FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka nożna na świecie
Autor Wiadomość
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-21, 22:55   

I się podpisuję pod postem Jachu. ManU!!! xDDD

Piękna sprawa. :mrgreen:
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-21, 22:58   

Gloria victis. Nie kibicowałem specjalnie nikomu - chociaż chyba wolałbym żeby wygrali The Blues
Manchester był lepszy, ale tylko w pierwszej połowie meczu, później przewagę miała Chelsea - słupek, poprzeczka. W dogrywce troszkę się wyrównało - Manchester miał jeden czy dwa zrywy, ale żadnego efektu to nie dało. Mecz ładny, chociaż trudny w sędziowaniu - piłkarze grali jak to "wyspiarze" - twardo na pograniczu faulu. Szkoda, że sędzia nie do końca panował nad sytuacją - za często koło niego robił się młyn a on nie umiał go opanować. Było to szczególnie widoczne w końcówce - czerwona kartka dla Drogby problematyczna. Czy zmieniłoby to coś w rzutach karnych? Nie wiem. Powiem tylko, ze spodziewałem się, że swoich karnych nie strzela Ronaldo, Terry i Anelka. Żeby nie było za słodko Giggsa też obstawiałem.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-21, 23:05   

Przed meczem stawiałem na Chelsea. Nie, żebym im kibicował, bo raczej za ta drużyną nie przepadam (z resztą Man Utd też fanem nie jestem).
No i prawie trafiłem. Pomyliłem się o te 10cm, które przeszkodziło Terry'emu w wykorzystaniu "11".
Obiektywnie Chelsea była w tym meczu po prostu drużyną lepsza. Man Utd tak jak pisze Tigana miał zaledwie zrywy, choć mógł równie dobrze rozstrzygnąć mecz w pierwszych 20 minutach, prowadząc trzy do zera.
Z drugiej strony - poprzeczki i słupki Chelsea.
Ronaldo po raz kolejny potwierdził, że jeszcze nie jest wielkim piłkarzem. Od bycia antybohaterem, główną ofiarą dramatu uratowali go koledzy i Terry. W samym meczu też nie błyszczał. Wręcz przeciwnie - w drugiej połowie swoimi dryblingami wyraźnie spowalniał i tak nieliczne akcje Czerwonych Diabłow.
Podsumowując - Cristiano już jest dobry, nawet bardzo, ale jeszcze nie jest kopaczem wybitnym.
Anelka za to po raz kolejny udowodnił, że jest najbardziej przepłacanym piłkarzem współczesnego futbolu.
Gratulacje dla Man Utd, choć tym meczem nie zasłużyli na Puchar Europy. Mieli po prostu więcej szczęścia.
A i tak najbardziej mi szkoda Terry'ego. ;) Choć radosna mina sir Alexa Fergusona, który nagle odmłodniał o 15 lat była bezcenna.
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-05-21, 23:06   

Tigana napisał/a:
czerwona kartka dla Drogby problematyczna.

Uderzył Vicicia w twarz. Kartka czerwona ewidentna. No ale sędzie w ciągu całego meczu wypadł słabo, to nie było przecież jedyne starcie zawodników. Tevez niby Argentyńczyk i to on ma gorącą krew, to jednak zachował się wyrachowanie i nie dał się sprowokować, chociaż to on bardziej zaczepiał zawodników Chelsea. Tym bardzie mnie to dziwi, że to doświadczeni zawodnicy, a Tevez to jest młodzian... 23 lata?

Mecz był wyrównany, bo ManU mógł 3:0 prowadzić w pierwszej połowie, potem The Blues zrobili dwie akcje gdzie mogły wpaść gole. Mecz na remis. Karne... Ronaldo pokazał w książkowy sposób jak się nie wykonuje rzutów karnych, za to Terry... szkoda mi go, poślizgnął się na mokrej murawie i słupek. Van der Sar słabo bronił te karne, bardziej się kład niż rzucał, ale raz mu się udało, a raczej Anelka wykonał karnego jak Ronaldo. Edwin miał 3 piłki na rękach w podstawowej serii, no ale jednak mu się w końcu udało.

Tigana napisał/a:
Żeby nie było za słodko Giggsa też obstawiałem.

A on wykonał tego karnego po profesorsku. Położył Cecha. W dodatku 750 mecz w barwach "Diabłów" i wzniesienie przez niego Pucharu Mistrzów, piękny obrazek. ;)

Gand napisał/a:
Gratulacje dla Man Utd, choć tym meczem nie zasłużyli na Puchar Europy. Mieli po prostu więcej szczęścia.

