FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zjazdy krakowskie
Autor Wiadomość
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-12-19, 19:38   

Tigana napisał/a:
To może konkretne pytanko - kto mógłby przyjechać do grodu Kraka 12 stycznia i czy optowałby za noclegiem.

Ja będę. Nocleg tez poproszę. No to fajnie ładna grupka sie zbiera :) może jeszcze ktoś :> nie dajcie sie prosić. Panie z Wrocławia :>
 
 
Bruja 
Bucka


Posty: 471
Wysłany: 2007-12-19, 19:47   

Nie dam rady w styczniu, bardzo mi przykro. Poza tym tydzień później mam studniówkę, a to się wiąże z wielkim cyrkiem i innymi duperelami. Chociaż gdyby mi coś odbiło to będę głośno krzyczeć ;)

Ale w marcu będę obowiązkowo ;)
_________________
W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami.
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-12-19, 20:43   

Elektra napisał/a:
A tak w ogóle to jak ja miałabym przyjechać, to dopiero luty/marzec. Najlepiej żeby to był 1-2 marca


U mnie ten termin odpada, mam wtedy zjazd o.o A może jakoś w lutym? Najlepiej tak po 12 ;)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-19, 20:58   

Argh... wiedziałam...

Ja w lutym na 90% nie dam rady.

_____


No dobra, konkretne terminy. Proszę zgłaszać propozycje.

1. 1-2 marca 2008 r.
2. 8-9 marca 2008 r.

Komu kiedy pasuje i by przyjechał?
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-12-19, 21:01   

Elektra napisał/a:
1. 1-2 marca 2008 r.

Mam wolne. ;) Z chęcią się zjawię... chyba że nie chcecie. :P

Może być też 15-16 marca. o.o
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-12-19, 21:04   

Mi tam obydwa terminy nie pasują, mam wtedy zajęcia :P Może być ten 15-16, chociaż wtedy planowałam pojawić się w Wawie... ale przyjazd do Wawki zawsze można przesunąć na jakiś inny termin :mrgreen: Tylko nie wiem czy Elektrze wtedy pasuje //panda
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-19, 21:08   

Do Krakowa przyjadę w dwóch wymienionych wcześniej terminach. Dlatego, że będę w okolicy.

Później to mogę jeździć gdzie indziej. ;)
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-19, 22:00   

Tak jak pisałem wcześniej - 1-2 III raczej nie, Dzień Kobiet większe prawdopodobieństwo, ale nie mogę nic konkretnego obiecać. Dużo zależy od tego czy dam radę wyrobić się z praca zaliczeniową na studia.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-20, 09:50   

Czyli na 12 stycznia jak do tej pory mamy 4 chętnych na nocleg:
Toudi
Jander
Tigana
ASX.
A jak reszta?
Jak będę znać ilość osób, to mogę przy okazji zamówić miejsca na Oleandrach.

Tylko że przez święta, aż do czwartku, nie będę mieć dostępu do sieci...

Edit: Uzupełniłam, Braciszku :)
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
  
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-20, 11:19   

Regissa napisał/a:
Czyli na 12 stycznia jak do tej pory mamy 2 chętnych na nocleg:

Nie zapominaj o mnie siostrzyczko :mrgreen: Na 99% pojawie się 12 stycznia i zostanę na nockę.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-20, 11:41   

ASX też zgłasza zapotrzebowanie na nocleg, no chyba, że ma rozkładać kości na dworcu. ;)
Czy zbiórka mogłaby mieć miejsce na dworcu (optymistycznie zakładam, że Kraków nie jest rozczłonkowany na części jak Warszawa i pociąg ląduje tylko w jednym miejscu), skąd pielgrzymi do Ziemi Obiecanej zostaliby zebrani do kupy (najlepiej w pakiecie), a następnie odtransportowani pod opieką przewodnika/przewodników do hotelu:?:
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-12-20, 13:52   

Śpioszek napisał/a:
Może być ten 15-16, chociaż wtedy planowałam pojawić się w Wawie... ale przyjazd do Wawki zawsze można przesunąć na jakiś inny termin :mrgreen:

Nie-ee --_- Obiecałaś //buu :P
Elektrunia napisał/a:
1. 1-2 marca 2008 r.

Mam zajęcia, odpada.
Elektrunia napisał/a:
2. 8-9 marca 2008 r.

