FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bitewniaki
Autor Wiadomość
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-09-02, 19:31   

Kharn teraz jest takim gwałcicielem że trzeba go powstrzymywać żeby nie pozabijał za dużo. I już nie zamienia się w spawna po zabiciu sierżanta.

A warp talony dalej ssą paukę nurgla. Są drodzy i miętkcy. Za to 6 rhino wypchanych berzerkerami i herosami albo masa kultystow dookoła Failbaddona to już co innego.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-02, 21:25   

Bajdeuej, czy teraz za dwa chainswordy dostaje się +2 ataki? Bo widziałem takie interpretacje w internetach (Vanguard Veterani z parą pił i 4 atakami w kombacie //mysli ).
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-09-02, 21:39   

Nah, ino jeden. Ale to i tak darmowy atak, można im dać dowolna inna lepsza broń i chainsword do drugiej ręki i będą mieli dodatkowe machniecie.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-03, 08:12   

Ha, a jednak.

Cytat:
If a model has more than one melee weapon, choose which it will use before rolling the dice. If a model has more than one melee weapon and can make several close combat attacks, it can split its attacks between these weapons however you wish – declare how you will divide the attacks before any dice are rolled.


Czyli jeśli model ma w profilu A1, to może mieć pińcet czejnsłordów a i tak dostanie tylko jeden marniutki dodatkowy atak. Ale jeżeli już ma więcej, to można zadeklarować "Raz piere czejnsłordem z lewicy, a raz z prawicy" i wtedy ma +1A za lewicę i +1A za prawicę. Czyli przykładowi VVetsi z parą piłek wyprowadzają cztery szlagi. Ładne do kontroli zgromadzeń //mysli Chyba że wyszło jakieś tajemne FAQ //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-09-03, 08:16   

Niestety nie. Ten zapis mówi o tym że jak masz cześka z power fistem i chainswordem, to może jebac swoje wszystkie normalne ataki z fista i jeden dodatkowy z chainsworda.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-03, 17:17   

Specjalnie mi na tym nie zalezy bo VV i tak bym w życiu nie wystawił z podwójnymi chainswordami. Ale nagle w tej edycji parę opcji ma sens (na przykład plasma pistole albo power swordy).

EDIT: Niemal najtańszy detachment DA kosztuje 121 punktów (porucznik ze storm bolterem i power swordem, pięciu zwiadowców), ale w sumie grzech by do tego nie dołożyć devastatorów z plasma cannonami (sukienkowcy mają funky stratagema do plazmówek). Zobaczymy //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-07, 18:18   

Jak się kolegom i koleżankom widzi nowy oficjalny Kill Team? Na pierwszy rzut oka wygląda zabawnie, choć Wilki wrzucili mi do jednego wora z resztą Nudnych Marines i jest mocny niedosyt --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-09-10, 09:00   

Nie wiem, nie widziałem. Widziałem za to, że 15.09 jest premiera pacynek do Rouge Tradera i kurważ... muszę je mieć!
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-09-10, 10:52   

Albo wtedy gdy zjadłeś kebsa z anderhajwu i masz mega zatwardzenie, bo mięso było z świeżutkiego genokrada:

_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-10, 15:47   

To jest raczej mina Który chuj zjadł ostatnią jagodziankę?! //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-09-14, 22:41   

Ćwiczyłem sobie malowanie bladej skóry:

_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-17, 06:51   

Czyli to nie on ją zjadł //mysli . Ja w akcie skruchy, desperacji i rozpaczy wyciągnąłem stertę zaległości i pospawałem Wronom piątkę sternguardów a Wilkom piątkę wilków, brawo ja --_- . Dopiero teraz zauwazyłem jakim zajebonbo boxem są sternguardzi, w dodatku piąteczka sauté z nutką paua siekiery na sierżancie kosztuje marne 95 punktów i może z wroniego strategema wyjść gdzie przeciwnik ich nie polubi, do tego z wroniego CT jest kryta powyżej 12" - a ich pukawki mają rapid fire na 15". Me gusta.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-24, 19:12   

