziemnych stosunków (międzynarodowych ;) ) czy też czegoś w tym guście.
Czyta dużo - a w dodatku po angielsku :shock: Najbliższa jest mu chyba s-f, ale i fantasy od czasu do czasu nie pogardzi. No i udziela się całkiem sporo w tematach związanych z polityką, religia i filozofią (dziwne ;) ) W realu bardzo sympatyyczny młody człowiek, który wie czego chce.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2008-11-30, 23:11   

Tigana - spammer roku :) Wszędzie go pełno, zawsze ma coś do powiedzenia i gdy się uprze, za nic nie da się go przekonać do zmiany zdania. Nieustępliwy i twardy forumowicz, z którym jeżeli wejdzie się w dyskusję, można wyjść poobijanym :) Magister studiów humanistycznych, nauczyciel historii w sosnowieckiej szkole; wychowawca, według dyrekcji nauczycielski wzór do naśladowania :) Miłośnik fantastyki. Jedna z kluczowych postaci tego forum.
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-11-30, 23:42   

Martinus Jachus napisał/a:
(...)według dyrekcji nauczycielski wzór do naśladowania :)

Ciekawe skąd Jachu ma takie informacje //mysli Muszę jutro pogadać z dyrekcją na ten temat. Może szykuje się podwyżka albo premia święta //kas
A teraz na poważnie

Jachu - człowiek, który pojawia sie i znika. Kiedyś osobnik stojący na czele krucjaty majacej na celu zachęcić do czytania Tada Williamsa, teraz fan(atyk) starożytności. I powiem szczerze, zę pod tym względem facet mnie rozbija - podziwiam, ze jest w stanie czytać "entą" powieść o Juliuszu Cezarze i jego czasach. Tym bardziej, że wie jak się to kończy ;)
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-12-08, 03:12   

Tigana - jeden z moich ulubionych forumowiczów, człowiek z zasadami, opoka tego forum i człowiek płodzący niezliczone ilości postów. Co ciekawe ilość w tym przypadku idzie w parze z jakością. :P Poza tym wiadomo - recenzent Katedry i Ten, Który Czyta Dużo. Między innymi z tego powodu nie raz i nie dwa zdarzyło się, że jego opinia bywała decydująca w sprawie zakupu jakiejś książki; także dzięki jego postom (jeśli mnie pamięć nie myli) sięgnąłem po Gaimana, czego zdecydowanie nie żałuję. ;) Muszę w końcu przeczytać "Tiganę" by przekonać się, czy książka faktycznie jest aż tak fajna, by 'kraść' jej tytuł jako nick.
No i zazwyczaj ma fajne, charakterystyczne avki - pozazdrościć.
Szkoda tylko, że zrezygnował z moda.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Rapsodia
m.

Posty: 42
Wysłany: 2008-12-11, 17:39   

Gand-jak się wczoraj dowiedziałam o mały włos a mijalibyśmy się na jednym wydziale (gdyby nie mój zdecydowany bojkot miasta stołecznego...). A poza tym jest jedną z niewielu osób, które mgliście kojarzę z BŚ i tych wszystkich minionych historii.
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2008-12-11, 18:08   

Rapsi napisał/a:
Gand-jak się wczoraj dowiedziałam o mały włos a mijalibyśmy się na jednym wydziale

Nie tylko z nim. : P

Rapsi to dziewczę do rany przyłoż. Bez rany też można. Przesympatyczna, rozgadana, ładna o nieprzebranych zasobach empatii (to zupełnie jak ja! : P). Jest naturalna więc mimo tego że jest towarzyska, nie sposób zakwalifikowac ją jako "przylepę". Może się wydawać się ździebko naiwna ale faktycznie jej jedyną wadą jest brak uzależnienia od komputera przez co działa na zasadzie komety - tu, tam błyśnie i już jej nie ma, i nie można się nią nacieszyć. Lubi pastele i kwieciste motywy, robi dobrą kawe.

No ale tyle jej nie widziałem że mam pewnie zdezaktualizowanie informacje i się zmieniła o 180 stopni. : P
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-12-11, 18:25   

Ł-Łako-Łaki_pan _ grabi jak zwał tak zwał zawsze wychodzi na jedno. Wrescie się przyznał że tak naparwde zawsze miał krótkiego ... Nicka.
Nie dawno pisał
Ł napisał/a:
co uwzględniając mój taktyczny sojusz z Nabem, i uczucie jakim darzą się obaj panowie, czyni ze mnie mistrza taktycznych sojuszów

No cuż chyba nie do końca bo nie dlugo po tym poście Nabu dostał Bana i taktyczny sojusz z Nabem poszedl w .... się przejść. Widać az takim mistrzem nie jest. Ostatnio ZB oficjalnie stało się jego forum i n BŚ jest Zdrajcą numero Uno. Jego próba likwidacji BŚ i przeniesienia się uchodźców na ZB spotkał los podobny do losu jego taktycznych sojuszy. Nasza gwiazda kontrowersyjnych dyskusji jak by ostatnio przygasła i zbladła. No bo kiedyś musiało wyjśc na jaw że się jest w głębi duszy dzieckiem Neo i Fanem Dody. Ogólnie to go lubię. Mam z niem ten problem że jak go chce miażdżyc w dyskusji on na złość mnie ma poglądy jak moje więc mi troszczę głupio strzelać sobie w stopę.

