FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
gry warte polecenia
Autor Wiadomość
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-20, 00:14   gry warte polecenia

Taki sobie temat :P
Za jakieś dwa miesiące mogę być pozbawiona niezbędnej rozrywki - książek i filmów - jedyne, co zostanie, to laptop. Problem słowa pisanego z grubsza rozwiązałam; kłopot w tym, że nie da się długo czytać na monitorze, wobec czego chciałabym wykorzystać kompa do bardziej... kompowych celów. Mianowicie grania.

Uprzedzam, że jestem totalnym laikiem w sprawie gier komputerowych :P
Poszukuję gier akcji, hak i slasz, extreme combat, które da się obsłużyć na klawiaturze używając tylko dziesięciu palców (mam gamepada, ale nie wiem, czy go wezmę). Na razie obiła mi się o uszy tylko Onimusha.
Z bardziej zręcznościowych myślę o Prince of Persia.
Mój lap to Duo Core 2.2 GHz, 2 GB RAM i GF 8600 - wszystko z racji lapowości spada o jeden level w dół, ale i tak to niezgorszy sprzęt. System - XP Prof + SP2 i Vista na drugiej partycji.
Coś polecicie? ;)
(I proszę, bez opinii w stylu "gry akcji są dla troglodytów, kup sobie rpga" :P ).
_________________
goodreads .
 
 
Asuryan 
Król Bogów

Posty: 3386
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-20, 13:23   

Z hak i slasz - zdecydowanie Diablo II z dodatkiem (szczególnie po necie) i Loki - obydwie doskanałe hack'n'slash z elemantami RPG - pod warunkiem że będziesz miała też jakąś mysz, bo inaczej hack'n'slash'e całkowicie odpadają.
_________________
"Sometimes known as the Phoenix King, Asuryan was the king and the most powerful deity of the pantheon of Eldar gods. He was believed to be the psychic might of the whole universe."
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-20, 15:55   

Może "Sacred" ? Za 25 złoty jest dostępne wersja z dodatkiem "podziemia". Całkiem przyjemna łupanina- najfajniejszy motyw to jazda konna.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
MadMill 
Bucek


Posty: 5403
Skąd: hcubyw ikleiw
Wysłany: 2007-11-20, 17:53   

Sacred mnie osobiście w ogóle nie przypadł do gustu, nie miałem dodatku. Najbardziej irytowało to, że postać się powoli porusza i przy wielkich mapa więcej jest biegania z miejsca A do miejsca B niż samej zabawy.

Diablo 2 LoD jak najbardziej polecam. :mrgreen:

Morrorwind z dodatkami, bardzo fajna zabawa, szkoda że nigdy nie miałem czasu aby w to dłużej pograć. Chociaż po tych paru godzinkach w sumie mogę polecić i sam mam nadzieję, żę kiedyś całość przejdę. ;)
_________________

"Życie... nienawidź je lub ignoruj, polubić się go nie da."
Marvin
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-20, 18:45   

Tak, oczywiście, mysz też będzie :) Touchpad to zło.

Skąd wziąć dodatek? //mysli

Grałam w Morrowinda u kumpla - padłam z nudów po pół godzinie XD W tej grze walka sprowadza się do, hm, kliknięcia w odpowiednim momencie, po czym postać wykonywała ruch i ten drugi padał (albo i nie). Trochę za nudne dla mnie. O.o

*dopisuje do listy Diablo II*
_________________
goodreads .
 
 
Gand 
Smart Guy


Posty: 680
Wysłany: 2007-11-20, 19:54   

Dhuaine napisał/a:
Grałam w Morrowinda u kumpla - padłam z nudów po pół godzinie XD

Bo w tej grze po pól godzinie to tak naprawdę nic się jeszcze nie dzieje. ; ) Poza tym Morrowind to nie h'n's tylko raczej cRPG, ze swoją ilością questów, gildii, organizacja, możliwości eksploracji... walka jest w nim dość monotonną koniecznością, zwłaszcza w późniejszych etapach gry
_________________
We care a lot about the army navy air force and marines
We care a lot about the SF, NY and LAPD
We care a lot about you people, about your guns
about the wars you're fighting gee that looks like fun

We care a lot about the Garbage Pail Kids, they never lie
We care a lot about Transformers cause there's more than meets the eye

We care a lot about the little things, the bigger things we top
We care a lot about you people yeah you bet we care a lot.
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-11-20, 22:13   Re: gry warte polecenia

Dhuaine napisał/a:
Poszukuję gier akcji, hak i slasz, extreme combat, które da się obsłużyć na klawiaturze używając tylko dziesięciu palców (mam gamepada, ale nie wiem, czy go wezmę). Na razie obiła mi się o uszy tylko Onimusha.
Z bardziej zręcznościowych myślę o Prince of Persia.

