FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pillars Of Eternity
Autor Wiadomość
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-09, 22:26   

Stary Ork napisał/a:
Wez jeszcze centki na Tigrze i smashfuckera z gravbajkami


Gdyby się tylko dało...

Stary Ork napisał/a:
Kurde, próbowałem ptasię-Pelasię wykorzystywać do arkebuza ale cały czas mi wychodzi że jest dwaplusdobrym dpsem z dwurakiem


Ale serio ona często trafia o_O
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-09, 23:22   

Wiem że trafia, ale z dwuraka trafia częściej, w dodatku z mojej doktryny strategicznej wynika potrzeba intymniejszego kontaktu z wrogiem i wsparcie zapewnia z reguły Negr, Eskimoska i trzy przyzwane jaszczury //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-10, 08:32   

Pellasia ma u mnie dwie funkcje. Jeżeli przeciwnik dysponuje sporą ilością twardych mordojebców, to lata z dwurakiem jak pojebana niczym sam Gabriel Seth. Jeżeli zaś należy skupić ogień na jakimś twardym sukinkocie z drugiego szeregu lub main z Egerem blokują drzwi jak w Diablo, to dziewczyna przyłącza się do plutonu egzekucyjnego //spell

A co do jej charakteru, to powiedzże, że nie chciałbyś takiego lolka w drużynie, w papierowym RPG //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-12, 21:10   

Yo, umorusane koty, czy komu się udało dogadać z Władcą Podziemi? Ale tak dogadać-dogadać, na fest? //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-12, 22:11   

Właśnie tam zmierzam i dzierżę kurewnie ostre argumenty //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-13, 07:30   

Lepiej żeby to były naprawdę ostre argumenty, bo na najniższym poziomie czeka prawdziwy awatar wpierdolu //orc .
EDIT: Dogadałem się, w związku z czym sam sobie wręczyłem aczika Sneaky fuckin' Russian. Jestem pod wrażeniem własnego skurwysyństwa //slina .
Nawiasem, właśnie znalazłem jedną, jedyną, ale za to bolesną wadę tej gry --_- .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2015-04-13, 09:46   

Kończy się?
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-13, 09:52   

Gorzej, ma level cap --_- .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-13, 10:29   

Pewnie będzie taki zabieg jak w BG. Czyli w PoE2 zaczniesz na 12 poziomie :)
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-13, 10:39   

Pewnie tak, ewentualnie siakieś DLC albo patch to skoryguje. Ale i tak smuteczek, bo w sumie końca jeszcze u mnie nie widać, pobocznych questów sporo, a tu szklany sufit.

EDIT: Zauważyłem, że najbliższe zakończeniom typu ...i żyli długo i szczęśliwie, co ma do zaoferowania ta gra, jest cos bardziej w stylu ...co prawda zeszli się znów dzięki Twojej pomocy, ale po roku on uciekł na morze i nie wrócił, a ona musiała się kurwić żeby utrzymać siebie i dziecko, umarła na tyfus w wieku dwudziestu trzech lat, a młody został złodziejem i zesłali go na galery. Bardzo misie //spell .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-15, 17:43   

Wskoczyłem do studni i wiem już o co w tym wszystkim chodzi i kto za tym wszystkim stoi. Kres jest bliski //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-15, 18:46   

A ja się zaciąłem na smoku, prawdę pisząc miałem tylko dwa podejścia, ale sukinkot jest twardy i pierwszym atakiem ściąga mi pół drużyny >.<
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-15, 18:55   

Spellu, bo są dwie szkoły ... //orc
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-15, 19:01   

No nie mów, że się z gadem dogadałeś i przyobiecałeś poczwarze ciało paladynki - łowczyni smoków...
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-15, 19:05   

Wymagało to mniej moralnej gimnastyki niż się spodziewałem //panda . Long story short, nieruchomość jest stuprocentowo odsmoczona.

EDIT: Nawiasem mówiąc, sam Od Nua i jego posąg plus cała historia obrywają prącie //slina
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-15, 19:44   

Stary Ork napisał/a:
Wymagało to mniej moralnej gimnastyki niż się spodziewałem


Czyli cienki Bolek jesteś //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-15, 19:52   

A Ty masz smoka w piwnicy. Makao i po makale.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2015-04-15, 21:35   

Ja dopiero oczyściłem Jelenioborze z tyrana... znaczy to drugie. Porównałem siły Raedrika i Kolsca i przyłączyłem się do silniejszego. //spell
No i posprzątałem parę poziomów warowni, w sumie głupio biegając z 5 postaciami, zamiast zrushować po szóstą.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-15, 22:46   

Stary Ork napisał/a:
A Ty masz smoka w piwnicy. Makao i po makale.