... i nie przegrali ani jednego meczu w tej edycji LM? ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-22, 00:45   

Generalnie jeśli chodzi o Ligę Angielską to zawsze kibicowałem Chelsea, ale... tym razem byłem za Manchesterem. Wyjątkowo, bo nie przepadam za czerwonymi Diabłami :-P A kibicowałem im tylko z jednego powodu - Cristiano Ronaldo. W końcu nie mogłem opuścić mojego ulubionego piłkarza :-P Mam tylko nadzieję, że po tym sezonie w końcu przejdzie do Królewskich, gdzie pasuje najlepiej. No i ja będę miał wtedy czyste sumienie :-)
Szkoda tylko, że w dzisiejszym meczu Cris niezbyt się wyróżniał na tle pozostałych. Pokazał, szczególnie w pierwszej połowie, kilka udanych zagrań, efektownych dryblingów no i strzelił bardzo ważną bramkę. W drugiej połowie i w dogrywce zagrał już słabiej, tak jak i cała drużyna MU. No i ten karny... Byłem pewien, że nie strzeli. Zresztą karny powinien zostać powtórzony, ponieważ Cris wykonał go nieregulaminowo. Dzięki Bogu w drużynie Chelsea nie trafiło dwóch graczy, dzięki czemu nie musiałem oglądać zawodu mego ulubieńca. A jestem pewien, że ten byłby wieli, bowiem wrażliwy z niego chłopak i nie mógłby sobie darować gdyby Manchester ten mecz przegrał. A Van Der Sar po raz kolejny potwierdził, że nie umie bronić karnych :-P
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-22, 01:38   

MadMill napisał/a:
.. i nie przegrali ani jednego meczu w tej edycji LM? ;)

Mad, ale ja nie twierdzę, że MU w przekroju sezonu nie był najlepszą drużyną w LM i Anglii.
Bo chyba jednak był. ;)
Problem w tym, że mam naprawdę mieszane uczucia co do ostatecznego wyniku tego meczu, bo moim zdaniem Chelsea zagrała po prostu lepiej.
No ale nie ma chyba co tego roztrząsać - bo skończyło się najbardziej sprawiedliwie jak mogło, karnymi, czyli praktycznie czymś w rodzaju rzutu monetą. ;) Szczęście było przy MU, bo raczej to, że nie przegrali w LM przez cały sezon nie miało wpływu na dzisiejsze spotkanie. ;)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-24, 23:45   

Gand napisał/a:
Problem w tym, że mam naprawdę mieszane uczucia co do ostatecznego wyniku tego meczu, bo moim zdaniem Chelsea zagrała po prostu lepiej.

Szkoda, ze nie zawsze wygrywa lepszy. Finał za nami - ciekawe jakie przetasowania w klubach czekają nas po ME - czy faktycznie Christiano Ronaldo odejdzie za 120 mln euro do Realu?

Njusy
Barcelona wzięła się już za zakupy - póki co rozbraja Sevillę - Seydou Keita i Dani Alves oraz Gerarda Pique z Manchesteru United

AS Roma - Inter Mediolan 2:1 (1:0) i Puchar Włoch jedzie do Rzymu

Mourinho prawdopodobnie trafi do Interu, Grant zwolniony z Chelsea, a jego miejsce ma zająć Rijkaard, Mancini albo Guus Hiddink.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-05-25, 12:42   

Tigana napisał/a:
Mourinho prawdopodobnie trafi do Interu

Liczę, że w LM będzie tak samo mu z Interem szło jak z Chelsea. A jak Milan się wzmocni, Roma dozbroi i Junventus okrzepnie, to Inter i w Serie A już tak nie poszaleje.

Co do finału, to szkoda też mi szkoda Terrego. No ale taka jest piłka. Poza tym MU, grało w tej edycji LM, brzydko. Bardziej to antyfootball był, ale nie zawsze wygrywa lepszy.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-05-25, 12:50   

Maeg napisał/a:
A jak Milan się wzmocni,

Ponoć mają na celowniku Eto, Drogbę albo Adebayora - dwaj pierwsi będa w ich zasięgu, bo prawdopodobnie odchodzą z dotychczasowych klubów i mogą być relatywnie tani.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-05-25, 13:00   

Ja bym chętnie widział Drogbę. Do tego Milan już kupił Hugo Lloris z Nicei i Mathieu Flamini przeszedł z Aresnalu, ponoć też chcą Zambrotte. Na początek wygląda nieźle. Oby tak dalej ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-05-25, 13:14   

Drogba raczej pójdzie do Interu, za Mourinho, który ma jutro podpisać kontrakt. ;)