Jeżeli chodzi o Prince of Persia, to na samej klawiaturze to byłaby katorga. Bez mychy albo porządnego pada (analogowego) nie da rady. :P Serio - walka, bieganie po ścianach i ogólnie te parkourowe akrobacje wymagaję dość zwinnych paluchów i porządnego kontrolera. I to obojętnie, w której części z tej nowej trylogii (Sands of Time, Warrior Within, Two Thrones), bo sterowanie jest w nich niemal identyczne. Na duecie keyboard + dobra mysz (co najmniej 600 - 800 dpi) gra się fajnie.
Ale jeżeli masz mysz, to szczerze polecam. Zwłaszcza Warrior Within - druga część, bardziej dojrzała i mroczniejsza, no i system walki jest genialny :d
Onimusha - bez pada nie ruszaj :P Tu winna jest kiepska konwersja. Można pograć na klawiaturze, ale już nie takie super. Podobny problem jest też w Devil May Cry 3 :P

Ogólnie trudno teraz o fajne gry akcji. Ale już niedługo wyjdzie Assassin's Creed - już ostrzę sobie pazury, hehehe :D

Aha - nie ma sensu grać na Viście. Gry chodzą na tym systemie strasznie wolno, bo DX9 i starsze są emulowane. No i ogólnie cały OS jest pamięciożerny.
_________________
(_!_)
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-20, 22:35   

Nie zamierzam grać na Viście, ten system zostaje tylko dlatego, żebym miała ważną gwarancję :)

Co prawda przeszłam Devil May Cry 3 na klawiaturze, ale to było tylko tak aby przejść. Prawdziwa zabawa zaczyna się z padem ^_^ Może go wezmę, jak się zmieści...
Prawdopodobnie zaryzykuję z Onimushą. Najwyżej poczeka sobie na półce ^^
Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra mysz pod usb //mysli

@ Gand
W Morrowindzie chodzi głównie o to, żeby zbierać graty? o_O Trochę... nudne ^^;
_________________
goodreads .
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2007-11-20, 23:21   

Dhuaine napisał/a:
@ Gand
W Morrowindzie chodzi głównie o to, żeby zbierać graty? o_O Trochę... nudne ^^;

Masz super tajną misję do wykonania. Na początku nic o niej nie wiesz i działasz nieco w ciemno. Dostajesz questy, które są niezbędne do ukończenia gry, a tak to wolność - robisz co chcesz. Rozwój postaci polega na używaniu ich umiejętności - jak skaczesz to np rośnie twoja akrobatyka. Machasz mieczem - rosną twe umiejętności fechtunku itd. Strasznie długa i czasożerna gra.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Ł 
dziura w niebycie


Posty: 4469
Skąd: fnord
Wysłany: 2007-11-22, 14:16   

Dhuaine napisał/a:
Z bardziej zręcznościowych myślę o Prince of Persia.

Stara seria czy nowa? :P Co do nowej to polecam, bardzo dobra gra zręcznościowa. W dodatku jedynka i dwójka różnią się klimatem (jedynka bardziej baśniowa, dwójka mroczniejsza) co znajduje ujście w trzeciej częsci i schziofremii księcia.

Dhiune [co za dziwny nick, więcej tych samogłsek pośrodku nie dało się wstawić? :P ], przeczytałem temat i mam dziwne wrażenie że masz podobny gust ad gier komputerowych co mój brat - czyli lubisz jak ludzik łazi i efektownie napierdala otoczenia. ; ] Nie żebym oceniał to... : P albo warto napoczątku napisac czego wymagasz od gry żeby którą mielibyśmy ci polecić.
 
 
Dhuaine 
Catty


Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-11-22, 16:08   

Łaku napisał/a:
Stara seria czy nowa?

Nowa :P Chodzi mi o tę trylogię zaczynającą się od Sands of Time.

