Książki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ojcostwo, tacierzyństwo, czy jak tam zwał...
Autor Wiadomość
dworkin 

Wysłany: 2013-10-09, 11:13   

Hmm... Nazwać córkę Maliwna Zuzanna (brzmi dobrze), by następnie promować to drugie w codziennym dyskursie. Aż córka, a potem już wszyscy przyzwyczailiby się ją tak nazywać. Malwina pozostałaby oficjalna, ciekawa i rzadko używana. Ha! Rozegrałbym ich jak Heisenberg 8)

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2013-10-09, 11:23   

MORT, nie ma przypadku, jest tylko wojna --_-

Dworkin, Malwina Zuzanna Michałoksaweryczówna :mrgreen:
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

dworkin 

Wysłany: 2013-10-09, 11:24   

Malwina Zuzanna Czarnowska

Jander 
Nonholik

Wysłany: 2013-10-09, 11:28   

A co jeśli podwójne nazwisko?

dworkin 

Wysłany: 2013-10-09, 11:31   

Przy zachowaniu panieńskiego po ślubie? Zawsze może skrócić oficjalne miano o drugie imię.

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2013-10-09, 11:32   

Bosko-Ruchała? :mrgreen:

@

Sorki, jakaś sportsmenka ma na nazwisko Ruchała, a jej narzeczony nazywa się Bosko.
Tak jakoś mi się to przypomina ilekroć ktoś wspomina o podwójnych nazwiskach :badgrin:
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

nosiwoda 

Wysłany: 2013-10-09, 14:53   

You Know My Name napisał/a:
Antek Rozpylacz //mysli
Ty chyba u mnie nie byłeś...

Gratulacje, będzie dobrze, na poród idź.

edit1: Ja to miałem hardkorowo, bo 5 (albo 3, nie pamiętam) dni po porodzie żona miała zapalenie wyrostka (tzn. miała dzień czy dwa wcześniej, ale wmawiali jej, że to ten, no... nawał i skutek porodu) i zostałem sam z knypkiem na kilka dób :D Było fajnie. Chociaż gdyby dłużej jej wmawiali, to pewnie byłbym wdowcem z noworodkiem.

edit2: co do nazwisk, to słyszałem o kombinacji Pchnij-Wlazło, a także o przedwojennych zapowiedziach panny o nazwisku Jedliga z kawalerem Chrzanem, czyli kto się zaślubia? Jedligówna z Chrzanem.

wred 

Wysłany: 2013-10-09, 16:57   

MrSpellu napisał/a:
Będzie Wojciech :)
//wred //vodka Milordzie :D

Beata 
deformacja IU

Wysłany: 2013-10-09, 18:08   

MrSpellu napisał/a:
Będzie Wojciech :)

Bardzo dobry wybór. Miałam mieć tak na imię.

Sabetha 
Baba Jaga

Wysłany: 2013-10-09, 18:12   

Z racji nazwiska w szkole na bank zostanie ochrzczony świętym Wojciechem XD

Magnis 

Wysłany: 2013-10-09, 18:17   

Sabetha napisał/a:
szkole na bank zostanie ochrzczony świętym Wojciechem XD

Będzie się tak dużo modlił by zyskać takie miano //mysli

Ode mnie gratulacje dla MrSpella i Jacha ;) .

toto 
Saunt/Madman

Wysłany: 2013-10-09, 18:18   

Lepszy święty Wojciech od Stanisława. Chyba.

Wszystko chuj
O ja wam mówię wszystko chuj
Może czasem trochę mniejszy
Ale potem jeszcze większy

Sabetha 
Baba Jaga

Wysłany: 2013-10-09, 18:20   

Oj, chyba obaj byli siebie warci...

You Know My Name 
Vortex Surfer

Wysłany: 2013-10-09, 19:44   

Moja córka ma na imię Jagna Larysa a mój potomek ma dane Nataniel, jako że trzeciego nie będzie to walka o Ezrę mnie nie czeka.

Urshana 

Wysłany: 2013-10-09, 19:55   

Widzę, że Wojciech też popularny, tak ma na imię mój siedmiomiesięczny siostrzeniec, bo szwagier zachwycił się sceną z filmu "Pręgi" i ukrytym słowem ojciec. A dwa miesiące młodszy bratanek ma z kolei na imię Gniewomir Bernard i bardzo się cieszę, że jest chłopcem, bo jakby była dziewczynka, to by była Damroka (kaszubska wersja Dąbrówki podobno).

Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku

Wysłany: 2013-10-09, 20:38   

Gdybym miał mieć syna, nadałbym mu imię Lucyfer. Choc pewnie nieoficjalnie, bo w Polsce mogłoby nie przejść a dzieciak miałby pod górkę i tak --_-

Córce dałbym na imię Lilith. To już takich skojarzeń jednoznacznie złych nie budzi.

Ale Spellu pomyśl, jak już wylądujesz w towarzystwie ludków gadających o dziecięcych kupkach, ich aromacie i wyglądzie, mógłbyś błysnąć wołając do niani, żeby przyniosła Lucyfera na okazanie gościom :-P

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2013-10-09, 20:43   

Romulus napisał/a:

Córce dałbym na imię Lilith.
Miałaby kłopot gdyby wyrosła na pulchną, niską dziewuszkę, ja bym nie ryzykował. A właściwie czemu nie Tradycja? :badgrin:

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

toto 
Saunt/Madman

Wysłany: 2013-10-09, 20:44   

Pewnie zbyt nowocześnie.

Wszystko chuj
O ja wam mówię wszystko chuj
Może czasem trochę mniejszy
Ale potem jeszcze większy

Jander 
Nonholik

Wysłany: 2013-10-09, 21:23   

Ale moment, Wojciech to chyba nie jest żydowskie imię. //droon
A ze znanych Wojciechów to żaden święty, tylko Jaruzelski. Niech się od małego bawi czołgami. :mrgreen:

Stary Ork 
Świnia z klasą

Wysłany: 2013-10-09, 21:24   

A u mnie niestety nie przeszła ani Deirdre, ani Llewella, ani Florimel //panda . Ale gdyby był syn, miałby Benedykt albo Gerard, choćbym miał go porwać i uciec z nim do Patagonii.
A córka reaguje na Myszę i Goblina //orc . Pełnego imienia jakoś tak używam tylko jak coś przeskrobie (z resztą podobno w ogóle jak się we mniw gotuje, to mówię powoli, spokojnie i oficjalnie //panda ).

Tomasz 
Kain Czarny

Wysłany: 2013-10-09, 21:55   

Przeprowadziłem się i mnie tu ostatnio nie było, ale skoro już się pojawiłem to w pierwszej kolejności gratulacje dla nowych tatusiów. Niech wam pampersy lekkimi będą.

MrSpellu 
Waltornista amator

Wysłany: 2013-10-09, 22:55   

Cytat:
Ale Spellu pomyśl, jak już wylądujesz w towarzystwie ludków gadających o dziecięcych kupkach, ich aromacie i wyglądzie, mógłbyś błysnąć wołając do niani, żeby przyniosła Lucyfera na okazanie gościom

A jakby jeszcze wjechał na Gromicie //spell Romku, zawsze możesz przemycić ideę nazywając syna Lucjan :P

Cytat:
A ze znanych Wojciechów to żaden święty, tylko Jaruzelski. Niech się od małego bawi czołgami.

Ta, cos czuję że młody będzie się bawił moimi czołgami Astartes 8)

Jachu 
princeps senatus

Wysłany: 2013-10-10, 15:01   

Serduszko przestało bić. Straciliśmy je... :cry: :-(

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]

Jezebel 
Emerald

Wysłany: 2013-10-10, 15:05   

Aj, strasznie przykra sprawa, współczuję. Ale też nie musi w żaden sposób rzutować na przyszłość, więc się trzymajcie i nie załamujcie.

Jander 
Nonholik

Wysłany: 2013-10-10, 15:08   

Współczuję, trzymajcie się.

Magnis 

Wysłany: 2013-10-10, 15:12   

Bardzo przykra sprawa, współczuje wam i trzymajcie się.

MORT
in emergency brea...

Wysłany: 2013-10-10, 15:22   

Uch. Współczuję. :-/
Trzymajcie się.

Fidel-F2 

Wysłany: 2013-10-10, 16:01   

ożesz :cry:

smutno

Adeptus Gedeon napisał/a:
integracja w duchu stworzenia katolickiego wolnorynkowego imperium.

utrivv 
Roztargniony mag

Wysłany: 2013-10-10, 16:03   

przykro mi :cry:

Ł napisał/a:

wydrukowałem sobie ten wpis, złożyłem kartkę 8 razy i włożyłem do kieszeni mokrej koszuli. Wyschła od razu. I kota który leżał obok niej też zmumifikowało.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej

wred 

Wysłany: 2013-10-10, 16:26   

:( Przykro mi bardzo, współczuję...

Odpowiedz do tematu