FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Anonse towarzyskie
Autor Wiadomość
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-05-11, 19:45   

//aaa
To wszystko brzmi jakoś strasznie, Ats, lepiej rozejrzyj się po otoczeniu...
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-05-11, 20:36   

Jak to w lesie, ni ch... nie widać, wszystko drzewa zasłaniają...
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-05-11, 20:47   

Sabetha napisał/a:
//aaa
To wszystko brzmi jakoś strasznie, Ats, lepiej rozejrzyj się po otoczeniu...


Nie ma co trząść porciętami, bo niespodzianka może jakaś wyskoczyć. ;)
Nie chciałbym się stawiać się w roli wszechwiedzącego, jednakowoż swe zdanie opieram na długich doświadczeniach, a nie na zasadzie: "to wszystko brzmi jakoś strasznie", "wydaje mi się...". Więcej logicznego myślenia, tudzież rozsądku, please. :-)
Skoro niezbyt lotnego umysłu (delikatnie rzecz ujmując) ASX sobie poradził, dlaczegóż nie miałaby mądra Ats? :-)
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-11, 21:36   

Sabetha - no, ogólna groza, ogólne zniechęcenie.
Może nadmiar pracy sprawia, że nie mogę się właściwie zaangażować w poszukiwania przez sieć. A może nie jestem wystarczająco zdeterminowana.
Ale, oczywiście nie dlatego, że ASX się nie postarał. Dzięki, ASX! :)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-05-11, 22:07   

Ats, podziękujesz, dopiero gdy "skonsumujesz". ;) Toż nie po to "wypociłem" tyle spamu na marne! :-)

P.S. Nikt nie każe od razu wszystkiego robić, wszak profil można uzupełniać stopniowo, w zależności od: czasu i chęci, metodą "małych kroków". :-)
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-11, 22:57   

nie dokładnie wiem o jaką konsumpcję Ci idzie ;) pewnie mam Ci podziękować dopiero, gdy uznam, że Sympatia.pl jest fajna...? ;)
Ech, a ja chciałam tylko iść na nowych X-menów z kimś, kto się troszkę jara superbohaterami! ;)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-05-11, 23:02   

Wilq superbohater się liczy? //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-11, 23:17   

Wilq liczy się podwójnie! :)
choć nie aż tak bardzo jak Likwidator! :)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-05-11, 23:24   

ats napisał/a:
nie dokładnie wiem o jaką konsumpcję Ci idzie ;) pewnie mam Ci podziękować dopiero, gdy uznam, że Sympatia.pl jest fajna...? ;)

Ech, a ja chciałam tylko iść na nowych X-menów z kimś, kto się troszkę jara superbohaterami! ;)


1. No nie, gdy już przygruchasz jakiegoś gołąbeczka. ;)

2. Tylko tyle? ;)
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-11, 23:35   

Tak, ASX - tylko tyle, a co Ty sobie myślałeś? Przecież od początku piszę, że to nie ogłoszenie matrymonialne, tylko towarzyskie 8)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13162
Wysłany: 2014-05-11, 23:40   

Jakaś dziedzina gdzie asiks ma doświadczenie.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-05-12, 23:58   

ats napisał/a:
Tak, ASX - tylko tyle, a co Ty sobie myślałeś? Przecież od początku piszę, że to nie ogłoszenie matrymonialne, tylko towarzyskie 8)


Przepraszam Cię bardzo, ale... towarzyskie dopuszcza możliwość różnej interpretacji i różnie może się skończyć, zwłaszcza gdy sytuacja zrobi się "rozwojowa". ;) Bądź co bądź, samczyk jak to samczyk, wiadomo, czego można się spodziewać... :-P
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-05-13, 01:34   

ASX76 napisał/a:
Bądź co bądź, samczyk jak to samczyk, wiadomo, czego można się spodziewać...




<snif>
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-13, 08:22   

ASX - nie chcę jakichś pochopnych wniosków wysnuć po zaledwie trzech dniach korzystania z Sympatii, ale wyraźnie czuję, że obejrzenie Xmenów bez towarzystwa nie jest najgorszą rzeczą, jaka może mnie spotkać.

Jako osoba skora do przygód i nowych doświadczeń uznaję, że tę przygodę mam już zaliczoną <stawia znaczek na kartce z przygodami do przeżycia> i udaję się w inne rejony galaktyki zająć się zupełnie innymi sprawami.
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
tr 


Posty: 657
Skąd: Kobyłka/ENE od W-wy
Wysłany: 2014-05-13, 15:29   

Hmmm...

To aż taki wysyp niewyżytych płciowo facetów na sympatii, że po trzech dniach chcesz z niej zdezerterować?

Ja jako heteroseksualny mężczyzna bardzo rzadko otrzymuję jakieś dwuznaczne maile. Może z jeden czy dwa na kwartał, zazwyczaj od jakiejś Rosjanki czy Ukrainki. Natomiast kobiety, z tego co słyszę są zalewane morzem tego typu śmieci...