Łaku napisał/a:
Dhiune

Dhuaine :P Nie narzekaj, widziałam gorsze nicki :P
Przecież napisałam, że chciałabym extreme combat ;) Mogę to dokładniej opisać jako przyjemne siekanie w trybie jeden na wszystkich, wymagające zręcznych palców i dobrego refleksu, ale bez zagadek i dużego myślenia :mrgreen: Idealny przykład to wspomniane już wyżej Devil May Cry.
Mam nadzieję, ze Twój brat nie ma dziesięciu lat xD
_________________
goodreads .
 
 
Piro 

Posty: 45
Wysłany: 2007-11-23, 17:13   

Dhuaine napisał/a:

Przecież napisałam, że chciałabym extreme combat ;) Mogę to dokładniej opisać jako przyjemne siekanie w trybie jeden na wszystkich, wymagające zręcznych palców i dobrego refleksu, ale bez zagadek i dużego myślenia :mrgreen:

Muszę Cię zmartwić - w wyżej wspomnianym Prince of Persia zagadki są :d Zwłaszcza w pierwszej części jest kilka, które potrafią dobrą chwilę zająć, więc jeżeli Ci tylko na walce i akrobacjach, to naprawdę najlepiej zacząć od Warrior Within. System walki w Sands of Time jest nieco ubogi (choć naprawdę fajny i nawet popisowy :P ), a w WW masz to świetnie rozwinięte - combosy, rzucanie bronią, skakanie/bieganie po ścianach podczas walki - miodzio :P Za to w The Two Thrones znalazło się wspomniane przez Łaka rozdwojenie jaźni Księcia - a co za tym idzie, nowa, świetna postać grywalna, czyli Dark Prince. A walka biczem ze sztyletów (tak to przełożyli - w oryginale było daggertail) rządzi :mrgreen:
_________________
(_!_)
 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2008-01-16, 12:11   

Stąd można ściągnąc Fallout 2: Restoration Project v1.1 - jest to nieautoryzowany dodatek do F2 stworzony przez samych fanów.

Cytat:
The purpose of this mod is to add back into the game all the content that was originally planned by the Fallout 2 devs. You will find about 6 new locations (some quite large, other smaller) as well as a few new areas to old locations. In addition, almost every town in the game has new content whether it is new characters, quests, or items. Playing this will definitely be a new experience.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Tigana 
Sandman


Posty: 4427
Skąd: Czerwone Zagłębie
Wysłany: 2009-01-01, 22:39   

Pewnie coś wartego uwagi tam się znajdzie :mrgreen:
CDProjekt napisał/a:
Już 9 stycznia rozpocznie się Wielka Noworoczna Wyprzedaż gier, która potrwa jeden miesiąc i zakończy się do 9 lutego. Obniżka cen wyniesie 30% oraz 50% i obejmie zarówno premierowe gry PC-towe, jak i tytuły na konsole Xbox360, PlayStation 3, PlayStation Portable oraz Wii! Co więcej, po raz pierwszy w wyprzedaży pojawią się pozycje z serii Top Seller!

Nie jest jeszcze znana lista gier objętych promocją.
_________________
"Z gustami literackimi jest po trosze jak z miłością: zdumiewa nas, co też to inni wybierają"
Andre Maurois

 
 
Kruk 
Rotmistrz


Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-06, 20:55   

Gry które polecam?

Na początek legende cRPG czyli serię Gothic.
Pamiętam doskonale jak po raz pierwszy grałem w tą grę jeszcze na starym rzęchu :) Gra zacinała się i kaszlała niczym dogorywający krzyżak pod Płowcami ale ...grałem aby po kilku minutach ze względu na irytację nad bebchami mego kompa i zamułą gry wyłączałem ja i wywalałem z dysku.Grę przeszedłem na kompie u kumpla ^^
W drugą cześć miałem zaszczyt grać na nowym kompie.O wiele lepsza grafika ale ten niezapomniany klimat: ten sam.Do dziś z zaszczytem na mojej półce leży gra Gothic 2 z serii eXtra Klasyka Next firmy CD Projekt ( za owy szczytny i cudny projekt " EK " uwielbiam firmę.... nie zapominając o gram.pl )
W trzecią część grałem u kolegi który ma rakietowego kompa ^^ Drajka zatraciła trochę z poprzednich części ale...również miło się w nią gra.

