FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co tam panie w tv ?
Autor Wiadomość
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23171
Wysłany: 2009-12-13, 15:10   

W sumie aż tak dużo premier nie mają. Ale za to, jeśli ktoś lubi StarGate... Cały czas, wszystkie sezony i "odmiany". Ale ostatnio były "Damages", "FlashForward". Mimo to, moimi ulubionymi programami tej stacji są show Davida Lettermana, Survivor, Amazing Race. Szkoda, że dwa ostatnie są tak wcześnie rano. Kiedyś były w weekendy od południa, a teraz o nieludzkiej, porannej porze.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MarcinusRomanus 
Centurion


Posty: 407
Skąd: Wielki Rzym
Wysłany: 2009-12-13, 17:41   

No Romanie drogi David Letterman Show to zajebisty program. Taki Wojewódzki na TVN wymięka przy tym. nie wiem czemu teraz nie puszczają.. koniec sezonu? oglądałem tylko kilka odcinków jak miałem czas. A goście którzy tam byli, naprawdę byli zacni. Od co taki Bruse Willis, Madonna dzięki której odcinek był bardzo polewkowy , do tego dochodzi Obama, który powiedział parę śmiesznych kwestii. Denerwowały mnie czasami napisy. Mogli je ustawić na górze ekranu a nie na dole. Jak ktoś był ubrany w większości na biało to było z!&@a&*e je widać. No może rzeczywiście nie mają premier, ale filmy dają całkiem, całkiem. Gwiezdne wrota? serial bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że dadzą Gwiezdne Wrota- Atlantyda.

EDIT: WIADOMOŚĆ DLA FANÓW "SZKLANEJ PUŁAPKI"!!!:) CI KTÓRZY NIE WIEDZĄ... DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT NA POLSZMACIE! ;) pewnie wieczorkiem, więc pozycja obowiązkowa:) ;)
_________________
" Ciemne sprawy najlepiej załatwiać po ciemku " - "Hobbit" J.R.R. Tolkien
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23171
Wysłany: 2009-12-24, 10:26   

Dobła, kto chce oglądać Brudasa Willisa - droga wolna :) Ode mnie subiektywny wybór pośród świątecznego repertuaru:
I dzień świąt - TVP (o, zgrozo!) - Krucjata Bourne'a o 20.00 - przedstawiać nie trzeba a znać warto, ponieważ to świeże, doskonałe kino akcji. Na HBO tego samego dnia o 21.10 "Podróż powrotna" film telewizyjny z Kevine Baconem. Historia żołnierza z kompanii honorowej (lub czegoś w tym stylu), który zajmuje się transportowaniem ciał zabitych żołnierzy do ich rodzin. Jak zwykle, inteligentna refleksja nad kosztem ludzkiego życia. Warto.

II dzień świąt - HBO 2 - "Gdzie jesteś, Amando", czyli udana ekranizacja jednej z najlepszych powieści Dennisa Lehane "Gone, baby gone" w doborowej obsadzie (Casey Affleck, Ed Harris, Morgan Freeman) - o 21.00. Na AXN za to dramat Mike'a Nicholsa "Closer", również w doborowej obsadzie - kawałek świetnego, inteligentnego kina.

Niedziela 27 grudnia - TVP 2 - "To właśnie miłość" - zabawna, urocza pointa świąt. Film dobry dla każdego, rozgrzeje zatwardziałych smutasów :) O tej samej porze (20.10) na HBO kolejna premiera: "Batman - Mroczny rycerz" - przedstawiać nie trzeba.

