FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Biale Kruki
Autor Wiadomość
nodek 
Milcz Łotrze!


Posty: 52
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2014-09-26, 16:56   Biale Kruki

Czy posiadacie w swoich ksiegozbiorach jakies "biale kurki"? Nie mowie od razu o 100 letnich ksiazkach, widac na forum, ze sa niektore pozycje za ktore trzeba placic juz kilkakrotna wartosc okladkowa.

U mnie jakiegos szalu nie ma, ale kilka ksiazek juz mam za ktore trzeba zaplacic troche grubsze pieniadz, dla niektorych ksiazki moga okazac sie po prostu zwykle/popularne ale patrzac na allegro widac, ze jednak w tej kwestii cos sie zaczyna dziac i ceny nie bez powodu ida w gore.

U mnie wyglada to tak:

Welin, Slepowidzenie, Nakrecana dziewczyna, Atlas chmur- Akurat wszystko z Uczty Wyobrazni
Do tego mam nowke sztuke Widmo Alchemika: Konflikt - Petera Hamiltona z Sagi "Swit Nocy"
Moze nie jakis super rarytas ale ceny Neuromancera- Gibsona tez ladnie ida w gore



Coraz rzadziej mozna spotkac niektore pozycje ksiazkowe na allegro a jezeli to ich ceny sa czasami dosc wysokie.


Napiszcie czy posiadacie jakies rzadkie ksiazki lub czego szukacie od dluzszego czasu a nie mozecie znalezc.
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem
 
 
Jachu 
princeps senatus


Posty: 3200
Skąd: Dom-na-Drzewie
Wysłany: 2014-09-26, 17:08   

Welin, Slepowidzenie, Accelerando, Atlas chmur, Nakrecana/Pompa nr 6 (UW)
Miasto Zlocistego Cienia, Morze Srebrzystego Swiatla (I i IV tom cyklu "Inny swiat", Tad Williams)
Kroki w nieznane: 2005, 2007 i 2009
Miasto permutacji, Kwarantanna (Greg Egan, swego czasu "chodzily" wysoko na Allegro)
Diamentowy wiek, Zamiec (Neal Stephenson, wydanie ISA w twardej oprawie)
i to chyba wsio. Przynajmniej tak na szybko.

Szukam: "Blizna" China Mieville. Zysk cos przebakal o wznowieniu, wiec jest szansa :-)
_________________
Życie to dziwka, czytasz za mało, a potem umierasz //orc [Stary Ork]

Zaginiona to zamknięte środowisko, coś jak oddział zamknięty krążący wokół Czarnej Dziury Szaleństwa, najlepiej nie zwracać uwagi na sens bo on tu rzadko występuje //utrivv [utrivv]

"Finezja perfidii rozumowania ściga się w nich z cyniczną sofistyką" [prof. Waltoś o działaniach PiS dot. wymiaru sprawiedliwości]
 
 
mad5killz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-26, 17:18   

@nodek, Jachu pisze same mądre rzeczy.

Mam takie Bieluteńkie Kruki, w sam raz dla ciebie.

Kroki w Nieznane 2007 i 2009
Zamieć - Neal Stephenson, wydanie ISA w twardej oprawie

Ja to wszystko mam, a Ty możesz mieć, taniej niż sądzisz.
Nie czekaj, aż ceny wzrosną, możesz trzymać na półce bez czytania. (:
 
 
nodek 
Milcz Łotrze!


Posty: 52
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2014-09-26, 17:26   

Hehe, moze kiedys dobijemy jakis interes ale nie o to mi chodzilo zakladajac ten temat. Bardziej chodzilo mi o zrobienie malutkiej bazy/almanachu (almaniku? almaniczku?) o ksiazkach ktore sa rzadkie i pewnie bardzo rozchwytywane.
_________________
Wyobraź sobie siebie w łodzi na rzece.
Z mandarynkami i marmoladowym niebem
 
 
bio 
Człek pod dębem

Posty: 1816
Skąd: Znad stawu w parku
Wysłany: 2016-06-17, 21:01   

Mam pierwsze wydanie Three men in the boat( to say nothing of the dog)( druga część tytułu posłużyła za tytuł powieści Connie Willis) z roku 1889 w bardzo dobrej kondycji. Kiedyś wyszperane w jakimś antykwariacie. Gdy odkryłem po latach, co posiadam serce me napełniło się nadzieją, że raz ślepej kurze ziarno. Przez lata miałem znajomego antykwariusza w GB, przez którego udało mi się kupić sporo trudno dostępnych pozycji nim sam nauczyłem się je łowić w sieci. Spytałem ile zarobić się da? Niewiele, odpowiedział i przedstawił oferty różnych księgarni. Ile musieli egzemplarzy wydać w tym pierwszym wydaniu. A może tak solidnie wydane? A swą drogą, to jedna z tych powieści, do których podchodziłem n razy bez satysfakcji, zmuszany przez przyjaciela. Za n+1 razem zacząłem wyć ze śmiechu. Warto, acz fortuna znowu przeszła mi koło nosa.
_________________
Nie było Nieba ani Ziemi, ino jeden dumb stojał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14