Nie poddawaj się - pobanuj natrętów, a w przypadku najgorszych przypadków możesz na ich profilu wcisnąć na link "Zgłoś nielegalność tej strony".
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-05-13, 15:53   

ats napisał/a:
Jako osoba skora do przygód i nowych doświadczeń uznaję, że tę przygodę mam już zaliczoną <stawia znaczek na kartce z przygodami do przeżycia> i udaję się w inne rejony galaktyki zająć się zupełnie innymi sprawami.


No to może malowanie figurek? //panda
_________________
Instagram
Twitter
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-05-13, 16:07   

ats napisał/a:
ASX - nie chcę jakichś pochopnych wniosków wysnuć po zaledwie trzech dniach korzystania z Sympatii, ale wyraźnie czuję, że obejrzenie Xmenów bez towarzystwa nie jest najgorszą rzeczą, jaka może mnie spotkać.



Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Coś na zasadzie "wylania dziecka z kąpielą". Przecie ostrzegałem, że na Sympatii (i nie tylko) nie brakuje napalonych zboczeńców, albo osobników nader bezpośrednich, którzy są tam tylko w jednym celu. Niewiasty cieszą się dużym powodzeniem, co ma swoje dobre i złe strony. To akurat jest ta druga. Ale wystarczy, że zablokujesz typa i już więcej do Ciebie nie pospamuje.
W swoim opisie dobrze jest również zamieścić info zniechęcające nazbyt popędliwych/chutliwych samczyków np. "nie jestem zainteresowana propozycjami natury sexualnej", czy coś w ten deseń.
Nowe osoby płci żeńskiej mają najgorzej, bo wówczas znajdują się niejako w centrum popularności, tudzież "na świeczniku".
Mimo wszystko uważam, że warto jest poświęcić trochę czasu portalowi i nie zniechęcać się przedwcześnie. Tym bardziej, że w końcu ktoś sensowny się trafi.
Gdyby to do mnie białogłowy pisały zalotne teksty o mocnym zabarwieniu erotycznym, to miałbym świetny materiał do rechotu. Natomiast abstrahując od tej kwestii i patrząc z inszej perspektywy - cel jest na tyle istotny, że chyba można przeboleć te prymitywne idiotyzmy (które, nawiasem pisząc, i tak nic nie znaczą) i poznać "drugą stronę medalu", tzn. tę lepszą stronę Sympatii. Jak powiada Pismo: "Szukajcie, a znajdziecie". ;) Nikt nie obiecywał, że będzie szybko, łatwo i bezboleśnie. :-P
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-13, 19:36   

Ludzie kochane - co Wy z tymi zboczeńcami??
Nie odnotowałam żadnych zboczeńców!
Po prostu - jakieś to takie... no, mechaniczne. Portal proponuje setki facetów, nie ogarniam, nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego o każdym, a przecież nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, czy po tym, jakie fotki sobie wstawiają na profil.
To tak trochę odczłowiecza potencjalne obiekty ;) - i mnie też.

Mam też trochę innych refleksji. Na przykład: Jeden facet w swoim opisie napisał - że ciekawi go jak kobiety w podeszłym wieku (koło 40.) z dziećmi w ogóle mogą próbować sobie ułożyć życie, jak sobie to wyobrażają? przecież to w ch.j komplikacji. Wstrząsnęło to mną. myślę, że właśnie nie podeszłam do zagadnienia wystarczająco poważnie, bo nie mam takich rzeczy przemyślanych. A w ogóle to większość facetów przynajmniej pisze, że szuka miłości życia i te pe. Ło matko!
Idę sama na Xmenów.
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-13, 19:37   

Mr Spellu - następne wyzwanie to haft krzyżykowy, figurki będą później.
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-05-13, 20:01   

Przecie my na forum ZB-ków, więc... :-P

Haft krzyżykowy - ho, ho, ho! Dzieła cudne, lecz prace żmudne! //mysli
Ma rodzicielka przez kilka lat się tym zajmowała w ramach hobby. Można napisać, że była nałogowcem. ;)
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-05-13, 21:18   

ats napisał/a:
Jeden facet w swoim opisie napisał - że ciekawi go jak kobiety w podeszłym wieku (koło 40.) z dziećmi w ogóle mogą próbować sobie ułożyć życie, jak sobie to wyobrażają?


Znaczy się, po trzydziestce mamy umierać czy założyć habit i iść do klasztoru jak Izabela Łęcka? //mysli
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-13, 21:34   

No wiesz - panu chodziło o to, że jak jesteś samotną kobieta w pewnym wieku z dzieckiem, to toniesz w sprawach domowych, dziecko nie chce zmian w Twoim życiu, nowego partnera nienawidzi i to wszystko jest takie skomplikowane, że lepiej chyba od razu do studni wskoczyć, a nie uwodzić mężczyzn na sympatii.pl i udawać, że takie jesteśmy wyluzowane i mamy czas na nowe relacje- czaisz 8)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15598
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-05-13, 22:17   

ats napisał/a:

Po prostu - jakieś to takie... no, mechaniczne. Portal proponuje setki facetów, nie ogarniam, nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego o każdym, a przecież nie należy oceniać ludzi po wyglądzie, czy po tym, jakie fotki sobie wstawiają na profil.