A Ancelotti sam zapowiada, że rewolucji nie będzie i że szkielet drużyn pozostanie ten sam. To znaczy, że nie należy się po Milanie raczej już spodziewać wielkich rzeczy raczej.
Zambrotta, Eto'o faktycznie mogą przyjść, bo Barcelona już ich nie chce. Możliwe także, że na San Siro zjawi się Ronaldinho.
Czy jednak Ancelottiemu uda się doprowadzić ich do formy, jaką prezentowali w Barcelonie w sezonie, gdy ta zdobywała LM (poza Zambrottą, który przyszedł rok później)?
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-02, 18:08   

No i stało się. Jose Mourinho został oficjalnie trenerem Interu Mediolan - taką informację przekazały władze klubu. Ciekawe jak to przełoży się na grę Interu.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-06, 21:56   

Barcelona sprzedała Santosa - mocno się zdziwiłem, bo ponoć na tym gaczu mieli opierać sie w przyszłości. Chyba Guardiola nie widział go w swoim typie a włodarze klubu nie chcieli tracić pieniędzy. Tylko czy to najlepsze rozwiązanie? Może lepiej było go wypożyczyć?
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-08, 00:44   

Kompletnie niezrozumiała decyzja. Żeby nie powiedzieć głupia:P Myślałem, że przyszłość i podstawowa 11 Barcy to kręgosłup w postaci właśnie takich piłkarzy jak Dos Santos czy Bojan.
Też uważam, że wypożyczenie byłoby najlepszym rozwiązaniem, tym bardziej, że w mojej opinii Guardiola nie miał czasu aby się dobrze przyjrzeć piłkarzom albo po prostu temu konkretnego nie chciał dać szansy.
No, ale jako fan Realu powinienem się chyba cieszyć:P

Aha, Daniel Alves w Barcelonie. Świetny transfer!
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-08, 00:55   

Tak, Alves musiał w końcu odejść z Sevilli bo się tam marnował. Fajnie, że wybrał akurat Barcę. Zambrotta sprzedany, przyszedł Alves, skok jakościowy na prawej obronie zapewniony. ; )
W ogóle Barca juz ostro kupuje. Keita, Pique, Alves. Widziałbym na Camp Nou jeszcze Benzemę. Szkoda Santosa, bo sam obiecywałem sobie po nim wiele, ale w tym sezonie zawodził, w przeciwieństwie do Krkicia.

A i tak czemu na to, jakie transfery zrobi Mourinho do Interu. ; >
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-08, 10:35   

Gand napisał/a:
W ogóle Barca juz ostro kupuje. Keita, Pique, Alves. Widziałbym na Camp Nou jeszcze Benzemę. Szkoda Santosa, bo sam obiecywałem sobie po nim wiele, ale w tym sezonie zawodził, w przeciwieństwie do Krkicia.

Cieszy, że są to transfery z głową - wzmocnienie obrony i pomocy graczami, którzy jeszcze nie są wypalani i wciąż czują głód sukcesu powinno przynieść dobre rezultaty. Oby tylko Barcelona zdołała sie pozbyć Deco i ronaldinho -byłaby kasa na jeszcze 1--2 ciekawe transfery.
Gand napisał/a:
A i tak czemu na to, jakie transfery zrobi Mourinho do Interu. ; >

Pewnie poczeka na koniec ME i wtedy zacznie kompletować skład - np atak Eto albo Drogba.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-24, 23:47   

Zbliża się wielkopomna chwila! Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że już 7 lipca Real Madryt oficjalnie potwierdzi transfer Cristiano Ronaldo. Praktycznie codziennie ukazuje się w angielskiej i hiszpańskiej prasie kilka artykułów dotyczących najgorętszego transferu lata i wszystkie koncentrują się już raczej na wysokości kwoty a nie na tym czy MU puści Crisa.
Dla mnie jako fana Realu i Crisa po prostu nie może być lepszej wiadomości. Napisałbym, ze Cris w Realu to dla mnie ucieleśnienie marzeń ale... zabrzmiało by to tak trywialnie ;) W każdym razie jestem podekscytowany :-)
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-06-24, 23:53   

Najbardziej znielubiany zawodnik w najbardziej znielubianym klubie - to tak wspaniałe, że nie może być prawdziwe.
Ciekawi mnie co Valencia ostatecznie zrobi z zawodnikami lepszej klasy niż CRL - Villą i Silvą. Bez nich będą raczej w dolnej części tabeli, ale może to na ten rok jedyne wyjście... Chociaż w Pucharze UEFA mogą spróbować sobie nieźle poradzić.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-25, 00:26   

Nabu Nezzar napisał/a:
Dla mnie jako fana Realu i Crisa po prostu nie może być lepszej wiadomości.