W ramach wymiatania resztek zrobiłem Wilkom piątkę WG w konfiguracji do której przymierzałem się od dwóch edycji - plecaki, majchry, storm boltery, siekiera na herszcie; w tej edycji taka piąteczka generuje na 12" dwadzieścia pestek i poprawia szarżą za siakieś półtora haziaja ataków, co prawda bez wielkiego wygaru, ale do tłuczenia ścierwa się nada, no i na plecakach może spaść tam gdzie jej nie chcą albo szybko załatać dziurę w obronie. Do tego zbudowałem trzecią watahę Long Fangów na plasma cannonach i spojrzał Ork na watahę, i ujrzał że była dobra. Średnio rąbią 8 strzałów z S8 AP-3 D2, no bo przesz jak się ma gratis przerzut gał na trafienie to żal nie przegrzewać pukawek - WHERE IS YOUR GOD NOW? //orc Postawię im za plecami taniutkiego WGBL żeby przerzucali gały na woundy i zobaczymy co umieją; do tego Wilcy mają w nowym kodeksie Heroic Intervention na 6", więc jak kto zechce pobigosować starzików z bliska, to WGBL doskoczy i mukę mu. W ogóle ładnie parę spraw w nowym kodeksie wygląda (ale kastrowania Lone Wolfa nie wybaczę im kurwom jak psom --_- ).
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-09-24, 19:19   

Miałem ostatnio okazję zlać wilki (grałem chaosem na 8 khornwych bohaterach i śmietniku- handluj z tym!), i ich codex jest dobry. Trafianie na 2+, heroic intervention na 6 cali, dużo dobrych stratagemów. Rune priesci na jump packach robią robotę, tak jak wilki na wilkach i kozak z wulfenstonem. Ogólnie przyjemnie się z nimi gra, long fangi to też masakra. Tam polecam wstawienie do każdego oddziału cześka w termosie z cyclonem- zawsze to 2 rakiety i coś przytankuje. A i z power fista jebnie jak trzeba.

Ale to i tak nic nie dało, przy obecnych zasadach strzelania 8 wpierdologennych herosów to masakra xD
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-24, 19:35   

Na cycki dla dziadków mnie nie stać, ale mam jednego zakurzonego termoska z katarynką, ujrzy światło dzienne //orc . Ładnie też wygąda opcja na jarla na piździku wyciągającego szarżę w pierwszej rundzie (14" ruchu + 6" advance + szarża), ale to trochę samobójczy rajd dla Warlorda. Za to ładnie się kombujo Wulfenstone, wulfeły, kawaleria i saga o straszliwym wpierdolu (TO ILE KURWA ONI MAJĄ ATAKÓW? ) . Jest parę rześkich stratagemów (Lone Wolf fajny do trollowania, tylko trzeba wziąć paru kowali na hersztów dla GH), jest parę ładnych relikwi. Zobaczymy. Na oko podoba mi się Heroic Intervention na 6" i plusy do trafienia po szarży wykonanej i przyjętej (jarl Wpierdolsson trafiający młotem bez modyfikatorów? Hell yeah).
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-09-24, 20:07   

Nie pochwaliłem się. Tajemniczy wielbiciel kupił mi Rogue Tradera.
Dzięki Żarniak!
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-25, 06:48   

Siłownia, sponsor... Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków, ale trochę się martwię //panda .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-09-25, 07:00   

Człowiek dla hobby zrobi naprawdę wiele...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-25, 07:13   

Nie bez powodu nazywają to plastikowym crackiem //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-09-25, 07:35   

Kurwienie się za modele zasługuje na własną nazwę //mysli
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Trojan 


Posty: 11249
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-09-25, 08:00   

Games Workshop?
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-25, 08:11   

To jest nasz diler --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Trojan 


Posty: 11249
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2018-09-25, 09:14   

w sumie to nie wiem co wam powiedzieć...
ja z tego wyrosłem, ale w waszym wieku... to nie wiem czy nie jest za późno.

obecnie GW co chwila wypuszcza nową używkę - wcziera widziałem jakąś planszo-karcianko-figurówkę
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-09-25, 09:19   

Hueueueeu, wyrosłeś. Nie ma czegoś takiego. Nałóg nawróci.
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-25, 09:41   

MrSpellu napisał/a:
Kurwienie się za modele zasługuje na własną nazwę //mysli


Plastitucja.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-09-25, 09:46   

Zdecydowanie jestem plastitutką. Robię nawet tak obrzydliwe rzeczy jak ignorowanie mojej dziewczyny żeby malować figurki innym ludziom żeby mieć hajs na więcej figurek.

#jestemplastituką
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2018-09-25, 11:01   

Plastytutka brzmi lepiej niż plastitutka :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-25, 11:24   

Plastytutka daje za sztalugi --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Szczur
Kurviduplo


Posty: 856
Wysłany: 2018-09-25, 11:25   

Jej sponsorem jest PRLowski artysta plastyk...
_________________
HELBRUT TO JEST KRÓL STOŁU TAK JAK HELDREJK TO KRÓL POWIETRZA!
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2018-09-25, 11:28   

Mecenas daje złoto, mecenas wymaga.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

gamedecverse


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 13