"Od przybytku głowa nie boli". :-P

Azaliż musisz przeczytać wszystko o każdym? No bez jaj... :lol:
Takoż i obiektów zainteresowania oceniać nie ma potrzeby. W zupełności wystarczy dojść do wniosku, czy dany osobnik Ci odpowiada na tyle, żeby się nim bardziej zainteresować. A dalej, o ile owa chęć poznania jest obopólna, ma się okazję dokonać oceny.
"Szukasz dziury w całym", a przy takim podejściu sama sobie komplikujesz... ;)
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13162
Wysłany: 2014-05-13, 22:26   

Pamiętamy Twoje nieskomplikowane przeżycia w związku z pewnym niedoszłym związkiem.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-30, 09:41   

huhuhu - cytat z sympatia.pl, czekam zwłaszcza na opinie naszych Pań :mrgreen:

"Mój wymarzony partner

telefony i maile działają w obydwie strony więc jeżeli myślisz, że życie to bajka i że będę królewiczem, który będzie w nieskończoność zabiegał o kontakty bez odwzajemnienia - to masz rację,żyj sobie w tej bajce do śmierci - happy endu nie będzie, ja bowiem wybieram życie realne.


1. Nie ściemniajcie drogie panie, że wygląd nie ma znaczenia, bo na samym początku ma i to najważniejsze, a jak słyszę takie zapyziałe panienki co wmawiają facetowi, że w życiu trzeba kierować się sercem i obydwoje w to wierzą to znaczy, że nie wydorośleli jeszcze z bajek dla małych dzieci
2. Co prawda stać mnie na fajny gest ale jeżeli oczekujesz, że będę Ci fundował co róż jakieś duperele tylko po to aby pokazać jaki to ze mnie dżentelmen to - BŁAGAM !!! nie pisz do mnie. Ze mną co najwyżej możesz konie kraść, iść na piwo/kawę, przyjść do mnie na obiad, wybrać się gdzieś z kumplami, spłodzić tuzin dzieci :-) - tylko tyle.

3. Szukam kobiety ze zdrowym podejściem do życia, dbającą o siebie i lubiącą dbać a nie tylko wtedy kiedy trzeba iść na randkę , nie jakiegoś tłumoka nie radzącego sobie w życiu, który przyczepi się do faceta tylko dlatego bo sama nie przeżyje z kolei za nadto ambitna też odpada bo będzie mi gdakała, że czasami lubię sobie poleżeć na kanapie przed kompem z piwem w ręku


A teraz chwila brutalnej szczerości

4. Drogie Panie rozwódki i dzieciate - Możemy co najwyżej popisać, nie skreślam Was ale jak będę chciał dzieciaka to sam je zrobię, natomiast nie ma nic gorszego jak panna która chcąc się wyżyć za to, że jej coś tam w życiu nie wyszło z facetem i dlatego jest sama wypisuje mi chamskie, wulgarne i pouczające wiadomości. Masz zamiar być chamowata ? ok. ale pamiętaj, że to tylko świadczy o Twoim intelekcie nie mówiąc już o wychowaniu.

5. Panie spoza Warszawy - PROSZĘ NIE PISAĆ !!!! Daaaaaawno przestałem wierzyć w miłość na odległość

6. "puszyste" panienki ? hmmmm może to i słodkie ale zdecydowanie nie dla mnie, Grycanki odpadają :-)

7. plisss podczas pisania zwracajcie uwagę na ortografię, interpunkcję i sens w tym co piszecie bo mam wrażenie, że część Pań w tej kwestii zatrzymała się na etapie wczesnej podstawówki"

I teraz nie wiem - docenić prostolinijność i jasne stawianie sprawy, czy nazwać bucem...? 8) [w każdym razie rzeczywiście - sympatia.pl dostarcza rozrywki :badgrin:
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-30, 09:56   

Komentarz mojej przyjaciółki do powyższego:
"Tani prowokator. Pewnie się nie myje" :mrgreen: :mrgreen:
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2014-05-30, 09:59   

Siódmy punkt mnie rozczulił ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
Shadowmage 


Posty: 3210
Skąd: Wawa
Wysłany: 2014-05-30, 10:10   

martva napisał/a:
Siódmy punkt mnie rozczulił ;)
Szczególnie w świetle " co róż " :)
_________________
 
 
martva 
grzeczna dziewczynka


Posty: 1942
Wysłany: 2014-05-30, 10:28   

No właśnie dlatego ;)
_________________
Potem poszłyśmy do robaków, które wiły się i kłębiły w suchej czerwonej glebie. Przewracały błoto i uśmiechały się w swój robaczy sposób, białe, tłuste i bezokie.
-Myślimy, ze słuszne jest i właściwe dla dziewczyny, by umarła. Dziewczyny muszą umierać, jeśli robaki mają jeść, jest w najwyższym stopniu słuszne, aby robaki jadły.
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-05-30, 11:43   

miazga i groza, która się wzmaga! :mrgreen: ...zresztą poza ortografią kuleje również interpunkcja oraz umiejętność poprawnego układania zdań ;)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13