FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Tides of Numenera
Autor Wiadomość
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-06, 18:50   

Noalepoco? Jack jest fpytny.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-06, 19:48   

Nano fpytniejszy, bo Scan Thoughts.
I już znasz ich wszystkie, brudne sekrety //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-06, 19:52   

Dlatego nano zostaje na trzecie przejście //spell Bajdeuej, gabinet z wszczepami miażdży pytonga //spell
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2017-03-07, 01:14   

Nienawidzę was...
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-07, 06:31   

E, w połowie gry można kupić artefakt, który umożliwia czytanie w myślach, dla Jacka dyplomaty jak znalazł. Bez sensu.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2017-03-07, 08:25   

Jestes juz w polowie? Mialy byc 2 godziny dziennie //spell Ja dopiero wybijam z Doliny Poleglych.

A sam patent z Panem Wcielen i Porzuconymi trzepie czerep. Upadek Ostatniego pompuje krew w dolne organy. Jego tajemnica wciaga jak Jesse mete. Ale po quescie z rodzacymi sie w Klifach sobowtorami mam juz silne podejrzenia co do motywacji "ojczulka" (ktora pewnie ma czynic go bardziej niejednoznacznym) i jakos tak zdaje mi sie ona zbyt wtorna i umniejszajaca calosc. Mam nadzieje, ze nie wszystko zostalo jeszcze powiedziane.
  
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-07, 08:29   

No, są dwie godziny dziennie. A Bloom to już ponoć połowa. Gra jest krótka bardzo.
_________________
Instagram
Twitter
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2017-03-07, 08:40   

To chyba bol wszystkich crpgow na kickstarterze. Ale jesli dobrze sie sprzedadza, to kolejne czesci beda juz miec zasoby na dluzsze historie.
 
 
utrivv 
Roztargniony mag


Posty: 7108
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2017-03-07, 08:46   

Dobrze rozumiem że gra jest na 5 godzin? //panda
_________________
Beata: co to jest "gangrena zobczenia"? //ooo
Fidel-F2: Pojęcie wprowadził Josif Wissarionowicz
Fidel-F2: Jak choćby raz opuścisz granice rodiny, ty już nie nasz, zobczony.
Fidel-F2: Na tę gangrenę lek jest tylko jeden.

Próbuj. Przegrywaj. Nieważne. Próbuj po raz kolejny. Przegrywaj po raz kolejny. Przegrywaj lepiej
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2017-03-07, 08:56   

Bez przesady, ja gram juz 20 (choc wiele to powtorki tworzenia postaci lub innych opcji dialogowych), delektujac sie kazdym wateczkiem, i nie jestem jeszcze w polowie. By wszystko przeczytac i zglebic trzeba pewnie minimum 30-40 godzin. A wtedy zostaja jeszcze inne warianty charakteru, zachowan i rozwiazan fabularnych. Choc to i tak dwa razy krocej niz BG2, Fallout 2 i Arcanum. Troszke krocej niz stary Torment.
  
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-07, 11:33   

No ja gram jakieś 12-14h, ale sporo wczytuję, by poznać alternatywne opcje dialogowe.
Jak mówiłem, pierwszy raz dla fabuły //spell

Przez moment udało mi się uzyskać Zen w falach i zamiast koloru miałem Idealistę //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-07, 12:00   

A tak wogle to bardziej niż z P:T kojarzy mi się to z Księgą Nowego Słońca Wolfe'a (z resztą Monte Cook chyba wymieniał ją jako jedną z inspiracji dla świata).
Erritis po bliższym poznaniu jest interesujący; zastanawiam się nad odprawieniem Matkiny skoro już dotarłem do Miel Avest, bo jednak trochę mi się nakłada na mojego jacka - z drugiej strony dziewczyna jest Marią Callas wpierdolu i tak się trudno rozstać. Ech, wybory. --_-
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-07, 12:06   

Trzymaj się jej bezapelacyjnie, do samego końca. Twojego lub jej. Jej wtręty w dyskusje, obycie w świecie i czarujący urok są niezastąpione //spell A tak swoją drogą, kogo masz jeszcze w drużynie?
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-07, 12:09   

Jackassa i młodą.

EDIT: A tak wogle to ta gra polega głównie na szukaniu miejsca do uderzenia w kimono lub sposobu żeby umrzeć //mysli .
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-07, 12:36   

Młodą można sprzedać później w niewolę, dobrą cenę dają //spell
Tylko to jest ten fragment, w którym przy odpowiedniej konfiguracji drużyna się rozlatuje //spell

Drugi raz jak będę grał, to skaptuję Callistege i przy okazji spróbuję płynąc na czerwonej fali //spell

Stary Ork napisał/a:
A tak wogle to ta gra polega głównie na szukaniu miejsca do uderzenia w kimono lub sposobu żeby umrzeć


Dlatego Edge/Effort>Stat Pools, a co do śmierci to czasem wystarczy włożyć ręce tam gdzie nie trzeba //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-07, 12:41   

Edge to najważniejszy rozwój, zgadzam się bezwzględnie.