Nie mam zajęć więc jakaś tam szansa by była. ;)

Coś czuje, że ustalenie wspólnego terminu może okazać się trudne. ;)
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-21, 11:08   

ASX76 napisał/a:

Czy zbiórka mogłaby mieć miejsce na dworcu (optymistycznie zakładam, że Kraków nie jest rozczłonkowany na części jak Warszawa i pociąg ląduje tylko w jednym miejscu), skąd pielgrzymi do Ziemi Obiecanej zostaliby zebrani do kupy (najlepiej w pakiecie), a następnie odtransportowani pod opieką przewodnika/przewodników do hotelu:?:

Z całą pewnością możesz żywić taką nadzieję :) Pociąg wprawdzie może wylądować w Płaszowie, ale Kraków Główny trudno przeoczyć ;) Strategię odbioru pakietu z dworca opracujemy po bliższym przyjrzeniu się rozkładowi jazdy :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-21, 13:35   

Regissa napisał/a:
Z całą pewnością możesz żywić taką nadzieję :)

Eeee tam. Zostawimy ASX na dworcu i niech nas poszuka. Taki survival po galicyjsku :badgrin:
Dworzec jest prawie w centrum miasta więc sobie poradzi.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-21, 15:39   

Póki nie wyjdzie drugim wyjściem z dworca(jak ja pół roku temu) to się nie zgubi ;)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-21, 16:45   

Tigana napisał/a:
Regissa napisał/a:
Z całą pewnością możesz żywić taką nadzieję :)

Eeee tam. Zostawimy ASX na dworcu i niech nas poszuka. Taki survival po galicyjsku :badgrin:
Dworzec jest prawie w centrum miasta więc sobie poradzi.


"Prawie" czasem robi bardzo dużą różnicę. Więc to tak ma wyglądać krakowska gościnność :?: ;)
Swoją wypowiedzią, Drogi Tigano, zaburzyłeś mój (i tak już) rozchwiany spokój, który jutro będzie mi bardzo potrzebny. Jak coś nie wyjdzie, to będę miał na kogo zwalić winę. :-P
Ponoć zemsta jest rozkoszą bogów...
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-21, 17:09   

A eS Iksiku, poradziłeś sobie w Warszawie, to Krakowa nie ma się w ogóle co bać. ;P

Hm... może ja też przemyślę tego 12. stycznia... //mysli Będzie miły odpoczynek od nawału pracy.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-21, 18:09   

Elektra napisał/a:
Hm... może ja też przemyślę tego 12. stycznia... //mysli Będzie miły odpoczynek od nawału pracy.

Tak! Zapraszamy! :)
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-22, 15:19   

Elektra napisał/a:
A eS Iksiku, poradziłeś sobie w Warszawie, to Krakowa nie ma się w ogóle co bać. ;P

Hm... może ja też przemyślę tego 12. stycznia... //mysli Będzie miły odpoczynek od nawału pracy.


W Warszawie zostałem objęty troskliwą opieką niemal tuż po wylądowaniu, więc nawet nie zdążyłem się przestraszyć, natomiast Kraków, póki co, jest jedną, wielką niewiadomą. Biorąc pod uwagę fakt, że Tigana-san zamierza mi zrobić survival run chyba mam podstawy do niepokoju. ;)

Jako że spotkanie warszawskie to był mój pierwszy raz, byłem bardzo grzeczny i zdyscyplinowany, nawet piłem symbolicznie ( ;) ), jednak nie jest powiedziane, że musi tak być następnym razem (o ile do niego dojdzie). W każdym razie nie wiem, czy uda mi się powstrzymać przed gruntownym wymaglowaniem Ciebie na tematy książkowe (oczywiście jeśli nie będziesz mieć nic przeciwko temu). Byłoby miło, gdybyśmy się spotkali. :-)
Co do Tigany i Toudiego to nie wróżę im... (cenzura). :-P Zaczynam powoli szykować stos(owną) aparaturę... ;)
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-22, 15:26   

ASX76 napisał/a:
W Warszawie zostałem objęty troskliwą opieką niemal tuż po wylądowaniu, więc nawet nie zdążyłem się przestraszyć, natomiast Kraków, póki co, jest jedną, wielką niewiadomą. Biorąc pod uwagę fakt, że Tigana-san zamierza mi zrobić survival run chyba mam podstawy do niepokoju.

