FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Penis: Rozmiar czy zwinność? Oto jest pytanie!
Autor Wiadomość
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-10, 19:54   

http://www.powiekszaniepe.../rozmiar-penisa

A ja mam pytanie do pań. Jako jest z tą średnią ?
 
 
MoniaKociara


Posty: 89
Wysłany: 2010-03-10, 20:36   

Tzn. pytasz się kobiet jaka faktycznie faceci mają średnia? Bo tak średnio rozumiem ;)

Ale ostatnio na wikipedii czytalam, ze to nieprawda, iż Murzyni maja zawsze wieksze :D
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2010-03-10, 20:37   

MoniaKociara napisał/a:
Ale ostatnio na wikipedii czytalam, ze to nieprawda, iż Murzyni maja zawsze wieksze :D

W powyższym linku też to piszą. ; )

Ja też nie do końca rozumiem pytanie.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-10, 20:56   

MoniaKociara napisał/a:
Tzn. pytasz się kobiet jaka faktycznie faceci mają średnia? Bo tak średnio rozumiem ;)

Mniej więcej. Sprecyzuje pytanie.
czy średna jak jest tu podana jest wiarygodna i miarodajna wedle waszych " obserwacji". Większe mniejsze niż ta średnia :)

I jak to jest z to długością czy dla kobiety Facet z 20 cm członkiem staje się nagle bardziej atrakcyjny

Cytat:
Ale ostatnio na wikipedii czytalam, ze to nieprawda, iż Murzyni maja zawsze wieksze :D

Bo tak jest. Ten mit powstał po II wojnie był spowodowany prawdopodobnie tym, że w Europie miliony młodych mężczyzn zginęło. A potem były firmy przyrodnicze i też zrobiły swoje ;) A ponoć tylko tzw "sudańscy " Murzyni mają tendencję do posiadania dużych.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2010-03-10, 22:07   

Toudisław napisał/a:
MoniaKociara napisał/a:
Tzn. pytasz się kobiet jaka faktycznie faceci mają średnia? Bo tak średnio rozumiem ;)

Mniej więcej. Sprecyzuje pytanie.
czy średna jak jest tu podana jest wiarygodna i miarodajna wedle waszych " obserwacji". Większe mniejsze niż ta średnia :)

I jak to jest z to długością czy dla kobiety Facet z 20 cm członkiem staje się nagle bardziej atrakcyjny

Hmmm... Zakładasz zatem, że znajdzie się kobieta, która stwierdzi i uzasadni tezę, że rozmiar ma znaczenie?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-10, 22:22   

Romulus napisał/a:
Hmmm... Zakładasz zatem, że znajdzie się kobieta, która stwierdzi i uzasadni tezę, że rozmiar ma znaczenie?

A czemu nie ;) Ale ja się nie pytam czy ma znaczenie ( bo wiadomo że technicznie jakieś ma ) ale czy jest brany pod uwagę w doborze kompana do " Bara-Bara"
 
 
MoniaKociara


Posty: 89
Wysłany: 2010-03-10, 22:27   

Nie wiem, czy ta średnia ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, w ogóle nie wiem czy znajdzie się jakaś babka, która by mogła powiedziec, jaka jest średnia - oznaczałoby to naprawde wielu partnerów, pomiary, dosłownie badani :D
Rozmiar ma na pewno znaczenie, ale to juz na pewno zalezy od osobistych preferencji kobiety. Chociaż nie sadze aby kobiety pod względem długosci dobierały sobie partnerów. To tak samo jakby powiedzieć, że mężczyźni dobieraja sobie partnerki, do 'bara-bara' czy też na żony/matki w zależnosci od wielkosci biustu czy szerokości bioder.
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2010-03-10, 22:40   

Ale te nasze kobiety rozpustne muszą być... :P
Z tym pytaniem się kobiet o wiarygodność średniej, toś mnie Toudi rozbawił :lol:
Z jaką dokładnością byś sobie życzył?
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2010-03-11, 19:45   

Monia napisał/a:
Nie wiem, czy ta średnia ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, w ogóle nie wiem czy znajdzie się jakaś babka, która by mogła powiedziec, jaka jest średnia - oznaczałoby to naprawde wielu partnerów, pomiary, dosłownie badani :D

Hm... już widzę, jak taka kobieta w odpowiednim momencie sięga po linijkę. ;) Ale i tak ta średnia byłaby niewiarygodna, dotyczyłaby tylko jej partnerów (a jak trafiała tylko na takich powyżej ogólnej średniej?).

