FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zjazdy krakowskie
Autor Wiadomość
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-20, 00:08   Zjazdy krakowskie

No dobra, trzeba kuć żelazo, póki zima :mrgreen:
To kiedy zjeżdżacie w nasze gościnne (oczywiście) progi? Taką zapowiedź dała Metz w wątku ogólnym, więc domagam się sprecyzowania poglądów na tę sprawę //pisowcy
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-20, 00:14   

Na razie nie ma konkretnych dat, najpewniej będzie to przełom lutego/marca. Kiedy już będzie po sesji a w którymś tam weekend nie będzie zjazdów, mam nadzieję, że uda nam się jakoś zgrać ;)

Regissko, mam nadzieję, że tym razem uda ci się wygospodarować trochę więcej czasu niż ostatnio :)
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-11-20, 00:15   

No, jeśli nie umrę do tego czasu, to się postaram zarezerwować dla Was cały dzień albo i dłużej :) Metz, myśmy ciągle nie poszły na tego Guinnessa...
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-11-20, 00:18   

Pamiętam :)) Kawka już zaliczona, teraz przydałoby się pogadać przy dobrym guinessie. Ale wszystko przed nami, może tym razem to się uda. W każdym razie nie porzucamy tego pięknego planu :mrgreen:
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-16, 20:46   

Zatem po błyskawicznej konferencji w pudełku okazuje się, że jest wola w narodzie, aby kto ma blisko do Krakowa (albo ma czas i kasę) wybrał się któregoś wieczorku na grzańczyka na Ryneczek na przykład :mrgreen:
Proszę o zgłaszanie ulubionych terminów styczniowych :)
Dla mnie może być 2 sobota XD
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-12-16, 20:49   

Ja do Krakowa mam rzut beretem wiec jestem do dyspozycji. Tylko dać znać
 
 
Metzli 
Diablica


Posty: 3556
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-12-16, 20:52   

Regissa napisał/a:
Proszę o zgłaszanie ulubionych terminów styczniowych :)


Regissko, styczeń zupełnie odpada, przynajmniej u mnie ;( Nie mam ani pół weekendu wolnego O.o Następny możliwy termin to luty po 12, przy optymistycznym założeniu, że nie będę mieć żadnych poprawek :P I dalej marzec, wtedy mam lepiej te zjazdy rozłożone, a nie tak dupnie jak teraz o.o
_________________
Ale to mnie nie wzrusza
W mojej głowie wciąż susza
Bo parasol określa ich byt
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-16, 20:54   

Metzli napisał/a:
Regissko, styczeń zupełnie odpada, przynajmniej u mnie ;(

No to załapiesz się na drugi termin, ten na przełomie lutego i marca, jak to już było mówione. Może i dobrze, bo piwo zimą nie jest najlepsze, a grzanego nie lubię ;) Co innego wino grzane :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-16, 21:06   

Tego 12 stycznia to mogę nawet na parę godzin przyjechać - akurat zaczynają mi sie ferię więc będzie okazja. Co do terminu styczeń/luty - tutaj jest uzależniony co mądrego zarządzi moja uczelnia. Póki co nie mam terminarza spotkań na ten okres więc nie będę się deklarował.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-16, 21:08   

W takim razie 3 głosy na 12 stycznia :D
Kto jeszcze, kto jeszcze?
:mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-12-16, 21:15   

Mam egzamin więc na 100% mnie nie będzie. Termin marcowy jak rok temu może być. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Maeg 
Trójkoświr


Posty: 2425
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 2007-12-16, 21:15   

Ja tylko napiszę, że w styczniu też nie dam rady. Do marca nie ruszę się, nie za bardzo mam możliwość. A ten drugi termin marcowy, mniej my nadzieje ze nie pokryje mi się ze zjazdem.
_________________
"Czytam, bo inaczej kurczy mi się dusza"
— Wit Szostak

Bistro Californium
 
 
Arlzermo 
Dorsz Marienburski


Posty: 402
Skąd: Chrzanów/Wrocław
Wysłany: 2007-12-16, 21:16   

12 stycznia? Hm... Pomyślę. Zależy o której godzinie. W sumie to mieszkam kawałeczek od Krakowa(Chrzanów rulezzz ;) ), więc z dojazdem nie powinno być problemu... Jeśli chodzi o mnie, to znacznie bardziej by mi pasował termin końcem stycznia, ale cóż, jeśli wszyscy wolą ten, to też ujdzie. Oczywiście moja deklaracja nigdy nie jest pewna, ale o ile mnie zechcecie ujrzeć, to możliwe iż się pojawię. ^^ Przygarniecie kropka? ^^"

P.S. I o ile nic mi nie wypadnie na ostatnią chwilę, jak to się zwykle dzieje ----___----"
_________________
"Wycinamy pędy i drzewa rąbiemy,
Depczemy korzenie, nasiona palimy,
Nadchodzi ulewa i gleba odpływa,
Pozostaje kamień oraz ciężka glina.
W zielonych łańcuchach nasze ciała gniją.
Ciała wciąż ruchome, chociaż już nie żyją."
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-16, 21:35   