Jeśli przyjedziesz o odpowiednim czasie (czyli będzie więcej osób na Ciebie czekało, a nie tylko Tigana), to myślę, że nie ma się czego bać. :)

ASX76 napisał/a:
W każdym razie nie wiem, czy uda mi się powstrzymać przed gruntownym wymaglowaniem Ciebie na tematy książkowe

Hm... teraz ja zaczynam się bać...

ASX76 napisał/a:
Zaczynam powoli szykować stos(owną) aparaturę...

Zapałki? :perv:
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-22, 15:58   

Elektra napisał/a:


ASX76 napisał/a:
W każdym razie nie wiem, czy uda mi się powstrzymać przed gruntownym wymaglowaniem Ciebie na tematy książkowe

Hm... teraz ja zaczynam się bać...

ASX76 napisał/a:
Zaczynam powoli szykować stos(owną) aparaturę...

Zapałki? :perv:


Elektruś, to tylko tak groźnie zabrzmiało... ;) Ci, co nie mają nic (złego) na sumieniu, nie mają najmniejszych powodów do obaw. No, chyba, że jednak mają... :-P

Zapałki to zaledwie drobna cząstka mego super-zestawu "majsterkowicza". :-P
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-22, 16:44   

ASX76 napisał/a:
Jako że spotkanie warszawskie to był mój pierwszy raz, byłem bardzo grzeczny i zdyscyplinowany, nawet piłem symbolicznie ( ;) ), jednak nie jest powiedziane, że musi tak być następnym razem (o ile do niego dojdzie).

Biedny Kraków - szykuje sie najazd ASX Barbarzyńcy. Mickiewicz strącony z cokołu, Smok z zakneblowaną paszczą i popękane mury Wawelu - czy to nas spotka 12 stycznia ? Muszę sie zastanowic nad przyjazzdem lub przynajmniej zaopatrzyć się w gaśnicę przeciwpożarową.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15605
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-22, 16:55   

Tigana napisał/a:
Biedny Kraków - szykuje sie najazd ASX Barbarzyńcy. Mickiewicz strącony z cokołu, Smok z zakneblowaną paszczą i popękane mury Wawelu - czy to nas spotka 12 stycznia ? Muszę sie zastanowic nad przyjazzdem lub przynajmniej zaopatrzyć się w gaśnicę przeciwpożarową.


Azali legendy nie wspominały, że straszne zło nadciągnie ze Wschodu :?: ;)
Po dzisiejszym, koncertowo spieprzonym dniu, agresja rozsadza mnie od środka. Jak to mówią - "historia lubi się powtarzać". I jak ja w takich warunkach mam nie być barbarzyńcą :?: :-P
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-27, 22:15   

To jak? Jak dotąd mamy 4 chętnych panów i jedną wahającą się niewiastę :) Rezerwować miejsca na Oleandrach?
Elektro, zdecydujesz się? Zapraszam serdecznie! Postaram się mieć cały dzień dla Was :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-27, 22:17   

Jeszcze nie wiem. Pewnie dopiero po Nowym Roku się przekonam, ile będę miała roboty i tak dalej.
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-27, 22:18   

OK. To trzymam kciuki za minimalną i niezobowiązującą ilość pracy :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-27, 23:40   

Regissa napisał/a:
Rezerwować miejsca na Oleandrach?

Ja bym rezerwował - dla 5-6 osób. Najwyżej się zrezygnuje. Zresztą pokoje i tak są 8 osobowe.
Regissa napisał/a:
Postaram się mieć cały dzień dla Was :mrgreen:

Trzymam za słowo ;)
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-27, 23:41   

Ja jestem dalej aktualny, więc jestem za rezerwacją ;)
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-12-27, 23:49   

Wypijcie za mnie czekoladę na Brackiej. //panda
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-28, 09:54   

No dobra, Robale :D Niezwykle uprzejma pani z recepcji na Oleandrach orzekła, że 12 stycznia możecie przyjechać w dowolną ilość osób, bo miejsca i tak będą :mrgreen: Ale zakwaterować się można dopiero od 16.00 (jak to schroniska). I może się trafić, że będziecie mieć cały pokój tylko dla siebie :perv:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Katedra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14