FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Anonse towarzyskie
Autor Wiadomość
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-09-26, 18:12   

Mnie tam poza drzwiami do szafy i pisownią przede wszystkim ruszyło, że facet - jako, że w życiu uniknął traumatycznych sytuacji, nie życzy sobie poznać nikogo, kto by takie traumy miał za sobą.
O rety, rety - toż nawet disneyowski Kopciuszek, Śnieżka i Aurora miały za sobą traumy... co za szczęście, że ich królewiczowie umieli to zignorować! ;)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-26, 18:45   

ats napisał/a:
Mnie tam poza drzwiami do szafy i pisownią przede wszystkim ruszyło, że facet - jako, że w życiu uniknął traumatycznych sytuacji, nie życzy sobie poznać nikogo, kto by takie traumy miał za sobą.
O rety, rety - toż nawet disneyowski Kopciuszek, Śnieżka i Aurora miały za sobą traumy... co za szczęście, że ich królewiczowie umieli to zignorować! ;)


Nadal nie rozumiem.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-09-26, 20:12   

Cóż, nawet Wielojednia nie może ogarnąć wszystkiego.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-09-26, 20:49   

ats napisał/a:
A teraz świeży towar z Sympatii - nie wiem, może kobiety tez zachowują się jak idiotki na tym portalu,


Nie. To ścisła domena samczyków. :-P
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-09-26, 22:18   

ats napisał/a:
Mnie tam poza drzwiami do szafy i pisownią przede wszystkim ruszyło, że facet - jako, że w życiu uniknął traumatycznych sytuacji, nie życzy sobie poznać nikogo, kto by takie traumy miał za sobą.

Po prostu zdaje sobie sprawę, że takich osób nie zrozumie, nie będzie w stanie postawić się w ich sytuacji... ani nawet nie będzie chciał. Nie po to przecież unikał traum, by w takiej sytuacji się stawiać.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-09-27, 14:03   

Dochodzę do smutnego wniosku, że portale randkowe mogą "zepsuć" nawet takich, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko okazjonalnego sexu (akurat z tej ostatniej opcji jeszcze nie skorzystałem, ale jak tak dalej pójdzie...). Po cóż bowiem "inwestować" najgłębsze, najbardziej wartościowe uczucia, by później po raz kolejny zostać "odstrzelonym" z jakichś banalnych powodów (np. "mój partner nie może jeść mniej ode mnie") o których można dowiedzieć się dopiero wtedy, gdy następuje "świstu-gwizdu poszedł w pizdu" i oczywiście ani jednej drugiej szansy się nie dostaje. Next please... I nie ma najmniejszego znaczenia to co było jeszcze wczoraj... Najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa, lecz najwyraźniej to działa tylko w jedną stronę... Łatwo jest wymagać od innych, ale od siebie to już insza "bajka". Piszę tutaj przede wszystkim o paniach, które w cechach mają "wymagająca" (powinna być do tego adnotacja: "porywasz się z motyką na księżyc"). I kłamstwach w żywe oczy na "do zobaczenia". No chyba że w domyśle było "nigdy", albo "w innym życiu". //laught
  
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-09-27, 21:33   

ASX, nie łam się. W Polsce żyje (pi razy oko) dwadzieścia milionów kobiet, gdzieś tam na pewno ta twoja jest.
BTW, a mówią, że to facetom jest łatwiej ^^
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-09-27, 22:46   

Sabetha napisał/a:
ASX, nie łam się.

W Polsce żyje (pi razy oko) dwadzieścia milionów kobiet, gdzieś tam na pewno ta twoja jest.

BTW, a mówią, że to facetom jest łatwiej ^^



1. Za późno, gdyż w międzyczasie się "połamałem" i poskładałem od nowa. ;) Ale nie do końca.

2. Niestety, nie mam wyboru z aż 20 mln... ;) W sumie jest o wiele, wiele mniejszy i ponadto wiąże się z wieloma innymi ograniczeniami.