MoniaKociara napisał/a:
Rozmiar ma na pewno znaczenie, ale to juz na pewno zalezy od osobistych preferencji kobiety.

No właśnie.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
  
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-11, 20:38   

MoniaKociara napisał/a:
Rozmiar ma na pewno znaczenie

Ja to powiedział pewien klasyk, taki starszy pan nawet zo doświadczeniem życiowym: nie długość lecz grubość ma znaczenie... ale dla kobiety najważniejszy jest język, a dla faceta technika aby jak najmniej włosów w zębach zostało :P

I biorąc pod uwagę to badanie wychodzi, że wypadam powyżej średniej, ale nigdy nie uważałem, że 30 cm to dużo. - to też z klasyka :mrgreen:

A z tym dużych ptakiem to jak z dużymi cyckami. O jak fajnie, takie balony, a potem w praktyce jak się do niech zabrać o_O
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-11, 20:45   

MadMill napisał/a:
a potem w praktyce jak się do niech zabrać o_O

Po Hiszpańsku ?

MadMill napisał/a:
Ja to powiedział pewien klasyk, taki starszy pan nawet zo doświadczeniem życiowym: nie długość lecz grubość ma znaczenie... ale dla kobiety najważniejszy jest język, a dla faceta technika aby jak najmniej włosów w zębach zostało :P

Tró Tró
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2010-03-11, 20:51   

MadMill napisał/a:
ale dla kobiety najważniejszy jest język,

A to też zależy od preferencji. ;)
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-11, 21:00   

Nie bierzcie tego tak dosłownie :P Pewnie wśród kobiet na forum są takie który uwielbiają facetów z małymi i chudymi peniskami, ale się wstydzą do tego przyznać :P

Cytat:
Po Hiszpańsku ?

Znaczy, że włosy na wodę z cukrem i 30 minut w solarium? o.O
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-11, 21:05   

Elektra, A może urozmaicenie ? żeby facet nie był mono tematyczny. Nuda jest zuuua


MORT napisał/a:
Z jaką dokładnością byś sobie życzył?

Grupa badanych 300 błąd 2-3 %

Ok. Tak się po prostu zastanawiam czy Rozmiar może wpłynąć na ocenę faceta. Czy dla przygody można by zainteresować się facetem tylko dlatego że ma 25 + ...
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-03-11, 21:14   

A słyszałeś, aby się ktoś przedstawiał "cześć, jestem 25+".
Ten temat to ubaw po pachy. Gdybyś Toudi czytał podpisy zauważyłbyś, że strefy erogenne kobiet są w mózgu :mrgreen:
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2010-03-11, 22:02   

Toudi napisał/a:
Elektra, A może urozmaicenie ? żeby facet nie był mono tematyczny. Nuda jest zuuua

Oczywiście. :) A gdzieś napisałam, że ma być monotematyczny?

Toudisław napisał/a:
Czy dla przygody można by zainteresować się facetem tylko dlatego że ma 25 + ...

Mag już Ci odpowiedział. Tylko że obawiam się, że dla większości kobiet mógłby to być raczej kłopot. ; )

Swoją drogą rozmiar ma znaczenie (doprecyzuję: niekoniecznie im większy, tym lepszy, ale po prostu dopasowany), ale nic nie wspominacie o technice. ;P
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23108
Wysłany: 2010-03-11, 22:11   

Elektra napisał/a:
Swoją drogą rozmiar ma znaczenie (doprecyzuję: niekoniecznie im większy, tym lepszy, ale po prostu dopasowany), ale nic nie wspominacie o technice. ;P

Bosz, są jeszcze szczere kobiety :)
I - co najważniejsze - poruszyłaś zagadnienie związane z techniką :) To - wydaje mi się - clou tematu. Bo, skoro już powołujemy się na "klasyków" to stwierdzenie: mały, ale wariat :) nie wzięło się znikąd. Ale, ostatecznie, w sprawie techniki ostateczne zdanie mają kobiety. Cóż poradzić: klient(ka) - nasz pan :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MoniaKociara


Posty: 89
Wysłany: 2010-03-11, 23:55   

MadMill napisał/a:
MoniaKociara napisał/a:
Rozmiar ma na pewno znaczenie

Ja to powiedział pewien klasyk, taki starszy pan nawet zo doświadczeniem życiowym: nie długość lecz grubość ma znaczenie... ale dla kobiety najważniejszy jest język, a dla faceta technika aby jak najmniej włosów w zębach zostało :P