Jak pisałem - mam blisko, więc mogę przyjechać, ale nie mam pewności czy będę mógł poświęcić jedną sobotę.
pozdrawiam
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-16, 21:43   

Jeśli decyzja zapadnie szybko (muszę wiedzieć sporo wcześniej), to wstępnie chyba pisałbym się na Kraków, 12 stycznia. Z drugiej strony daleko jest...
 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2007-12-17, 20:32   

ASX76 napisał/a:
Jeśli decyzja zapadnie szybko (muszę wiedzieć sporo wcześniej), to wstępnie chyba pisałbym się na Kraków, 12 stycznia. Z drugiej strony daleko jest...

Jak się rozpędziłeś, nie poznaję normarnie ;) Chyba naprawdę Ci się spodobało to spotkanie w Wawie :)
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-18, 09:35   

Kal napisał/a:
ASX76 napisał/a:
Jeśli decyzja zapadnie szybko (muszę wiedzieć sporo wcześniej), to wstępnie chyba pisałbym się na Kraków, 12 stycznia. Z drugiej strony daleko jest...

Jak się rozpędziłeś, nie poznaję normarnie ;) Chyba naprawdę Ci się spodobało to spotkanie w Wawie :)


Ja nie... Dębica. ;) Pewnie, że mi się spodobało, choć za dużo nie pobrykałem, delikatnie mówiąc. Chyba podjadła mnie debiutancka trema, a mózg z lekka zmroziło warszawskie powietrze. :-P Chciałbym to oczywiście w miarę szybko nadrobić (niekoniecznie w W-wie), a także poznać wreszcie m. in. drogiego Tiganę-sana i tajnego agenta Zaginionej Biblioteki, Mości Toudisława. Ponadto w Krakowie dawno nie byłem. Przydałoby się odświeżyć znajomość z tym pięknym miastem. Jednak nieprzypadkowo użyłem słów: "wstępnie" i "chyba", bo w tej chwili pewności nie mam...
A co z Tobą :?: Reflektujesz na legendarne miasto smoka Wawelskiego :?: :-)
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-18, 15:44   

ASX76 napisał/a:
(...) a także poznać wreszcie m. in. drogiego Tiganę-sana

Przyjechałbyś do Krakowa z mojego powodu? Moja próżność została mile połechtana :mrgreen: Poczułem się jak osobowość medialna :mrgreen: Chyba, że za twoim wyznaniem czai się //pisowcy
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2007-12-18, 16:48   

ASX76 napisał/a:
A co z Tobą :?: Reflektujesz na legendarne miasto smoka Wawelskiego :?: :-)

Nie mam pojęcia. Szczerze? Najpierw muszę pobyć na forum, popisać z ludźmi, żebym potem stwierdzić, czy chce jeździć na takie spotkania czy nie.
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-12-18, 16:52   

Czyli Kal na co czekasz? Do pisania postów marsz. :P

Parę osób znasz z Maga, nawet więcej niż parę chyba. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Toudisław 
Ropuszek

Posty: 6077
Skąd: Z chińskiej bajki
Wysłany: 2007-12-18, 16:53   

Kal napisał/a:
Szczerze? Najpierw muszę pobyć na forum, popisać z ludźmi, żebym potem stwierdzić, czy chce jeździć na takie spotkania czy nie.

Ale my się znamy 1,5 roku ? Podobnie Tigana ( in dłużej), ASX,
Zapraszamy :))
 
 
Kal 
szukająca swojego m.


Posty: 206
Skąd: z MAG-a
Wysłany: 2007-12-18, 16:55   

MadMill napisał/a:
Parę osób znasz z Maga

No właśnie - parę. A ja nie lubię gdy parę osób to jest 1/5 ludności na takich imprezach.

Poza tym, na dzień dzisiejszy nie widzę potrzeby spotykania się z wami ;)
_________________
Nikt nie zasługuje na moje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi mnie do płaczu
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-18, 18:20   

Kal napisał/a:
Poza tym, na dzień dzisiejszy nie widzę potrzeby spotykania się z wami ;)


I to pisze osoba, która ma w podpisie napisane :"Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z Tobą" Według mnie coś tu nie gra, ale nikt nikogo nie będzie do niczego zmuszał.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
ASX76 
zrzęda


Posty: 15588
Skąd: z grzędy
Wysłany: 2007-12-19, 12:17   

Kal - proszę nie marudzić, tylko najlepiej już zacząć przygotowania do inwazji na gród Kraka. Kilka znanych osób to dobry początek, a resztę można poznać na miejscu. Skoro w Warszawie, jak się okazuje, nie gryzą, to można mieć nadzieję, że gdzie indziej będzie podobnie. :-P Nie ukrywam, że liczę na Ciebie. Chyba już najwyższy czas, żebyśmy się wreszcie spotkali "face to face". Mamy sporo tematów do obgadania nad pucharkami piwa. :-)
Aha. Jeszcze jedno. Możesz przecież usiąść w otoczeniu osób, które znasz. Żaden problem.
A później poznasz resztę.