Świąteczny epilog: 29 grudnia, wtorek, TVP Kultura - "Tajemnice Los Angeles", godz. 20.00. film klasyk, jeden z najwybitniejszych kryminałów w historii kina a na pewno lat 90-tych XX wieku. Genialna adaptacja (choć niekanoniczna) genialnej powieści Jamesa Ellroya. Można oglądać niezależnie od książki. I czytać niezależnie od filmu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
  
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-03-12, 17:11   

Dziś o 23:25 na TVP1 leci Grindhouse: Death Proof. Mam okazję sobie "po latach" odświeżyć :) Telewizja powiela błąd europejskiej dystrybucji do kin i puszcza Grindhousy oddzielnie :/
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-03-28, 11:20   

Dziś o 21:00, chyba na TVP2 leci Van Helsing. Niestety idę o zakład, że to nie będzie film z włoskim dubbingiem.
To był dopiero szał :mrgreen: Van Helsing, assassino! :DD
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Procella 


Posty: 1193
Skąd: L-space
Wysłany: 2010-05-07, 14:37   

W poniedziałek na Sci-Fi Channel dwie części filmu "Świat Rzeki" na podstawie Farmera (20:00). We wtorek powtórka (18:30).
_________________
Well I live with snakes and lizards
and other things that go bump in the night
'Cuz to me everyday is Halloween

http://kotspinaksiazce.blogspot.com/
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2010-06-11, 11:56   

A dziś wieczorem, o 21.10 na TVP2 nowy odcinek Kabaretu Olgi Lipińskiej pod jakże sugestywnym tytułem: "Pietruszka czy burak? :) Mam nadzieję, że to nie będzie tylko jednorazowy występ, bo bardzo brakuje mi tego comiesięcznego odreagowania, popatrywania na naszą rzeczywistość satyrycznym okiem.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-06-18, 19:18   

Dziś (a raczej dziś dla tych, którzy w ten sposób subiektywnie nazywają okres upływający od mniej więcej porannego przebudzenia do nocnego lubo porannego zaśnięcia) w TVP(iS)1 Armia Boga. Niby staroć, ale można się dowiedzieć dlaczego nazywamy ze Spellem i kilkoma innymi osobami Walkena obcym (może nie tak dobrze jak w Deer Hunterze czy clipie FatboySlima, ale zawsze).
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23171
Wysłany: 2010-06-18, 20:10   

Armia Boga - klasyk (jedynka oczywiście). Musowo sobie powtórzę, chyba że przykimam. Jakoś od dawna nie słyszałem o nowej produkcji Gregory Widena. A miał przecież niekwestionowany wkład w kino fantastyczne. Szkoda, że jakoś cicho o jego planach.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
yoshi 


Posty: 35
Wysłany: 2010-06-19, 09:44   

Zaczyna się lato, sezon ogórkowy, House się skończył, Starate tez, the Mentalist też.. Do jesieni pozostały tylko książki :(

Widział ktoś "Igraszki z Diabłem" w sieci lub sklepie ?:)
_________________

 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2010-08-05, 21:07   

Dla posiadaczy Sci Fi Channel oraz wielbicieli Stephena Kinga - dobra nowina.
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-08-07, 18:06   

Dzisiaj, o godz. 23.00 na Polsacie będzie bardzo dobry film pt. "Magnolia". Oto lista nagród, które otrzymał: http://www.filmweb.pl/Magnolia/awards

Przez krytyków został uznany za jeden z najlepszych obrazów 1999 roku.
Jeśli ktoś nie oglądał, brzydzi/boi się ściągania z Internetu i nie straszne mu reklamy podczas projekcji, to polecam. :-)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Beata 
deformacja IU


Posty: 5372
Wysłany: 2010-09-07, 13:45   

Dzisiaj o 23.20 na TVP1 okazja do odświeżenia "Wściekłych psów" Tarantino. :)
_________________
Niewiedza nie jest prostym i biernym brakiem wiedzy, ale jest postawą aktywną; jest odmową przyjęcia wiedzy, niechęcią do wejścia w jej posiadanie, jest jej odrzuceniem.
Karl Popper
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-09-07, 13:53   

Beata napisał/a:
Dzisiaj o 23.20 na TVP1 okazja do odświeżenia "Wściekłych psów" Tarantino. :)


A no właśnie... Miałem o tym napisać. Chyba "odświeżę", jeśli tv w pracy będzie działał i nie padnę na sen. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-09-07, 14:01   

Beata napisał/a:
Dzisiaj o 23.20 na TVP1 okazja do odświeżenia "Wściekłych psów" Tarantino.