I biorąc pod uwagę to badanie wychodzi, że wypadam powyżej średniej, ale nigdy nie uważałem, że 30 cm to dużo. - to też z klasyka :mrgreen:

A z tym dużych ptakiem to jak z dużymi cyckami. O jak fajnie, takie balony, a potem w praktyce jak się do niech zabrać o_O


Co do tej grubości to się zgodze, nie pisałam, że ma byc długi :P Ale nie ma co przesadzac. Znajomy w czasie doktoratu wyjechał na stypendium zagraniczne, zostawił kobiete w Polsce, która z braku mężczyzny poszła do sexshopu ;) Oczy się jej zaświeciły i zrobiły wielkie jak spodki od filiżanki jak zobaczyła pewne 'cudo', niestety jej nowy 'przyjaciel' okazał się za duży.

A co do duzych cycków, jest cała masa facetów, która poda Ci tysiące sposobów co z nimi zrobic... Mój twierdzi, że najlepsza śmierć, to przez uduszenie biustem... Rzecz gustu.
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-12, 19:15   

Mag_Droon napisał/a:
Gdybyś Toudi czytał podpisy zauważyłbyś, że strefy erogenne kobiet są w mózgu :mrgreen:

Temu pisałem o języku. Trzeba mieć długi i giętki aby sięgnąć przysadki :mrgreen:
Elektra napisał/a:
le nic nie wspominacie o technice. ;P

Bioderka i tyle :P
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-03-12, 19:57   

MadMill napisał/a:
Nie bierzcie tego tak dosłownie :P Pewnie wśród kobiet na forum są takie który uwielbiają facetów z małymi i chudymi peniskami, ale się wstydzą do tego przyznać :P

Cytat:
Po Hiszpańsku ?

Znaczy, że włosy na wodę z cukrem i 30 minut w solarium? o.O

Masz dziewczynę?
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-12, 20:25   

Nom. I ogromny dystans do Waszych wynurzeń w tym temacie :P i nie cierpię mangi oraz anime o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-03-12, 20:41   

A co ma do tego anime?
Ostatni raz jakieś oglądałam w okolicy 14-15 lat.
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-12, 20:44   

Lev napisał/a:
Masz dziewczynę?

A może biust za mały ? albo " najlepszy przyjaciel " za duży

Mag_Droon napisał/a:
Ten temat to ubaw po pachy. Gdybyś Toudi czytał podpisy zauważyłbyś, że strefy erogenne kobiet są w mózgu :mrgreen:

Oral to ja nie bardzo. "Lodzik " mnie nie bierze wiec do mózgu ta drogą nie dotrę
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-03-12, 20:51   

Toudisław napisał/a:
Oral to ja nie bardzo. "Lodzik " mnie nie bierze wiec do mózgu ta drogą nie dotrę

Jak to "lodzik" cię nie bierze? :shock:
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4475
Skąd: fnord
Wysłany: 2010-03-12, 20:53   

Może on bierze lodzika.
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-12, 20:58   

Spellsinger napisał/a:
Jak to "lodzik" cię nie bierze? :shock:

To znaczy że mnie nie kręci i tyle :P
Ł napisał/a:
Może on bierze lodzika.

Już ci mówiłem na gg że NIE jesteś w moim typie !

OT się zrobił chyba do tematu o seksie
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-03-12, 20:59   

Toudisław napisał/a:

Oral to ja nie bardzo.


Ja myślę, że powinieneś kiedyś spróbować ;]
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2010-03-12, 21:01   

Lev napisał/a:
Ja myślę, że powinieneś kiedyś spróbować ;]

próbowałem i mówię :P Uznaj to za mój nie groźny fetysz ( tzn żeby nie było kobiecie w ten sposób mogę " dogodzić " nie ma sprawy i z przyjemnością :) )
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2010-03-12, 21:02   

Spellu napisał/a:
Jak to "lodzik" cię nie bierze? :shock:

To jest miłość francuska! Anal to grecka! Naucz się wreszcie podręcznikowo-poetyckich pojęć!
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Lev 
Wkurwiajka


Posty: 195
Skąd: WWA
Wysłany: 2010-03-12, 21:05   

Niestety, w moim paradygmacie nie mieszczą się faceci, którym ktoś kiedyś porządnie obciągną a ich to nie kręci.
Uznaj to za mój niegroźny pogląd.
_________________
And swear
No where
Lives a woman true, and fair
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13