Po zaproszeniu Toudisława nie pozostaje mi nic innego, jak tylko skorzystać z oferty, oczywiście o ile uda mi się wcześniej odciążyć od dwóch spraw u siebie. W każdym razie wszystko jest na dobrej drodze.
Czy przybysze z "zewnątrz" mogą liczyć na fachową opiekę obejmującą m. in. kwestię noclegu :?: Czy może raczej będzie to zabawa całodobowa :?: Nieśmiało liczę, że gościnność po krakowsku w niczym nie ustępuje warszawskiej i nie zabraknie nam przysłowiowego ptasiego mleczka. xDDD ;)

Drogi Tigano - z oczywistych względów w chwili obecnej nie mogę ujawnić swoich (nie)czystych ( ;) ) zamiarów względem Twojej Szlachetnej Osoby, Sławetnego Recenzenta Najlepszego Serwisu o Książkach Fantastycznych. Nieśmiało liczę, że na początek uda mi się wydusić z Ciebie autograf, a później... (who know :?: );)
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-19, 12:28   

ASX76 napisał/a:
Czy przybysze z "zewnątrz" mogą liczyć na fachową opiekę obejmującą m. in. kwestię noclegu :?:

Jest takie jedno niezłe schronisko. Bez luksusów, ale z przyzwoitą ceną. Tylko nie pamiętam, kto ma na nie namiary... ;)

Kal napisał/a:
No właśnie - parę. A ja nie lubię gdy parę osób to jest 1/5 ludności na takich imprezach.

Hm... jak na takim spotkaniu jest 8-10 osób, to nie ma co się bać spotkania. ;) Swoją drogą jak jechałaś na pierwsze to chyba wszyscy byli obcy? ;)
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-19, 13:05   

Elektrunia napisał/a:
Jest takie jedno niezłe schronisko. Bez luksusów, ale z przyzwoitą ceną. Tylko nie pamiętam, kto ma na nie namiary... ;)

Czy masz na myśli przesławne schronisko na Oleandrach, na tyłach Biblioteki Jagiellońskiej? Całkiem niezłe miejsce dla Zagubionych Bibliotekarzy :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Elektra 


Posty: 3693
Skąd: z Gdyni
Wysłany: 2007-12-19, 13:09   

Reg napisał/a:
Czy masz na myśli przesławne schronisko na Oleandrach, na tyłach Biblioteki Jagiellońskiej?

A... no właśnie. Zapomniałam nazwy. Dokładnie o to schronisko mi chodzi. Całkiem sympatyczne było. Mimo niechcianych prób wizyt pewnych obcokrajowców. ;)

A tak w ogóle to jak ja miałabym przyjechać, to dopiero luty/marzec. Najlepiej żeby to był 1-2 marca. Ale wiem, że nie wszystkim ten termin przypasuje (a z kolei następny weekend nie będzie pasował innym... i tak dalej).
_________________
Nie mów kobiecie, że jest piękna. Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą ci się wszystkie drzwi.
Jules Renard
 
 
Regissa 
wredna wiedźma


Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-19, 13:20   

El napisał/a:
A tak w ogóle to jak ja miałabym przyjechać, to dopiero luty/marzec.

No właśnie, znając możliwości krakowskich schronisk, to ja proponuję już teraz ustalić datę tego zjazdu lutowo-marcowego i zarezerwować noclegi na wszelki wypadek. Bo potem mogą być problemy... Ja niestety nie mam "możliwości noclegowych" u siebie, czego żałuję coraz bardziej, czytając sążniste opowieści ze Stolycy ;)
A co do stycznia, to nie wiem, jaka jest wola w narodzie - weekend czy tylko sobota?
W razie czego daję link do strony schroniska z namiarami i info o wolnych miejscach.
Widzę, że na 12 stycznia jeszcze są wolne miejsca, więc w razie czego nie ma problemu. 1-2 marca jeszcze też, ale np. 9 marca już nie... Trzeba się śpieszyć, albo uśmiechać do Toudiego :mrgreen:
_________________
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli. Yurga z Zarzecza
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-12-19, 15:43   

To może konkretne pytanko - kto mógłby przyjechać do grodu Kraka 12 stycznia i czy optowałby za noclegiem.
Ja w obu kwestiach na dzień dzisiejszy mówię: TAK
Co do 1-2 marzec - niestety będę w stanie powiedzieć coś konkretnego na początku stycznia - wtedy dostanę rozpiskę na kolejny semestr studiów.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2007-12-19, 18:42   

12 stycznia i nocleg - jak najbardziej. Z jednej strony z Katowic blisko, ale z drugiej co dwa dni to nie jeden :)
O marcu nie mam pojęcia, ale jak nic nie wypadnie strasznego no mogę wpaść :)
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

OGIEN I LÓD - Przystan mil/osników prozy Georgea R. R. Martina


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13