Dalej...

IceWind Dale 2

Gra którą uwielbiam i z miłą chęcią usiadłbym ponownie do niej.Ma w sobie taki smaczek który od razu mnie przyciągnął... rozbudowany system postaci i świat,liczne zadania i klimat gry.Miałem okazję kiedyś widzieć IceWinda 2 w EK na półkach Empiku...niestety zanim się obejrzałem wykupiono :cry:
Co tu dłużej mówić...gra legenda.Ludziom którzy zaczynają przygodę z cRPG-ami polecam ową produkcję.


Next...

Warhammer 40,000 : Dawn of War Dark Crusade


Sam świat Warmłotka 40k bardzoooo lubię i czytuję książki Dana Abnetta który to świetnie piszę w owym uniwersum.Co do samej gry... grałem w podstawkę czyli Warhammer 40k: DoW (w Winter Assult nie grałem..)ale jednak gdy kupiłem Dark Crusade zakochałem się w tej produkcji.THQ i Relic odwaliły kawał genialnej roboty.Ich produkcja oddaje klimat świata 41 tysiąclecia Warmłotka w najmniejszym calu. Walki przy użyciu dużej ilości jednostek są widowiskowe,umiejętności bohaterów są bardzo użyteczne i o wiele mocniejsze niż w poprzednich częściach,sposób w jaki nasze jednostki wykańczają przeciwników,grafika i modele postaci które stoją na wysokim poziomie a do tego efekty i nowy tryb kampanii sprawia że DoW jest grą wartą polecenia.
_________________
I'm not Jesus,
I'll not forgive!
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-03-18, 13:39   

Dhuaine napisał/a:
Grałam w Morrowinda u kumpla - padłam z nudów po pół godzinie XD W tej grze walka sprowadza się do, hm, kliknięcia w odpowiednim momencie, po czym postać wykonywała ruch i ten drugi padał (albo i nie). Trochę za nudne dla mnie. O.o

Bo Morrowind to specyficzna gra ^^ Twórcy poszli graczom na rękę i uprościli masę elementów (maluteńkie miasta, odległości na 10 minut spaceru), ale mimo wszystko jest to gra duża.

Ja od siebie polecam wszystkim miłośnikom akcji Dark Mesiash of Might And Magic - dowcipna, ciekawa i odpowiednio krwawa 8)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Fidel-F2 
Fidel-f2


Posty: 13136
Wysłany: 2010-03-18, 21:52   

Jedyne co mogę polecić to Hirołców, Cywilizacje i Total Wary, reszta mnie nudzi najdalej po pół godzinie, a wyścigów samochodowych nie zniosę dłuzej niż 5 minut. We wszystkie wymienione gram od pierwszych edycji niezmiennie czerpiąć radość z kolejnych odsłon, jedynie Hirołcy V odrzuciły mnie z siłą granatu obronnego.

No i oczywiście Silent Hunter, nie ma to jak dźwięk pękającego kadłuba o poranku.
_________________
https://m.facebook.com/Apartament-Owocowy-108914598435505/

zamaszyście i zajadle wszystkie szkaradne gryzmoły

Jesteśmy z And alpakami
i kopyta mamy,
nie dorówna nam nikt!
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-10-26, 11:21   

MrSpellu napisał/a:
Marzą mi się miejskie walki w stylu Close Combat

Sięgnij po World of Tanks, MMO, zajmuje ok 3 giga na dysku i skupia się na nawalających się czołgach. Wymaga zręczności w obsłudze maszyn, ale o wiele bardziej taktycznego planowania i zgrania z drużyną.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Stary Ork 
Świnia z klasą


Posty: 10141
Skąd: Sin Tychy
Wysłany: 2012-10-26, 11:22   

Ale czołgi są na dłuższą metę nudne, mon //panda Dlatego CC5>CC3.
_________________
* W celu uzyskania dalszych informacji uprasza się o ponowne przeczytanie tego postu.
  
 
 
MrSpellu 
Waltornista amator


Posty: 19049
Skąd: Milfgaard
Wysłany: 2012-10-26, 11:22   

Tixon napisał/a:
Sięgnij po World of Tanks, MMO, zajmuje ok 3 giga na dysku i skupia się na nawalających się czołgach. Wymaga zręczności w obsłudze maszyn, ale o wiele bardziej taktycznego planowania i zgrania z drużyną.