Mam na dvd :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-09-08, 07:55   

Panowie & Panie, przykro mi, ale "Wściekłe psy" na TVP1 nie dało się oglądać! Lektor bardzo często pomijał lub łagodził wulgarne wypowiedzi bohaterów, tylko czasem dochowywał wierności rzeczywistości. Cenzura, kuźwa ich bladź, i to po godz. 23.00... --_-
Chyba najbardziej tragikomiczny potworek -> jedna z postaci krzyczy: "fuck you", co zostało przetłumaczone/przeczytane przez lektora jako: "stul pysk". :DDD
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23171
Wysłany: 2010-09-08, 08:13   

Dobry zwyczaj - nie oglądać telewizji bublicznej.

Na innych kanałach także jest taka "cenzura", ale HBO jest bardzo odważne, nie cenzurują "cip", "chujów", "jebania".
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-09-08, 11:06   

Akurat miałem dyżur w pracy i nie było nic ciekawszego do roboty, więc trzeba było czymś "zabić" czas. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-09-08, 11:12   

ASX76 napisał/a:
Akurat miałem dyżur w pracy i nie było nic ciekawszego do roboty, więc trzeba było czymś "zabić" czas.

Książki do pracy zabieraj :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-09-08, 11:20   

MrSpellu napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Akurat miałem dyżur w pracy i nie było nic ciekawszego do roboty, więc trzeba było czymś "zabić" czas.

Książki do pracy zabieraj :P


Primo - za słabe oświetlenie. Secundo - późna pora (oczki się kleją). Tertio - po mękach z UW muszę odpocząć od czytania. ;)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-09-08, 11:24   

Jakie męki stary, UW (Nawet Światło), to chwile wytchnienia :P
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2010-09-10, 23:42   

Wyborcza donosi, że w soboty i niedziele o 20:20 w Comedy Central nadawany będzie Za chwilę dalszy ciąg programu. Telewizyjna informacja roku!
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23171
Wysłany: 2010-09-10, 23:56   

Tak, na CC zapowiadają to od dwóch tygodni. Już same zajawki wystarczają, aby się trochę poślinić :P
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2010-09-10, 23:59   

Nie mam Comedy Central, a miałem...
Chociaż nie, mam Toyę Cyfrową i tam Comedy Central. Uff xD
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2010-09-13, 09:10   

Dziś 23:10 na TVP1 leci Łowca Jeleni.
Widocznie plotka Jandera poszła już w eter...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-09-16, 16:57   

Dzisiejszy mecz: Lech Poznań - Juventus Turyn w TV4. Początek transmisji o 18.30.
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23171
Wysłany: 2010-10-02, 22:01   

Jutro na HBO "Piekło pocztowe" (cz. 1 i 2) wg Pratchetta. Widział ktoś? Albo czytał? Warto poświęcić dwie godziny przed tv?
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
MORT
in emergency brea...


Posty: 1905
Wysłany: 2010-10-02, 22:13   

Czytałem, widziałem. Warto moim zdaniem, choć nie ze wszystkiego byłem zadowolny.
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23171
Wysłany: 2010-10-18, 18:04   

Miłośnikiem Pratchetta nigdy nie byłem. I po tym filmie także nie zostanę.

A w środę HBO pokaże dokument Alexandry Pelosi (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa, to córka Nancy) pt. "Zła dobra Ameryka: głosy z kampanii wyborczej". Film o ruchu Tea Party. Mam nadzieję, że uczciwy a nie jednostronny. Z ciekawością obejrzę, choć i z obawami, że może to jakaś propagandowa agitka nakręcona jako amunicja wyborcza. Tak, czy siak, chyba warto obejrzeć, aby przekonać się samemu.
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15624
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2010-12-15, 17:51   

Dzisiaj wieczorem, o godz. 21.30 na TVN - "Dotyk przeznaczenia" z C. Blanchett w roli głównej. Warto obejrzeć! :-)
_________________
Buk, Horror, Dziczyzna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Neil Gaiman- blog w polskiej wersji językowej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14