EDIT: A co do P:T, to jest Adahn //spell
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-07, 12:51   

A co do odprawiania członków drużyny... to nie ma to sensu. Gdyż azaliż nikogo już nie zatrudnisz, za to musisz się liczyć z tym, że kogoś fabularnie możesz stracić. Przed Tobą dwie ciężkie decyzje :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2017-03-08, 10:28   

Nie wiem, co macie do polskiej wersji. Moim zdaniem jest całkiem zacna. Gra aktorska zadowala. No i Fronczewski, bitches. Widać tylko, że ekipa lokalizująca miała trochę mało czasu na ten ogrom tekstu. Trafiłem dotąd na kilka literówek, błędne formy osobowe i nieprzełożone angielskie treści na nagrobkach w Nekropolii. Jakości i stylowi języka nie można jednak wiele zarzucić. Poza tym - przedzierac sie przez te ilosci tekstu po angielsku? Nope.

Zawsze staram się grać po polsku, dla aktorskiej gry głosem właśnie. Bywa naprawde wybitna, czego najlepszym dotąd przykładem jest BG2. Wiedźmin takoż. Podobne wrażenia miałem sluchajac Bożych Bojowników.
  
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-08, 12:40   

dworkin napisał/a:
Matką Teresą (...) czyli zloto-niebieskim-indygo


Matka Teresa jechała na czystym srebrze jako zainteresowana głównie fejmem i hajsem :badgrin:

MrSpellu napisał/a:
Gdyż azaliż nikogo już nie zatrudnisz


Kulka już nie działa? //panda
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-08, 13:13   

Jaka kulka?
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-08, 13:27   

Artefakt który umożliwia Ci przyzywanie ziomów.
A na marginesie - kołacze mi się po łbie pomysł z rymowanką która kładzie kres imperiom (Words of Qra) i nie potrafię jej nigdzie przypiąć. Na pewno był taki patent w opowiadaniu Kuttnera (z Lewantynczykiem spolegliwym co lewatywę dzielnie znosi chociaż mu się nie przelewa...lewa...lewa...Lewantyńczyk spolegliwy lewatywę...), ale mam wrażenie że gdzieś jeszcze się to pojawiło. Ma kto skojarzenia?
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-08, 13:30   

Ha! Wygooglałem. Mam ciulstwo w plecaku i zapomniałem zbadać //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-08, 13:32   

Matkinę zostaw. Jak masz dzieciaka i Erritisa, to możesz ich fabularnie odprawić. Dla większego dobra ofc. :P
_________________
Instagram
Twitter
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2017-03-08, 13:33   

Jeszcze jakis czas temu Słowa Qra byly zbugowane - mozna ich bylo uzyc wiele razy - nie wiem, jak dzis. Ja wywalilem z nich Fantomowi.
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-08, 13:37   

Dworkin, wiem jak ich użyć tylko nie wiem gdzie jeszcze ten pomysł widziałem //mysli
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2017-03-08, 13:39   

To byla uwaga na marginesie. Podobny patent, w mniejszej skali, mial miejsce w opowiadaniu Zrozum Chianga.
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-08, 13:44   

A wiedzieliście, że jest alternatywny sposób na wykupienie Rhin od Tol? Trzeba mieć Tybira w drużynie i najpierw oddać Rhin łowcy niewolników. Gdy chcecie małą wykupić, to Tybir proponuje układzik. Mała w zamian za godzinkę na pięterku //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
dworkin 


Posty: 3985
Wysłany: 2017-03-09, 19:06   

Uwaga! BUG! Uwaga! BUG! Po osiagnieciu pewnej wysokiej liczby punktow danego atrybutu nie mozna kliknac myszka wartosci wysilku do wykonania akcji, zostaje Enter.

Na chwile stanelo mi serce, ze nie dokoncze gry, bedac juz w polowie //spell
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2017-03-09, 22:16   

Bo się rozwija Edge a nie pule //orc W każdym razie przeżyłem Miel Avest i jestem pod niesłabnącym wrażeniem tej gry. Następnego robię czerwono-srebrnego glaive'a i niech świat płonie //orc
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2017-03-10, 08:08   

A ja zjebałem. Tak bardzo zjebałem, że bardziej się nie da //spell
Nadpisałem jednego sejwa w jednej z ostatnich lokacji i chyba Matkina będzie miała bardzo nieszczęśliwe zakończenie... peszek //spell
_________________
Instagram
Twitter
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo Solaris


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 14