Uwzględniając Mój sojusz z Milvą i Lauren ( uczucie jakie drogie panie dażą ł ) to ja ty jestem mistrzeem katytycznych sojuszy //faja
 
 
Adashi 
Buntownik z wyboru


Posty: 55
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2008-12-11, 18:55   

Werbownik, co ściągnął mnie na to forum 8) Jeden z wielu tutejszych otaku MAGowej serii UW :roll: Poza tym, kurduplowaty zielony ogr, podnóżek Księciunia i mały-wielki nieprzyjaciel Gumisiów :lol:
_________________
Płyńcie posty moje, rzekł Adashi.
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2008-12-11, 19:40   

Jeden z większych znanych mi spamerów, o kontrowersyjnych poglądach. Uwielbia się kłócić, a przynajmniej tak mu wychodzi. Co więcej powiedzieć... znany mi z innego forum. Lubię gościa ;)
EDIT: wie co mógłby zrobić, żebym polubiła go jeszcze bardziej. A teraz wywróci oczami i powie 'o nie!' XD
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2008-12-11, 19:48   

Martva - wpadła na forum i wyrządziła ogromne straty, niczym pocisk wystrzelony z U-boota typu "Lot of posts". Jest tu od niedawna, a postów pisze niesamowicie dużo, co się chwali oczywiście (w oczach GTW). Wydaje się naprawdę miłą i sympatyczną osobą, i ma cudne włosy (tak, wiem, nie prawię komplementów, ale od czasu do czasu zmięknę). Ogólnie wszędzie jej pełno, gdzie nie spojrzę, tam widzę ten fajowy avek i jakiegoś tam posta obok. Ale głównie zwracam uwagę na avek... No cóż, poobserwuję, (może, ale podkreślam to słowo - może) poczytam, zrozumiem więcej i wtedy wyrobię sobie opinię. Na razie jest spoko i mam nadzieję że tak zostanie. I mimo że martva to strasznie żywa xD
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Olisiątko 


Posty: 819
Skąd: Izolatka
Wysłany: 2008-12-11, 20:39   

Prev - osobnik bez dobrego gustu w wyborze gier, literatury, muzyki i poglądów. Prawdopodobnie nawet źle dobiera buty do ciuchów. No cóż, życie. Z tego co do tej pory byłem zmuszony obserwować, osobniki inteligenty ale lokujący swą inteligencję w kretyński sposób. Osobiście nie lubię drania i wlepię bana przy pierwszej okazji ;p
_________________
All the ways you wish you could be, that's me.
I look like you wanna look.
I fuck like you wanna fuck.
I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-12-11, 22:38   

Oli - człowiek o złotym sercu, dużej inteligencji i fajnym poczuciu humoru.
Co prawda udaje antyspołecznego, wrednego..., ale nie z Brunnerem ASX-em te "numery". :-P
Przed Gwiazdką przechodzi metamorfozę w (anty)Świętego Mikołaj(k)a, tudzież Dziada Mroza (w wersji komunistycznej). Robi forumowiczom nadzieję na prezenty, by później zostawić ich z rączkami w... (tu każdy może wstawić mniej lub bardziej odpowiedni wyraz). Godne to i sprawiedliwie, bo większego skupiska/gromady użyszkodników zasługujących na rózgi nie ma w całej Sieci. ;)
Większego/lepszego Diablomaniaka ze świecą w rączce szukać. Prawdziwy profesor tej gry. Jakby ktoś potrzebował korepetycji - polecam. Jednak nie samym "Diablo" Oli żyje. Dał się poznać także jako fachowy recenzent wielu innych tytułów. Przyjemnie się czyta Jego jajcarskie texty.
Być może mam przewidzenia, ale wydaje mi się, że Oli stanowi jedyną i zarazem ostatnią instancję chroniącą/broniącą znienawidzonego w moderatorskich kręgach ASX-a.
Jakkolwiek by nie było, Oli jest jednym z moich ulubionych Forumowiczów. Hough!
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2008-12-11, 23:41   

Czupurny kogucik (z tego co pamiętam, zniknęło mi jego avik). Bezczelny i złośliwy, ale całkiem inteligentny (mrrr). Komplemenciarz (mrrr). Wyłazi z getta i czyta dziwne książki. Posiada dar radosnego, swobodnego spamerstwa, nie wiedzieć czemu hamowany przez 'górę'. Myli Orbitowskiego z Szostakiem, prowadząc do pewnych nieporozumień, ale może mu wybaczę. I nie lubi Dukaja, jak ja :-)
Podsumowując - całkiem sensowny jak na... dziewięciolatka? :shock: ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-12-11, 23:44   