3. Zależy pod jakim kątem na to spojrzeć... Przeważnie to do samczyka bowiem należy wykonanie pierwszego kroku. Atrakcyjne niewiasty nie muszą same szukać, gdyż samczyki zgłaszają się do nich na pęczki...
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13183
Wysłany: 2014-09-28, 11:52   

Ja może dziwny jestem ale szukanie partnerki przez portale randkowe to jakaś totalna kosmiczna dupa. W życiu by mi do głowy nie przyszło.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-09-28, 12:13   

Fidel, mnie też, ale ja kompletnie nieżyciowa i bardzo mało rozsądna w tej materii jestem. Może masz tak samo, tylko o tym nie wiesz.
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
You Know My Name 
Vortex Surfer


Posty: 7413
Skąd: wyższe sensy lodu
Wysłany: 2014-09-28, 16:29   

ASX76 napisał/a:
Atrakcyjne niewiasty nie muszą same szukać, gdyż samczyki zgłaszają się do nich na pęczki...

Mylisz się
_________________
Ziuta na Polconie napisał/a:
Pałac Kultury i Nauki...
Mały, ale gustowny
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-09-28, 20:02   

You Know My Name napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Atrakcyjne niewiasty nie muszą same szukać, gdyż samczyki zgłaszają się do nich na pęczki...

Mylisz się


Nie muszą szukać w tym sensie, żeby brać się za wyszukiwarkę za każdym razem. ;)
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-09-28, 20:07   

Podobno mężczyźni boją się bardzo pięknych kobiet. W sumie coś w tym jest, gdybym rozglądała się za drugą połówką, też pewnie założyłabym na starcie, że nie mam szans u bardzo atrakcyjnego faceta i prawdopodobnie od razu bym sobie takiego odpuściła //mysli
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-09-28, 21:37   

Ja to się już boję "tylko" wymagających, tym bardziej takich po kilku nieudanych związkach - człowiek nie ma zielonego pojęcia, czym może podpaść, a jeśli tak się stanie, to "nie ma zmiłuj!". :-P

P.S. ;) Sab, ależ miałabyś u mnie szanse... ;)
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-09-28, 22:02   

Moja babcia mawiała, że raz każdemu się może nie udać, dwa też, jeśli się ma potężnego pecha, ale trzy - nie ma zmiłuj, musisz przyjąć, że problemem jesteś ty. Dlatego "kilka nieudanych związków" sugeruje jakiegoś rodzaju popapranie. Ja, chociaż się nie znam, bo jestem obrzydliwie stała w afektach, trzymałabym się od takich z daleka :badgrin:
PS Dobrze wiedzieć XD
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13183
Wysłany: 2014-09-28, 22:38   

ASX76, może tak przestał byś sie zastanawiać czym możesz podpaść a zaczął traktować drogą osobę jak człowieka. I jeśli okazuje się, że panna uzaleznia znajomość od jakiegoś drobiazgu trzeciej kategorii to ja bym się cieszył, że nie ma ochoty utrzymywac ze mną kontaktów. ASX76, problemy będą zawsze, jaki związek i jaka ta druga połówka by nie była, rzecz w tym bys znalazł taką która będzie chciała te problemy z tobą rozwiązywać. Jeśli tylko masz sie dostosowywać to niech spierdala w podskokach.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-09-29, 00:41   

I to na drzewo --_-
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-29, 12:46   

Nawiasem, wiem, że to jest starsze niż feudalizm, ale oto anons który kładzie kres innym anonsom i zamyka takie dyskusje:



Makao i po makale --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13183
Wysłany: 2014-09-29, 13:19   

Nie znałem. Ma moc. Ja pierdolę.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Shadowmage 


Posty: 3212
Skąd: Wawa
Wysłany: 2014-09-29, 15:43   

Historie związków ASXa są długie i barwne, pełne przypadłości i niedomówień, braku zrozumienia i nieśmiałości. Szkoda, że wywalił swojego live-bloga sprzed kilku lat na forum Maga, było co czytać.
W każdym razie nie ma co z nim na ten temat dyskutować, bo natrafia się na ścianę niezrozumienia :P