Coś mówiłeś? //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-16, 06:27   

Że wystarczy Cię odpowiednio zmotywować i dasz radę //spell

_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-16, 08:26   

Wiesz, walka z tym gadem jest bardzo prosta, trzeba tylko zmienić trochę sposób myślenia no i najważniejsze, trzeba być podstępnym skurwesynem //spell Walki z dużymi poczwarami w grach balduropodobnych polegały na tym, że drużyna przed walką nażerała się buffami po same uszy i szła do walki z pieśnią bojową na ustach. Tutaj to się nie sprawdza, bo smok w pierwszych dwóch sekundach potyczki wyglebia nam 2/3 drużyny. W PoE sprawdza się zasada z gier MMO. Przeciwnika trzeba trzymać w stunie //spell Ale jak? Zapytasz. Otóż głównym smokobójcą w tej bajce jest nie kto inny, a nasza poczciwa ścierka do lewatywy Aloth, który ma na VI poziomie zaklęcie "Spojrzenie Adragany", które z kolei wbija nawet najsilniejszym poczwarom stuna na kilkanaście sekund. Problemem jest to, że nim Aloth to zaklęcie rzuci, to już jest zbyt martwy.

I tu przechodzimy do części "podstępny skurwesyn". Otóż gadamy sobie ze smokiem, jak biali ludzie, i życzliwie proponujemy mu transfer duszy do smokobójczyni. Smok frajer daje nam amulet i puszcza nas wolno. Ale nie, my nie idziemy łapać jakiejś loladynki-dupodajki. My ustawiamy drużynę! Tank, Edgar i Pellasia przytulają się do smoka, Szafa grająca zmienia repertuar na buffy do combatu, Niezłomny szykuje się do ciskania boskich kolumn (V poziom) jak pojebany, a Aloth zaczyna rzucać stuna na smoka. I jak jest w połowie rzucania, to musimy zacząć klepać smoka, bo inaczej stun nie zadziała (taka, psia jej mać, mechanika - trzeba do GW, tfu, Obsidiana napisać po erratę). Gdy stun się wbije to po pierwszej sekwencji (miecze, arkebuz bambra, boska kolumna) smok powinien już być na poważnych obrażeniach. Aloth na zmianę nukuje i odnawia stuna, a dpsy w tym czasie oblepiają smoka jak muchy gówno i starają się gada rozdziobać. Mniej więcej po trzydziestu sekundach epickiego napierdalania do zaniku tętna smok powinien już leżeć grzecznie oskórowany //spell
_________________
Instagram
Twitter
  
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-16, 08:31   

A ja skończyłem grę. Jak pozbieram szczękę opadłą pod wrażeniem całości, machnę jakieś posumowanie - bo na razie mam ochotę zapalić. A ja nawet, kurwełe, nie palę //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-16, 08:37   

A, no i spójrz na stan zdrowia moich gierojów. Edgar i Aloth stracili go trochę na walce z obstawą //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2015-04-16, 08:39   

Nie zapomnij dodać na jakim konfigu grałeś i jak całość chodziła, wszystkich was o to proszę. Skoro muszę kupić windows 7 to pewnie coś tam wymienię i zastanawiam się co.
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
Urshana 


Posty: 745
Skąd: Silesia
Wysłany: 2015-04-16, 08:59   

Przez wasze zachwyty też sobie pogrywam, ale ja dopiero Raedrika uśmierciłam i to w sporych mękach. W podziemiach pod warownią 3 poziom na tapecie. Mam zamiar teraz po mieście pobuszować, zbieram siły na zlecenia z gajówki, bo jedno mi się udało wykonać i to tylko dlatego, że szanowny wódz się zaciął po drugiej stronie rzeczki. Gra jest za bardzo wciągająca, ja nie mam czasu, ja muszę pieluszki w szafie układać, męża kopnąć by łóżeczko skręcał, a nie siedzieć przed kompem. ;)
_________________
Między książkami - próby blogowe
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-16, 09:03   

utrivv napisał/a:
Nie zapomnij dodać na jakim konfigu grałeś i jak całość chodziła, wszystkich was o to proszę. Skoro muszę kupić windows 7 to pewnie coś tam wymienię i zastanawiam się co.


Ty mie sie nie pytej o takie rzeczy, ale na pocieszenie dodam że mam 3-letniego laptopa po zalaniu klejem modelarskim i Pillary śmigały jak ta lala bez zadyszki. //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-16, 09:06   

Urshana napisał/a:
Przez wasze zachwyty też sobie pogrywam, ale ja dopiero Raedrika uśmierciłam i to w sporych mękach.


No to druga walka z nim jest jeszcze trudniejsza. Tak, wraca jako nieumarły (i zabija Kolsca) //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2015-04-16, 09:09   

MrSpellu napisał/a:
Urshana napisał/a:
Przez wasze zachwyty też sobie pogrywam, ale ja dopiero Raedrika uśmierciłam i to w sporych mękach.


No to druga walka z nim jest jeszcze trudniejsza. Tak, wraca jako nieumarły (i zabija Kolsca) //spell


Niesamowity Spoiler-Man --_-

_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2015-04-16, 09:15   

E tam, taki spoiler, że pff... zerknij zaraz do bitewniaków. Umieszczę fotę z takim spoilerem, że pyta mięknie.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2015-04-16, 09:53   

Co wy z tym zabijaniem Raedrika. --_-
Co do ustawień to mam świeżo złożonego kompa, więc zwyczajnie musi działać najlepiej jak się da.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13