Dla fanów Barcelony też - "Galacticos Pupa Obitos" :badgrin: Zaraz zaczną się kłótnie między gwiazdeczkami o kontrakt i miejsce w wyjściowej "11" i będzie OK. Proponuje jeszcze sprzedać z 2 obrońców i pomocników.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-27, 21:44   

Lampard w Interze?
Ciekawe czy to prawda czy też kaczka dziennikarska. Jeśli prawda to Frank dołączył do haniebnego klubu graczy, którzy najpierw deklarują dozgonną miłość do danego teamu, a potem zmieniają barwy. Obym się mylił.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-06-27, 21:46   

Akurat Lampard już od dość dawna mówił o tym, że chce odejść z Chelsea i było w sumie wiadomo, że pójdzie za Mourinho. dla mnie zero zaskoczenia - co więcej, wyczekiwałem tego transferu. ;)

A Ronaldinho postanowił zostać w Barcelonie i przyłożyć się do treningów. o_O
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2008-06-27, 22:05   

Gand napisał/a:
A Ronaldinho postanowił zostać w Barcelonie i przyłożyć się do treningów. o_O

To przez to słońce. o_O
Gand napisał/a:
Akurat Lampard już od dość dawna mówił o tym, że chce odejść z Chelsea i było w sumie wiadomo, że pójdzie za Mourinho. dla mnie zero zaskoczenia - co więcej, wyczekiwałem tego transferu. ;)

Głupio robi moim zdaniem, ale to jego życie. O_o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-06-27, 22:11   

Gand napisał/a:
A Ronaldinho postanowił zostać w Barcelonie i przyłożyć się do treningów. o_O

Musi się przyłożyć, bo Milan nie może się dogadać z Barcą do do ceny odstępnego. Co się dziwić, ze włosi nie chcą dokładać do piłkarza, który od 2 sezonów jest bez formy. A jak się przyłoży i błyśnie to może ktoś go kupi.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-07-09, 17:01   

Od zakończenia sezonu 2007/2008 FC Barcelona zaangażowała już nowych zawodników za 65 mln euro. Są to: Malijczyk Seydou Keita (grał w FC Sevilla), Katalończyk Gerard Pique (Manchester United), Urugwajczyk Martin Caceres (FC Villarreal) i Brazylijczyk Daniel Alves (FC Sevilla). A teraz jeszcze Hleb z Arsenalu Ciekawe co z tego wszystkiego będzie - przed poprzednim sezonem też były duże zakupy, a efektów na miarę wydanych pieniędzy zabrakło.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-08-14, 10:38   

Anorthosis Famagusta pokonał Olympiakos Pireus 3:0 czyli jak dobrze pójdzie mistrz Cypru zagra w LM, a my sobie poczekamy kolejny roczek. I następny. I następny. I następny. I ...
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2008-08-14, 11:56   

Dolicz do tego BATE Borysów oraz Alborg, te zespoły też mają szanse na awans do fazy grupowej. Faktycznie poziom piłki na świecie rośnie, wszędzie poza Polską.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2008-08-14, 11:58   

I tak wydaje mi się, że w fazie grupowej będą to wyłącznie "chłopcy do bicia", jeśli któryś z dużą dozą szczęścia wyjdzie do dalszych rozgrywek, to opadnie po spotkaniu z pierwszą lepszą drużyną.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Nabu Nezzar 
Gildyjczyk


Posty: 619
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-14, 15:54   

Oczywiście, że będą chłopcami do bicia i że odpadną z pierwszą lepszą drużyną jeśli przejdą dalej. Jednak liczy się sam fakt awansu do fazy grupowej. Niezwykły prestiż, ogromna kasa jak na warunki tych klubów i żenujący fakt dla polskiego futbolu - awansują nawet Cypryjczycy a Polacy nie mogą :-?
_________________
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
 
 
Mogget 


Posty: 178
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-08-14, 18:02   

Jeśli BATE awansuje, bo rewanż będzie cholernie ciężki to moim zdaniem powalczą i na pewno w każdym meczu dadzą z siebie wszystko, jeśli nie awansują zostaje UEFA gdzie też powalczą.Famagusta-owszem chłopcy do bicia.
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2008-08-23, 22:15   

Ja tylko przypomnę Artmedię Bratysławam, która chyba 2 czy 3 sezony temu weszła do LM a potem, chociaż nie awansowała, to sporo krwi faworytom napsuła. A do awansu zabrakło niewiele - chyba 3 bramek strzelonych, ew po prostu 1 pkt więcej. Więc wszystko może się zdarzyć. ;)
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Żuławski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14