A obecny Król Polski miażdży.
_________________
 
 
Sabetha 
Baba Jaga


Posty: 4566
Wysłany: 2014-09-29, 16:38   

Stary Ork napisał/a:
oto anons który kładzie kres innym anonsom

Cholera, jestem za niska :-(
_________________
"Wewnątrz każde­go sta­rego człowieka tkwi młody człowiek i dzi­wi się, co się stało".
T. Pratchett "Ruchome obrazki"
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2014-09-29, 17:16   

Shadowmage napisał/a:
Historie związków ASXa są długie i barwne, pełne przypadłości i niedomówień, braku zrozumienia i nieśmiałości. Szkoda, że wywalił swojego live-bloga sprzed kilku lat na forum Maga, było co czytać.
W każdym razie nie ma co z nim na ten temat dyskutować, bo natrafia się na ścianę niezrozumienia :P


Na temat jego bloga? Na temat jego związków? Czy też może na jakikolwiek temat? //panda
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2014-09-29, 17:21   

Ściana Niezrozumienia? Kupuję ten patent //mur
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
mad5killz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 17:54   

Mistycyzm zaczyna kapać z sufitu.
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15610
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2014-09-29, 22:19   

Shadowmage napisał/a:
Historie związków ASXa są długie i barwne, pełne przypadłości i niedomówień, braku zrozumienia i nieśmiałości.


Pisałem tam tylko o jednej znajomości. Proszę nie fałszować historii!! :-P
 
 
Shadowmage 


Posty: 3212
Skąd: Wawa
Wysłany: 2014-09-29, 23:09   

Ale doświadczeń było na kilka związków :)

Spellu-->Chodziło mi o opcję nr 2, ale w sumie trójka też pasuje :P
_________________
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-09-30, 19:29   

Ech, przyjaciele... nie wiem, naprawdę nie mam pojęcia, jakie kłopoty ze znalezieniem partnera mają piękne kobiety.
Moje osobiste doświadczenia w podróży przez sympatia.pl pełne są facetów po przejściach, zdziczałych, niebezpiecznych (na różne sposoby) i sarkastycznych. Ale są też zajebiści. Zajebiści w różnym stopniu, ale jednak ;)
Poznałam przez ten portal ludzi zacnych, a nawet jednego naszego kolegę z ZB, który ma wysoki stopień zajebistości (pozdrawiam! :D )

Tak więc - nie tylko ludzie trudni, ale też mili. I każdy ma fajną historię i no, ten - szansa na przygodę jaką jest poznanie nowego dziwaka jest. Osobiście uważam, że z niedziwakami nie ma sensu nawet gadać.
Ostatnio z pewnych względów rzadziej bywam na sympatii, ale ogólnie jako przygoda - polecam, zwłaszcza osobom o silnych nerwach i wysokim poczuciu własnej wartości, bo można je dość łatwo stracić, jak się je ma nieugruntowane ;)
ASX - dzielny bądź! :)
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
Romulus 
Imperator
Żniwiarz Smutku


Posty: 23158
Wysłany: 2014-09-30, 19:46   

Spróbujcie darling.pl i dajcie znać :-P Jak pisałem wcześniej, reklamują się jako portal dla singli z aspiracjami :) A nóż widelec siedzą tam ci piękni ludzie z reklamy :)
_________________
There must be some way out of here, said the joker to the thief,
There's too much confusion, I can't get no relief.
 
 
ats 
old fat bat


Posty: 1491
Skąd: stamtąd
Wysłany: 2014-09-30, 19:58   

z pewnością! :mrgreen: [to nie był sarkazm, to był zaledwie przekąs... ;) ]
_________________
jakbym z planety była innej
 
 
sanatok
Latający Pomidor


Posty: 1417
Skąd: Megamaszyna
Wysłany: 2014-09-30, 20:09   

Ci piękni z reklamy to tutaj.
_________________
Meet Minsky. He understands that stability is destabilizing. Be like Minsky.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Fahrenheit 451


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 13