Martva - urodziwa niewiasta o bardzo zgrabnej sylwetce i wspaniałych włosach. A jak jeszcze zaplecie je w warkocz... Fiu, fiu - jakby to zaćwierkał wróbelek Elemelek czy inszy Ćwirek. Kilka fotek - extraklasa! :-) Musiałem dociskać gałki oczne do oczodołów, żeby mi nie uciekły na ekran. Szczęśliwie udało się uniknąć 'przebicia'. ;)
Ach, jeszcze jedna sprawa: długie, szczupłe palce (no, chyba że zdjęcie "kłamało") - jednak masz ze mną coś wspólnego. ;)
Choć ksywka mówi co innego, Martva jest bardzo aktywną, żywotną forumowiczką. Szybko zaadoptowała się na nowym forum i nie mam cienia wątpliwości, że stanie się (o ile już nie jest) jego ważnym ogniwem.
Za to, że nie lubi papierosów, jestem Jej w stanie wybaczyć nawet wegetarianizm. ;) A tak na serio - szanuję decyzję o niespożywaniu mięsa. Sam nie dałbym rady odmówić sobie (co jakiś czas) kawałka pieczonego/duszonego kurczaczka z chrupiącą skórką i tłuczonymi kartofelkami czy kabanosków wieprzowych ze świeżym chlebkiem/bułeczkami.
Napisała o sobie że jest ZUO, ale w forumowej rzeczywistości widać, że po raz kolejny jest odwrót - więcej w Niej dobrego. Złego nawet nie zauważyłem. Aniołek przebrany za Diabełka czy co? ;) Chyba Św. Mikołaj Oli będzie musiał po raz pierwszy w dziejach ZB wyciągnąć z wora prezent dla grzecznej i kulturalnej Forumowiczki. :-)
  
 
 
Aexalven 
Prawa Racica Sarenki


Posty: 226
Skąd: Świątynia
Wysłany: 2008-12-11, 23:48   

<zaklepane> :P

ASX wzbudza we mnie sympatię, mimo, że mnie nie lubi ; d Ostatnio przystopował ze spamem, niegdyś miał jakąś fokę (?) w avatarze. Inteligentny gość i objawił pozerstwo Oliego :D
Również komplementuje włosy martvej. I ma słuszność *.*


Edit:
Lol, i zaklepuje każdego jak leci x.X
_________________
Jam jest Aexalven Fendadra, prawa Racica Pięknej Sarenki.
Wstąp do Kościoła Sareńskiego, sprzymierz się z Sarenką i pokonaj złego Swinetana i jego miniony.
  
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2008-12-11, 23:52   

Aexalven - mój pierwszy raz... (w sensie forumowego 'kontaktu') był taki, że trudno sobie wyobrazić gorszy początek. :-P Spojrzałem na avek przedstawiający rycerza z przyklejoną brodą i kilkoma inszymi gadżetami (nieprzyklejonymi) i się doszczętnie załamałem. Pomyślałem (czasami mi się zdarza uruchomić 'zasilanie'): "Ki diabeł?" :shock: ;)
Sam nie należę do świętych mnichów, niemniej przekleństwa wystrzeliwane z prędkością serii z karabinu maszynowego (w szałcie) bez większego uzasadnienia, budzą niesmak.
Mimo wszystko wierzę, że nieco przystopujesz z "łaciną", a skupisz się na kulturalnym spamowaniu. :-P
Teraz mam do ciebie bardziej pozytywny stosunek niż poprzednio. Zmieniłeś się na lepsze, ale jeszcze wiele pracy przed tobą. :-P
  
 
 
Adashi 
Buntownik z wyboru


Posty: 55
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2008-12-12, 00:31   

Kolejny nekrofan, czyli forumowicz oczarowany wdziękami Lady Martvicy :devil: Miał w aviku orangutana, w związku z czym kojarzył mi się z pewnym userem o odmiennym nicku z dwóch innych for.
_________________
Płyńcie posty moje, rzekł Adashi.
  
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2008-12-12, 00:45   

Adashi
Poznałem go jak pożarł się z Dabliu na forum SFFiH. Bodaj o koszulki śp. Che i ich wymowę. Wiedziałem że będzie ciekawa osoba do dyskusji. Zaprosiłem i o to jest :mrgreen: na początku troszkę nie śmiały ale widzę że się rozkręca i bardzo dobrze bo bardzo fajne dyskusję się z tego wywiązują. Pisarz Cuberpankowy i Anarchista ( lewicowy niestety :P ) Liczę że będe wiedział coraz więcej jego postów na naszym forum.
"Gorzki przelew" - SFFH # 16/2007
"Wariant konia trojańskiego" - SFFH # 28/2008
"Diabeł z pudełka" - SFFH # 36/2008
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2008-12-12, 00:52   

Toudi - Facet, który został dotkliwie pogryziony przez słownik ortograficzny. W rozmowie z innym użytkownikiem forum wydałem osąd, że murzyn po roku nauki języka polskiego pisze bardziej gramatycznie. Strasznie ciężko mi się czyta jego posty. Z drugiej strony wydaje się być bardzo miłym i sympatycznym gościem. I ma u mnie wielkiego plusa, bo zawsze lubiłem gumisie ;)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13