FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Days of The Ceremony II
Autor Wiadomość
wrau 


Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-28, 14:58   Days of The Ceremony II

Tak sobie pozwoliłam założyć temat, bo może to kogoś zainteresuje - nie znam upodobań muzycznych forumowiczów, bo ledwo się tu zarejestrowałam i dopiero nieśmiało przeglądam topiki, zastanawiając się czy w ogóle zabrać głos czy może przemilczeć, ale skoro mam okazję pomarudzić, to czemu by z niej nie skorzystać?

Świnka zaprasza na II edycję Days of The Ceremony!
Te 2 dni niesamowitej, muzycznej dawki będą pamiętnie wspominane przez każdego fana stoner/doom/sludge metalu :D A nawet jeśli ktoś nim nie jest - to zapraszam, może się przekona? I piwo z Peppą wypije?

O tu niżej, będzie więcej:
https://www.facebook.com/events/551902461493413 - wydarzenie fejsbukowe, a jakby ktoś fejsbuka nie miał to przekierowuję na lans.fm, o, tu: http://www.lastfm.pl/fest...the+Ceremony+II


edit:
Oczywiście nie zaznaczyłam najważniejszego - cały festiwal odbywa się 19-20 lipca w Warszawskim klubie Progresja. Jest to zadupie zadupia, ale jaka ładna zabawa!
 
 
Sammael 


Posty: 668
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-28, 16:40   

Ja będę, co prawda liczyłem że będzie Clutch (którego to się w Polsce k...a chyba nigdy nie doczekam), ale i tak skład jest mocarny. Jaram się przede wszystkim Orange Goblinem i EHG :-) w ogóle ten fest to dobre uzupełnienie Asymmetry które w tym roku ostro zlało stonery i generalnie wypada słabiej niż się zanosiło parę miesięcy temu...
 
 
Misiel


Posty: 483
Wysłany: 2013-03-28, 17:41   

Aporpo Clutch to nowa plyta jest calkiem niezla.
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2013-03-28, 20:58   

a ile ta impreza kosztuje, bo w sumie 4 przystanki autobusowe od domu, to może bym i wpadł.
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
wrau 


Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-28, 21:18   

Clutch w Polsce będzie! :D Spokojnie. Nie prędko prawdopodobnie, ale będzie. Tylko sobie chłopcy dużo liczą z tego, co mi wiadomo.
Na Asy zawsze znajdzie się coś fajnego jak tak sobie przeglądam co roczną listę gości. Co prawda wpadłam tylko wtedy, kiedy grało EW, ale już samo to mi starczyło. Zeszłego roku żałowałam. I w tym roku w sumie kilku zespołów z 2 i 3 dnia też będę.

Karnet 220zł przedsprzedaż, w dniu koncertu 240. Jednodniowy chyba stówę mniej, ale to już trzeba sobie doczytać ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14