Nigga, piszesz do weterana World of Warcraft. A Close Combat to piechota, czołgi są tylko utrudnieniem --_-

Stary Ork napisał/a:
Ale czołgi są na dłuższą metę nudne, mon

Zwłaszcza jak nauczysz się je podchodzić i likwidować --_-

Stary Ork napisał/a:
Dlatego CC5>CC3.

Ale Stalingrad i okolice... to CC3<CC5, a tak to się zgadzam.
_________________
Instagram
Twitter
  
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-10-26, 11:23   

Na dłuższą i owszem. ;)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-11-25, 15:34   

http://www.gamerbullet.co...-i-paid-for-it/
Macie, pobawcie się trochę.
Dla Spella to jazda obowiązkowa. --_-
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Sammael 


Posty: 668
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-25, 16:24   

Od tygodnia nie mam życia, gram w The Old Republic. Ta gra jest genialna.
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-09-27, 23:01   

Mirrors Edge za 7 zł bierzcie i grajcie, skoro dają.
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2013-09-27, 23:18   

Tix, było w Humble Bundle niedawno, za jednego dolana.
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-11-02, 20:26   NATIONSTATES - CZYLI STWÓRZ WŁASNE PAŃSTWO

NATIONSTATES - CZYLI STWÓRZ WŁASNE PAŃSTWO

Symulator państwa, czyli każdy ma możliwość stworzenia i prowadzenia państwa wg własnego pomysłu i obserwowania rezultatów swoich decyzji. Zjednoczone Stany Spellsingera? Proszę bardzo. Związek Socjalistycznych Republik ASXa? Czemu nie, jemu też należy się.
W przypadku większej liczby uczestników (powiedzmy, 10+) można założyć własny region i prowadzić dodatkowo politykę międzynarodową.
Więc są jacyś odważni?

www.nationstates.net/

Szczegóły : gra internetowa, zajmuje 5 minut dziennie, po angielsku (ale z google translatorem pod ręką to nie jest problem).
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2013-11-02, 22:44   

Grałem w to wiele lat to temu, gdzieś na początku tego forum. Zrobiłem państwo utopię, wyzwań nie było. Ale miło to wspominam. :)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Tixon 
Ukryty Smok


Posty: 6273
Skąd: Piła
Wysłany: 2013-11-02, 23:33   

Więc dajesz jeszcze raz, tym razem grupowo :-)
_________________
Stary Ork napisał/a:
Żelki to prawda, dobro i piękno skondensowane w łatwej do przełknięcia formie żelatynowych zwierzątek. Wyobraź sobie świat bez żelków - byłbyś w stanie żyć pośród tego niegościnnego, jałowego pustkowia wiedząc, że znikąd nadzieje?

MORT napisał/a:
Romulus, Tix właśnie cię pobił w redneckowaniu.

Romulus - nie decydujemy o losach świata.
Ł - CHYBA TY
MrSpellu - Rebe, czego nie rozumiesz w zdaniu:
ŻYDOMASONERIA JEST TAJNA, psiakrew? :/
 
 
Jander 
Nonholik


Posty: 6189
Skąd: Kolabo. miasto Tichy
Wysłany: 2013-11-02, 23:34   

Było grupowo, grałem z BG i chyba z Asu. Nie chce mi się znowu. :)
_________________
www.lovage.soup.io
 
 
Prev 
Wina Korwina


Posty: 751
Skąd: Z Twojego ekranu
Wysłany: 2013-11-03, 01:26   

Zapodaj mi Tixon namiary tej swojej dziury.
_________________
Zapraszam na bloga - http://wirtokracja.blogspot.com/
I zawsze tak wypadnie, że ten, kto ci nie jest przyjacielem, żądać będzie od ciebie neutralności, a ten kto ci jest przyjacielem, żądać będzie otwartego wystąpienia z bronią. - N. Machiavelli
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Wydawnictwo MAG


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Nasze bannery

Współpracujemy:
[ Wydawnictwo MAG | Katedra | Geniusze fantastyki | Nagroda im. Żuławskiego ]

Zaprzyjaźnione strony:
[ Fahrenheit451 | FantastaPL | Neil Gaiman blog | Ogień i Lód | Qfant ]

Strona wygenerowana w 0,79 sekundy. Zapytań do SQL: 13